Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ


SO SAD

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια επειδή πέρασε πάααααααααααρα πολύ ο καιρός και έχω κάποια ευθύνη απέναντι στις κοπέλες που κατέθεσαν τα λεφτά λέω αυτή την εβδομάδα να παραδώσω την επιταγή στο Χαμόγελο. Λυπάμαι αλλά δεν θα υπάρξει άλλη παράταση,αν κάποια το ζητήσει, γιατι έτσι όπως πάμε θα πιάσουμε Πάσχα...:laugh: Θα πάρω τηλέφωνο να συννενοηθώ πρώτα βέβαια και με τους ανθρώπους και μετά θα πάω. Φυσικά όποια απο εσάς θέλει να έρθει μαζί μου είναι ευπρόσδεκτη...;):) Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου όντως πέρασε πολύ καιρός αλλα το θεμα ειναι κιολας οτι δεν υπάρχει και έντονο ενδιαφέρων..οπώτε ας γινει η καταθεση..καλα ειναι και αυτα που μαζευτηκαν..σιγουρα με αυτα τα λεφτά θα προσφέρουμε ένα χαμογελο σε αυτα τα παιδάκια..Περιμενουμε σχετικη ενημέρωση πάλι..Δυστηχώς δεν μπορώ να ερθω μαζι σου μιας και ειμαι στις μερες μου τωρα και μακρια απο Θεσσαλονίκη...

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά πήρα τηλέφωνο και συννενοήθηκα με τις κοπέλες απο το χαμόγελο του παιδιού, να πάω αύριο να τους δώσω τα λεφτά. Τους βολεύει περισσότερο πρωϊνές ώρες γιατί το απόγευμα μου είπαν έχουν πολλά επισκεπτήρια. Είναι στον φοίνικα το σπίτι, οπότε όποια κοπέλα θέλει να έρθει και την βολεύει ας μου στείλει pm. Εγώ θα είμαι εκεί γύρω στι 1.00 το μεσημέρι. Το ποσό που τελικά συγκεντρώθηκε είναι 312 ευρώ. Αυτά φιλιά σε όλες!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...