Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΕΡ.ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΧΡΟ


matakiaefh

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!:cheer:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΨΥΧΙΚΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΘΟΥΜΕΝΑ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ, ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ, ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ...

ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ...

ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΤΟΥΝ ΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ....

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΗΣ 7/01....ΑΛΛΑ Η ΑΤΙΜΗ...Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗΣ 5/01...2 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ....

ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ....ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ...ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΕΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ...ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΓΓΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΑΣ....

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια κι απο μενα,ευχομαι φετος να μας πανε πολυ πολυ καλυτερα τα πραγματα και να εχουμε πολυ υγεια και δυναμη για να αντιμετωπιζουμε καθε δυσκολια που μας ερχεται στη ζωη,να χαιρομαστε τις χαρες μας και να προσπερναμε τις λυπες μας,λοιπον κι εμενα η ατιμη ενω την περιμενα στις 9 μου ηρθε σημερα στις 6/1 αλλα τι να κανεις φτου κι απ την αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιά και από εμένα!

Εγώ αδιαθέτησα στις 25-12. Προσπαθούμε αυτές τις μέρες, αλλά έχω απογοητευτεί λίγο (από τωρα?!?) Είναι ο δεύτερος μήνας προσπαθειών και τον Νοέμβριο έκανα λαπαροσκόπηση για αφαιρεση κύστης από την (μια και μοναδικη) ωοθήκη που έχω. Ο γιατρός έλεγξε και σάλπιγγα και μητρα και μου είπε ότι όλα είναι μια χαρα. Τώρα ανυπομονώ να έρθει το τέλος του μήνα!!!

:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλά σε όλες σας είμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να σας πω ότι 7 χρόνια προσπαθώ με έπαιξαν αρκετοί γιατροί για τα λεφτά μέχρι και εξωσωματική έκανα σε ένα βλάκα γιατρό και επειδή μου έδινε υπερδοσολογία (απότι μου είπε ένας νορμάλ γιατρός έπειτα βεβαια)έπαθα και 2 αλεργικά σοκ και στο τέλος αφού ο εμβρθολογος ήταν 1000% σίγουρος ότι θα έμενα αφού δεν είχα κανένα προβλημα και ότι είχα κάνει 18 ωάρια και τα 18 είχαν πιασει και δεν ήξερε ποια να διαλέξει(3 μόνο γονιμοποιημένα βάζουν)ο γιατρος τον άκουσε που μου έλεγε ότι θά έμενα σίγουρα έγκυος μου είπε να πάρω κάποια χάπια και όταν πήγα στο σπιτι και διάβασα ότι αν είστε έγκυος αν γαλουχίτε κτλ να μην τα πάρω τον πέρνω τηλ και μου λέει ότι ήθελε το οιστρογόνο απο αυτά.στην τελική είχα μείνει αλλά δεν μπορεσε να προχωρήσηδιότι τα χάπια που μου συνέστησσε ο Μ..λ.ας...ήταν αντισυλλιπτικά..3 φορές πήγα για επιβεβαίωση και οταν πήγα σε άλλη κλινική μου είπαν μα τη σου έκανε ο βλάκας 1ον δεν χρειάζεσε εξωσωματική 2ον τα χάπια για διθεν βοηθητικά για εγκυμοσύνη ήταν όλα αντισυλλυπτικά ακόμη και οι ενέσεις που έκανα πριν ξεκινήσω την εξωσωματική και αυτές αντισυλλυπτικές και όλα στο βομό του χρήματος στην Τελική είμαι μια χαρά και τοσο καιρό 3 χρόνια μου έδεινε διάφορα για να μην μείνω για να πλασάρη εξωσωματική για να τα πάρει..Τώρα που μου άνοιξε ένας άγγελος γιατρός τα μάτια και μου είπε ότι ΤΙΠΟΤΑ δεν έχω απλά στρες και αγχος και όταν αποβάλω την ιδέα και απολαυσω το σεξ με τον άντρα μου και αρχίσω να σκέφτομαι μόνο θετικά και επίσης σταματήσω να μετράω μέρες κτλ. ΑΦΕΘΏ με λίγα λόγια. Μην ξεχνάτε ότι ο άντρας μας δεν είναι μηχανή να πρέπει να κάνει σεξ τις μέρες που του επιβάλουμε ΑΦΕΘΉΤΕ, ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ, ΞΕΧΑΣΤΕ, ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ...από τη στιγμη που σταμάτησα να το σκεφτομαι(δυσκολευτικα είναι η αλήθεια)αρχισα να απολαμβάνω το σεξ με τον άντρα μου και έχουμε δεθεί πιο πολύ σαν ζευγάρι...έκανα συζήτηση μαζί του και μου εξωμολογήθηκε ότι κάθε φορά που ήταν οι μέρες μου με φοβότανε να ξαπλώσει δίπλα μου και με απέφευγε τον είχα στρεσαρει...μιλήστε με τον άντρα σας και θα με θυμηθείτε...Αραξτε και απολαυστε...και μην μου πείτε την ώρα που τραβαγε κουπί εσείς δεν σκεφτόσασταν "λες να μείνω αυτή τη φορά"..και δεν απολαμβάνατε τον έρωτα κρίμα δεν είναι για τους άντρες μας ...Θα έρθει την ώρα που δεν θα το σκεφτόμαστε...Θετική σκέψη και αφεθήτε στην αγκαλία του άντρα σας...απολαυστε...αυτό που κάνετε...ζήστε το σήμερα διότι τα χρόνια περνούν και τη θα έχουμε να θυμώμαστε στα γεράματα..Εγώ το μόνο που θημάμε τα τελευταία 7 χρόνια είναι η εμμονή μου για παιδί...Αυτό θέλετε και εσείς;

Εχω τους τελευταίους 3 μήνες απολάυση το σεξ τη ζωή και αυτά που είχα ξεχάση για χρόνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy: :ohmy: :ohmy::( :( :angry: :angry: :angry::unsure: :unsure:

Τι λες βρε παιδάκι μου;;... Ανήκουστα πράγματα...

Έχω ακούσει κι έχω βιώσει μέχρι ένα σημείο για το "έλα να στα αρπάξουμε με κάθε τρόπο", αλλά αυτό το ξεπερνάει κατά πάααααρα πολύ !!

Του κάνατε καταγγελία;;;; Μήνυση;; Κάτι;;;;

Κανονικά, κάτι τέτοιες ιστορίες πρέπει να δημοσιοποιούνται, για να τιμωρούνται αυτοί που τα κάνουν και να προστατεύονται και οι υπόλοιποι.

Γιατί φαντάζομαι δε θα είσαι το μοναδικό θύμα αυτού του "γιατρού"!!!!

Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά από δω και πέρα και γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ....

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ....

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ.....

ΚΙ ΟΧΙ ΠΑΙΔΙ "ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ" ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...