Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Ναι ναι ολες να πατε!!!κ εχω να σας προτεινω μεχρι στιγμης!!αρκει να σας αρεσουν αυτα!!!εγω που δν ειμαι κ ο εξπερ στους γριφους κ στροφαρα!αχαχαχα!!ειναι πολυ ωραια εμπειρια!!κ σε κολλαει!tweema να πας με τα παιδια!!εγω ελεγα π να παω τωρα σε τετοια!κ παει...θα τα γυρισω ολα!!??ποια εφαρμογη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το κατεβασα κι ολας...χαχαχ ωχχ καταλαβα διωνη...μοναχουλα...κι εγω απο τριτη θα τον αποχωριστω τον καλο μου για καμια βδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Στέλλα δεν ξέρω.. απλα μου τα έχουν πει..αν θα πάω,υα πάω με δική μου παρέα..τα αφεντικά και κάτι φιλοι τους...απο εκεί τα έχω μαθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δουλευει σε σουπερ μαρκετ...κ κοιμαται τωρα..ξυπναει 5 η ωρα...εγω κλασσικα τηλ κ αραγμα μονη μ!νυχτοπουλι δν κοιμαμαι ποτε νωρις!ειμαι γραμματεας σε φροντιστηριο μεσης εκπαιδευσης κ δουλευω 4αωρο 5-9..λιγα λεφτα αλλα δν παραπονιεμαι γτ το να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια είναι dj οποτε σχολαει πρωι κ ξυπνάει μεσημέρι ή απόγευμα οπότε συναντιομαστε λιγες ώρες.. εκτός κι αν έχουμε ρεπό μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαια με δικη σου παρεα κ να το χουν κ λιγο καλο θα ναι!!☺εχει σε πολλες περιοχες...πηγα αγια παρασκευη σε 2..κ μαρουσι σε αλλα 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταξει κοριτσια τωρα καταλαβα οτι ειναι αληθινα δωματια...χαχχαχα..νομιζα πως ηταν παιχνιδι στο ιντερνετ και σε ποιες περιοχες εχει στελλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Angela25 είπε:

Νταξει κοριτσια τωρα καταλαβα οτι ειναι αληθινα δωματια...χαχχαχα..νομιζα πως ηταν παιχνιδι στο ιντερνετ και σε ποιες περιοχες εχει στελλα?

Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχααχαχα μα σκαλωσα λεω τι λεει!!ποια εφαρμογη!!!παντου εχει σε ολη την αττικη κ εκτος αττικης!!πατα να δεις..escape rooms..κ θα σ βγαλει τα παντα παντου..διαλεγεις ιστορια..παιρνεις τηλ κ κλεινεις ωρα..εχεις μια ωρα να λυσεις το γριφο..θα καταλαβεις..μπες να δεις κ πες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Χαχαχχα ακομη γελαω...και ποσα ατομα παρεα πρεπει να ειμαστε?

Χαχαχαδες εδώ αντζελα καποια

http://www.neolaia.gr/2015/02/04/ta-kalutera-escape-rooms-tis-athinas-part-1/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω γελαω αντζελα!πεθανα!!εως κ 6 ατομα..αλλα εγω μεχρι 5 λεω ειναι υπεραρκετα..γτ πολλες γνωμες χαμος..εμεις παμε 4..εχω παει στο the lock αγια παρασκευη...κ μαρουσι στο exodus!τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Angela k gw etsi katalava! Exei k sti larisa! Den exw paei alla eida diafimisi se enan orofo...Emeis douleyoume k oi dyo kyliomeno! 06-14, 14-22, 22-06. Oti tyxei! Exoume kanei k 24 wres na vrethoume!

Εσείς είστε πιο δύσκολα απο εμας..εμείς πολύ δύσκολα να βρεθούμε είναι το καλοκαίρι.ειδικα πέρσι ουτε μαζί δεν ειχαμε ρεπό..αλλά εγώ το εδώ συνηθίσει πλεον γιατί παντα διυλευαμε διαφορετικές ώρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εχω ενθουσιαστει τρελενομαι για γριφους...πως και δεν το ειχα ακουσει τοσο καιρο?διωνη με τι ασχολειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις οταν ειναι πρωι κ εγω κλασσικα απογευμα..τον βλεπω ενα διωρο κ οταν γυρναω μετα απο μια ωρα κοιμαται..οταν ειναι βραδυ..το πρωι ειμαστε μαζι σπιτι..αλλα εμεις δουλευουμς λιγες ωρες κ οι δυο..κ δν το λεω γ καλο..γτ δεν..βγαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...