Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια κι απο μενα! καλα απο χτες γεμισατε 2 σελιδες νεα! μιση ωρα διαβαζω! εγω τωρα μαζευτηκα σπιτι ακουσαμε καρδουλα!!!!!! 127 παλμους και ειμαι 6 εβδομ και 5 ημερων! τελικα μαλλον στο Γενεσις θα γεννησω και δεν θα τρεχω Καβάλα πεσαν πολυ οι τιμες μου το ειπε ο γιατρος μου και χαρηκα πολυ! και εγω αυπνιες εχω και ειμαι σε υπερενταση συνεχεια καλα βοηθαει και η κορη μου σ'αυτο.... με εκπαιδευει κανονικοτατα ολη μερα ησυχια δεν εχει! μπραβο χρυσοχερα Κατερίνα εγω ούτε κουμπι δε μπορω να ραψω! (καλα τα παραλεω χαχαχαα!) Τόνια για τα αντισωματα μου ειπε ο γιατρος οτι όλα τα ΙgM πρεπει να ειναι θετικα εγω εχω αρνητικα για τοξοπλασμα που σημαινει οτι δεν εχω ανοσια αν ερθω σε επαφη με γατες οποτε να προσεχω. ελεγε και κατι αλλα επιστημονικα που προσπαθουσα πολυ να παρακολουθησω αλλα δεν τα επιασα ολα εσυ κρατα κι αυτο που ειπε η Μαρια-Καρ συμφωνω μαζί της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα κοριτσακια μου... Χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου Κατερινακι.. Αντε αντε με το καλο... Ειδες που ττελικα πηγαν ολα καλα?? Δεν χρειαζεται τωρα αγχος.. Απολαυσε την εγκυμοσυνη σου.. 
Delphine,για τον κυτταρομεγαλοιο μου ειπε να προσεχω πολυ,δηλαδη να πλενω τα χερια μου συνεχεια να αποφευγω τα πολλα φιλια γιατι αυτο μεταφερετε με το σαλιο.. Αλλα γενικα ολα κομπλε..!! 
ΠΟσο χαιρομαι που ολες ειμαστε καλα... :) :) :) :)
Αντε αντε με το καλο κοριτσακια μου κ εσεις την Τεταρτη να μας εθετε με χαρμοσυνα νεα... 

Οσο για τον σιδηρο παιρνω 2 φορες την μερα απο 2 χαπακια(πριν το φαγητο)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω το ιδιο επαθα  τζοαννα... διαβαζα μιση ωρα και γελαγα..!! ναι ναι εχει απολυτο δικιο... 
και εμενα οταν μου τα λεγε ο γιατρος τις προαλλες τον κοιταγα λες και μου μιλαγε κινεζικα αλλα οκ.. με ειδε σε καποια στιγμη που εχασα επαφη με το περιβαλλον και τα ιειπε πιο "ελληνικα"¨χαχαχα...!!!
Εγω κατα πασα πιθανοτητα στο Γαια θα γεννησω στο Μαρουσι.. μας ειπε μια τιμη ο γιατρος.. Ειναι φυσιολογικη για Αθηνα σε σχεση με κατι αλλες που μου χοιυν πει γνωστες μου..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπράβο και σε σενα joanna....να έχεις αυτόν τον ήχο όλο τον μήνα στα αυτιά σου και να χαμογελάς.....

γεια σου τονινι δεν σε είδα σήμερα...

εγώ από το πρωί παρακολουθώ τα νέα αφού είμαι την περισσότερη ώρα ξάπλα....

και εγώ κορίτσια γέννεσις με το καλό θα γεννήσω...όσο δύσκολα και να είναι τα οικονομικά, δε θα ΄φαμε δε θα πιούμε αλλά στην κλινική με τον γιατρουδάκο μου θα πάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που το ξαναδιαβαζω αυτο που εγραψα... δεν ειμαι και πολυ σιγουρη για το αν μου ειπε για τα G ή για τα Μ... πω πω καλά σκετη παραπληροφόρηση είμαι μη το δενεις και κομπο Ουφφ δε ξερω μπερδευτηκα,,,  [smilie=sad2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο σου βραδυ αγαπη μου... καλη ξεκουραση... και εσυ να χαιδεψεις το δικο σου(αν και ειμαι σιγουρη οτι δεν σταματας να το κανεις... <3 )
φιλακιααα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω την αλήθεια δεν το χαιδεύω εκεί χαμηλά αλλά το στομάχι μου γιατί μου είχε πει ο γιατρός οτι το χαιδεμα προκαλέι συσπάσεις στη μήτρα άρα από μακρια τα χεράκια σας....νοηρά να τα χαιδευετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ασυναισθητα χαιδευα εκει κοντα στο στομαχι...χωρις να μου το χει πει ο γιατρος μου..!!! μα ποσο εξυπνη πια....??? δεν με αντεχω αλλο.....!!! (και καλαααα!!!! ) χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας καληνυχτιζω κ εγω ομορφες και μικρες(ακομη τουλαχιστον) φουσκοκοιλιτσες..!! εχω αυριο να σηκωθω στις 5 το πρωι... Σας φιλω γλυκα...1!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που πατε κοριτσακια καθιστε ολες νυσταξατε? εγω απο την πεινα νομιζω πως δε θα κοιμηθω εφαγα κατι φρουτα αλλα γουργουριζει η κοιλια προσπαθω να μην τρωω πολυ μη γινω παλι σαν αρκουδα! αυριο αρχιζω περπατημα μου το επετρεψε και ο γιατρος!

