Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κ απο μενα κοροτσια...η οωρρηξια καμια φορα μπορει να γινει κ αργοτερα....πολλες φορες φν κανουμε οωρρηξια τη στιφμη π περιμενουμε...το λογο βεβαια δν τ ξερω..αλλα ειμαι σιγουρη οτι γινεται γτ εχει τυχει σ εμενα κ το καταλαβα κ απο μονη μ κ απο υπερηχο με τν γιατρο μ...ευχομαι σ ολες τ κοριτσια να εχετε συντομα μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!?χωρις ανγχος ομως...γτ το ανγχος κανει κακο!!!!βεβαια κ πια κοπελα οταν πρσπαθουσε δν ηταν ανγχωμενη...απλα προσπαθηστε το να μην το σκεφτεσται...καν τε ερωτα γ α περασετε εσεις ομορφα κ οχι γ το παιδι.....γτ μεταξυ μας ξερω οτι αυτο γινεται εμμονη ιδεα κ ακομα κ εκεινη την ωρα το σκςφτεσται...εχω περασει κ εγω απ αυτο το σταδιο αρκετους μηνες...κ το χειροτερο ειναι πως επειδη ακους ολη την ωρα ο αλλος εκανε παιδακι ο γειτονας,ο φιλος ο συγγενεις κλπ πρωτου ξεκινησεις νομιζεις οτι ειναι ολα ευκολα κ πιανεις αμεσως (τουλαχιστν εγω αυτο πιστευα)κ λες απο μεσα σ..μα καλα γτ εγω προσπαθω τοσο καιρο κ δν γινεται....κατι εχω...και μετα πεφτει η ψυχολογια..κ ομως τις περισσοτερες φορες δν ειναι οτι κατι εχουμε..απλως μας καταστρεει το ανγχος...αυτα ειχα να πω εγω κοριτσια μου..κ ελπιζω να σας βοηθησα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγώ έκλεισαν τα 30 πριν ένα μήνα.Προσπαθω για παιδάκι εδώ κ 7 χρόνια κ τίποτα. Οι εξετασεις όλες οκ. Ή αλήθεια είναι ότι κ λόγω δουλειάς του άντρα μου δε βρισκόμαστε κ πολύ συχνά σαν ζευγάρι... Μπορεί να ναι κ αυτός ο λόγος που δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος μπορεί να ναι κ το άγχος που πραγματικά με έχει καταβάλει μετά από τοσα χρόνια χωρίς αποτέλεσμα. Το προηγούμενο μήνα έμαθα για γόνιμες μέρες γιατί είχα μαύρα μεσάνυχτα. Είχαμε μια επαφή χωρίς αποτέλεσμα θα δούμε κ αυτό το μήνα τι θα γίνει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγώ έκλεισαν τα 30 πριν ένα μήνα.Προσπαθω για παιδάκι εδώ κ 7 χρόνια κ τίποτα. Οι εξετασεις όλες οκ. Ή αλήθεια είναι ότι κ λόγω δουλειάς του άντρα μου δε βρισκόμαστε κ πολύ συχνά σαν ζευγάρι... Μπορεί να ναι κ αυτός ο λόγος που δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος μπορεί να ναι κ το άγχος που πραγματικά με έχει καταβάλει μετά από τοσα χρόνια χωρίς αποτέλεσμα. Το προηγούμενο μήνα έμαθα για γόνιμες μέρες γιατί είχα μαύρα μεσάνυχτα. Είχαμε μια επαφή χωρίς αποτέλεσμα θα δούμε κ αυτό το μήνα τι θα γίνει

 

Μην ανχονεσε και μη σκεφτεσε τα χρονια που περασανε ειναι δυσκολο το ξερω αλλα στο λεω εγω που περασανε 10 χρονια!!!!!και ελπιζω να μην περασουνε και αλλα !!!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα και να το στρονη αχ θα πω στον άντρα μου να μετακομησουμε χαχα έχουμε να δούμε χιόνια εδώ από το 2009 που το είχε στροση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις και περυσι ειχαμε δει λιγο αλλα μην νομιζεις στο κεντρο οχι παντα αλλα γυρω γυρω και σταορεινα καθε χρονο!!!!!!!δεν θελω να βγωωωωω να παω πουθενααααα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εδώ μόνο αυτο

20160120_103622.jpg

Ωχωχ καλυτερο το χιονι!!!!πρεπει να παω για δουλεια στης δυο αλλιως σιγα μην εβγαινα απο τη ζεστουλα χαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Γεια σας κ απο μενα κοροτσια...η οωρρηξια καμια φορα μπορει να γινει κ αργοτερα....πολλες φορες φν κανουμε οωρρηξια τη στιφμη π περιμενουμε...το λογο βεβαια δν τ ξερω..αλλα ειμαι σιγουρη οτι γινεται γτ εχει τυχει σ εμενα κ το καταλαβα κ απο μονη μ κ απο υπερηχο με τν γιατρο μ...ευχομαι σ ολες τ κοριτσια να εχετε συντομα μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!?χωρις ανγχος ομως...γτ το ανγχος κανει κακο!!!!βεβαια κ πια κοπελα οταν πρσπαθουσε δν ηταν ανγχωμενη...απλα προσπαθηστε το να μην το σκεφτεσται...καν τε ερωτα γ α περασετε εσεις ομορφα κ οχι γ το παιδι.....γτ μεταξυ μας ξερω οτι αυτο γινεται εμμονη ιδεα κ ακομα κ εκεινη την ωρα το σκςφτεσται...εχω περασει κ εγω απ αυτο το σταδιο αρκετους μηνες...κ το χειροτερο ειναι πως επειδη ακους ολη την ωρα ο αλλος εκανε παιδακι ο γειτονας,ο φιλος ο συγγενεις κλπ πρωτου ξεκινησεις νομιζεις οτι ειναι ολα ευκολα κ πιανεις αμεσως (τουλαχιστν εγω αυτο πιστευα)κ λες απο μεσα σ..μα καλα γτ εγω προσπαθω τοσο καιρο κ δν γινεται....κατι εχω...και μετα πεφτει η ψυχολογια..κ ομως τις περισσοτερες φορες δν ειναι οτι κατι εχουμε..απλως μας καταστρεει το ανγχος...αυτα ειχα να πω εγω κοριτσια μου..κ ελπιζω να σας βοηθησα..!!

Έχεις απόλυτο δίκαιο σχετικά με το άγχος.. Απλά είναι δύσκολο να μην το σκέφτεσαι γτ βλέπεις ότι περνάει ο χρόνος χωρίς αποτέλεσμα και λες κάτι έχω και βάζεις ένα σωρό στο μυαλό σου! Ε μετά αντε να μην αγχωθει! Και εγώ κάθε μήνα λέω το βγάζω από το μυαλό μου αλλά δεν τα καταφέρνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμια φορα κολλαει κ το κανει κ  σ εμενα....δν ειναι κατο το σημαντικο..σιλβυ μ απλα ποσπαθησε να τ αποβαλλεις ολο αυτο στ μυαλο σ....θα δεις π οταν θα σταματησεις να τ σκεφτεσαι συνχως θ περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!τι κάνετε;;

Love θέλω κι εγώωωωω...τι ωραία!

Σε εμένα απο χτες το βράδυ όλο βρέχει αλλά το ψιλό και έχει κρύο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια την Παρασκευή θα πάω για υπερυχο να δούμε από ποια μερια θα κάνω ωορηξια αν είναι από αριστερά προχωράω την σπερματεγχυση αν είναι από δεξιά πλευρά δεν θα την κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...