Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΡΩΜΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΜΗΝΑ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΙΔΡΩΝΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΥΡΕΤΟ Η ΑΛΛΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ. ΤΟΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριμαρ με το καλο..με ενα πονο βρε....δεν το περασα εγω αλλα η κολλητη μου...ειναι θεμα ορμονων της ειχε πει ο γιατρος...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ , ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ :) :)

ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω το ιδιο παθαινω!Ειμαι τωρα στην 31η και απο τον οκτωβριο σχεδον, καθε βραδυ ιδρωνω!Στην αρχη νομιζα οτι εφταιγε το παπλωμα αλλα οσο περνουσε ο καιρος και επεφτε η θερμοκρασια εγω ιδρωνα πιο πολυ!Εφτασα σε σημειο να ξυπναω μεσ τη νυχτα και να βγαζω τις πυτζαμες μου!

Υπομονη θα ερθουν τα μπεμπακια μας και θα περασουν ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΒΡΑΔΙΑ ΑΛΛΑΖΩ ΠΥΤΖΑΜΕΣ!!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΝΤΩΣ ΑΡΚΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιναι οι ορμονες.Τι να πω και εγω που ηταν καλοκαιρι και γινομουν μουσκεμα.Ο αντρας μου επαθε ψυξη απο το δυνατο κλιματισμο.Υπομονη λοιπον και με το καλο το μπεμπε σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΑΠΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙ ΚΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΠΟΡΡΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ!!!!!!!!ΟΥΤΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΑΝΑΨΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!!!

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΕΡΙΣΥ ΤΟΝ ΦΛΕΒΑΡΗ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΞΩ ΕΙΧΕ ΧΙΟΝΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΤΕΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΩΝΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΑΑΧΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΔΡΟΣΙΑ!!!! ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ Ο ΑΜΟΙΡΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΟΝΤΕΥΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΡΥΟΠΑΓΗΜΑΤΑ!!!!!!ΧΑ ΧΑ ΧΙ!!!!ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΖΕΣΤΗ!!!!ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ!!ΔΟΥΛΕΥΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΣΤΗ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΙΔΡΩΝΩ!!!!Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ!!!:P :P ΟΣΟΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!!

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ, ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...