Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Rose εγω επαιρνα ντεπον με βιταμινη c και προσπερασε ηπια. Να προσεχεις!!! Περαστικα

Prasini καλως μας ηρθες δεν σου μιλησα εχτες με τα νεα της καλης μας fifoulinas επεσα με τα μουτρα. Ευχομαι συντομα να εχεις το τα μπεμπακια σου και δες λιγο αυτα που σου γραφει η Rose. Καλη επιτυχια!

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια..Τι κανετε μαχόμενες μανούλες;;;ή εν δυνάμη μανουλες;;ή της προσπάθιας μανούλες;;;Λοιπον το πρωι κάνοντας δουλειες επεσε στα χερια μου ο φακεος μας με τις εξετασεις και ξανακοιταζα το σπερμοδιαγραμμα..μπηκα λοιπον στον πειρασμο να ψαξω λιγο στο νετ για φυσιολογικες τιμες..παρα το γεγονος οτι ουρολογος και γυναικολογος ειχαν πει οτι ειναι παρα πολυ καλό εγω ειδα καποιες αποκλήσεις σε φυσιολογικες τιμες..ΦΦΦ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ κλεισω το νετ επειγόντως..αλλά με επιασε ενα μινι αγχος...οσες πηγατε για σπερματεγχυση(ή εξωσωματικη αν και δεν ξερω αν ειναι το ιδιο για το σπερμοδιαγραμμα)πόσο τοις 100 ειχατε κινητα(αριστα καλα και μετρια μαζι)την πρωτη ωρα και πόσο τη τριτη;;...

εμεις:ογκος 4,5 ml 

                                    1η ωρα                                            3η ωρα

κινητα                            70 τοις 100                                     60 τοις 100

αριστα                            20                                                   10

καλά                              30                                                     25

μετρια                            35                                                     30

πτωχα                            15                                                     35

ακινητα                            30                                                    40

 

αριθμος σπερματοζωαριων 34,900,000 Μ/ml    Τωρα αυτο θεωρειται τουρμπο;;εγω γιατι εχω επιφυλαξεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo επειδή κι εμείς θέμα με το σπέρμα έχουμε, οι μετρήσεις σας φαίνονται όντως καλές. Να φανταστείς υπάρχει σπέρμα με 90% ακινησία. Το ph πόσο είναι; Οι ανώμαλες μορφές; Και βασικά πριν πόσο καιρό είναι αυτές οι μετρήσεις. Πάντως απ'οτι ξέρω στη σπερματέγχυση το εμπλουτίζουν κιόλας οπότε βελτιώνεται επιπλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Φιφουλινα μου και σε ευχαριστω για την απάντηση..λοιπον ph 8(ψηλο δεν ειναι;)ανωμαλιες δεν γραφει αν εννοεις αυτο με τα πυοσφαιρα κτλ εχει ως εξης συγγολήσεις αρκετες μικρες πολλες μεγαλες πυοσφαιρια 4-5 κ.ο.π(τωρα τι σημαινει αυτο ιδεα δεν εχω)κυτταρα σπερματογενεσης 2 τοις 100 και παθολογικες μορφες 10 τοις 100 (κεφαλη 7 τοις 100 ουρα 1 τοις 100 αυχην 2 τοις 100)

Βγάζεις ακρη;; επισης γραφει και ρευστοτητα 60 min και γλοιοτητα φυσιολογικη...τι ειναι τωρα ολα αυτα ο θεος και η ψυχη τους....εγω ξυπνησα με ανησυχια..ξερω τρελο αλλα ειπα να το ξαναδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι για χαστουκια τελικα....πρεπει να αποβαλω το αγχος που αχνοφαινεται πριν γινει συννεφο και με καλυψει..γιατι θα γινει μεγαλυτερο κι απο αιθαλομιχλη εμενα μου φαινεται...το θεικο το ειπε η γιαγια μου κοριτσια στο τηλ...ειναι 80 ετων και της ειπα να γιαγια θα κανω θεραπεια και μετα σπερματεγχυση και πανω που παω να εξηγησω μου κανει"ξερω τι ειναι καναμε και στις αγελαδες μας δεν ποναει(τωρα που το ξερει αυτο δεν ξερω..ρωτησε την αγελάδα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;)και μου κανει εδω εμεινε η μαγδαλο 3 φορες εσυ δεν θα μεινεις;;;;;;;;;;;;;;;ελιωσα στο γελιο κοριτσια απλά δεν υπάρχει η γιαγια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μορουλι ειμαι καπως καλυτερα δεν πονανε τα λαιμα μου πλεον απλα προσεχω..δεν θελω να παιρνω ντεπον με το παραμικρο προσπαθω φυσικα να το κανω να φυγει!εσυ τι κανεις?πως νιωθεις?

