Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

καλημερα εγκυουλες!!που ειστε ???τα νεα μας κοριτσια εχουν facebook? εχουμε μια ομαδα εκει..να ερχοσασταν στην παρεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!!σημερα μπηκα στην 16η εβδομαδα και σημερα εχω επετειο με τον αντρουλη μου!!!6 χρόνια σχέσης κλείνουμε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!καλε που ειστε?χαθηκατε...μαρινα μου να σου ευχηθω κ απο δω να τα εκατοστισετε κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!με το καλο κ το νεο μελος της οικογενειας!!

πλησιαζει η μερα της β επιπεδου!!ψιλοαγχωθηκα..ευχομαι να ειναι ολα καλα!!

να ενημερωσω στα νεα μας κοριτσια,το οτι δεν γραφουμε δω καθημερινα ειναι επειδη μιλαμε στην ομαδα του facebook..οποτε θελετε πειτε ονοματα να μπειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια! να ζήσετε χιλιοευτυχισμένοι Mwroudenia και με το καλό να κρατήσετε στην αγκαλιά το μωράκι σας και να καμαρώνετε την οικογένειά σας!

Delphine όλα καλά θα πάνε στη β' επιπέδου, καταλαβαίνω βέβαια ότι η ανησυχία πάντα υπάρχει. Με το καλό!

Εμείς, όπως είπα και στην ομάδα, προχωράμε ακάθεκτοι κ προς το παρόν λέμε ότι είμαστε μπλε, έτσι για να λέμε κάτι, μια κ τσουτσουνάκι δεν είδε ο γιατρός χτες, παρόλ'αυτά επιφυλάσσεται, γιατί η στάση του μωρού δεν ενδείκνυτο για... πρόβλεψη! Σημασία έχει ότι πάμε καλά! Το ίδιο εύχομαι για όλες μας!

φιλιά πολλά, τα λέμε ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Χάθηκα γιατί πήγα τις διακοπούλες μου!!! Χόρτασα καθαρές θάλασσες και μπάνια!! Έτσι δε θα ζηλεύω τη θαλασσίτσα τώρα που είμαστε στην Αθήνα... Κάναμε και τη β-επιπέδου!! Η μπεμπόνα μας είναι super!!! Έχω πάρει 1,5 κιλό και η μικρή είναι 450 γραμμάρια... Ανθρωπάκι κανονικό στις 22 εβδομάδες!!! Μας έκανε και 4D υπέρηχο και είναι μια μικρογραφία μου!!! Ο άντρας μου έχει τρελαθεί... Όσες έχετε την επιλογή κάντε τον 4D θα τρελαθείτε!!!!!

 

Το μόνο κακό είναι ότι στη μέτρηση τραχήλου είχαμε μια διαφοροποίηση (από 33 σε 27) και ξεκίνησα και πάλι τα ριμαδοουτροτζεστάν που με έχουν ξανακάνει κοτόπουλο... Αλλά δε το βάζουμε κάτω!!!! 3 Μήνες ακόμα για να την κρατήσουμε στην αγκαλιά μας!!! Α! Βάψαμε και το παιδικό και βάλαμε και κουρτινούλες!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά και να έχετε πολλές και γερές κλωτσιές από τα μωράκια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε κοριτσάκι μου πολύ ωραία τα νέα....και εγω ακριβώς τα ιδια μόνο που απο τα ξημερώματα είχα λίγες σταγόνες αίμα....ξάπλα είπε ο γιατρος, αυξησε τα μαγνήσια και μπορει να πάρω και εγω τα χαζο ουτροτζεσταν....μαζί θα πολεμάμε....γιατί όπως είπες τι έμεινε?????λίγο ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! Happy πολυ ωραια νεα!! Θα ζητησω κ εγω 4d πιστευω να εχει..

Εγω ειμαι ξαπλα πολλες ωρες την μερα γιατι πιαστηκε η μεση μου κ δεν μπορω να περοατησω πλεον..εκλαψα τοσο χτες με αυτο ποιυ εγινε που λεω μα ειναι δυνατον απο τωρα ξαπλα? Χτε το πρωι κ οπως πηγα να σκυψω να παρω την μπλουζα απο το κρεβατι εμεινα σκυμμενη..φωναζα τον αντρα μου να ερθει κ δεν ηξερε πως να με πιασει..μου εφερε καρεκλα κ εκατσα καπως οπως μπορεσα δλδ..μετααπο καμια ωρα περπατησα λιγο μεχρι τον καναπε...ενα μαρτυριο..αγχωθηκα πολυ στο αν θε πιασει χειροτερα απο οτι ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου εύχομαι! Θέλει πολύ προσοχή η μέση! Είναι άτιμο πράγμα!! Κάνε πολλά χαδάκια στην κοιλιά σου και θα αισθανθείς αμέσως καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου.....τι κάνουν τα μπεμπάκια σας...αν χρειάζεται καμιά αλλαγή στη λίστα μας μου λέτε.........

