Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...


matakiaefh

Recommended Posts

ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΕ....ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΗΝΕΣ Η ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ...ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙ' ΑΥΤΟ...ΘΕΛΩ ΠΑΡΕΑ..ΝΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΦΟΡΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΕΣ..ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΑΣΗ...ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΡΕΙΤΣΑ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matakiaefh με το καλό να ακούσουμε σύντομα ευχάριστα. Το forum ξέρεις είναι γουρλίδικο, εύχομαι η αστερόσκονη του mammy να πέσει κ πάνω σας!!! Ότι χρειαστείς είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε κάθε μία με τις δικές της εμπειρίες , γνώσεις κ απόψεις.

Φιλιά πολλά κ καλή αρχή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου matakiaefh , είμαι στην προσπάθεια και εγώ από τον Ιανουάριο του 2008 με 2 μήνες off Λόγω χειρουργείου, άρα 10 ολόκληρους μήνες. Όταν το πήρα απόφαση είχα κ ενδοιασμούς και πλήρη άγνοια των πραγμάτων, μετά από σχεδόν 1 χρόνο νοιώθω ότι κάνω διατριβή στο θέμα υπογονιμότητας σύλληψης κ ότι σχετικό....:) Εύχομαι να μην έχεις την δική μου τύχη και φυσικά να μην επηρεαστείς από καμιά μας, τόσους μήνες έχω διαβάσει τα ΠΑΝΤΑ , η κάθε περίπτωση είναι μοναδική. Ενημερώσου μεν χαλαρά δε. Φιλιά πολλά και σύντομα μανούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα matakiaefh!!!

Τί να πω βρε παιδί μου, λες και είσαι μες το μυαλό μου, χθες μόλις σκεφτόμουν ότι πολύ θα ήθελα να ξέρω-θυμάμαι ποιες κοπέλες από το forum είναι στην ίδια φάση με εμένα, δηλ. στην αρχή των προσπαθειών και καινούριες στο forum για να μπορούμε να επικοινωνούμε. Με πρόλαβες εν ολίγοις "συναδέλφισσα"!

Εγώ είμαι 31 και με άπειρες απορίες όπως και συ.Κ με μια τεραααααστια :woohoo: λαχτάρα για μωρό, όσο το δυνατόν συντομότερα!

Θα τα λέμε λοιπόν... Φιλιά και καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες λοιπόν κι από'μένα!!

Εμείς προσπαθούμε για μωράκι περίπου 8 μήνες!!!

Όλες σας οι απορίες θα λυθούν και όπως λένε όλα τα κορίτσια εδώ:

Χαλαράάάάάάάάάάάάάάάά....

Και σύντομα και στις κοιλίτσες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΙΔΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ..ΤΟ 2009 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο εμένα.... και εγώ στην ίδια φάση με εσένα είμαι... και μάλιστα ψάχνω παρέα με τα ίδια ενδιαφέροντα επί του θέματος. Αν και προσπαθώ 3 χρόνια ουσιαστικά είναι σαν να βρίσκομαι στην αρχή (έτσι μου είπε και ο γυναικολόγος) γιατί μέχρι τώρα έκανα ένα σωρό χαζομάρες .... ουσιαστικά τώρα ξεκινάω με την καθοδήγηση γιατρού βέβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν μπορώ να μπω στη θέση σας, αλλά ένα θα σας ευχηθώ λόγω γιορτών: Αυτή η περίοδος να είναι και η τελευταία σας για τους επόμενους μήνες!

