Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΕΡ.ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΧΡΟ


matakiaefh

Recommended Posts

ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ..ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΕΔΩ..ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΘΕΙ..ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ 2009..ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ Μ'ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1-2 ΓΕΝΑΡΗ...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΡΙΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΑ 1-2 ΓΕΝΑΡΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΧΤΕΣ...ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΗ..ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΙΣΩΣ ΤΩΡΑ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ,ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ,ΤΟΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα! Και καλή χρονιά! :)

Ελπίζω σύντομα να'χετε τα ευχάριστα!

Εγώ περίμενα κανονικά χτες.. αλλά επειδή πρέπει να μάθω όσο πιο σύντομα γίνεται, σήμερα πήγα για χοριακή.

Για να δούμε τι θα δούμε... :unsure::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΗ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ marimari ΜΟΥ..ΟΛΑ Θ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...Σ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΠΟΛΥ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

crazy ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy.... καλα αποτελεσματα να εχεις..!!! να γυρισεις και να μας πεις ευχαριστα!

κι εγω κοριτσια στην ιδια κατηγορια ειμαι... τωρα τελειωσα και ξαναπεριμενω προς τα τελη του μηνα.... κι ελπιζω να μην μου κανει την τιμη....:laugh:

marimari ευχαριστουμε και σενα και το σπορακι σου για τις ευχες...:)

matakiaefh μην απελπιζεσαι καθολου.... παραλληλα θα το παμε και θα το πετυχουμε!!!!:unsure:;):)

φιλια σε ολες...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den 3erw ti na pw..exei fores pou lew ti auto to mina ti ton allo alla apo tin alli peftw 4ixologika..eime poli agxwdis tipos k gi'auto den mporw na sillavw..oufou...oloi mou lene na min agxwnome k simfwnw mazi tous alla stin pra3i eine polli diskolo mexri k akator8wto...me katalavenete..eimaste stin idia 8esi :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές! Κι ανταποδίδω! :)

Andria, σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Μακάρι να υπήρχε ενα μαγικό κουμπί on/off, να το κλείνουμε το ριμάδι το άγχος και να ησυχάζαμε! :P

Αλλά δεν υπάρχει.. :S

Οπότε, προσπάθησε να γεμίζεις τη μέρα σου με πράγματα που σου αρέσουν, να απασχολείς το μυαλό σου όσο γίνεται, για να ξεχνιέσαι. Αν σου αρέσει το διάβασμα, ρίξ'το στο διάβασμα!!

Μήπως να ανοίγαμε ένα θέμα όπου να προτείνουμε βιβλία που έχουμε διαβάσει και μας άρεσαν;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

ne mporei oli tin mera na min to skeftese alla tin wra tis pra3is ftou apo tin arxi, pali erxete sto mialo mas..aaaaaaaaaxxxxxxxx!!!!!

Χαχαχαχα... :laugh: αχ βρε Andria...

Έτσι όπως τα λες είναι... Αλλά ξέρεις κάτι, χάνει και την ουσία του το πράγμα έτσι... είπαμε, να περνάμε καλά κατά την "διαδικασία", όχι να'ναι καταναγκαστικά έργα, εντάξει;;; :P :P :P

Ξεκίνα με 1-2 ποτηράκια κρασί... μου φαίνεται θα΄ναι ότι πρέπει...

Στο κάτω κάτω, μπορεί να γίνουμε αλκοολικές, αλλά τον στόχο μας θα τον πετύχουμε, σωστά;;;; :lol: :silly: :laugh: ;)

Το ρίχνω λίγο στην πλάκα γιατί μόλις πήρα στο μικροβιολογικό και πήρα ένα (-) ίσα με το μπόι μου.. :(

Next... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALISPERA EIMAI NEO MELOS-EGV PERIMENA SIMERA-MEXRI STIGMHS TIPOTA-ELPIZV H NEA XRONIA NA MOY FEREI KATI TOSO OMORFO STHN ZOI MOU-PROSPATHO NA MIN AGXONOMAI-EYXOMAI OTI KALYTERO SE OLES SAS-MOLIS EXO NEA THA SAS ENIMEROSO-FILIA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΡΑΖΥ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ..ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!ΠΟΥ ΘΑ ΟΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ..ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!ΘΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ..ΣΚΑΡΛΕΤ,ΑΝΤΡΙΑ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.....ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΙΠΑΜΕ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ 2009 ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia valte kai mena sto club.ego prospatho 8 mines.perimeno periodo aytes tis meres.eimai simera stin 34 mera alla tha perimeno mexri tin 40 gia test giati den exo stathero kiklo (sinithos apo 32 eos 36 eixa)alla tin telaytaia fora ekane 2 mines na erthei kai imoun me xapia.o antras mou de me afinei na kano test kai xoriaki giati ton proigoumeno mina xalasa polla lefta kai energeia se test kai xoriakes.ase meta i psixologia pou pairnei tin katrakila...kai go prospatho na min to skeftomai alla distixos den pernaei mera xoris na perasei apo to mialo mou.aste pou pernane olo ta xeirotera oti exoume kati,oti de tha kano pote paidi klp klp.thelo na elpizo se ayto to mina mias kai einai kai ta genethlia mou ayto to mina,tha itan to kalitero doro pou exo parei pote sti zoi mou..eyxomai se oles kales antoxes kai epityximenes prospatheies!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mporw na mpw k egw sto club??:P :P eimai ston 3o mina prospatheiwn k perimenw periodo peripou stis 24...vasei twn statistikwn aurio einai gonimi mera k logw oti giortazw kiolas aurio apo simera tha to kapsw:woohoo: :woohoo: :woohoo: euxomai na min erthei auti i kuria periodos (pou oles misoume) se kammia mas....kali epituxia se oles k polla filia:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ..... ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ..... ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ....

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΜΠΕΜΠΕΚΙ ΝΑ ΡΧΕΤΑΙ..... ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΤΡΑ.... :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ..... ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!! ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΕΙ Α-Υ-Τ-Η!!!! (ΠΕΡΙΟΔΟΣ)

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΡΕΝΟ ΣΤΑ ΜΗΝΙΑΙΑ ΣΟΥΡΤΑ-ΦΕΡΤΑ....!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, είναι η πρώτη φορά που δεν περιμένω με το τεστ στο χέρι και δεν αγωνιώ τόσο πολύ. Δεν έχω σταθερό κύκλο, φυσιολογικά περιμένω από 14-21/01, αλλά αυτόν τον μήνα του δώσαμε και κατάλαβε με τον αντρα μου και μάλλον θα συνεχίσουμε έτσι, έωσότου μας έρθει!

Αν πάλι έρθει η ρημάδα, δεν πειράζει θα κάνουμε ένα διάλλειμα 6 ημερών και μετά πάλι στο καθήκον:lol: :lol: :lol: επί του κρεββατιού και άλλων δωματιων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι που ξέχασα!!!

το ευχάριστο στο δικό μας forum είναι ότι είμαστε ένα μάτσο γυναίκες (με προβλήματα μεν) που κάνουν όμως σεξ!!!

Φανταστείτε πόσα forum μπορεί να υπάρχουν με γυναίκες που ψάχνουν?

Ας βλέπουμε και την θετική πλευρά των πραγμάτων! Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...