 

σοφία, τασούλα και happy face θέλετε να μας πείτε για να σας προσθέσουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες! Επιστροφή στη βάση και για εμένα, μια και οι διακοπές τελείωσαν. όμορφα ήταν και ο ζουζούνος μου το χάρηκε ιδιαίτερα :)

Κατά τα άλλα, β' επιπέδου λέω να πάρω να κλείσω σήμερα-αύριο, το πιθανότερο για τον Σεπτέμβρη. άντε να προχωράμε!!

Καλή μας εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κουκλίττσα μου και καλή εβδομάδα.....τελεια που χαρηκες με την οικογένεια σου τις διακοπούλες, φανταζομαι ότι ααυτές είναι οι καλύτερες διακοπές.....

φιλάκια πολλά και καλή εβδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Τι ωραία δροσιά είναι αυτή που έχει βάλει!!!! Λοιπόν εγώ έχω ΠΗΤ 8/12 και γεννάω στο Αρεταίειο στην Αθήνα!!!! Σήμερα η μπέμπα κόβει βόλτεσ στην κοιλίτσα και τη βλέπω ξεκάθαρα!!! πατουσάκια αγκώνας!!! Νομίζω τώρα αρχιζω να το απολαμβάνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα κοριτσάκια μου..........

εχθές  κοιμήθηκα στις 6 το πρωί και όλο το βράδυ ο μπεμπης γυρνούσε.....γέλιο είχε.........

 

ωραίο δεν είναι το συναίσθημα happyface μου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Λοιπόν, χάζευα τη λίστα μας και διαπίστωσα ότι αγοροκρατείται!!!! πολύυυυυ μπλε όμως! αχ, άντε με το καλό να έρθουν στις αγκαλιές μας τα νινάκια και να το χαρούμε στο έπακρο [smilie=icon_sunny.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinadra το συναίσθημα δε συγκρίνεται με τίποτα!!! Πήγαμε να δούμε για καροτσάκι χτες... στον θεο οι τιμές!!!! Μάλλον θα καταλήξουμε σε ένα στα 530 συν 47 η βάση για το κάθισμα του αυτοκινήτου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!πηγαμε κ εμεις χτες για ενα μπανακι!!ωραια ηταν..σημερα σπιτι θα την βγαλουμε! το καροτσι ΄που ειχα το πουλησα,γιατι με ζορισε στην ανηφορα πολυ κ στα χαλικια..θα παρω ενα που μ'αρεσε π[ολυ με λιγο μεγαλες ροδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλες!!! Delphine έχε στο νου σου και το χώρο που πιάνει στο αυτοκίνητο! Εμείς όσα είδαμε με 3 ρόδες (αυτά μας είπαν ότι είναι καλύτερα για ανώμαλα εδάφη) έπιαναν σχεδόν όλο το πορτ παγκάζ και ήταν και πολύ πιο βαριά! Έτσι καταλήξαμε σε ένα με 4 ρόδες μεν, πιο μεγάλες δε που ανοιγοκλείνει πανέυκολα και έχει ενιαία μπάρα για πιο εύκολη "πλοήγηση". Όσο για τα χαλίκια και την άμμο υπάρχουν καρότσια που οι μπροστινές ρόδες κλειδώνουν την περιστροφή και τα χειρίζεσαι πανεύκολα. Ελπίζω να μετέφερα σωστά όσα μας είπαν [smilie=read2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!! Και εγώ νέα στην παρέα σας!! Χαίρομαι που βρήκα μια παρέα που μπορώ να μοιραστώ παρόμοιες εμπειρίες και προβληματισμούς!!Το μωράκι μου είναι αγοράκι και έχω ΠΗΤ στις 25/08!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα konsta14 και σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη...είμαστε μεγάλη παρεα και πολλές φορές τα λέμε και μέσω fb. πρέπει να έχεις κάνει λάθος στην PHT, αν θες πες μας και αλλες πληροφορίες για να σε βάλω στη λίστα μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κaterinaadra!! Ναι έχεις δίκιο απο την βιασύνη μου να γράψω γρήγορα (γιατί είμαι στην δουλειά) έκανα λάθος στην ημερομηνία. Ο γιατρός μου μου έχει δώσει ΠΗΤ 25/12, Χριστουγεννιάτικο δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλές!!!

Πως είστε σήμερα; Εγώ δεν κουνάω καθόλου από το σπίτι γιατί ο καύσωνας καλά κρατά.

Καλωσόρισες στην παρέα μας konsta14!!! Απο που είσαι και πως σε λένε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα Maria-Kap!! To όνομα μου είναι Ζαχαρένια και σας γράφω απο Κρήτη!! Και εδώ κάνει πολύ ζέστη, ευτυχώς όμως το πρωί την παλεύω γιατι στη δουλεία μου έχει aircondition.        Nα σας ρωτήσω κορίτισα, έχει καμία απο εσάς ρέζους αρνητικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...