Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Κπροτσια πρεπει να τ ποσεχετε....μειωνει την γονιμοτητα οταν εχεις χαμηλο σιδηρο φαιριτινι αλλα κ αιματοκριτη..εγω δν το ξερα.το τελευταιο καιρο το εμαθα ...αλλα θυμαμαι πως οταν προσπαθουσα με τν αντρα μου τ περασμενο καλοκαιρι ειχα κανει τυχαια εξετασεις αιματος γτ ενιωθα μονιμος εξαντλημενη κ ειχα φαιριτινη 7!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Γιατι δεν σε ασφαλιζει ο αντρας σου;;;

Τρέχουμε και δεν βγάζουμε πέρα με το ΙΚΑ βάλαμε δικηγόρο για αυτό το θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν δικιο τα κοριτσια επηρρεαζεται η συλληψη οταν λειπει ο σιδηρος ας μην αφηνουμε τιποτα στην τυχη κοριτσια πανω απ'ολα για μας!!!Τοσο πολυ θεμα εχετε βρε Νικη μου;;Κανε ομως εξετασεις για να δεις τι γινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diwni σε νιώθω παρα πολύ!!έτσι αισθανομουν κι εγώ αυτη τη φορα αλλά δεν με είχε ξαναπιασει τόσο πολύ,είχα πολύ περίεργα συναισθήματα αλλά δεν με ξέχασε δεν πειράζει όμως ..μακάρι να μην σου ερθει..και  σύντομα να νας ξεχάσεις και τις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eixa apo perysi na t pathw! Fantasou oti mexri na mathw gia ti fili meixa xasei k tis meres. Oute thymomoun pote perimena! Telos pantwn! Arga i grigora tha erthei se oles mas! Eipame ayto einai to 3 (prospatheies gia paidaki) to tyxero!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χθες πήγαμε για φαι το απόγευμα .. το βράδυ έπεσα να κοιμηθώ ξυπνησα καποια στιγμή να πάω τουαλέτα βγαινω κ τσουπ ζαλιζομαι κάθομαι κάτω με έπιασε κρύος ιδρώτας έγινε μουσκεμα μου φέρε ο άντρας μου μια λεκάνη κ έβγαλα κάτι λιγα κ ηρεμησα..και ήμουν μια χαρά..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυωμενη δεν είμαι..γενικά αρρωσταινω κάθε δυο τρια χρόνια.μάλλον κάτι με πείραξε..πάντως οι υπόλοιποι είναι μια χαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...