Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Angela δεν ξερω τι με ξαναεπιασε βρε παιδι μου ξαφνηκα αλλα ειπαμε θετικη σκεψη και ολα θα γινουνε!!!!!!αααα οχι παιδακια χαχαχα εμεις το βραδυ θα μαζευτουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Θα έχω και την μαμακα μου.. όσο περνάει η ώρα πέφτω σιγά σιγά 

Ετσι σαν την μαμακα τιποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως εδω που ειμαι δεν παιζει παιδακι...χαχαχ...και καλα το παιδακι τσικνοπεμπτη χωρις τζατζικακι που λατρευω...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Δυστυχως εδω που ειμαι δεν παιζει παιδακι...χαχαχ...και καλα το παιδακι τσικνοπεμπτη χωρις τζατζικακι που λατρευω...?

Χαχαχα πωπω φτιαξε μονη σου !!!!!!!!! Μην νομιζεις τα σουβλακια εχουν την τιμητικη τους σημερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σαν την μαμά δεν έχει. Κορίτσια μου είπε η πεθερά μου ότι το είχε πάθει και εκείνη αλλά όχι μια φορά 5 φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά στο δεύτερο παιδί της έχασε και την μήτρα της στα 25 χρόνια της άστα η πεθερά μου έχει πάρα πολλά χειρουργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον αρχιζεις και πεφτεις ε για να μην θες να πας σπιτι!!!!! Δεν θελουμε τετοια ομως πανω απο ολα η διαθεση η καλη μας διαθεση!!!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον αρχιζεις και πεφτεις ε για να μην θες να πας σπιτι!!!!! Δεν θελουμε τετοια ομως πανω απο ολα η διαθεση η καλη μας διαθεση!!!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω εγω εχω νευρα με την καινουργια δου λεια γτ ενω τους εχω ενημερωση για το γαμο και οτι θελω απριλη να ειμαι αθηνα και να  αρχισω μαη σημερα εμαθα πως θα παω 15 μαρτιου για το trainning το οποιο τελειωνει στις 8 απριλη...κι εχω αγχωθει λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τους παρω αυριο τηλ να τους το πω παλι πως μεχρι 3-4απριλη μπορω...πρεπει να δω για αιθουσα,φωτογραφο,να κλεισω το στολισμο,παπουτσι εχω κανει σε ολα ερευνα βεβαια  και μου εδουν μεινει καποιες λεπτομερειες για να τα κλεισω αλλα και παλι...με την ψυχη στο στομα δεν γινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...