Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Αυτο λέω και εγω Χρυσα.Πιο καλα μια μινιόν κοιλιτσα.

Οντως αυτη η ψηλάφηση ειναι μανίκι.Ποσο εισαι τωρα;Αν κόντευεις στην ΠΗΤ ίσως να στο κανει για να παρει μπρος ο τοκετός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια!!! Ειμαι πρωινη πρωινη σημερα!!! Ξυπνησα στις 6 που σηκωθηκε ο συζηγος για την δουλεια κ δεν μπορω να κοιμηθω... Ανυπομονω να ερθει το αυριο να παω για υπερηχο αλλα συναμα εχω πολυ μεγαλη αγωνια!!!

Χρυσα υπομονη εσυ τελειωσες! Σε λιγο θα εχεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!

Αντε παιρνουμε σιγα σιγα σειρα ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις οι πρωταρες-πρωτοτοκες τα παιξαμε με αυτην την ψηλαφιση..χιχι..οντως ποναει;;;καλημερα κοριτσιααα!!μαρακι τι κανεις ολα καλα;;;

Αννουλα δν ξερω ισως μεγαλωσει αποτομα θα φδειξει..παντως γ εγκυο δν με κανουν...πριν κατι μερες μονο π πηγα στ κομμωτηριο κ κτ συζηταγαμε κ ειπα οτι ειμαι εγκυος μ λεενε πως οταν μ ειδανε ηταν αναμεσα στο αν τρωω ολο μ τ φαι κ εχω κανει κοιλιτσα η στ αν ειμαι εγκυος..?ψηλοαπογοητευτηκα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Εμεις οι πρωταρες-πρωτοτοκες τα παιξαμε με αυτην την ψηλαφιση..χιχι..οντως ποναει;;;καλημερα κοριτσιααα!!μαρακι τι κανεις ολα καλα;;;

Αννουλα δν ξερω ισως μεγαλωσει αποτομα θα φδειξει..παντως γ εγκυο δν με κανουν...πριν κατι μερες μονο π πηγα στ κομμωτηριο κ κτ συζηταγαμε κ ειπα οτι ειμαι εγκυος μ λεενε πως οταν μ ειδανε ηταν αναμεσα στο αν τρωω ολο μ τ φαι κ εχω κανει κοιλιτσα η στ αν ειμαι εγκυος..?ψηλοαπογοητευτηκα ?

Χαχαχχαχαχα Γωγω μου μην απογοητευεσε!!! Θα δεις που θα ξεπεταχτει η κοιλιτσα σου απ'΄τη μια μερα στην αλλη κ δεν θα το πιστευεις! Εγω μεσα σε μια εβδομαδα απο εκει που δεν φαινομουν για εγκυος αλλα σαν να ειχα παχυνει οπως λες ξαφνικα πεταχτηκε κ λεω οπα ποτε μεγαλωσε τοσο?/? Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Χαχαχχαχαχα Γωγω μου μην απογοητευεσε!!! Θα δεις που θα ξεπεταχτει η κοιλιτσα σου απ'΄τη μια μερα στην αλλη κ δεν θα το πιστευεις! Εγω μεσα σε μια εβδομαδα απο εκει που δεν φαινομουν για εγκυος αλλα σαν να ειχα παχυνει οπως λες ξαφνικα πεταχτηκε κ λεω οπα ποτε μεγαλωσε τοσο?/? Χαχα

Maraki ξεχασα να πω πως οταν ειχα παει στ κομμωτηριο φορουσα κολλητη μπλουζα...σε πιο μηνα εγινε αυτο το μεγαλο μπαμμ,;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 ΣΤη διαρκεια 5ου με 6ου μηνα γινεται μεγαλο μπαμ! Εκει θελει κ πολυ προσοχη με τα κιλα...

Εγω εκει ξεφυγα κ εκει που ειχα παρει μονο 5 κιλα πηρα αλλα 4 σε ενα μηνα.... Αστα να πανε!

Εσυ ποσω εισαι τωρα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τωρα ειμαι 23 εβδομαδων ακριβως!!απο αυριο θα μπω στη 24 η...αρα ειμαι στην διαρκεια 5-6 ..για να δω..οσο γ αυτο με τ κιλα π λες το επαθα στην διαρκεια 4-5 που ακτιβως 4 μηνων 17 εβδομαδων δηλαδη  ειχα παρει μονο 3 κιλα συνολο κ ξαφνικα πηρα μεσα σε ενα μηνα κ κατι 4 μιση κιλα!!!!συνολο πριν μια εβδομαδα ημουν 7 μιση κιλα + εεε μ εβαλε χερι ο γιατρος κ απο τοτε κανω διατροφη κ εχω χασει τ ενα...εσυ;ποσα κιλα εχεις παρει σ ολη ην εγκυμοσυνη κ ποσο ειπαμε οτι εισαι;;σορρυ αλλα ξεχναω τοσες π ειμαστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gwgw02 είπε:

