Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΙΘΑΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΕΝΩ ΣΤΟ MAMMYLAND..ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ 12 ΜΕΡΑ ΤΠΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΗΝ 6 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙς ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ,ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ,ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΥΠΗΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΣΟ ΚΙΚΛΑΚΙ,ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕ (1.14CD).ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΟΤΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΕΡΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ.ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 11 ΗΜΕΡΕς ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΧΑΜΗΛΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΤΕΝΤΩΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efoson to epithymeis sto euxomai!!!

MAKARI NA KAnEIS k ESY MWRAKI!!!

Einai dyskolo na apantithei i aporia sou

Giati mporei na einai kai eperxomeni

periodo... Ta "senaria" einai arketa...

Giati den kaneis testaki?

Self-clear ekana egw 10 meres prin tin

periodo kai xoriaki 1 evdomada prin

tin periodo KAI itan egkyra ta apotelesmata...!

Opws kai na'xei kalws irthes kai to mammyland

tha sou ferei gouri...

PS: anetrekse se sxetika themata

(symptwmata, egkyos?, mipws?...)

tha se voithisoun poly!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ.ΤΟ SELF-CLEAR ΤΙ ΕΙΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς Ήρθες memi !!!

Εγώ δεν είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα εκτός απο την καθυστέρηση της περιόδου, οπότε δεν ξέρω να σου πω αν αυτά που νιώθεις είναι ή όχι συμπτώματα....:blink:

Όπως και να έχει πάντως σου εύχομαι ολόψυχα Καλά Αποτελέσματα B) !!!

Μακάρι να είσαι :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

memi ΚΑΛΩΣ ΗΕΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟ SELF-CLEAR ΕΙΝΑΙ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΚΥΟΣ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ:):) ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To self clear

einai test farmakeiou (San ola ta alla)

me tin diafora oti deixnei apotelesmata apo

5 meres META tin syllipsi...!

Ginetai me oura, kai emena pragmati Mou

edeikse...

Omws opws OLA ta test einai 99% egkyra,

gi'auto kai oi syskeuasies exoun 2 mesa!

Anamenoume nea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ :( ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΤΟ self clear ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 16 ΕΥΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΤΟ SELF CLEAR ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΙΘΑΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ.ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΕΞΕΤΕΣΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gw peripou 20 e to agorasa

kai eixe 2 test i syskeuasia!

To ksanatsekara twra giati ta exw fylaksei!!!

Enthymio!!!

Pragmati den einai 100% egkyra alla se mena

(xwris kan prwina oura) edeikse

10 meres prin tin periodo... Thetiko k swsto.

Sxetika einai ola omws!

KATHE GYNAIKA EINAI MONADIKI

KAI IDIAITERI. . . !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεμι καλωσηρθες!Κανε λιγη υπομονη μεχρι τη μερα της περιοδου σου και τοτε κανε ενα τεστακι!Εγω με 2 Θετικα τεστ και 5 μερες καθυστερηση πηγα πρωτη φορα στο γιατρο και δεν ειχε εμφανιστει ακομη ο σακος μες τη μητρα!

Το θετικο της υποθεσης ηταν οτι ειχαμε δει εναν μικρο δακτυλιο που ισως γινοταν σακος!Τελικα στην επομενη επισκεψη μετα απο 4 μερες το μικρο μου ειχε κανει την εμφανιση του!

Σου ευχομαι αυτο που ειδατε να μετατραπει σε ενα ωραιοτατο ρεβυθακι μεσα στην κοιλιτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω οτι αγωνιεις καλη μου...τα περασαμε και εμεις....εγω ειχα αυτα τα πονακια που λες...ομως δεν ειχα κανει τεστ φαρμακειου...ειχα κανει χοριακη η οποια δειχνει 7 μερες απο την συλληψη...βεβαια την ειχα κανει με 10 μερες καθυστερηση...φιλακια και καλη επιτυχια ...περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Memi μετρα και τη θερμοκρασια σου. Αν ειναι να αδιαθετησεις λογικα θα εχει πεσει ενω αν εισαι εγκυος πρεπει να ειναι γυρω στο 37-37,1.Εμενα τουλαχιστον ετσι ηταν...ελπιζω να ακουσουμε καλα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ./

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

memi καλοσώρισες στο mammyland!!Το καλήτερο θα ήταν να κάνεις ένα τέστ εγκυμοσύνης για να μάθεις και σίγουρα..Οσο για τα συμπτώματα μπορει να είναι και ιδέα σου η να περιμένεις περιοδο η να έχεις μωράκι!!Σου ευχομαι καλα αποτελέσματα πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...