Μετάβαση σε περιεχόμενο

βρεφικο δωματιο


Recommended Posts

κοριτσια,

καλημερα,χρονια πολλα και ευχομαι σε ολες μας να εχουμε μια καλη χρονια και ολα τα μωρα μας μελλοντικα και μη να ειναι γεματα υγεια.Απλα ενημερωτικα μιας και τελειωσαμε με τις ετοιμασιες για το δωματιο της μικρης μας, ηθελα να σας δωσω τιμες. Ολα τα επιπλακια τα πηραμε απο το ικεα, ακομα δεν εχει ερθει βεβαια το μωρα μας για να σας πω πρακτικα πως ειναι, αλλα σαν εικονα ειναι τελεια. Λοιπον την κουνια την πηραμε 99 ευρω, την αλλαξιερα που ειναι και ντουλαπι 109 ευρω, ντουλαπα 299 ευρω, φωτιστικο 15 ευρω, σεντονακια, στρωμα αλλαξιερας, κουνουπιερα, καλαθακια, καλαθι για απλυτα ολα μαζι 50 ευρω. Αυτα θυμαμαι. Ακομα παραγγειλαμε απο Γερμανια αυτοκολλητα και μπορντουρες τοιχου 60 ευρω, καθισμα αυτοκινητου 99 ευρω, ηλεκτρικο θηλαστρο νυκ 49 ευρω. Ελπιζω να βοηθησα με τα φωτα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALORIZIKA ta pragmatakia sas...

ME TO KALO kai TO BEBE!!!

Giati egw, omws, den empistevomai ta vrefika

tou Ikea???

Super times allaaaa sentonakia;

Kalathakia;

asfaleia? allergies? antoxes?

Exoun kapoia pistopoiisi gia mwra;

Ksereis;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari, kalhmera.ta ikea gia na apanthsw sthn erwthsh sou einai pistopoihmena kai symfwna me oles tis odhgies ths ee.kai ta epipla kai ta sentonia kai malista symfwna me tis televtaies. twra oson afora allergies ti na sou pw?allergia mporei na patheis me otidhpote kai sou milaw egw ws allergikh me arketa pragmata.elpizw to bebe moy na mhn parei thn adynamia mou avth. ta sentonia,paplwmata, allaksieres klp tou ikea einai ftiagmena kina,india,mpaglantes klp alla kai tou jumbo ekei ftiaxnontai, opws kai arketwn allwn etairiwn. phga gia dokimh sta ira bebe na dw gia rouxalakia kai htan made in china me poly akriboterh timh.ase na mou leipei. ikea kai pali ikea.k apo rouxa h&m sto avenue.pamfthhna...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera Sifos mou..

Xairomai Poly pou eisai toso enimerwmeni

gia ta epipla..

Ikea kai pali Ikea loipon...

Den vriskw logo gia eksoda pou den

prosferoun tipota parapanw!

Allwste emena mou aresoun poly kai ta leuka

xrwmata , pou sto ikea uparxoun

se afthonia!!!

Euxaristw! Kali xronia

kai pali kalorizika!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sifo μου γιατί δε βλέπουμε το δωμάτιο της μικρής σου πριγκίπισσας;;;

Βάλε τη φώτο να πάρω κι εγώ καμία ιδέα για το δωμάτιο της μπεμπούλας μου...Ακόμα δεν έχω κάνει τίποταααααααααααα...Έχω΄αρχίσει να αγχώνομαι..Ούτε καν έχω αποφασίσει ποια επιπλάκια θα παραγγείλουμε...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Kalimera Sifos mou..

Xairomai Poly pou eisai toso enimerwmeni

gia ta epipla..

Ikea kai pali Ikea loipon...

Den vriskw logo gia eksoda pou den

prosferoun tipota parapanw!

Allwste emena mou aresoun poly kai ta leuka

xrwmata , pou sto ikea uparxoun

se afthonia!!!

Euxaristw! Kali xronia

kai pali kalorizika!!!!!!!!!!

tha sumfoniso...emeis ta peirame ola apo to ika (krebataki, ntoulapitsa, surtariera)

ekei pou edosa arketa xrimata einai i kourtina kai i moketa mas.

kai na photos apo to domatiaki mas (ligo akatastato :P )

P1070172-1.jpg

P1070173-1.jpgP1070174-1.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SIFOS πρεπει να εχει μικρο μεγεθος η εικονα που θελεις να ανεβασεις.

Πας στην επιλογη αποστολη εικονας (οχι αποστολη αρχειου) κανεις αναζητηση αυτης που θελεις και την επιλεγεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου πολυ ωραιο το δωματιο που φτιαξατε. Εχουμε και το ιδιο φωτιστικο που παιζει μουσικη στην κουνια. Δεν την στησαμε ομως ακομα γιατι στις 9/1 μπαινω στο μηνα μου και λεμε να ξεκινησουμε λιγο πιο μετα. Πολυ μ'αρεσει που εχουνε δωματιακι τα παιδακια σας. Το δικο μου θα βολευτει στο δωματιο που ειναι οι ντουλαπες μας οι οποιες ειναι απο το ΙΚΕΑ και απλα πηραμε extra αλλα 2 φυλλα για το μωρο, πιο διπλα ειναι το γραφειο μου και το κρεβατακι του που θα το στησουμε σε λιγο καιρο. Χωρο δικο του γιοκ! Ουτε συρταριερα χωραει ουτε τιποτα. Ενα παιδικο φωτιστικο του εβαλα και μια μοκετουλα και κολλησα αυτοκολλητα στην ντουλαπα να ειναι πιο χαρουμενη..Τι να κανουμε? Στο δευτερο με κοβω να μετακομιζω γιατι τοτε δεν θα χωραμε για τα καλα!:blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έκανες πολύ ωραίο τελικά!! Ξέχασα εντελώς να στείλω στο μέιλ σου φωτος απο το δικό μας δωμάτιο, αλλά απ' ό,τι βλέπω μια χαρά έμπνευση είχατε! :) :) Αν θέλεις και είσαι στο Facebook μπορείς να μπεις στις φώτος μου να δεις και το δικό μας! (Αθανασία Παπαδοπούλου) Με το καλό να έρθει και ο ένοικος του δωματίου :) Καλή χρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SIFOS, ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΟ!

ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ, ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ..ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ!

ΓΙΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ..

ΦΙΛΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρουλα το δωματιακι φωτεινο & ευχαριστο:)

και προς το παρον δε χρειαζεται και πολλα παραπανω,

το καλο ειναι οτι ειναι και οικονομικο,

το '99 που εκανα το πρωτο μου παιδι ηταν ολα τα του

δωματιου/προικα κτλ. της kitten και ουτε θελω να σκεφτομαι

τι ειχα πληρωσει:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h sirtariera einai tou ypnodwmatiou mou alla den xoraei pia mesa ekei giati metaferthikan oi upologistes mas .h alaksiera einai ptisomenh (anadiploumenh)gia na mas bolepsei kai ektos athinwn kai thn balame panw se ena aplo grafiaki tou ikea twn 19E pou tou balame monoi mas rodakia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...