Εγω τωρα ειμαι 23 εβδομαδων ακριβως!!απο αυριο θα μπω στη 24 η...αρα ειμαι στην διαρκεια 5-6 ..για να δω..οσο γ αυτο με τ κιλα π λες το επαθα στην διαρκεια 4-5 που ακτιβως 4 μηνων 17 εβδομαδων δηλαδη  ειχα παρει μονο 3 κιλα συνολο κ ξαφνικα πηρα μεσα σε ενα μηνα κ κατι 4 μιση κιλα!!!!συνολο πριν μια εβδομαδα ημουν 7 μιση κιλα + εεε μ εβαλε χερι ο γιατρος κ απο τοτε κανω διατροφη κ εχω χασει τ ενα...εσυ;ποσα κιλα εχεις παρει σ ολη ην εγκυμοσυνη κ ποσο ειπαμε οτι εισαι;;σορρυ αλλα ξεχναω τοσες π ειμαστε ?

Εγω τωρα ειμαι 30 εβδομαδων κ μεχρι στιγμης εχω παρει 11 κιλα! Λογικο να ξεχνας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

30 eβδομαδων κ 11 κιλα καλα ειναι..απλα κανε κρατη για να φτασεις μεχρι τα 15...μεχρι τ τελος!!!η αληθεια ειναι οτι ετρωγα σαν να μην υπηρχε αυριο αυτο τον ενα μηνα. Ξυπνουσα κ ετρωγα δυο κομματαρες γλυκο γ πλακα..κ συνεχιζααα οοολη μερα με δυο γαβαθες φαι..πατατακια κ παλι γλυκο..πως να μην τα παρω...?απλα φν περιμενα τοσα γτ πριν την εγκυμοσυνη τοσο ετρωγα κ κιλα δν επερνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ετσι την πατησα τον προηγουμενο μηνα κ τωρα προσεχω για να εχω!!! Χαχα

Αλλα εγω κ πριν την εγκυμοσυνη τα ειχα τα κιλακια μου κ δεν εχανα ευκολα! Αυτο ειναι το θεμα!

Ελπιζω με τη γεννα να αλλαξει ο μεταβολισμος μου!

Φαντασου οτι πριν τη γεννα ημουν δισκοιλια,εκανα να παω τουαλετα 3 με 4 μερες κ τωρα στην εγκυμοσυνη παω καθε μερα!

Λιγο αναποδη ειμαι!!! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Θα με δειρετε έτσι που σας αγχωνω με την ψηλλαφιση!!!Θα δούμε αν θα μου κάνει σήμερα που ειμαι 38+ .

Έχω να πάρω και το μετρο έναν αιώνα! Ελπίζω να μην αρπαξω κάνα μικρόβιο τελευταία στιγμή !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Aelia είπε:

Ρακουν εισαι καθολου καλυτερα; 'Η πονας ακομα;

Πονάω αρκετά.

Καπάκι κρυολόγημα με ηπιο συνάχι

 

Και δε μου έφταναν αυτά, δεν έκλεισα μάτι φοβουμενη μη πάθει το νινί τπτ. 

Έκανα και εμετό και ταράχτηκα στον πόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Πονάω αρκετά.

Καπάκι κρυολόγημα με ηπιο συνάχι

 

Και δε μου έφταναν αυτά, δεν έκλεισα μάτι φοβουμενη μη πάθει το νινί τπτ. 

Έκανα και εμετό και ταράχτηκα στον πόνο.

Που ακριβως πονας κοπελα μου? Κρυωσες? Η ειναι τιποτα αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

@rakoun περαστικά σου! Καλύτερα να κρεβατωθεις μέχρι να νοιώσεις καλύτερα.

@Maraki!Tk αύριο θα πας στο γιατρό; άντε να δούμε πόσο μεγάλο έγινε το μωράκι σου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ακυρώσει όλα τα πρωινά ραντεβού

Για τα απογευματινά θα δούμε  αλλά μάλλον και αυτά θα ακυρωθούν.

Κορίτσια το νινί επηρεάζεται απο τους πόνους στη μεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Έχω ακυρώσει όλα τα πρωινά ραντεβού

Για τα απογευματινά θα δούμε  αλλά μάλλον και αυτά θα ακυρωθούν.

Κορίτσια το νινί επηρεάζεται απο τους πόνους στη μεση;

Οχι κοπελα μου μην αγχωνεσε! Ειναι καλα προστατευμενο στην κοιλιτσα σου! Περαστικα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Καλημέρα!

@rakoun περαστικά σου! Καλύτερα να κρεβατωθεις μέχρι να νοιώσεις καλύτερα.

@Maraki!Tk αύριο θα πας στο γιατρό; άντε να δούμε πόσο μεγάλο έγινε το μωράκι σου...

 

Ναι Κελλυ αυριο ειναι να παω κ εχω πολυ μεγαλη αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...