Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ


bourique1983

Recommended Posts

Γειας σας κοριτσια.Ειμαι καινουργιο μελος στο υπεροχο αυτο site.To ονομα μου ειναι Γιωτα και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τους φοβους μου.Ηδη εχουμε με τον αντρουλη μου ενα υπεροχο αγορακι 8 μηνων.Θα ηθελα να κανουμε αλλο ενα μωρακι,ομως φοβαμαι παρα πολυ γιατι στην προηγουμενη γεννα μου ενω ολα πηγαν καλα οσο αφορα την γεννα(αν εξαιρεσεις οτι δεν εβγαινε ο πλακουντας)οταν ανεβηκα στο δωματιο περιμεναμε ολοι πως και πως να ερθει ο μπεμπακος μας.Πανω στο πανικο εβλεπα τον αντρα μου να πηγαινοερχεται,οσπου ξαφνικα ερχεται και μας λεει οτι ο μικρος εχει ενα προβλημα και πρεπει να χειρουργηθει αμεσα.Ειχε ατρησια οισοφαγου και φυσικα δεν φανηκε σε κανενα υπερυχο.:( Φοβαμαι παρα πολυ μηπως και το καινουργιο μωρο οταν ερθει στη ζωη μας μηπως εχει και αυτο καποιο προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisei to moraki..kalos mas irthes,,

mprabo sou pou eno exeis ena mikro nini skeftesai gia 2...

an to theleis kanto...tha nai san didimakia...

mi skeftesai to gegonos kati na mi paei kala..kathe moro einai diaforetiko...

sou eyxomai na sou pane ola kala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα μου, να σου ζησει ο μικρουλης σου!! και πολλα συγχαρητηρια που σκεφτεσαι τοσο νωρις το 2ο!! εχω κι εγω ενα κοριτσακι 8 μηνων και παρολο που θελω πολυ κι αλλο, δυσκολευομαι να το παρω αποφαση, γιατι ειναι πολυ νωπες οι μνημες!!!!:silly:

μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου! καθε παιδακι ειναι διαφορετικο και βεβαια δε θα συμβει το ιδιο και με το 2ο μωρακι σου!! ο μικρουλης τωρα ειναι καλα?? να τον χαιρεσαι κοπελα μου, κι αφου το θες, μη το καθυστερεις, χαρισε του ενα αδερφακι!! θα 'ναι τελεια που θα 'ναι τοσο κοντα στην ηλικια!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!!!!:) Περασαμε πολυ δυσκολες στιγμες,ακομα και τωρα που το σκεφτομαι βαζω τα κλαματα ομως ποτε δεν αναρωτηθηκα "γιατι σε μενα".Πιστευω οτι ετσι επρεπε να γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ καλα.Τιποτα δεν θυμιζει οτι αυτο το παιδακι εκανε ενα χειρουργειο 3 ωρων την 2 μερα της ζωης του.Εκτος απο την τομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το παιδακι σου.Αν θελεις και δευτερο με το καλο να ερθει και μη σκεφτεσαι αρνητικα ,καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη.Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα.:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα καλοσώρισες στην παρέα μας!Πιστεύω να σε βοηθήσουμε σε τυχόν απορίες σου και να βρείς τις λύσεις που ζητάς σε θέματα που σε απασχολούν.Να σου ζήσει το αγοράκι σου και να είναι πάντα καλότυχο!Σου έυχομαι να αποκτήσεις και το δεύτερο που τόσο θέλεις και δεν χρειάζεται να ανυσηχείς για τυχόν επιπλοκές που σου δημιούργήθηκαν στην πρώτη γέννα..Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική!Και αφου το θέλετε μην διστάζετε!Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Αρετη.Ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να ξανασυμβει αυτο.Ομως ο φοβος παντα θα υπαρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα καλα σας λογια.Ειμαι νοσηλευτρια και θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να σας βοηθησω σε οτι θελετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανυσυχεις βρε bourique και μονο με το νομο των πιθανοτητων ειναι πολυ δυσκολο να ξανασυμβει..Αλλωστε αυτα ειναι πραγματα που δε μπορεις να τα ελεγξεις οποτε τι να κανεις;θα αφησεις το μπεμπακο σου χωρις αδερφακι;Κι αφου εχεις το κουραγιο να κανεις κι αλλο μωρο τοσο συντομα, μη το καθηστερεις καθολου!Να χαιρεστε το θαρραλεο μικρουλι σας κι αυτο που θα ερθει συντομα ειμαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα καλως ηρθες και απο εμενα,καταρχην θελω να σου πω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για την μεγαλη ψυχικη δυναμη σου και στο λεω αυτο γιατι λες πως ποτε δεν αναρωτηθηκες "γιατι σε μενα" αυτο δειχνει οτι εχεις μεγαλη και αληθινη πιστη μεσα σου και ειναι υπεροχο αυτο.Απο αυτη την πιστη και τη δυναμη σου λοιπον θα ξεκινησεις για δευτερο παιδακι χωρις να φοβασαι,εχω βιωσει μια παρομοια ιστορια που ενω το πρωτο παιδακι γεννηθηκε με προβλημα και εκανε μεταμοσχευση 8 μηνων,το δευτερο παιδακι της γεννηθηκε υγιεστατο και ολα πηγαν κανονικοτατα.Σου ευχομαι να συνεχισεις να εισαι ετσι δυνατη να χαιρεσαι το αστερακι σου και με το καλο να συλαβεις και να γεννησεις το δευτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μεναΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΟΤΙ

ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

ΜΕ ΛΕΝΕ Κ ΜΕΝΑ ΓΙΩΤΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 5ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ( ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ

ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ)

,ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ,ΑΝ Κ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΑ

ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΦΡΕΣΚΙΕΣ ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΘΕΛΩ

ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΣΟΥ ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ Κ ΒΟΥΡ

ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ...ΨΗΤΟ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!ΓΙΩΤΑΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ(ΜΕΘ).:woohoo: ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ. ΠΑΝΤΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws hrthes kai apo emena Giwtaki sthn omorfh pareoula mas!!

Na sou zhsei o mpompiras sou!

Einai poly dyskolo na xanasymvei kati paromoio se epomenh

egymosynh giayto mhn to skeftese! Xarise ena adelfaki ston

mikro sou xwris deyterh skepsh!

Egw eimai h Elena kai exw mia koroula 2 mhnwn peripou apo exwswmatikh!

Thelw kai egw poly na kanw ena deytero alla o giatros

mou eipe se ena xrono to ligotero na arxisw tis prospatheies.:(

Alla kati mou leei oti tha ton parakousw ayth th fora! xixixi :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ.ΕΛΕΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ?ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...