Τόνια τωρα θα γελασεις... αυτο το μικροτερο του 3  (...<3)  που γραφεις πιο πανω τι ακριβως ειναι? το εχω ξαναδει. θες να βαλεις κανενα προσωπακι και δεν βγαινει?

Κατερινα αληθεια προκαλει συσπασεις στη μητρα? αυτο δεν το ξερα.. παντως αμα ειναι ετσι στη κορη μου συνεχεια τα χερια στη κοιλια τα ειχα και η μητρα στο τελος εκανε συσπασεις και δεν το ηξερα εγω πετρωνε η κοιλια μου ειχα φτασει διαστολη 3 και ουτε που το καταλαβα! αντε φιλια σε ολες καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΓΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ??????????????ΠΩΠΩ!!!!!!!!!!ΕΓΩ  ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΥΠΝΙΕΣ ΑΝ ΕΤΩΓΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΝΑ ΔΥΗΜΕΡΟ!!ΔΕΛΦΙΝ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!

ΤΖΟΑΝΝΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ!!!!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΤΙΣ ΥΠΝΑΡΟΥΔΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα μου εφυγε ο υπνος και ειναι λογικο ολη την ωρα ειμαι με ενα χαζο χαμογελο και δειχνω στον αντρουλη μου πως κουνουσε τα χερακια και τα ποδαρακια του...σαν αρκουδακι ηταν λουτρινο αφου δεν διεκρινα δαχτυλακια...κοιμοταν και το ξυπνησαμε και για τιμωρια μου μου εφερε ανακατοσουρες....τι θαυμα ειναι αυτο που ζουμε;;;ποσο τυχερες ειμαστε ολες μας...η Παναγιτσα να ειναι κοντα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεερα υπναρουλες μου...πως κοιμηθηκαν τα μπεμπακια μας;;;;

Οσον αφορα το φαγητο πειναααααααω ολη την ωρα.ηδη εβαλα 1 κιλο δεν δικαιουμαι αλλο...

Επισης ναι αυτο μου ειχε πει ο γιατρος για το χαιδεμα της κοιλιας κατα λεξη μου ειχε πει χαιδευε τις μασχαλες σου το κεφαλι σου τα ποδια σου παρε ενα αρκουδακι αλλα οχι την κοιλια διοτι διεγηρεις τη μητρα. Ακομα δεν αφηνα κανεναν θεια θειους γιαγιαδες να μου την αγγιζουν...

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!Πρακοιμηθηκα σημερα....Κατερινα μου δεν ειδα χθες που εγραψες.Τι ωραια νεα!!!Χαρηκα τοσο πολυ που ειναι ολα καλα.Ειδες δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις!!!Ολα θα πανε καλα για ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ????????ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕ!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟ ΒΛΑΚΙΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΟ ΡΑΒΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕ ΧΩΡΑΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ημουν λαιμαργη αλλα απο τις αναγουλες που εχω δεν θελω να τρωω και πολυ τωρα.Αυτο που δεν μπορω να αποχωριστω εδω και μια εβδομαδα ειναι το παγωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΓΩΤΟ??????/ΜΙΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ  ΕΓΩ ΤΑ ΠΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΑΚΥΡΟ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!!!ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΡΟΥΤΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ παγωτόοοοοοοοοο και εγώ θέλω αλλά ακόμα περιμένω διότι αμα φάω θα με πονέσουν τα λαιμάκια μου.......ευαισθησίες..... αλλά ΟΛΟ το καλοκαίρι τουλάχιστον δυο φορές την ημέρα θα τρώω παγωτάκι.....αχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κι εμενα αυτο μου ειπε.Αμα δω ομως κατι με σοκολατα κατευθειαν ορμαω.Εχω πει στους δικους μου να μην φερνουν τιποτα.Μμμμ πουρακια ε;;;Πωωω τι μου κανες τωρα....Συγκρατιεμαι ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις περνουμε και φτιαχνουμε στο σπιτι παγωτο,αλλιως θα ειχαμε μπει μεσα αν επρεπε να αγοραζουμε.1 κουτι την ημερα δεν μου φτανει,μιλαω για το οικογενειακο...χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΑΓΩΤΟ ΚΑΙ ΓΡΑΝΙΤΑ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ!!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΛΟ ΓΛΥΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΝΟΙΑΖΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...