Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.ειμαι καινουργια και προσπαθω εδω και ωρα να δημοσιευσω την απορια μου.ελπιζω αυτη τη φορα να τα καταφερα.με λενε εφη και ειμαι εγκυος στην 22 εβδομαδα.χθες εκανα το β επιπεδου.το μωρακι μας ειναι πολυ καλα αλλα πολυ πεισματαρικο.μεχρι να γυρισει σε καλη θεση ειδαμε και παθαμε.απο τις 5 στις 10 γυρισε.ο γιατρος μας ταλαιπωρησε πολυ.και φοβαμαι για το μωρο.εγω σημερα ποναω στην κοικια σαν να εκανα κοιλιακους.ξερω μυικοι ειναι οι πονοι αλλα μηπως παθω τιποτα ρε κοριτσια?φοβαμαι πολυ.το απογευμα θα παω στον γιατρο μου αλλ α θα εκτιμουσα τη γνωμη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε, μη φοβάσαι..το ειχα παθει κι εγω στην αυχενικη γιατι συνεχεια γυρναγε πλατη..μια χαρα ειμαστε, 13 εβδομαδες μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΕ ΠΙΕΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ.Η ΑΤΙΜΗ Η ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ ΤΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FRANITA μου β επιπεδου εκανες και εσυ η απλη εξεταση?αχ ρε κοριτσια ειμαι πρωταρα και ξερετε το αγχος ειναι μεγαλυτερο.με φοβησαν και οι αλλοι που μολις τους ειπα τι μου εκανε ο γιατρος μου λεγανε το τι εχει συμβει σε αλλες και οτι ετσι σου κανουν για να γεννησεις :ohmy: και τετοια και τρομαξα και εγω.δεν θελω στα καλα καθουμενα να παθει κατι το μωρακι μου.το υπεραγαπαω....:) ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση.αν και αλλες μανουλες ειχαν παρομοια κατασταση θα με καθησυχαζε να μαθαινα οτι δεν εγεινε τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΛΕ....ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΣΤΟΥ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΘΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙς ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.....ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λιγο μιλησα με τον γιατρο μου και μου ειπε και αυτος να μην ανησυχω.θα παω σε λιγο απο εκει να δει και τα αποτελεσματα.ολα καλα να πανε σε ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...