σανταλοξυλο και μενα καλο μου φαινεται το σπερμα ευχομαι να πανε ολα καλα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ α και μην καθεσαι να ασχολεισαι τωρα με ολα αυτα χαλαρωσε και απλα κανε την διαδικασια ηρεμα και ωραια....

οι υπολοιπες που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι το σπερματακι σας!!!καλη επιτυχια!!θα γινει πιο τουρμπο στη σπερματεγχυση καλη επιτυχια..

φιφουλινακι τι κριμα..γιατι αργησε τοσο ν σου κανει υπερηχο;φαινεται και νωριτερα θα μπορουσε να δει αν ειναι εξωμητριο ειδικα αν ανεβαινε αργα η χοριακη..θυμωνω λιγο με μερικους γιατρους συνεβει και σε μια φιλη..εγω της ελεγα οτι μπορει να ειναι εξωμητριο και χρειαστηκε κι εκεινη να το δει ψιλοαργα και να χασει μια σαλπιγγα..εμεινε βεβαια εγκυος μετα και εκανε αλλο παιδακι φυσιολογικα.Στο ευχομαι με ολη μου την καρδια!κριμα που ταλαιπωρηθηκες...δεν ξερω βεβαια αν μπορει καποιος να το προλαβει ετσι ωστε να σωσει μια σαλπιγγα ..δεν ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου σ'ευχαριστώ! Τον υπέρηχο μου τον έκανε αρχές 6ης εβδομάδας. Κάπου τότε δεν γίνεται ο πρώτος; Κι οι χοριακές ήταν παραδόξως πολύ καλές. Συνεχώς διπλασιάζονταν. Τη μέρα που το ανακαλύψαμε η χοριακή κόντευε 16000. Δεν φαινόταν από τις τιμές για εξωμήητριο γιατί κι εγώ έχω ακούσει οτι δεν μεγαλώνει πολύ η χοριακή. Αλλά σε μένα συνέβαινε το αντίθετο. Πάλι καλά που το προλάβαμε πριν σκάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose σε ευχαριστω για τη στηριξη... ο γιατρος μου ειπε να προσπαθησουμε καν 2 φορες ακομα ε σπερματεγχυση και μετα εξωσωματικη..τι να πω?εσυ που εχεις κανει - ποσο ειναι το κοστος της εξωσωματικης στο περιπου?

morouli - σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια - ελπιζω τα καλυτερα σε ολες μας!

fifoulina - κουραγιο και να σε σιγουρη οτι ο θεος ειναι διπλα σου και μια σαλπιγγα ειναι υπεραρκετη !!!!!!!!

santaloxiilo - μην αγχωνεσαι και ολα καλα θα πανε!!!!!!!! το ιντερνετ τις περισσοτερες φορες πιο πολυ αγχωνει παρα βοηθαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον να σας πω κατι που μου πε ο γιατρος μου μια απο τις τις τοσες φορες που εχω πάει...μιας και λεμε για σαλπιγγα.Οταν μια γυναικα εχει 1 σαλπιγγα ειτε γιατι αφαιρεθηκε ειτε γιατι γεννηθηκε ετσι η μια αυτη σαλπιγγα παιρνει το ωαριο καθε φορα απο τη σωστη ωοθηκη...με αλλα λογια κινειται και ρουφαει το ωαριο απο οποια ωοθηκη το εχει κανει..αυτο που λεμε χαμενος μηνας εμεις οι γυναικες αν το ωαριο βγει απο την ωοθηκη της οποιας τη σαλπιγγα αφαιρεσαμε ειναι ΛΑΘΟΣ μου ειπε...απλα επειδη η αλλη κανει πολυ κοπο δεν βγαινει παντα στην ωρα του το ωαριο..για αυτο και οι γυναικολογοι συστηνουν καθε μηνα προσπαθεια και οχι μονο το μηνα με την καλη υποτιθετε σαλπιγγα...αυτα φυσικα δεν τα λεω μονο για τη Φιφουλινα αλλα για ολες..μου ειχε κανει φοβερη εντυπωση..