Να έχετε κέφι και να φροντίζετε τον εαυτό σας! Να χαίρεστε τον έρωτα τώρα που μπορείτε γιατί μετά τα πράγματα θα είναι όμορφα αλλά διαφορετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ 9 ΜΗΝΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΨΑΞΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΩΟΡΡΗΞΙΕΣ ΚΛΠ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΩ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟ.ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΗ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ.ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΠΑΡΟΛ' ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ!!!:dry::S

Ο,ΤΙ ΜΑ Ο,ΤΙ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ!ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!ΦΙΛΙΑ!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ;) ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2009.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου matakiaefh καλως ήρθες!! Στην ίδια ακριβώς φάση είμαι κι εγώ. Εντελώς στην αρχή (2ος) μήνας και με αγωνία χωρίς όμως άγχος. Δε νομίζω ότι χρειάζεται να έχουμε από τώρα. Ελπίζω να μη χρειαστεί ποτέ να αγχωθούμε και να μείνουμε σύντομα έγγυες. Έχεις καμιά συγκεκριμένη απορία;:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kali arxi koritsia mou

kai sas euxomai grigora thetika test!!!

Min agxothite , vlaptei poly ,

NA xAMOGELATE pou eisaste kala

KAI MPOREITE!!!

To 2009

tha sas exei ta kalytera...!!!

Kales giortes kai "make sex", oxi aggareia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efh............mia to psaxneis kai min to skeftesai katholou...na mpaineis edw stin parea tou mammy,,pou einai glikitata ola ta koritsia alla den xreiazetai na rwtas akoma...koita na to apolauseis..kane kai min skeftesai na einai gonimi i oxi...APOLAUSE TO kai oso pio polu to apolauseis kai den to kaneis gia na kaneis mwro toso pio grigora tha mas peis ta euxarista...kales giortes kai eyxomai o ai basilis na sou ferei oti epithimeis;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΙ.ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ,ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΩΤΑ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗΣ.ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΩΣ ΟΛΟ ΤΟ 2009 ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ,ΘΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΙΤΣΑ!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΘΑ ΔΕΙΣ.

ΜΑΚΙΑ!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑΝΑ2!!!!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΚΑΝΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΕΚΓΥΜΟΝΟΥΣΑ!!!

ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ.

ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ , ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ "ΜΕΡΕΣ" , ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΙΚΑ.

ΑΛΛΩΣΤΕ "ΠΑΙΔΙΑ" ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ:cheer::P

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μενα! Εμείς είμαστε στον 2ο μηνα προσπαθειών. Δεν εχω άγχος, αλλά πάντα ήμουν ανυπόμονη και όταν έβαζα κάτι στο μυαλό μου το ήθελα εκείνη τη στιγμή!

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapimeni kalos orises! Euxomai na pane ola kala kai sintoma na akousoume eyxarista nea sou! Ego xoris na 8elo na se apogoiteuso prospa8o edo kai 3 xronia, alla elpizo... 8elo na sou po oti an den petixi me tin proti min to bazeis kato kai na skeftesai panta 8etika. Eimaste edo gia oti aporia exeis kai 8a ta leme... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matakiaefh καλή σου επιτυχία!!!!!!

Σου εύχομαι να μην χρειαστείς καμία μας συμβουλή και να μείνεις έγκυος το δυνατόν γρηγορότερα!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά και αν αυτό δεν συμβεί, μην στεναχωρηθείς, στο 2009 βρισκόμαστε και καμία γυναίκα πλέον δεν μένει χωρίς παιδάκι!!!!!!!!!Απλά μπορεί να αργεί λίγο να έρθει.....

Εγώ προσπαθώ 3 χρόνια, κι όμως δεν θα το αφήσω να με ρίξει, εγώ θα αποκτήσω παιδάκι, θέλει δεν θέλει!!;)

Καλή σου επιτυχία, περιμένω τα ευχάριστα νέα σου!!!

Ότι χρειαστεί να ρωτήσεις, μπορείς να μου στείλεις pm!!!Αν μπορέσω να σε βοηθήσω θα χαρώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσάκι και καλώς ήρθες!!! Και εγώ καινούργια είμαι και τώρα θα ξεκινήσω προσπάθειες! Μας εύχομαι σύντομα χαρούμενα νέα σε όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...