Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Αααα τόσο αργά? Εγώ νόμιζα μια δυο μέρες μετά την ωορηξια.. Προσπαθω να μην το σκέφτομαι... Επίσης που και που έχω κάτι παχυρευστα λευκά υγρά πρώτη φορά έχω κάτι τέτοιο 

Ναι σιλβυ ή εμφύτευση γίνεται 6-12 μέρες μετά. Τα υγρά είναι παρά πολύ θετικό!!!! Λένε ότι είναι το πρώτο συμπτώματα. Είναι επειδή παχαίνουν τα τοιχώματα του κόλπου για το έμβρυο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εμένα εξαφανίστηκε έδωσε σημάδι 

Νίκη σου ήρθε ή ακόμα? Εγώ θα δείξει ως τη δευτερα αν κ δεν έχω πολλές πιθανότητες η ελπίδα ομως πεθαίνει τελευταία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Νίκη σου ήρθε ή ακόμα? Εγώ θα δείξει ως τη δευτερα αν κ δεν έχω πολλές πιθανότητες η ελπίδα ομως πεθαίνει τελευταία. 

Μπράβο βρε νίκη!!ή ελπίδα πεθαίνει τελευταια λένε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μπράβο βρε νίκη!!ή ελπίδα πεθαίνει τελευταια λένε!

Χαχα έτσι!!! Εμείς ειμασταν με πυρετό αντιβιωσεις φάρμακα φουλ είχα κ άγχος μπόλικο αλλά άμα αποφασισει να ρθει το Μπεμπέ δε θα υπολογισει τιποτα θα ρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Νίκη σου ήρθε ή ακόμα? Εγώ θα δείξει ως τη δευτερα αν κ δεν έχω πολλές πιθανότητες η ελπίδα ομως πεθαίνει τελευταία. 

Έχω πάρα ααααααα αα πολύ λίγο δεν φενετε καν στο χαρτί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Έχω πάρα ααααααα αα πολύ λίγο δεν φενετε καν στο χαρτί 

Σου εύχομαι να μη σου έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Ναι σιλβυ ή εμφύτευση γίνεται 6-12 μέρες μετά. Τα υγρά είναι παρά πολύ θετικό!!!! Λένε ότι είναι το πρώτο συμπτώματα. Είναι επειδή παχαίνουν τα τοιχώματα του κόλπου για το έμβρυο!!! 

Αλήθεια? Με κάνεις να ελπιζω.. Δεν είχα ποτέ τέτοια παχυρευστα υγρά και παραξενευτηκα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nikh85 είπε:
στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Ναι σιλβυ το έχω διαβάσει κ μου το είπε κ πρόσφατα ή κολλητή μου που τώρα είναι στο δεύτερο μήνα. 

 

Αχ μακάρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy i emfyteysi ginetai akrivws opws eipan ta koritsia. Gi ayto prepei na eisai oso pio xalari boreis k tis meres tis woriksias alla k tis meres p ginetai i emfyteysi. Polles fores tyxainei na gonimopoiieitai t wario alla na min emfyteyetai. Gi ayto kanoume k elegxo progesteronis sygkekrimeni mera t kyklou. Akrivws7 meresmeta tin woriksia. Eyxomai ola kala na pane! Ante na ksekollisoume mia mia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολα τα ανυπομονα κοριτσια!!!(και μενα βαζω μεσα μην ξεχνιομαστε) Ο πονος εφυγε ευτυχως αλλα πολυ πολυ ροη βρε κοριτσια!!Αντε Σιλβυ κανε την αρχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα είμαι και εγώ καινούρια στο forum..Εύχομαι σε όλες σύντομα εγγυούλες!!Εγώ με τον άντρα μου τώρα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες αυτό το μήνα για την ακρίβεια.Αδιαθέτησα 16 Γενάρη με κύκλο 26-28 ημερών (αυτή τη φορά αδιαθέτησα λίγο νωρίτερα από ότι κανονικά)ήρθα σε ελεύθερη επαφή 23,26,27 και 28/1 (στις 27 δε είχα ωορρυξία που την καταλαβαίνω πάντα λόγω του ότι πονάω η θερμοκρασία είναι ανεβασμένη και πολλά υγρά).Στις 18 και 19/1 παρατήρησα κάτι καφέ κηλίδες που δεν τις έχω κανονικά..Σήμερα έξι μέρες πριν την περίοδο έκανα χωριακή και βγήκε αρνητική...λέτε να έχω ελπίδες??η κοιλιά πονάει χαμηλά και το στήθος είναι αρκετά πρησμένο...Συγνώμη για το μεγάλο post ελπίζω να έγραψα σωστά και να μην σας κούρασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας!!Επειδη ολα ειναι πιθανα κανε χοριακη την ημερα που κανονικα θα αδιαθετουσες πιστευω οτι τοτε θα εχεις εγκυρα αποτελεσματα.Καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):):)Σας ευχαριστώ πολύ που μου απαντήσατε είμαστε και πιεσμένοι από τις δουλειές γενικότερα αφού φανταστείτε με τον άνδρα μου βλεπόμαστε καμιά ώρα το βράδυ γιατί γυρνάει αργά από τη δουλειά...εύχομαι να έχουμε όλες ευχάριστα αποτελέσματα ό,τι νεότερο προκείψει θα σας το πω!!

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ath33 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι και εγώ καινούρια στο forum..Εύχομαι σε όλες σύντομα εγγυούλες!!Εγώ με τον άντρα μου τώρα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες αυτό το μήνα για την ακρίβεια.Αδιαθέτησα 16 Γενάρη με κύκλο 26-28 ημερών (αυτή τη φορά αδιαθέτησα λίγο νωρίτερα από ότι κανονικά)ήρθα σε ελεύθερη επαφή 23,26,27 και 28/1 (στις 27 δε είχα ωορρυξία που την καταλαβαίνω πάντα λόγω του ότι πονάω η θερμοκρασία είναι ανεβασμένη και πολλά υγρά).Στις 18 και 19/1 παρατήρησα κάτι καφέ κηλίδες που δεν τις έχω κανονικά..Σήμερα έξι μέρες πριν την περίοδο έκανα χωριακή και βγήκε αρνητική...λέτε να έχω ελπίδες??η κοιλιά πονάει χαμηλά και το στήθος είναι αρκετά πρησμένο...Συγνώμη για το μεγάλο post ελπίζω να έγραψα σωστά και να μην σας κούρασα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω ετσι πιστεύω πως είναι πολυ νωρίς.  Η εμφυτευση μπορεί να γινει ακομη κ 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο. Ξανα κάνε μια την πρωτη μερα της καθυστερησης! Καλα αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Καλός ήρθες στην παρέα μας.... δεν μας κουράζεις με το καλό είναι λίγο 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ath33 είπε:

Όντως την έκανα την χωριακή πολύ νωρίς..αν δεν αδιαθετήσω τότε θα πάω..μέχρι τότε παραμένω με κράμπες χαμηλά και απίστευτο πρήξιμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...