Μετάβαση σε περιεχόμενο

απο gorgona!


Recommended Posts

γεια σας, εγω εχω κανει εξωσωματικη σημερα ειναι η 13 ημερα εκανα το τεστ, το πρωι και βγηκε αρνητικο αργοτερα που το ξανακοιταξα διεκρινα μια σκια. υπαρχει περιπτωση απο τα φαρμακα να μη διξει το σωστο αποτελεσμα και τελος εδω και 4 ημερες με ποναει η κοιλια μου και η μεση μου οπωσ μου ερχεται περιοδος πως να το ερμηνευσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΑ.ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ?ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ.ΦΙΛΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.:woohoo: :P :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ gorgona.καλο θα ηταν να εκανες και μια χοριακη.

ευχομαι ολα να πανε καλα.

καλα αποτελεσματα!!!!!!!:kiss: φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

100% aksiopisti einai mono

i xoriaki...

eidika otan ginetai tin imerominia

pou upodikniei o giatros...

((k oxi nwritera))

Par'ola auta, kai i skia tha mporouse na

thewrithei ws thetiko apotelesma

kai ta ponakia ws endeiksi...!

Epeidi omws DEN KSEROUME SIGOURA

. . . . . . . . . ligo ypomoni

Kai kali epityxia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΠΤΑ (ΑΦΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΤΕΣΤ)ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΤΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ.ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα lena αγαπη μου ηταν λαθος να κανεις τεστ πριν τη χοριακη απο τη στιγμη που εκανες εξωσωματικη γιατι δυστηχως δε δειχνει τιποτε κ μαλον κακως απογοητευτηκες.....σου το λεω γιατι κ εγω με δευτερη προσπαθεια ειμαι τωρα στις αρχες του τριτου μηνα, σου ευχομαι καλες γιορτες κ συντομα να μαθουμε τα ευχαριστα....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...