Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Kalimera koritsia!! Pw pw ti travane k aytoi! Siga min tous kakopeftei! Mera para mera einai para poly kala! Emena apo otan kanoume eleythera exei allaksei o kyklos mou. Opote ksekiname apo ti mera p m teleiwnei. Alla outws i allws k prin ta idia kaname!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κορασιδες!!!τι κανετε??εγω σουπερμαρκετ μαγειρεμα δουλειες χαμος!και 5 παω για δουλεια!tweema ελεγα να μη μπω ακομα στην διαδικασια για τεστ ωορρηξιας για να μην αγχωθω αλλα τριγυρναει συνεχεια στο μυαλο μου να παρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια..  πριν κανα μισαωρο ξυπνησα,σχολασα στις 5 το πρωι..Στέλλα εμένα νομίζω οτι δεν με έχουν αγχωσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια. Ούτε εμένα με.έχουν αγχωσει τα τεστ ίσα ίσα ξέρω κ ποτέ θα χω περίοδο αφού ο κύκλος μογ είναι από 29-32 μέρες. Τη μέρα που θα δείξει θετικό σε 2 μέρες είναι ή ωορρηξία μου κ ακριβώς σε 14 είναι ή περίοδος. Γλιτωνω κ τεστ εγκυμοσύνης γιατι νομίζω κάποιες φορές ότι έχω καθυστέρηση ενώ δεν έχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ συμφωνώ με τη νικη85..ξερεις ποτε εχεις ωορρηξία και ξέρεις και ποτε θα αδιαθετησεις.

Στέλλα καλυτερα της hometest που είναι κ οικονομικά..

Κορίτσια με ξαναπηρε ο υπνος..και είδα οτι αδιαθετησα και μάλιστα πιο μπροστα..την άτιμη με επισκέφτηκε και στον ύπνο μου..ξουξουξου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με τον ύπνο το έχω δει κι εγώ καλά κάνετε ξέρετε πτερύγια έχετε και είναι σωστό εγώ δεν τα περνώ γιατί φωβαμε γιατί δεν έχω σταθερό κυκλο και μην πάνε χαμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Ναι βρε tweema γιατί έρχεται κάθε μηνα? Αφού δεν την καλούμε. 

Ε μα ουτε εγώ το καταλαβαίνω αυτό..θα μας ξεχάσει που θα παει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΦΕΡΩΩΩΩ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥΟΥΟΥ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥΟΥΟΥ (ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΘΕΜΑΤΗΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ). ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

ΥΠΟΦΕΡΩΩΩΩ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥΟΥΟΥ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥΟΥΟΥ (ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΘΕΜΑΤΗΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ). ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Χαχαχα βρε μαμακουλιτσα με έκανες και γελασα..ρε την άτιμη μέλι έχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια τι κανετε και σε'μενα ηρθε η βλαμενη σημερα!!!!

Αμάν βρε κορίτσια τι έγινε;;με τη σειρα σας πήρε.. 

Αχ βρε love πίστευα οτι δεν θα σου ερθει.

Δεν πειράζει βρε κορίτσια...τον άλλο μήνα μακαρι να έχετε όλες μαζί ευχάριστα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαμωτο αυτό το άγχος θα με φάει!! Αμάν πια και είμαι μόλις 23 .. Έτσι και δεν πετύχει και η σπερματεγχυση το θέμα μωρό το ξεγραφω και τα συμπτώματα κάθε μήνα και τις γονιμες μέρες τπτ δεν ξανά ασχολούμαι με τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τη σειρα βλεπω μας πηρε!!Μας πηρε και μας σηκωσε δηλαδη!!!Εγω η χαζη που εκανα και τεστ εγκυμοσυνης χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Δυστυχώς πολλές έχουμε περάσει 1 ή και παραπάνω απώλειες. Σαφέστατα νιώθω υπερτυχερη που έχω την μικρούλα μου, ευχαριστώ συνεχώς την Παναγία που μου την έφερε στην αγκαλιά μου υγιέστατη!!  Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού τόσο σύντομα, νομίζω δεν θα άντεχα να στρώσει και να μεγαλώσει η μπέμπα και μετά να ξαναμπώ σε όλη τη φάση του νεογέννητου... Ξενύχτια, θηλασμός, κολικοί, δόντια 😱😱😱. Και εκτός αυτού αν όλα πάνε καλά ο σύζυγος θα πάρει μετάθεση για νησί σε 1-2 χρόνια και εκεί δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι να βρω καλό γυναικολόγο να με παρακολουθεί. Θα πρέπει να πηγαινοερχομαι Αθήνα και κυρίως για τον τοκετό. Και τρίτον δεν θέλω να στείλω την μικρούλα μου σχολείο από τώρα για να επιστρέψω στη δουλειά. Η εγκυμοσύνη αυτή (χωρίς να το έχω υπολογίσει ειλικρινά) έρχεται με άδεια κυοφορίας ακριβώς όταν τελειώσει το 9μηνο που βρίσκομαι τώρα. Αυτό θα με διευκολύνει πάρα πολύ να πω την αλήθεια. Αλλά ναι δόξα τω Θεώ συλλαμβάνουμε με την πρώτη προσπάθεια κάθε φορά 🙏🙏  
    • Εμένα ο ιδιώτης μου είπε ότι θα τον κάνουμε και αυτόν τον υπέρηχο. Θα δω τι θα μου πει μεθαύριο και η γιατρός του δημοσίου.  Επιτέλους θα την ξανά δω μετά απο 6 εβδομάδες τη μικρή μου!  Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!!!
    • Εύχομαι ολα να πάνε καλά!! Και να περάσουν γρήγορα οι μέρες...  
    • Το Doppler το μετράει και ο γιατρός σε έναν απλό υπέρηχο βλέπει τα βασικά (όπως πχ μετράνε και την αυχενική σε απλό υπέρηχο ) ο εμβρυολογος που θα σε κάνει Doppler βλέπει πολύ πιο αναλυτικά τα πράγματα και παίρνει πιο ακριβές μετρησεις που είναι πιο αξιόπιστες ( όπως και στη αυχενική )  για αυτό λέω ότι κάποιοι γιατροί δεν την ζητάνε την Doppler γιατί έχουν εικόνα είδη από τον υπέρηχο που σου κάνουν αυτοί.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...