Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΛΕΝΕ ΡΙΤΣΑ!!!


ritsaki

Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΟ,ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ 2009 ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΤΟΥΣ!ΗΤΑΝ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΓΙΑ ΜΑΣ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΤΣΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ:)

ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ:blink: ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ,ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ,ΤΙ??

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΧΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΕΤΟΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΑΜΠΑΝ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΔΙΠΛΑ Κ ΤΡΙΠΛΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΙΤΣΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΘΥΜΩ ΟΤΙ ΚΙ ΕΣΥ... ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ:P !!!!! ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ :woohoo: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ 27 ΧΡΟΝΩΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριτσακι καλως ηρθες στην παρεα μας:) :) πραγματικα σου ευχομαι συντομα να νιωσεις την χαρα που νιωθει η φιλη σου και να κρατας στην αγγαλια σου το δικο σου μωρακι.στην φιλη σου ευχομαι να της ζησει το μωρακι και να ειναι γερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριτσακι καλως ηρθες στην παρεα μας. ευχομαι για σενα το 2009 να ειναι ετσι οπως το ποθεις και να σου δωσει ενα μωρακι που τοσο πολυ θελεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ritsaki μου, καλως ηρθες κοπελα μου!!! ευχομαι να ερθει συντομα το πολυποθητο μπεμπακι σου!!!:cheer:

να σας ζησει το μωρακι της κολλητης σου!! και στα δικα σου ευχομαι ολοψυχα!!!;)

εγω ειμαι 22 χρονων κι εχω ενα κοριτσακι 8 μηνων!

τυχερουλα, σε ζηλευω τοσο πολυ που εισαι με τα μικρουλικα!!!:cheer: κι εγω ηθελα να γινω δασκαλα, αλλα τελικα το παω για φιλολογος!! με πιστη στην εκπαιδευση παντως!!! εχουμε πολλα κοινα ενδιαφεροντα λοιπον...;)

θα τα λεμε συχνα!!! φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ MAMMYLAND.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ 2009 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ Ο,ΤΙ ΛΑΧΤΑΡΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΤΣΑ καλως ηρθες αγαπη μου κ στη στη μεγαλη κ ζεστη πραγματικα παρεα του mammyland απ'οτι καταλαβα εχεις πολυ μεγαλη αγαπη προς τα παιδια κ να εισαι σιγουρη πως ο Θεος θα σου το ανταπωδοσει αποκτωντας συντομα ενα δικο σου.......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2009 ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ριτσα.με λενε μαρια ειμαι και εγω νεο μελος στο φορουμ.σου ευχομαι ο καινουριος χρονος να σου φερει ενα μωρακι που τοσο επιθυμεις.απο προσωπικη εμπειρια,ειμαι μανουλα ενος αγοριου 16 μηνων,να μην αγχωνεσαΙ!!!αφησε ελευθερο τον ευατο σου και θα ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριτσα καλως ηρθες!

Σου ευχομαι ο καινουργιος χρονος να σου φερει το μωρακι που επιθυμεις!

Ειμαι η Νατασα ειμαι 22 και το Φεβρουαριο περιμενω το κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Ρίτσα και καλωσόρισες στην παρέα μας! Σου εύχομαι το 2009 να σας φέρει το πολυπόθητο μωράκι σας γερό και δυνατό! Να χαίρεται και η κολλητή σου το μωράκι της! Σίγουρα η δουλειά σου κοντά στα μικρά παιδάκια είναι κάτι το συναρπαστικό! :laugh: Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera Ritsaki!!!

Eimai i Maria, 29 etwn

kai egkyos 6 evdomadwn...!

((kai poooly xaroumeni))

Sou euxomai kales glykes giortes

kai ygeia!!! Me pisti ston Kyrio

kai ypomoni , tha gineis k sy manoula...

To mammyland fernei poly gouri...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριτσάκι καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!καλοσώρισες στην παρέα μας!Το παιδάκι θα έρθει στην ώρα του μην ανησυχείς..Να σας ζήσει και το μωράκι της κολλητής σου και να περασετε τα πιο ομορφα χριστούγεννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΣΤΟ ΑΠΩΛΕΙΑ Κ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Κ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΩΣ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρίτα... καλώς ήρθες στην παρέα!!! Είμαι και εγέ εκπαιδευτικός αλλά σε πιο μεγάλα παιδάκια. Είμαι σε λύκειο!!! Τα παιδιά έχουν τη χαρά τους σε όποια ηλικία να και βρίσκονται.... Σου εύχομαι να γίνεις σύντομα μανούλα όπως και σε εμένα αλλωστε γιατί και εγω στην προσπάθεια βρίσκομαι... και το Θέλωωωωωωωωωω... αλλά όχι άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριτσα μου γεια σου!Χρονια πολλα!!Με λενε Κωνσταντινα,αρχικα καλωσηρθες!Πριν σου πω οτιδηποτε αλλο θα ηθελα πρωτα απ ολα να σου πω συγχαρητητια γι αυτο που κανεις ευχομαι να εισαι πολυ καλη και να αγαπας πολυ τα παιδια και αυτο που κανεις ειναι πολυ σημαντικο να ξερεις εισαι η αρχη αυτων των παιδιων για το αν θα αγαπησουν το σχολειο ή αν θα το φοβηθουν ή θα νιωσουν μειονεκτικα αν ειναι κακοι μαθητες ή ομορφα...και στα λεω αυτα απο εμπειριες μου σαν παιδι και σαν τριτη δεν εχω ζησει τα καλυτερα απο δασκαλες ειχα φαει στην δευτερα δημοτικου αρκετες σφαλιαρες απο δασκαλα και ολα τα σχετικα οι κακοι μαθητες στο τελος και πληρη αδιαφορια σε αυτους...ειναι μωρα ΕΛΕΟΣ και θα μπορουσε να ηταν το δικο μας...Καθε φορα που βρισκομαι σε παρεα με εκπαιδευτικους το τονιζω ποσο σημαντικη ειναι η δουλεια τους.Συγνωμη στο θεμα σου...ευχομαι να ζησει το μωρακι της φιλης σου και με το καλο να ερθει και σε σενα αυτη η ευλογια συντομα!!!!Να εισαι παντα καλα εσυ και ο αντρουλης σου με υγεια αγαπη καθε ευτυχια και να αποκτησετε μια ομορφη και δεμενη οικογενεια!!!Απολαυσε ολη την διαδικασια απο την αποφαση να κανετε παιδακι μεχρι την αποκτηση του ειναι πολυ γλυκια περιοδος...μην αγχωθεις και ευχομαι να πανε ολα καλα :) Καλη Πρωτοχρονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΤΣΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2009 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...