Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Κοριτσια μολις τωρα μου ειπαν οι δικοι μου το βραδακι να παμε καπου ολοι μαζι οικογενειακα και το σκεφτομαι.Δεν θα κουραστω καθολου εφοσον θα καθομαι ολη την ωρα.Εσεις τι λετε να δεχτω η να κατσω ξαπλα;Εχω βαρεθει ολο μεσα μεσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lallouna κι εγω μαζι σου.Οταν εχουμε φαγητο δεν το θελω αλλα αν ακουσω για γλυκο κατευθειαν πεταγομαι.Τι θα γινει με αυτο το πραγμα;Και ημαστε ακομα στην αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις τωρα μου ειπαν οι δικοι μου το βραδακι να παμε καπου ολοι μαζι οικογενειακα και το σκεφτομαι.Δεν θα κουραστω καθολου εφοσον θα καθομαι ολη την ωρα.Εσεις τι λετε να δεχτω η να κατσω ξαπλα;Εχω βαρεθει ολο μεσα μεσα... 

ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΣΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΙΑΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαπλωσε σήμερα όλη την ημέρα και πάνε για λίγο και ζήτα από το μαγαζί να σου φέρουν ακόμα μια καρέκλα και βάλε τα πόδια σου και πάρε και ένα μαξιλαράκι για τη μέση σου....εγώ αυτό έκανα πριν δυο σαββατοκύριακα που πήγαμε σε μια ταβέρνα το βράδυ διοτι αρραβωνιαζόταν η κουνιάδα μου....και μόλις είδα ότι αρχισα να κουράζομαι φύγαμε....

είχα βγάλει και τα παπουτσάκια μου....χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή περυσι δεν μπορούσα να κάνω και πολλά μιας και ήμουν έγκυος σε δίδυμα είχα σκεφτεί πολλά πολλά πράγματα για να μπορώ να περνάω την ώρα μου....είχαμε παρει ένα ράντσο απο τα lidl υπέροχο στρώμα που κλείνει και πήγαινα όπου ήθελα, σε οποιο σημείο του σπιτιού και πολύ συχνά με έβγαζε έξω ο αντρούλης μου αυτός κουρευε το χορτάρι και πολλά άλλα και εγώ ξάπλωνα του μιλούσα άπειρες ώρες και περνούσε η ώρα μου....ή με πήγαινε στην κουζίνα εγώ ξάπλωνα και του έλεγα πως να κάνει το φαγητό ή να τη συμμαζεψει....

αυτό που δεν μπορούσα καθόλου ήταν το αμαξι... με κούραζε πάρα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ???ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΚΕΙΚ ΜΗΝ ΔΙΧΝΕΙΣ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΩ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ κεικ!!!Μιαμιαμιαμ.Επιτηδες το κανεις βρε κατερινα;Εδω περα λεμε οτι ειμαστε εθισμενες στα γλυκα κι εσυ μας βαζεις αυτα...;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μαζί με την καρδιά μου θα κάνουμε μακαρονάδα με κρέμα γάλακτος και μανιτάρια και μπεικον (κασέρι και αυγό έχει επίσης η συνταγή)....

μην αγχώνεστε για τα κοιλά....μανούλες είμαστε και πρέπει να ταίζουμε καλά τα μωράκια μας....

εμένα με λέει ο άντρας μου ας γίνω τετραγωνι ντουλάπα αρκει να διασκεδάσω και να χαρώ την εγκυμοσύνη μου....

εξάλλου έχω ένα τέλειο dvd θα σας το δώσω που χάνεις πολύ πολύ εύκολα τα κοιλά και κάνεις γράμωση...εξάλλου αφού θα τα θηλάσουμε θα τα χάσουμε κατευθείαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστεύω ότι αν δεν τρώμε χαζομαρούλες πολλές και δεν τρώμε αργά το βράδυ(μόνο γιαορτάκι ή ένα φρουτάκι αν δεν μπορούμε να αντεξουμε) κοιλά δεν παίρνουμε...

εγώ πήρα μόνο 15 κιλά χωρίς να τρώω και πολύ πολύ υγιηνά μετά την γέννα μου έμεινα τα 3 και ξεκίνησα την νέα και σίγουρα τελειόμηνη εγκυμοσύνη μου με 1,5 κιλό.

αλλά προσπαθώ να απασχολώ το μυαλό μου με πολλά πολλά πραγματάκια ώστε να ξεχνάω την πείνα μου....

δε το ψάξω τώρα και στο ytube αν υπάρχει το  προγραμμα γυμναστικής αλλίώς θα σας το ταχυδρομήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βρήκα το βρήκα.....

είναι το πρώτο μέρος

 

το δεύτερο μέρος

 

το τρίτο μέρος (που συνήθως δεν έκανα τα χέρια)

 

και το τέταρτο

 

είναι τέλειο με πολυ καλά απότελέσματα (οχι σε εμένα αλλά στην νύφη μου γιατί εγώ το έκανα μόνο για ένα μήνα)....αρκεί να το κάνεις τουλάχιστον 4 φορές την εβδομάδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΚΙΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΘΑΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ Η ΣΑΛΑΤΕΣ ΚΑΛΟΠΛΗΜΕΝΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΥ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ  ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΠΕΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΟΡΜΟΝΗ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΚΙΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΘΑΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ Η ΣΑΛΑΤΕΣ ΚΑΛΟΠΛΗΜΕΝΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΥ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ  ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΠΕΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΟΡΜΟΝΗ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...