Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Όντως...όταν πήγαιναν να απαντήσω σε ένα μήνυμα επειδή τα ξεχνουσα ξαναπηγαινα έβλεπα το μήνυμα.χαχαχα

Τι κανείς εσύ,πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα...εγώ απο τις 9 το πρωι λέω θα ερθει αλλά ακόμα μονο λίγο καφέ είδα..με βασανίζειιιιι και με έχει πεθάνει ή μέση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koritsia ti travaw! Pigan oi goneis m ekdreomi sto Bansko sti voulgaria ti deytera k apo xthes ta synora einai kleista k den prokeitai na anoiksoun. Me piran til oti tha vroun kp na tous paei sta synora na ta perasoun pezoi k na paei o antras m na tous parei! Syennoithika me tin troxaia na ton afisoun na perasei ws ekei gt den afinoun kanenan na paei panw me aytokinito.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ax koritsia ti travaw! Pigan oi goneis m ekdreomi sto Bansko sti voulgaria ti deytera k apo xthes ta synora einai kleista k den prokeitai na anoiksoun. Me piran til oti tha vroun kp na tous paei sta synora na ta perasoun pezoi k na paei o antras m na tous parei! Syennoithika me tin troxaia na ton afisoun na perasei ws ekei gt den afinoun kanenan na paei panw me aytokinito.

Ωχ κατάλαβα... και εμείς θέλουμε να πάμε κάποια στιγμή το καλό είναι ότι ο αντρας μου σπούδασε εκεί και ξέρει γρι τα βουλγαρικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάμε.. είπαμε να μην πάμε φέτος για να κανονίσουμε να πάμε λος ανγελες του χρόνου οπότε είπαμε να τα βάλουμε τα λεφτά εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε...?λοιπον ειδα μξα φικη μου χτες και δεν θα πιστεψετε τι μου ειπε...της βρηκε η γυναικολογος εναν πολυποδα και της ειοε να μπει χειρουργειο...και πως της ηρθε να παρει και μια δευτερη βνωμη και δεν της βρηκαν τιποτα της το πε για να της παρει λεφτα...που εχοθμε φτασει ρε κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια έχω έναν ξαδελφο που έχει σπουδάσει γιατρός στην Ρουμανία που ούτε πίεση δεν ξέρει  (πάλι καλά δεν δουλεύει σαν γιατρός)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια είναι ωραία αυτά τα ταξίδια και για αυτό εμείς με τον άντρα μου έχουμε κουμπαραδες δλδ έναν για διακοπές το καλοκαίρι έναν για αμάξι και δύο για εξωτερικό.. κάθε μέρα βάζουμε από 10€ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Δεκεμβρίο αποφεύγω τα αεροπλάνα πήγαμε ταξίδι του μέλιτος Βιέννη δλδ 1 ώρα και 50 λεπτά πτισι άνεση τιν 1 ώρα μόνο ανατάραξη και ήταν η πρώτη φορά που μπήκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε νοιωθω εγω που παω ελβετια ολο αναταραξεις εχει...καταλαβαινεις...μια φορα ειχα βαλει και τα κλαματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia einai mi s taksei. To dekemvri t 2013 erxomastan apo Kw thessaloniki! Eixe toses anatarakseis pou telika prosgeiwthikame stin kavala. Olo t aeroplano tsirize k ekane emeto. Xalia mayra. O antras m m elege peftoume. Egw t elega skase den peftoume alla zalizomai! Mwra klaigane xamos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...