 

Κι ετσι για να ευθυμήσουμε λιγο Φιφουλινα μου κι εμενα ο τραχηλος μου προβληματικος ειναι..ειναι πιο στενος κι απο τα στενα των θερμοπυλων...και ζητημα αν χωραν οι 300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι να σου κανει κι ο αντρας μου που το παιζει Λεωνίδας;;;;Ειπαμε λοιπον να δοκιμασουμε την τεχνικη "Εφιαλτης " και να παρακάμψουμε το στενο...ετσι κι εσυ....τεχνικη παρακαμψης...φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου ευχομαι το 14 να σας φερει οτι καλυτερο συγχαρητηρια σε οσες ειναι εγκυουλες και με το καλο........εχω ενα θεμα σκεφτομαι και γω την σπερματενγχυση αλλα δεν εχω κανενα προβλημα απο οτι εχω δει ουτε ο αντρας μου αλλα δεν μπορω να περιμενω και ασ ειμαι μικρη οπως εχω ξαναπει δεν καθοριζει η ηληκια το υναισθημα της μητροτητας ξερω οτι αλλες περνανε τοσα χρονια και δεν αποκτουν το θειο δωρο και γω........αλλα δεν αντεχω να περιμενω ετσι......νιωθω κενη οτι δεν εχει νοημα η ζωη μου,αλλα απ την αλλη εω και ενα χαρτι που δεν εχω παιξει ακομα τα τεστ οωρηξιας μηπωςθα με βοηθουσαν ?δλδ εσεις γνωριζεται κοπελες να πιανουν μωρακια ετσι γιατι δεν γνωριζω απ αυτα...βασικα συγνωμη αν κανω λαθη αλλα δεν ασχολουμε πολυ με το ιντερνετ και δεν ξερω που μου παν τα 4....santaloxilo μου τι νεα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..... της ειπα να γιαγια θα κανω θεραπεια και μετα σπερματεγχυση και πανω που παω να εξηγησω μου κανει"ξερω τι ειναι καναμε και στις αγελαδες μας δεν ποναει(τωρα που το ξερει αυτο δεν ξερω..ρωτησε την αγελάδα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;)και μου κανει εδω εμεινε η μαγδαλο 3 φορες εσυ δεν θα μεινεις;;;;;;;;;;;;;;;....

 

Εντάξει και γω μόλις το διάβασα χτυπήθηκα στο γέλιο! Μ'αρέσει πάντως που της τα λές ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα santaloxilo πεθανα στα γελια πως τα γραψες ετσι πετυχημενα και για τους 300 και για τη μαγδαλω!! Χα χα...

Μια χαρα το σπερμοδιαγραμμα σας αριστο θα λεγα.. εχουμε κανει 3 μπορω να συγκρινω τιμες και σου λεω ειναι παρα πολυ καλο.Φανταζομαι κανατε και καλλιεργεια μαζι που δειχνει για χλαμυδια ουρεοπλασμα κλπ; πολυ σημαντικο να γινεται μαζι δυστυχως καποιοι ουρολογοι αμελουν να το διευκρινησουν.

Prasini ουτε εγω σε καλωσορισα επηρεαστηκα με τα νεα της fifoulinas... καλη επιτυχια να χετε οτι κι αν αποφασησετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γιαγια μου ειναι ο πιο κουλ ανθρωπος στην οικογενεια...αν σκεφτειται πως εγω ειμαι η Δευτερη εγκονη της και η πρωτη ειναι 2 χρονια μεγαλυτερη θα καταλαβαιτε πως εγινε γιαγια στα 48 της ...Ειναι σουπερ γιαγια με αλλα λογια...χαχαχαχ Τι να κανω ρε MARDIO αφου οι 300 με εχουν σημαδεψει χαχαχαχα..κατα τα αλλα ολα καλα αυριο 9 η μερα παω για πρωτο υπερηχο....θα σας ενημερωσω φιλια πολλα ξεκιναω δουλεια σημερα για αυτο γραφω μαυρο χαραμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια σανταλοξυλο!φιφουλινα ηταν να γινει παλι καλα που δεν επαθες τποτα αλλο!παμε τωρα για αλλα..καλη αναρρωση και καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!! prsasini καλως ηρθες και συντομα  να εισα εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!!! magouliana και σε σενα ευχομαι τα ιδια με φουσκωμενη κοιλιτσα! Τα τεστ ωορηκιας  φυσικα και βοηθουν, εφόσον δεν υπαρχει καποιο πρόβλημα στο ζευγαρι , όπως εσεις.  βλέπεις ακριβως ποτε είναι η γονιμη μερα , βεβαια είναι και λιγο ψυχοφθορο γιατι πρεπει να κανεις επαφη συγκεκριμενη ωρα κ μερα και είναι λιγο ξεναιρωτο...χαχαχαχχχαα αλλα όλα τα κανουμε οι γυναικες στη λαχραρα μας για ένα μωρακι! Φιφουλινακι ηταν πολύ δυσκολο αυτό κάθε μερα σε εχω στη σκεψη μου....Ηρεμησε , ξεκουρασου και ανακτησε δυναμεις!!!!!!!!!!!!!!!Ότι δε μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατούς!!!

