Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σας θα ηθελς να ρωτησω επιδει θελω να κανω παιδακι ...λοιπον την ημερα που ειχα επαφη με τον αντρα μ ηταν γονιμη ομως μετα απο δυο μερες ειχα κουρασει εμαιτους πονοκεφαλο ειχα πριξιμο αερια κ πονο χαμηλα στη κοιλια μου κ τα υγρα μου ηταν σαν ζελες συγνωμη αλλα επρεπε να το πω κ τωρα ολα τα συμπτωματα εχουν σχεδον εξαφανιστει ομως τα υγρα μου ειναι πολυ λιγα κ ασπρα εχω σταθερο κυκλο 21 ημερες και σε 4μερες περιμενω περιοδο λετε να τα καταφεραμε μακαρι να ειμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vasilaka είπε:

Καλησπερα σας θα ηθελς να ρωτησω επιδει θελω να κανω παιδακι ...λοιπον την ημερα που ειχα επαφη με τον αντρα μ ηταν γονιμη ομως μετα απο δυο μερες ειχα κουρασει εμαιτους πονοκεφαλο ειχα πριξιμο αερια κ πονο χαμηλα στη κοιλια μου κ τα υγρα μου ηταν σαν ζελες συγνωμη αλλα επρεπε να το πω κ τωρα ολα τα συμπτωματα εχουν σχεδον εξαφανιστει ομως τα υγρα μου ειναι πολυ λιγα κ ασπρα εχω σταθερο κυκλο 21 ημερες και σε 4μερες περιμενω περιοδο λετε να τα καταφεραμε μακαρι να ειμαι 

Κούκλα μου μακάρι να τα καταφέρατε και σύντομα να έχεις ευχάριστα νέα.

Τα συμπτώματα ποικίλουν και κάνεις δεν μπορεί να σου πει σίγουρα. Κάνε υπομονή και αν δεν αδιαθετήσεις σε 4 μέρες κάνε ένα τεστ ή μια χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

που πονάς???

Ξάπλωσε να ξεκουραστείς ρε @rakoun! έκανες πολλά σήμερα...

Αριστερά στη μέση 

Και καπάκι με γαργαλάει ο ουρανίσκος μου. 

Ξάπλωσα, ήπια χυμό και ελπίζω να περάσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειχα ποτε τοσο πυχτα υγρα ομως ουτε ετσι ασπρα σαν κρεμα κ πλεον δεν εχω τοσα οσα ειχα πριν απο την περιοδο ελπιζω ομως να ειμαι γτ το θελω παρα πολυυυ:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μ εισαι σ αναμονη κ ξερω πως νιωθρις ολες λιγο πολυ τ εχουμε ζησει αυτο..απλα κανε υπομονη μεχρι να κανεις τν β χωριακη!!!ποσο καιρο προσπαθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω πολυ καιρο βασικα αυτη ειναι η δευτερη φορα διοτι νομιζα οτι μενεις με την πρωτη δεν ηξερα γονιμες μερες και τετοια ημουν τελειως ασχετη μεσο ιντερνετ τα εμαθα θα σας φενετε παραξενο αλλα καμια φορα ντρεπομε που δεν τα ξερω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E entaksei polles to pathainoyn..κ εγω προσπαθουσα 6 μηνες...κ μετσ σταμστησα γ κανσ χρονο κ μολις αφεθηκαμε τελειως κ καναμε ελευθερο μονο γ μας..τσουπ ηρθε...απο κει π πραγματικα δν τ περιμεναμε..κ σκεψου πως οταν καναμε ελευθερα δν ημουν στις γονιμες...σαν συμβουλη θα σ πω να μην ερχεσται σ επαφη ουτρε μονο στις γονιμες ουτε καθε μερα..μια φορα στις δυο μερες ειναι αρκετο για να* δυναμωσει* κ νσ γίνει σπορακι  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα κοριτσιαα!!! Μολις γυρισα!!!! Πηγαμε μοναστηρακι και μετα mall ενω το ευχαρηστηθηκααα τωρα μ βγηκε ολη η κουραση. Πονανε οι γοφοι ,η γαμπα η μεση οοολα χαχαχχα.  . τι κανετε εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Γωγουλααα μ το χαρηκα πολυ !!! Αλλα τωρα δε μπορω να κατσω καθολου ανετα ...χαχα... Πλεον μονο γυρω γυρω βολτα κ αμα χαχσχαχα....

