Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΕΡ.ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΧΡΟ


matakiaefh

Recommended Posts

ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ..ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΕΔΩ..ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΘΕΙ..ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ 2009..ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ Μ'ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1-2 ΓΕΝΑΡΗ...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα εγώ περιμένω 10 Ιανουαρίου.... μακάρι να μου έρθει κατά Σεπτέμβρη μεριά αλλά και να έρθει δεν πειράζει... Δεν θα κάτσω να σκάσω. Εγώ και ο αντρούλης μου να είμαστε καλά....

Καλά Χριστούγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσακια πινω τωρα τα πριμολουτ για να μου ερθει ...σε οκτω μερες στσματαω τα χαπια ,μου ερχεται η ευλογημενη και μετα θα προσπαθησω για μωρο,το δευτερο,εχω ηδη ενα γιο 20 μηνων......μακαρι η καινουρια χρονια να μας φερι απο ενα μωρακι............φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω περιμενω γυρω στις 20/01 αυτο το μηνα ειχα δυο μηνες καθυστερηση ε αυτη την φορα ελπιζω να εχω 9μηνες αλλιως δεν βαριεσαι καλη καρδια παντως το 2009 πιστευω πως θα ειναι πολυ διαφορετικο....;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ.

ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ?

ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΓΙΟ 28 ΜΗΝΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα...Εγώ περιμένω γύρω στις 4-5 Ιανουαρίου.... βασικά δεν θέλω να την περιμένω, γιατί δεν θέλω να έρθει.... ας ευχηθώ λοιπόν και εγώ με την σειρά μου, να μην έρθει σε καμία μας περίοδος με το νέο έτος... Σε όλες μας ο Αγιος Βασίλης ας φέρει ενα bebe στην κοιλίτσα μας!!!

Χρόνια Πολλά και ΚΑΛΑ με ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ και ΕΥΤΥΧΙΑ...

Να περάσετε όμορφα Χριστούγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 1-12-08!! ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 28-12-08!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΛΑ ΤΗ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!:laugh: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ!!! ΑΑΑ ΡΕ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΛΑ....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 5/1 ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΝΕΡΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕ 1 ΜΗΝΑ Η ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΟΘΟΥΜΕΝΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ περιμένω να...μην αδιαθετήσω 1-2 Γενάρη. Είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών και είχαμε λόγω συνθηκών μόνο μία μέρα ελεύθερης επαφής ακριβώσ την ημέρα τησ ωορηξίας. το λέω με σιγουριά γιατή πονάω εκείνη την μέρα και γιατι έχω σταθερό κύκλο. εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εχετε κανένα σύμπτωμα;

Εγώ τίποτα....! Μόνο κάτι ψιλοπονάκια που τα νιώθω έτσι κι αλλιώς την εβδομάδα πριν την ακατανόμαστη....!:)

:) Ελπίζω να μασ πάνε όλα καλά;) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα.....χρονια πολλα με υγεια....

και εγω περιμενω στις 7 ιανουαριου....

απο συμπτωματα...τιποτα.....λιγο το στηθοσ ειναι "αφρατο"...αλλα...τιποτα...(του μυαλου μου ειναι...)

:silly:

ευχομαι σε ολες μας....

να ειναι ευτυχισμενο το νεο ετος...πανω απο ολα με υγεια...και φυσικα...με ενα αγγελουδι στην αγκαλιτσα μασ....

φιλια!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΕ 24ΑΡΙ ΚΥΚΛΟ.ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ 37 ΕΩΣ 37,5.ΛΕΤΕ?????????;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν πας να κανεις ενα τεστακι????η θερμοκρασια σου ειναι πολυ καλη....

σου ευχομαι "ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ"....

και περιμενουμε νεα σου....με αγωνια...

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

bourique1983 ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΛΛΕΣ 2-3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ.

ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΑΚΙ, ΔΗΛ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ( ΟΠΩΣ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΑΡΑ)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΕ 24ΑΡΙ ΚΥΚΛΟ.ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ 37 ΕΩΣ 37,5.ΛΕΤΕ?????????;) ;) ;)

Λένε ότι η θερμοκρασία πέφτει όταν είναι να έρθει η περίοδος, οπότε αφού έχεις και καθυστέρηση κάτι καλό μου μυρίζεται...;) !

Κάνε ένα τεστάκι! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα:) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα με βρηκε μια αναποδια αυτον τον μηνα αρα θα ελπιζω να γινει με τον νεο χρονο.. σημασια εχει να γινει.. ευχομαι για ολες τα καλυτερα και να τρελαθουν οι χοριακες και οι θερμοκρασιες αυτον τον μηνα... φιλακια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕ 3 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ 37.ΤΙ ΓΙΝΕΤΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ.:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕ 3 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ 37.ΤΙ ΓΙΝΕΤΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ.:( :( :(

Καλημέρα! Είδες πολύ αίμα;ή λίγο;

Δεν κάνεις ένα τεστ; Ή καλύτερα περίμενε μέχρι το βράδυ να δεις πωσ θα πάει και το πρωί κάνεις. Εύχομαι να μη δεις άλλο αίμα και το πρωί να δεις ένα θετικότατο αποτέλεσμα...;) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera k apo mena! eimai kainourgia edw k na pw oti molis mou teleiwse i periodos mou..:( i epomeni pou den thelw na erthei upologizw gurw stis 24/1..lete anti gia tin kaltsa na vrw to dwro mou mesa stin koilitsa mou? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...