Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΕΡ.ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΧΡΟ


matakiaefh

Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολες.ειχα τελευταια περιοδο 27 νοεμβριου περιμενα 24-25 δεκεμβριου κ ακομα δεν ηρθε ειμαι τυπικη σε αυτα κ δεν ειχα καθυστερηση καμια φορα στη ζωη μου. εδω κ ενα μηνα κανω ελευθερα σ_ξ κ γενικα δε μπορω να πω πως εχω ανγχωθει εχω κ πονακια περιοδου εδω κ 4 μερες αν κ στα κανονικα μου πρωτα μου ερχετε περιοδος κ μετα οι πονοι.εχω παρει κ ενα τεστ αλλα νομιζω πωσ ειναι νωρισ για να το κανω λεω να περιμενω 3 μερουλες ακομα εσεις τι λετε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αν η περιοδός σου έρχεται στην ώρα της, δεν είναι και λίγες 3 μέρες καθυστέρηση! Τα πονάκια είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης πάντως!!! Αν αντέχεις μπορείσ να περιμένεις αλλά δεν χάνεις και τίποτα αν κάνεις και τώρα ένα! Πάντως εγώ σου εύχομαι καλά αποτελέσματα;) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα το τεστ αλλα ηταν μαλλον αρνητικο ειχε μια αχνη γραμη αλλα σχεδον δε φαινοταν επρεπε να το προσεξεις πολυ θα περιμενω κι αν δε μου ερθει περιοδοσ θα ξανακανω ενα σε καμια εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ψυχραιμία θα σας πω τα παρακάτω...

Περίοδο περίμενα 29-30/12!!! Έχω 2 θετικά τεστ και φεύγω για β-χωριακή!!!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Ο άντρας μου δεν το ξέρει-κανένας δεν το ξέρει...

Φέυγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ!!!!!! ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ Η ΤΡΙΧΑ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΚΓΗΝΙΜΕΝΗ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙΑ μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τώρα το διάβασα :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: μπράβο μπράβο μπράβο :P :P :P :P :P :P ….αχ και ότι στο ευχήθηκα πριν λίγες μέρες ;):) :) :) :) περιμένω με αγωνία ….. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!

samset είχες κανένα νέο; Αν δεν αδιαθετήσεις να ξανακάνεις!

Μπορείτε να χρησιμοποιείτε boardcode και smileys, παρά το γεγονός ότι δεν εμφανίζονται στη φόρμα Γρήγορου Μηνύματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ.................

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 28-12 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΥΝΕΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s_sofia έγραψε:

Με ψυχραιμία θα σας πω τα παρακάτω...

Περίοδο περίμενα 29-30/12!!! Έχω 2 θετικά τεστ και φεύγω για β-χωριακή!!!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Ο άντρας μου δεν το ξέρει-κανένας δεν το ξέρει...

Φέυγω!!

Κουκλίτσα μου εμείς τα είπαμε και δια τηλεφώνου...Χάρηκα πάρα πολύ!

Σου εύχομαι ειλικρινα ό,τι καλύτερο! Περιμένω οπωσδήποτε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twinky mou parolo pou den 3anamilisame xarika gia ta nea sou...euxome ta kalitera gia sena..aaaaa k kali xronia alla apoti vlepw eine i kaliteri sou :) ...k egw perimena 30/12-31/12 alla akomi tipota..min pigenei to mialo sou omws pws exw sporaki stin koilitsa mou giati ekana tin perasmeni tetarti ena test tou farmakeiou k mia analisi aimatos simera k eine k ta 2 arnitika...perimenw auti tin vasanismeni periodo na doume pote 8a tis kanei kefi na er8ei :( ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...