Μετάβαση σε περιεχόμενο

βρεφικο δωματιο


Recommended Posts

EXW PAREI KAI EGW APO TA H&M KATI MPLOUZAKIA ME POLU OREA LOGOTIPA PANW KAI METANIOSA POU DEN PIGA GIA PERISSOTERA APO EKEI .TA EIXA PAREI DISTIXOS OLA APO TA JAMPO .PIRA PANTOS 3 MPLOUZAKIA POLU ROCK KAI ENA TZIN PANTELONI.ARGOTERA GIA MEGALITERA NOUMERA THA TO PROTIMISW GIATTA UPEROXA SXEDIA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σημερα το μεσημέρι θα ανεβάσω κι εγώ φωτο απο το βρεφικό μας δωμάτιο! Εγω πάντως όλα τα έπιπλα τα πήρα απο την Ικεα και δεν εχω σκοπό να τα χρησιμοποποιησω μόνο για ενα-δυο χρόνια.Αντιθέτως έχουν προδιαγραφες και για μελλοντικη χρήση γιατι είναι ουδέτερα κομμάτια και όχι "βρεφικά" (εντάξει εκτος απο τη κούνια!!). Ακόμα και η αλλάξιέρα που πήρα μετατρέπεται σε απλή συρταριέρα. Θα τα δείτε το μεσημέρι ελπιζω να σας αρέσουν,φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο το δωματιο!τελειο το επιπλακι αλλαξιερα, γουστοζικα ολα, μα πανω απο ολα φτιαγμενο με αγαπη.εδω που μενω η αγορα οσον αφορα τα βρεφικα επιπλα ειναι περιορισμενη,οποτε εαν δεν εχεις τη δυνατοτητα να ανεβεις αθηνα,οπου υπαρχουν χιλιες δυο επιλογες,οπως ΙΚΕΑ,διαφορα στοκ κ.λ.π.,οπου μπορεις να βρεις τελεια επιπλακια σε πολυ προσιτες τιμες κ.λ.π.τα αγοραζεις απο εδω πανακριβα.ελπιζω στο επομενο,πρωτα ο Θεος,να το ψαξω καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι!!! Εχω ενα προβληματακι και δε μπορω να ανεβάσω αλλες φωτος... Θα προσπαθήσω αργότερα. αυτή η σειρα είναι η πιο ωραια. Το πως θα τα στησεις στο δωματιο ειναι που κανει τη διαφορα, γιατι απ' οτι βλέπω όλες τα ίδια έπιπλα εχουμε πάρει!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SIFOS μου, ειμαι κι εγω fun του ΙΚΕΑ, το μισο μου σπιτι ειναι απ'το ΙΚΕΑ και μεσα στα υπολοιπα η συρταριερα του παιδιου. μια κουνια μονο αγορασα απο αλλο μαγαζι κι αυτο γιατι ο χαζομπαμπας μας επεμενε οτι θελει για τη κορη του το καλυτερο!!!:silly: δεν μπορουσα να κανω τιποτα...:laugh: αλλα και παλι οικονομικα την αγορασαμε! τα επιπλα του ΙΚΕΑ ειναι τελεια!! μοντερνα και οκονομικα, οπως ειπε κι η Αφροδιτουλα νομιζω, δεν τα λυπασαι και μπορεις οποια στιγμη θελεις να τα αλλαξεις!! οταν οι κρεβατοκαμαρες κοστιζουν 2-3 χιλιαρικακια, η δικη μας εκανε 400ευρω!!!;) μια χαρα στεκει μεχρι στιγμης κι αν τη βαρεθουμε, την αλλαζουμε!!!

ρουχαλακια δεν αγοραζω, γιατι εχω την τυχη να εχω πολλα ανιψακια κι ετσι μας τα προμηθευουν οι αδελφες μου, η κουνιαδα μου, η νυφη μου... μια χαρα!!!;) κατι λιγα φορμακια που χρειαζομαστε... zara!!! βαμβακερα, γερα, τελεια και οικονομικα!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre sifos...poso gelasa....gouatemaliana...xaxxaxaxxatipota den pathainoun ta paidia...emeis trelenomaste kai apo ta jumbo mia xara einai...kai egw poso ithela na exoume ena ikea stin larisa...alla den opote piga apo magazi eksw alla pira oikonomika:),,,me to kalo sou euxomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari γεια σου! Τα ζωάκια είναι αυτοκόλλητα τοιχου και οι τοίχοι είναι βαμμένοι σε στυλ λόφος-ουρανός. Χαιρομαι που σου αρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den mou arese!!!

MOU ARESE POLY!!!

Tha ithela na to antigrapsw(!)

Oi toixoi sou me ksetrelanan!!!

Bravo bravo!!!

Ps:emeis den exoume dwmatio gia to mwro

(vevaia eimai stin 9 ebvomada akoma)

alla thelw na kanw farma tin krevatokamara Mas!!! Xa!

Latrevw ta zwakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα, mom to be, επαθα τη πλακα μου!!!:woohoo: τελειο το δωματιο, η φαρμα σας φανταστικηηηηη!!!:woohoo: θελω κι εγω!!!

ουτε εμεις εχουμε δωματιο για τη μικρη, κοιμαται στη κρεβατοκαμαρα μας προς το παρον, αλλα ζηλευω τρελα!!!

τα αυτοκολλητα απο που τα προμηθευτηκες?

απαιχτο σου λεω!!!!!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα αυτοκόλλητα τα αγόρασα απο τo www.cosycorner.gr (79.90€). Βεβαια κατοπιν εορτης τα βρήκα 30,00€ φθηνότερα απο εξωτερικο(www.funtosee.com,μπειτε εχει πολλες ιδέες). Τα έπιπλα είναι όλα απο ΙΚΕΑ,το δωματιο το έβαψε ο περηφανος πατερούλης και τώρα τριγυρνά με το κινητο ανα χείρας και δείχνει σε όλους τους συναδερφους του,τις φωτο απο το παιδικό δωμάτιο! Καλημέρα σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακυρο! τωρα ειδα οτι ηταν στην προηγουμενη σελιδα η φωτο...:laugh: καλοριζικο το δωματιακι σας πολύ ομορφο ειναι!!! με το καλο το αγορακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...