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gwgw02 είπε:

Χαχα εφαγες τουλαχιστν;;;πως περασες;;;ξαπλα τωρα να ξεκουρασεις το μπεμπε σου!!!!

Μονο ετρωγααα χαχα... Ειχε κ καλαμποκι αλλα δε πηρα ειχα σκασει..... Αλλα πολυ κοσμο ρε γαμωτο κ ολοι σπρωχνανε :/ :/ 

Ξαπλα κ βλεπω καρατε κιντ χαχα ..

Η μπουμπου τκανειι????? ???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Ωωωω αλήθεια;  Μένει και φίλη μου εκεί.... 

Οποτε τα ξερεις τα του καιρού μας Χαχα.Εχει γούστο να γνωριζόμαστε κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μονο ετρωγααα χαχα... Ειχε κ καλαμποκι αλλα δε πηρα ειχα σκασει..... Αλλα πολυ κοσμο ρε γαμωτο κ ολοι σπρωχνανε :/ :/ 

Ξαπλα κ βλεπω καρατε κιντ χαχα ..

Η μπουμπου τκανειι????? ???????????????????????

Σε είδα στις φωτο Αννα μου.Τι κουκλα εγκυουλα και τι γλυκιά κοιλιτσα ειναι αυτη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μπουμπου καλα ειναι..απο χθες ολο μαζευεται απ τη δεξια πλευρα!!χιχιχι .ετσι πρεπει να τρως να δινεις ενεργεια στ μωρο σ.

Μαμμυ οντως ειναι υπεροχη η κοιλια της κ φαινεται..σ μενα παλι τπτ.μπφφφφ ευελπιστω να μεγαλωσει αποτομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Οποτε τα ξερεις τα του καιρού μας Χαχα.Εχει γούστο να γνωριζόμαστε κιολας.

Η αλήθεια είναι ότι την έχω χάσει τους τελευταίους μήνες....φαντάζεσαι να την ξέρεις;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μομμυ μ η μπεμπουλα σου τι κανει???;;;; ?αχαχα κοκκινιζωωω ευχαριστω κουκλες μου!!!!!!! Τωρα πλεον εχει αρχισει και φαινεται καθαρα!!! Ο μπεμπης σε ολη τη βολτα ησυχος τωρα κλοτσαει χαχα!!!!

 

Γωγουλααα μου οπου ναναι υα φανει και σενααα.. Ολο μαζευεται εεε ... Το ζουζουνακι *: :* :* !!! Εννοω πιο πολυ γιατι ηδη φαινεται!!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Η αλήθεια είναι ότι την έχω χάσει τους τελευταίους μήνες....φαντάζεσαι να την ξέρεις;;; 

Μπα δε νομιζω τετοια σύμπτωση πια.Εχει πολλούς Έλληνες παντως εδω στο Μαντσεστερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειναι και η μπεμπούλα μου Αννα?

Βρε Γωγω μου εγω μια χαρα την βλέπω και τη δικη σου παντως.Και εγω στο πρωτο μου ετσι ήμουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου, θέλετε όλες μεγάλες κοιλιτσες!Δε ρωτάτε κι εμένα που έχει μεγαλώσει και με ενοχλεί σε κάθε κίνηση; Ουφ!Ούτε να αναπνευσω δε μπορώ! Να μη σχολιασω τον ύπνο!

Αύριο τελικά θα πάω στο γιατρό γιατί δε μπορώ να ζω μέσα στην αγωνία μέχρι την Παρασκευή. Όλο με το χέρι στην κοιλιά είμαι να δω πόσο κουνιεται. Είναι στη Δάφνη μία ώρα και δρόμος αλλά τι να κάνω;

Ελπίζω να μη μου κάνει ψηλλαφιση που τη θυμάμαι και τρέμω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...