Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Παρα ειναι ζοηρουλης δηλ ο δικος μ ε!;; 

Οταν κλωτσαει ταρακουναει οοολη τη κοιλιτσα ..!

Κ μενα η δικια μ μια απο τα ιδια δεν βαζει τον πωπο της κατω!Αφου αναρωτιεμαι ωρες ωρες αυτο το παιδι δεν κοιμαται καθολου;! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κοριτσια;;

Εγω σημερα δεν εβαλα κωλο κατω και τωρα ειμαι ενα πτώμα. .εφαγα και σαν την γουρουνα !!!

Εγω κοριτσια δεν τον νιωθω ετσι οπως εσεις..τον ενιωσα χθες το πρωι την ωρα που ημουν στον γιατρο και σημερα το μεσημερι πολυ λιγο..σημερα μπαινω στην 21 εβδομαδα..!

Για την κλινικη 1620 ευρω συνολο μεσα ο αναισθησιολόγος και παιδιατρος με ολο το πακετο εξετασεων +αμοιβή γιατρου!!!!!

Αυτα πληρωνεις απο την τσεπη σου και η κλινικη τραβαει απο τον εοπυ τα υπολοιπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο γενεσις ρωτησα δίκλινο απλο!!!

Δουλειες τρελες ορθια απο τις 8κ30 το πρωι ψόφησα! !!!!!

5 απριλιου εχω ραντεβου για β επιπεδου στον καρυδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria m χαιρομαι πολυυυυ για σενα!!!!?χαρες η μικρη να φανταστω εε.;*

Χριστινα μικρα ζιζανια θα γεννησουμε χεχεχχς!!!!

Κ γω σημερα κουραστηκα παλιι..μ.εδωσε η κουνιαδα μ τα ρουχαλακια του γιου της και ξεχωριζα με βαση τ νουμερακι!!?? μινακι μ.ερχεται η μερα σιγα σιγα!!!!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς ετοιμάζουμε να βάλουμε τον μεγάλο σε μονο κρεββάτι. Σε λίγες μέρες θα είναι το δωμάτιο του έτοιμο. Ο πατέρας μου βάφει το δικό μου μονο κρεββάτι σε λευκο /λαχανι για να ταιριάζει με την κούνια που πλέον θα κοιμάται η μπουμπου.

Μαρία μου να χαρείς την κορούλα σου, θα της έχεις λείψει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα! !!τι κανετε;;;απο οτι βλεπω  στ ποδι σημερα!!!κ εγω ορθοστασια απο τις 7 π ξυπνησα κ εκανα κ ταξιδι...ισα π καθομουν γ 5 λεπτα στν καναπε κ μετα ξανα εκανα δουλειες.βλεπετε ειχα αφησει κ τ σπιτι τοσες μερες κ δν τ βρηκα κ στην πιο τελεια κατασταση.ασε π επλενα κ ρουχα στ χερι γτ εχει χαλασει τ πλυντηριο..αφου σ καποια φαση νομιζα οτι θ παθει τπτ το μωρο...ενιωθα συνεχως τραβηγματα χαμηλα...κ στ τελος τωρα τ βραδυ μ ηρθε μια πετρια γ κουνελι στιφαδο κ εκανα την προεργασια απ σημερα γ αυριο με κρεμμυδια κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσεχε βρε γωγω πολυ ζορικο το πλυσιμο στο χερι στην κατασταση μας..Καλη επιτυχια στο φαγακι αυριο!

Πολυ πρωινες ειστε ολες καλε κοριτσια μονο εγω τραβαω τον υπνο μεχρι τις 10; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Xristina_ είπε:

Αννα ποσο εισαι τωρα; Εγω λεω μπαινοντας στον 8ο να φτιαξω τα ρουχαλακια  καλα δεν ειναι; 

Σε 2μερες μπαινω στην 24 εβδ...

Κ γω τοτε ελεγα!!! Αλλα λεω δε τα κανω σημερα.  Τ παιξα !! Κ δε εχω μεγαλη κοιλιτσα ακομα!!! Γνωμη μου μην τ αφησεις γ 8ο.. Θ κουραστεις πλ.. Εκτος κ αν εχεις βοηθεια!!!! 

Εσυ ποσο εισαι;;; Συγγνωμη απλα δε θυμαμαι :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

 

Θα με βοηθησει η μαμα μ -απο εκεινη θα παρω κ τα περισσοτερα πριν 4 χρονια εκανε το τελευταιο- κ τα χει ταχτοποιημενα με νουμερακια ενα φρεσκαρισμα θελουν μονο! Θα τα φτιαχνα απο τωρα τρελενομαι κ μονο στην ιδεα απο τη χαρα μ ????αλλα θα θελουν παλι περασμα μεχρι να γεννηθει το παιδι..

