Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧ.. ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ....


Recommended Posts

ΦΡΑΝΙΤΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ :P :P ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΡΑΝΙΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ.ΠΟΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΥΤΗ;;ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλά θα πανε....Μην αγχωνεσαι...

Φυσικά κ ειχαμε όλες άγχος εκεινη την ημέρα κ δεν γίνεται να το αποβάλλεις, αλλά να δείς που θα ειναι ολα τέλεια...

Αντε περιμένουμε νέα κ λεπτομέρειες....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!!!!!!!:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita μου μην αγχώνεσαι κορίτσι μου. Όλα καλά θα πάνε. Άλλωστε, και εσύ θα το ξέρεις καλύτερα απο εμένα, εκεί έχουν πολύ καλά νοσοκομεία, πολύ καλούς γιατρούς και μηχανήματα. Όλα θα τα δούν.

Το πολύ πολύ, όταν κατέβεις Ελλάδα, χτυπάς και εδώ έναν υπέρηχο, έτσι, για να σου φύγει η υποψία και να κάνεις και μια σύγκριση.

Αντε, σε περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα θα πάνε μια χαρά κοριτσάκι μου!!

Μην αγχώνεσαι καθόλου και απόλαυσε το ζουζουνι σου στον υπέρηχο!!!

Στο λέω εγώ που είχα αγχωθεί και τελικά το μόνο που κατάφερα ήταν να μην το απολαύσω!!!

Θα περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και από εμένα έχεις τις καλύτερες ευχές μου μέσα από την ψυχή μου...

Σίγουρα θα είναι και θα πάνε όλα καλά, να μην αγχώνεσαι και να το απολαύσεις... Να σκέφτεσαι μόνο ότι θα δεις το bebe σου και μην σκέφτεσαι τίποτα άλλο... τι πιο υπέροχο από αυτό.... !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...