Εγω χθες πηγα να δωσω αιμα για αυχενικη και μετα σουπερ μαρκετ.....όμως μου βγηκε ξυνο και δε θα ξαναπαω.....επεστρεψα και ειχα τραβήγματα χαμηλα , φοβηθηκα πολύ. Ολο το απόγευμα ημουν ξαπλα......δεν μπορω να είμαι όπως παλια πρεπει να το χωνεψω....Σημερα μαγιρεψα εκανα και κατι τακτοποιήσεις και τωρα κρεβατι....Η αληθεια εχει ανοιξει λιγο η ορεξη μου αλλα προσπαθω να κρατιεμαι καποιες φορες...τελος του μηνα όταν παω στο γιατρο κ με ζυγισει θα δω τι εβαλα..φιλια σε ολες! Νατασα,rose,candycrash,morouli,mardio ,koritssaki mou που ειστε χαμενες?santaloxiloπεριμενουμε νεα σου από τα αυγουλακια σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mika kai mardio ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!!!!! santaloxilo περιμενουμε τα νεα σου.

κοριτσια θα εκτιμουσα αν ξερει καμια περιπου το κοστος μιας εξωσωματικης. στο περιπου.

ευχαριστω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αυριο θα χω νεα πηρα το γιατρο και μου εκλεισε ραντεβου 11 το βραδυ!!!Κι ομως...εχει ιατρειο εει γεννες εχει ενα καρο αλλα ...λεει ομως θα ερθεις οπωσδήποτε να σε δω...ισως κανουμε την ενεση Δευτερα ειπε θα εξαρτηθει...αν την κανω Δευτερα Βραδυ ποτε πάω για σπερματεγχυση;;Την Τετάρτη το πρωι ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!δε σας ξεχασα,διαβαζα τα νεα σας αλλα δεν προλαβαινα να γραψω.

fifoulinaki  λυπαμαι πολυ για αυτο που εγινε!μη το βαλεις κατω.παρε το χρονο σου γιατι τωρα ειναι πολυ προσφατο και μετα ολα θα παρουν το δρομο τους!μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!

βρε κοριτσια πως γινεται να ειναι εξωμητριο σε εξωσωματικη?δε σου τοποθετουν τα εμβρυα μεσα στη μητρα?πως γινεται η εμφυτευση να γινεται εξω?

prasini  καλως μας ηρθες και λυπαμαι που αδιαθετησες!ευχομαι να εισαι τυχερη και να πετυχει η σπερ/ση!!

ΜΙΚΑ θα σε μαλωσω!!πρεπει να προσεχεις πολυ και να βαλεις καλα στο μυαλο σου οτι δεν μπορεις να κανεις οτι εκανες πριν!προσεχουμε για να εχουμε!!θα εισαι φρονιμη ετσι κοριτσακι μου?

santaloxilo το σπερμοδιαγραμμα ειναι πολυ καλο και να μη το βαζεις καθολου στο μυαλο σου!!αφου εχεις τοσο καλη ψυχολογια γιατι βαζεις τετοια στο μυαλο σου?περιμενουμε τα νεα απο το γιατρο!α καλα,η γιαγια σου ειναι απιστευτη!!!!1

rosaki  μου απο οτι διαβασα εισαι καλυτερα ε?περαστικα!!

magouliana εμεις τα εχουμε ξαναπει!σε καταλαβαινω απολυτα αλλα προσπαθησε να μη σου γινει εμμονη ιδεα!

φιλακια στα υπολοιπα κοριτσια!!

 

εγω αδιαθετησα σημερα και τωρα θα παρω το γιατρο τηλ.να κλεισω ραντεβου για υπερηχο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια πως ειστε?

φιφουλινα να λες Δοξα το Θεο που το προλαβες και εισαι καλα...τωρα προχωραμε μπροστα και ολα θα πανε καλα!!!!

prasini τι να πω ο γιατρος σου ξερει καλυτερα την περιπτωση σας αλλα το κοστος που θα δωσεις για τις σπερματεγχυσεις θα καλυπτε να εκανες μια φορα εξωσωματικη.εγω την εκανα στο εμβρυογενεσης και μου κοστισε περιπου 2.800..ποσα εχεις δωσει μεχρι στιγμης?

