Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Καλη επιτυχία νικη μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα(ειμαι βέβαιη οτι ολα θα πανε καλα και γρηγορα θα σου δινουμε συμβουλες για το μικρο σου ??)!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ σίγουρα θα περνώ συμβουλές..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια..ειμαι καινουρια στην παρεα..με τον αρραβωνιαστικο μου ειχαμε ελευθερη επαφη λιγες μερες πριν την περιοδο μου..ο κυκλος μου ειναι σταθερος 25 με 26 μερες..αυτη τη φορα αδιαθετησα στις 24 μερες με κραμπες και πονακια ελαφρια και ειχα 4 μερες ροη αλλα οχι πολυ..να σημειωσω πως στην περιοδο υποφερω απο πονους και εχω πολυ αιμα...υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης η ειναι στο μυαλο μου επειδη το θελω πολυ?ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia imoun gia perpatima. Niki m kali ksekourasi!! Jovi kalws irthes! Yparxoun kopeles pou tous symvainei na exoun mia elafria roi otan einai na adiathetisoun k na einai egkyes. Spania men alla symvainei. An thewreis oti den itan periodos kane mia xoriaki k tha ksereis sigoura!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα ροη αλλα οχι πολυ ως συνηθως ουτε και πονους...μπορει να ειναι στο μυαλο μου...και κατι αλλο πως μπορω να υπολογισω με ακριβεια τις γονιμες μερες μου γιατι μαλλον μετραω λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν ο γαμος αναβαλεται διότι δε συμφωνούν τα πεθερικά. Θα μπορούσα να αναλαβω όλα τα έξοδα εγώ και ο πατέρας μου αλλά αν είναι να ρθουν με τη Μουτσούνα στο πάτωμα και να μας πάει γρουσουζιά αστο καλύτερα. Άμα μείνω εγκυος όμως θα έχω γάμο βάφτιση του χρόνου κ ας λένε ότι θέλουν. Ε δε νομίζω πια να φέρουν αντίρρηση κ στη βαφτιση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν ο γαμος αναβαλεται διότι δε συμφωνούν τα πεθερικά. Θα μπορούσα να αναλαβω όλα τα έξοδα εγώ και ο πατέρας μου αλλά αν είναι να ρθουν με τη Μουτσούνα στο πάτωμα και να μας πάει γρουσουζιά αστο καλύτερα. Άμα μείνω εγκυος όμως θα έχω γάμο βάφτιση του χρόνου κ ας λένε ότι θέλουν. Ε δε νομίζω πια να φέρουν αντίρρηση κ στη βαφτιση!!!

Γιατί φέρνουν αντίρρηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Ναι το ξερανε ότι θέλαμε να παντρευτουμε αλλά τώρα φέρνουν αντιρρήσεις. Δε θέλουν να κάνουν καθόλου έξοδα για μας γι αυτό...

Κατάλαβα.. υπομονη κοπέλα μου τι να πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο λεω νικη μου γτ και οι δικοι μας γονεις ειναι παρα πλυ δυσκολα ειδικα οι δικοι μου...κι εκεινοι θα ζοριστον και μαζευουν απο τωρα για να μας κανουν ενα μικρο δωρακι...νικη μου καντε αυτο που θελετε με τον αντρα σου και ειστε εσεις καλα...τι θα πει ο γαμος αναβαλεται...εμενα στην αρχη η πεθερα μου εκανε κατι περιεργα για τον αρραβωνα ηταν να γινει νοεμβρης και τελικα εγινε μαρτης με την δικαιολογια πως ειναι χαλια τα δοντια της και ντρεπεται και οτι θελει να τα φτιαξει πρωτα...μαλιακιες,δικαιολογιες ηταν μαλλον,ο αρραβωνας εηινε τα δοντια δεν εχουν φτιαχτει και δεν νομιζω και να φτιαχτουν ουτε για το γαμο...για τον μαρτη να φανταστεις τους λεει εγω θα παω να σητησω την αγγελικη αν θελετε ερχεσται δεν το αναβαλω αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μια χαρά δεν έχω πάρει ιδιση ακόμη τι θα γίνει αύριο οπότε είμαι μέσα στην τρελή χαρά  (εγώ και ο μπαμπάς μου είμαστε ιδι δλδ ο μπαμπάς μου έμενε για ανοιχτή καρδιά και έκανε χαβαλέ και εγώ μέσα στην τρελει χαρά χαζοχαρουμενη  (έτσι με χαρακτήρισε ο αντρας μου)) χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω αυτό που φωβατε και έχει το άγχος είναι ο αντρουλης μου και άθελά του μου το δείχνει λες και θα κάνει εκείνος. Εγώ θα είμαι συγουρι για το βράδυ πως θα είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λεω να μην το πειτε δεν χρειαζεται να ξερουν και πολλα...βεβαια δεν ξερω και τι σχεση εχετε αν ειναξ καλοι και σ αγαπανε να το πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...