Σημερα μπηκα 25η εβδομαδα!!Ουτε κ γω θυμομουνα για σενα ειμαστε τοσες αλοιμονο! οποτε μην αγχωνεσαι δεν υπαρχει θεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μ εμενα μ λες;;;;ασεεε σ λεω...δν τν παλευω...κατα αρ ην ειναι λες κ σηκωνεις βαρος οχι αστεια!!!αλλα δν μπορω να κανω κτ αλλο..εσεις τ καλο κετε ν φτιαξετε αυριο;;κανα οσπριο να φανταστω;;εγω ξυπνησααπ τις 7 σημερα γ να ταξιδεψω..αλλα γενικοτερα σηκωνομαι γ να φταξω πρωινο τ αντρα μ πριν παει δουλεια κ μετα δν μ ξαναπαιρνει ο υπνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω φτιαξε το πλυντηριο αμεσα!! Εμας μας εχουν καλεσει τα πεθερικα για φαι αυριο οποτε τη γλυτωσα χιχι! ? Σημερα ειχα κανει αρακα αν ψαχνεις σε κτ τετοιο καμια ιδεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα ..σιγα..κ εγω οσπρια φτιαχνω συνηθως τεταρτες κ παρασκευες εχτος κ Ν εχω πολυ λιγουρα γ κτ..καλα να περασετε!!!μην ανγχωνεσαι σιγα..λαθη γινονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ιασω σε τρικλινο ειναι 1796 καισαρικη! Κ.ο γιατρος 1350 απο 1500 μας εκοψε κατι... 

Κ το ιασω λογω εοπυυ τετοια τιμη αλλιως ποιος ξερει ποσα θα διναμε...

Κ σε ολα αυτα ποιος ξερει τι επιπλεον θα βγει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρεταιειο που θα γεννησω εγω ειναι δωρεαν τερακλινο κ φτανει τα 250 μονοκλινο..ο γιατρος 850 θα μας παει..

Ακριβουτσικος ο γιατρος σ livel...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

Θα με βοηθησει η μαμα μ -απο εκεινη θα παρω κ τα περισσοτερα πριν 4 χρονια εκανε το τελευταιο- κ τα χει ταχτοποιημενα με νουμερακια ενα φρεσκαρισμα θελουν μονο! Θα τα φτιαχνα απο τωρα τρελενομαι κ μονο στην ιδεα απο τη χαρα μ ????αλλα θα θελουν παλι περασμα μεχρι να γεννηθει το παιδι..

Σημερα μπηκα 25η εβδομαδα!!Ουτε κ γω θυμομουνα για σενα ειμαστε τοσες αλοιμονο! οποτε μην αγχωνεσαι δεν υπαρχει θεμα!!

Καλημερα!!!

Καλα εννοειται εγω χθες τ ξεχωρισα τ θελω τι δεν θελω! Κ προς τ τελος θ τα πλυνω !!! Αυτες οι μυρωδιες των μωρων με τρελενει!!!! 

Κοντα θαμαστε!! Εγω στ αλεξανδρας

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η izambella είπε:

δεν εισαι η μονη!!! εμενα μου εβαλε "χερι" ο αντρας μου γιατι εχω παρει κιλά! ! ! :P

αυτο ειναι το θεμα μου. ΔΕΝ εχω παρει κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rakoun  τωρα π εισαι 16w + ποσα εχεις παρει;;;; 

Ρωταω γτ εγω μπαινω αυριο στη 24w k εχω παρει 5κιλ και τρωω πολυ!!! Το μωρο οτι θρεπτικο τ παιρνει ετσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν μεινω εγκυος ημουν 59.
στους 2 πρωτους μηνες εμεινα 57. τωρα ειμαι παλι 59.
το μωρο ειναι το μονο που τρωει, να εισαι σιγουρη :P
ο γιατρος που του γκρινιαζε ο αντρας μου του ειχε πει πως δεν ειναι ανησυχητικο, εγω μπορει να εχασα κιλα αλλα το νινι παιρνει οτι χρειαζεται.
αλλωστε στην περασμενη επισκεψη ηταν 110 γραμμαρια, ε τωρα δε θα εφτασε τα 140?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια κι απο εμενα!!!

Χθες αφιέρωσα οσο περισοοτερο χρόνο μπορούσα στη μικρή μου!!Βγκαμε για ψώνια παίξαμε κ κοιμηθήκαμε μαζι!!

Πολλα χρήματα κορίτσια κι οι κλινικές και οι γιατροί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οσο εχω παρατηρησει, μια μερα γουρουνιαζω και την επομενη ειμαι νορμαλ.(για τα δικα μου πλαισια)
χτες το βραδυ ας πουμε εφαγα μια φραουλα μονο και κατι μπατον σαλε(λιγα γτ δε μου αρεσουν και τα ζηλεψα)
σημερα το πρωι εφαγα 2 μικρες φρυγανιες με μελι. για μεσημερι θα φαω 2 γεμιστα οπως το κοβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου καλα εκανες!!!σε εχει αναγκη ?

Εγω παντα ετρωγα πααααααρα πολυ αλλα γραμαριο δεν Επερνα!!

Χθες εφαγα πρωι 9:00φραουλες,ακτινιοδ,μηλο(μισο)

Μετα 12 δυο τοστακια με ντοματα,μαρουλ κλπ μεσημερι ψαρακι...απογευμα φρουτα και βραδυ ειχε μεινει λιγο παστιτσιο!!

Αν δε φαω τοσο γουργουριζει η κοιλια μ !δηλ τ βραδυ π ξαπλωσα 12γουργουριζεεεεε ολη την ωρα :/ πφφ κ ενιωθα να πειναωωω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...