σανταλοξυλο εισαι πολυ αφηγηματικη χαχαχαχα περιμενουμε νεα απο τον γιατρο!

magouliana αν δεν εχετε κανενα προβλημα καλο ειναι να παρακολουθεις με τα τεστ τον κυκλο σου αλλα οπως σου ειπε και η ΜΙΚΑ ειναι λιγο αγχωτικο και ξενερωτο γιατι ειναι κανονικος προγραματισμος και δεν σου βγαινει εκεινη την ωρα...το κανεις καθαρα γι αυτο το λογο και υπαρχει περιπτωση να αγχωθει και ο αντρας σου μετα...εμεις το ειχαμε δοκιμασει και αυτο αλλα εκτος του οτι ειχαμε θεμα με το σπερμα ηταν πολυ ψυχοφθορο!ξεκινηστε το δεν εχετε να χασετε τιποτα απλα αν δειτε οτι αγχωνεστε και περναει ο καιρος παρτε πιο δραστικα μετρα...

ΜΙΚΑ εσυ χαλαρωσε που αρχιζεις και βολταρεις,θυμησου ειναι δυο μωρακια και ειναι πιο δυσκολο!να κανεις μονο τα απαραιτητα και μετα σπιτι χαλαρα....

κοριτσακι μου ειμαι καλυτερα ναι σε ευχαριστω...απλα γυρω μου ειναι ολοι κρυωμενοι και φοβαμαι μην χειροτερεψω οσο μπορω προστατευομαι!

ρε συ την ιδια απορια ειχα και εγω πως γινεται με εξωσωματικη να ειναι εξωμητριο?δεν την ειπα μην κανω καμια γκαφα αλλα οσο το σκεφτομαι απορω εφοσον μεσα στην μητρα σου τα βαζουν πως γινεται να ειναι εξωμητριο?μηπως επεσε κατα την μεταφορα και κολλησε εκει?μπορει να λεω και βλακεια αλλα δεν ξερω πως να το δικαιολογησω....αληθεια φιφουλινα ο γιατρος τι σου ειπε?ειχατε βαλει 3?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω rose για την πληροφορια. 2800 ε? ειναι αρκετα παντως αλλα θα μου πεις οτι οι πιθανοτητες πολυ μεγαλυτερες. μεχρι στιγμης πρεπει να εχω δωσει περιπου 600 ευρω. θα περιμενω τι θα μου πει ο γιατρος και βλεπουμε :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω rose για την πληροφορια. 2800 ε? ειναι αρκετα παντως αλλα θα μου πεις οτι οι πιθανοτητες πολυ μεγαλυτερες. μεχρι στιγμης πρεπει να εχω δωσει περιπου 600 ευρω. θα περιμενω τι θα μου πει ο γιατρος και βλεπουμε :-)

 

ειναι πολλα αλλα σιγουρα εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες..εχεις δωσει ηδη 600 και εχεις κανει 2 σπερματεγχυσεις σωστα?αν κανεις αλλη μια δηλαδη αλλα 300 ευρω οποτε παει 900 συνολο...ενταξει δεν καλυπτεις ολο το ποσο της εξωσωματικης αλλα μαζευετε ενα σεβαστο ποσο στο οποιο θα διεθετες για να την κανεις...βεβαια εσεις που δεν εχετε και προβλημα καλο ειναι που ακολουθεις αυτο το δρομο γιατι και η εξωσωματικη εχει ενα σωρο φαρμακα αλλα μηπως να σταματουσες εδω η εστω σε αλλη μια?μετα πιστευω παει πολυ και ανεβαινει τοσο το ποσο που το θεωρω εγω τσαμπα λεφτα...δες και τι θα σας πει ο γιατρος και κανετε!δεν πιστευω να ειναι κανας γιατρος που τα κανει ολα αυτα για το χρημα?γιατι αν ειναι ετσι καηκατε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ την ίδια απορία είχα βρε κορίτσια για το εξωμήτριο. Στην εμβρυομεταφορά ο γιατρός τα τοποθετεί στη μήτρα, δεν τα εμφυτεύει. Γι'αυτό και τις πρώτες μέρες πρέπει να είμαστε πιο χαλαρές. Μετά από 3-4 μέρες διαλέγουν μόνα τους το μέρος και εμφυτεύονται. Μακάρι να μένανε εκεί που τα έβαζε ο γιατρός! Έτσι καμιά μας δεν θα αποτύχαινε στην εξωσωματική! Ναι, 3 είχαμε βάλει, αλλά το ένα γατζώθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...