Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia exw k gw ta testakia tis home test. Simera ekana t prwto. Mou evgale ti grammi metrisis alla kamia alli grammi. Stis odigies nomizw grafei pws otan einai arnitiko prepei na vgalei mia axni grammi (dld 2) enw an einai akyro na mi vgalei kamia (dld 1 mono ayti tis endeikseis.) kserei kamia na me voithisei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Διώνη. Αφού σου έβγαλε μια γραμμή το έκανες σωστά ή άλλη δε βγήκε γιατί αργεί ή ωορρηξία σου. Συνέχισε τα κ θα δεις στις επόμενες μέρες θα εμφανιστεί κ ή δεύτερη κ όσο πλησιαζεις θα φαίνεται περισσότερο. Όταν γίνει έντονη όπως την πρώτη η ωορρηξία θα γίνει σε 24-48 ώρες. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διώνη είναι πολύ απλά. Αρκεί να διαβάσεις παρά πολύ καλά τις οδηγίες χρήσης κ τις ακολουθίες κατά γράμμα. Εγώ κάνω ένα γύρω στις 12 το μεσημέρι κ μετά στις 7-8 το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw epeidi douleyw kyliomeno lew na ta kanw kathe mera gyrw stis 2. Nai aplo m fanike de borw na pw. Apla stis odigies edeixne oti k se arnitiko eprepe na vgalei mia axni grammi. Telos pantwn. Einai nwris akomi alla epeidi exw ligo astato kyklo eipa na ta ksekinisw amesws meta tin periodo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Egw epeidi douleyw kyliomeno lew na ta kanw kathe mera gyrw stis 2. Nai aplo m fanike de borw na pw. Apla stis odigies edeixne oti k se arnitiko eprepe na vgalei mia axni grammi. Telos pantwn. Einai nwris akomi alla epeidi exw ligo astato kyklo eipa na ta ksekinisw amesws meta tin periodo.

Οι οδηγίες εμένα μου δειχνουν ότι το αρνητικό αποτέλεσμα είναι όταν δεν υπάρχει καθόλου δεύτερη γραμμή ή όταν είναι άχνη. Κ μένα έτσι γίνεται στην αρχή δεν υπάρχει καθόλου κ αργότερα σκουραίνει μέρα με τη μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Χαχαχαχα μια χαρα την καλυτερη δουλεια κανεις διωνη μου...δεν δουλευεισ σημερα?

Douleyw nyxta! Egw pali simera sikwthika sxetika nwris. O antras m douleyei k na dw ti tha kanw olo t apogeyma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια είναι φυσιολογικό να μην νιώθω τπτ έξι μέρες πέρασαν από την σπερματεγχυση και δεν έχω ούτε λίγο πόνο.. Με τρομάζει αυτό.. Λογικά αν πέτυχε η εμφυτευση θα έχει γίνει τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Αμάν πια με την σειρα έρχεται ή άτιμη;;

Σιλβυ μου μην το σκέφτεσαι..απο οτι έχω διαβάσει ή εμφύτευση γίνεται 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία. Οποτε μην αγχωνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα τόσο αργά? Εγώ νόμιζα μια δυο μέρες μετά την ωορηξια.. Προσπαθω να μην το σκέφτομαι... Επίσης που και που έχω κάτι παχυρευστα λευκά υγρά πρώτη φορά έχω κάτι τέτοιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Αααα τόσο αργά? Εγώ νόμιζα μια δυο μέρες μετά την ωορηξια.. Προσπαθω να μην το σκέφτομαι... Επίσης που και που έχω κάτι παχυρευστα λευκά υγρά πρώτη φορά έχω κάτι τέτοιο 

Ναι κορίτσι μου ή γονιμοποίηση γίνεται γρήγορα ή εμφύτευση αργεί..αυτά τα υγρά δε γνωρίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...