Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυος και γω...


Recommended Posts

δεν το πιστευω..ειχα παραξενα συμπτωματα και 14 μερες καθυστερηση εκανα τεστ στο σπιτι και φαινόταν μια ανεπεσθητη μισή γραμμή...με τα χιλα ζορια.εκανα β χωριακή και είναι θετική.περιμενω να δω τον γιατρό μου.ενιωσα φόβο δεν ξερω τι να αλλάξω απο όλα που μπορεί να βλάψει την εγκυμοσύνη μου.ενημερώστε μου που μπορώ να κοιτάξω για πηροφορίες σχετικά με γυμναστική και διατροφή στην εγκυμοσύνη.επισης εχω προβλημα με την δυσκοιλιότητα και τωρα δεν μπορώ να παίρνω καθαρτικά εχετε καμία λύση....Δεν μπορω να το συνειδητοποιήσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenalev...sou euxomai na sou pane ola kala...kai na exeis tin kaliteri egkimosini tou kosmou....gia ola ayta pou rwtas,,,,tha sou apantisei i giatros sou kai mono autos...giati aytos tha kserei kalitera apo olos mas...edw sto mammyland na koitas kathe mera exei ena soro themata pou tha se boithane...ayta...me to kalo glikeia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena 14 meres kathysterisi???

Gia onona!!!

Ta apagoreumena ( varos, tsigaro ktl)

eprepe idi na ta exeis kopsei...!

Sygxaritiria gia tin egkumosini sou kai

ypomoni twra, na pas ston giatro kai na

se kathodigisei swsta..

Yparxoun polles enotites edw mesa,

gia na symvouleuteis

alla telikes grammes tha pareis mono apo auton..

ME TO KALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι να εχεις μια πολυ πολυ ομορφη εγκυμοσυνη!

Να κλεισεις ραντεβου με το γιατρο σου για να σου δωσει τις απαραιτητες οδηγιες και να μην αγχωνεσαι καθόλου!

Με το καλο να γινεις μανουλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!

ΕΥΧΟΜΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!

ΕLENALEV ΓΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΡΩΤΑΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΘΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι να πω... είμαι πολύ χαρούμενη για εσάς... μπράβο!!!

σας εύχομαι να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη, να προσέχετε τους εαυτούς σας και να απολαύσετε την πιο ομορφη περίοδο της ζωής σας....

Μπράβο μου φτιάξατε την μέρα... ολα τα καλά του Θεού και στις δυο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγχαρητήρια και στις δυο σας! Να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να γεννήσετε γερά και όμορφα μωράκια!

ELENALEV, όπως είπαν και οι υπόλοιπες κοπέλες, πρέπει να σε δει οπωσδήποτε ο γιατρός σου και εκείνος είναι που θα σε κατευθύνει...

Xriskat μου, χαίρομαι πολύ που το τεστ σου βγήκε θετικό! Πριν όμως επισκεφθείς το γιατρό σου, θα πρέπει να κάνεις και μια χοριακή για να δεις σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι...

Φιλάκια και προσοχή και στις δυο σας!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Να είσαι καλά και να προσέχεις περισσότερο τώρα τον εαυτό σου!!!

Άντε κοριτσάκια μου όλες να μείνουμε αυτό τον μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια συγχαρητηρια και στις δυο σας, να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη και να ερθουν με το καλο τα μωρακια σας:lol:

Αντε και στις υπολοιπες μας....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χαιρομαι παρα πολυ για εσας...να ειστε καλα και καθε ευτυχια για εσας και τις οικογενειες σας.φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...