Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Xalarose...!!! Apo Tim stigmi pou eides duo grames na min anisixis gia tipota..!! Auta theloun iremia..!! (Oxi oti egw den exw to axos to pote tha ta kataferoume omws oli mou lene den thelei anxos Kai tha erthei ) gia auto min anxonese aurio tha pas gia xorgiatiki..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω το πρωι για χοριακη και μετα θα παω στο γιατρο μου.δεν ξερω εχω μπερδευτει.περιοδο ειχα τωρα λιγα καφε υγρα θετικο τεστ πονακια χαμηλα,τι γινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello girls!irekon αυτό δεν το γνωρίζω με το τεστ,εγώ ξέρω οτι μετράει την ορμόνη και όχι το χρώμα! Μακάρι κορίτσια να μην έρθει σε καμία μας η κοκκινιαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpounio μου αν δεις και στο ιντερνετ λεει οτι τα τεστ εγκυμοσυνης ειναι ευαισθητα σε ιχνη αιματος και συνηθως δινουν λαθος αποτελεσματα.αλλα δεν απελπιζομαστε,συνεχιζουμε [smilie=sunny.gif]  [smilie=sunny.gif]  [smilie=sunny.gif] !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που λες το εχω διαβάσει και εγω ομως εγω που εκανα ενα τεστ εγκυμοσινης οταν είχα το ροζ με λίγο εμα βγήκε αρνιτικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν λέει ο γιατρός ορμονική διαταραχή δεν υπάρχει κάποια εξέταση που να καθορίζει που οφείλεται; πχ κούραση,άγχος κτλ; γιατί πραγματικά μου έχει σπάσει τα νεύρα και μένα αυτή η κατάσταση και μένα από τα Χριστούγεννα και μου λέει μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα.ειμαι με σερβιετάκι από 25/12.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...