Μετάβαση σε περιεχόμενο

prospatho konta stoys 8 mines


Recommended Posts

Γειά σου γλυκιά μου και καλώς ήρθες...

Δε μου φαίνεται πολύ μεγάλο το διάστημα που προσπαθείτε και αν προσθέσω το αγχος και την πίεση που γράφεις, ίσως να είναι και αναμενόμενο...

Έχετε διαπιστώσει κάποιο πρόβλημα και για αυτό αγχώνεστε;;

Η γνώμη μου είναι να ηρεμήσετε και αν είστε υγιείς και σχετικά μικροί θα σας πάνε όλα καλά...

Φιλιά πολλά και ψυχραιμία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΓΓΕΛΙ.ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΠΙΕΣΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ? ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΙΕΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ? ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ (ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ) ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΘΕΤΙΚΗ ΑΥΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου aggelli μου. Δεν καταλαβαίνω ούτε εγώ την πίεση. Ποιός σε πιέζει; Το διάστημα πράγματι δεν είναι μεγάλο. Υγιέστατα ζευγάρια ξέρω πως κάνουν πάνω από χρόνο να το πετύχουν. Έχεις κάποιο άλλο λόγο να αγχώνεσαι; Φιλιά;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orises aggelli sth parea mas!!!

prospa8hsena mhn exeis agxos gt einai kako

k sthginomothta alla k genikotera se ola ta 8emata!!!

8a symfwnhsw k egw me ta koritsia..

gia poio logo piezesai:dry: de katalavainw:unsure:

tespa,sou euxomai na apokthseis syntoma to mwraki

pou epi8umeis:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν πήγα στη γιατρό μου μετά από από 10 μήνες προσπαθειών μου είπε ότι 10 μήνες δεν είναι τίποτα. Έτσι αντίστοιχα θα σου πω κι εγώ ότι 8 μήνες δεν είναι τίποτα. Εγώ έμεινα έγκυος μετά από 13 μήνες και πάλι νιώθω τυχερή. Όταν με το καλό μείνεις έγκυος θα ξεχάσεις το διάστημα αυτό. Καλό θα ήταν να πάτε σε ένα γιατρό με το σύζυγο να κάνετε τις βασικές εξετάσεις (υπέρηχο, σπερμοδιάγραμμα) για να νιώσετε καλύτερα. Ξεκινήστε από τώρα να τρώτε σωστά, να κόψετε το κάπνισμα αν καπνίζετε, να ασκείστε τακτικά με ότι είδος γυμναστικής ή δραστηριότητας σας ευχαριστεί και τέλος να χαλαρώσετε, με βόλτες ή εκδρομές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου θα συμφωνησω με τις υπολοιπες..και εγω μετα απο 1 χρονο εμεινα εγκυος..μην σε παιρνει απο κατω....προσπαθησε χωρις αγχος..σου ευχομαι τα καλυτερα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...