Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

fifoulina μου λυπάμαι πολύ...μακάρι να μπορούσα κ εγω να παρω λιγη απ τη λύπη σου...οταν ημουν παντρεμένη με τον πρώην σύζυγό μου είχα μια αποβολή την 6η εβδομάδα κ ακολούθησε απόξεση.ο χρόνος θα σε κάνει να ξεχάσεις κ θα συνεχίσεις για τον στόχο σου!υπομονη κοριτσάκι μου...   :wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rosaki περαστικα κοπελα μου, ολα καλα ειναι με το μωρακι σου ευτυχως! Ειχα και εγω τον αντρουλι μου χαλια παραμονη πρωτοχρονιας. Περαστικα του. Το αιμα μου σταματησε την ημερα των χριστουγεννων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio σε ευχαριστω γι το tickeraki μου. Ειναι πολυ ομορφο. Αλλα γιατι παει πισω. Με το αλλο ημον σωστα τελικα . Ρε τι πραμα ειναι αυτα; Οτι θελουν βαζουν χαχαχα, φται μαλον που δενειναι δυδυμα χαχαχα. Πλακα εχει!!!

Σε ευχαριστω πολυ παντως!!!! Ερχετε λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!

 

Santaloxylo καλη αρχη κοριτσι μου και ευχομαι ολοψυχα με το καλο συντομα εγκυουλα!! πολυ χαιρομαι που ειστε τοσο μα τοσο αγαπημενοι με τον αντρα σου μπραβο σας!! Ειναι πολυ σημαντικο που ειναι διπλα σου και σε στηριζει σε ολα!! Επισης και η ιστορια των φιλων σας με συγκινησε πολυ!! Μπραβο που εισαι τοσο θετικη! Ετσι να συνεχισεις!

Morouli τι ωραια που σταματησε το αιματακι ειδατε κ το μωρακι ακουσατε και καρδουλα!! Υπεροχα τα νεα σου!!

Cuando να χαιρεσαι το παιδακι σου κ αν καταλαβα σωστα ξεκινατε για το αδερφακι! Ευχομαι ολοψυχα λοιπον συντομα να μας ανακοινωνεις οτι εισαι εγκυουλα!!

Rose περαστικα κοπελα μου κ ευτυχως που με την μπεμπουλα ολα ειναι μια χαρα!

Koritsaki mou τι κανεις πως εισαι;

MIKA πως εισαι; περαστικα για το κρυωματακι σου. Οι ενοχλησουλες εχουν υποχωρησει καθολου; Αγορες οχι ακομα δεν εχω κανει τιποτα εκτος απο κατι φορμακια που πηρα τωρα τα Χριστουγεννα για το καλο ετσι ειπα κ τα δωρα που μας εκαναν φιλοι και συγγενεις..Λεω να αρχισω μετα τις 20 που θα κλεισω τον 6ο με το καλο..ανυπομονω Παναγιτσα μου!!

Mardio τι κανεις εσυ και οι κορουλες σου; καλα ειστε; Σκεφτεστε να βαλετε μπροστα κ για το τριτο;; Καταλαβα σωστα;; Αν ναι με το καλο κοριτσι μου!!

Fifoulina ειλικρινα λυπηθηκα παρα πολυ..Υπομονη δυναμη και πιστη  ευχομαι κοριτσι μου.. οτι χρειαστεις ειμαστε ολες εδω.. Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια..

 

Φιλια πολλα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες βρε fifoulina;;; παγωσα και γω τωρα...πολυ λυπαμαι...ευχομαι να ναι ενα λαθος ολο αυτο...οτι καλυτερο.

Morouli εβαλα πητ 12/8 οπως μου χες γραψει.Αν δεν ισχυει να το φτιαξουμε καλε.Με το νεο mammy ειναι πιο ευκολο δεμ σβηνεις και url.

Naτασα μου εγω πολυ θα θελα ενα μωρακι ακομα αλλα ο αντρας μου δε θελει καθολου....οποτε προσπαθεια μονη δε γινεται....μεχρι του χρονου το γεναρη θα μας κρατανε τα κατεψυγμενα μας αν καταφερω να του αλλαξω γνωμη καλως αν οχι υγεια και με τα κοριτσια μου ειμαι σουπερ απλα θα θελα να ξαναζησω μια εγκυμοσυνη και θηλασμο και γενικα ολο το πρωτο χρονο πιο ηρεμα οχι με αγχος.ο χρονος θα δειξει δε θελω να πιεζω καταστασεις....σε 15 μερες θα γινω 33 οποτε λιγο περιθωριο νομιζω το χω ακομα...

Βρε Μικα ειχατε τετοιες καταστροφες και δε μου πες το πρωι;;; πολυ ωραια ηταν πηγα 11.00 και φυγαμε 14.30!!! Ειχε μαγο την Ορφανου νεραιδες που βαφαν τη γνωστη παραμυθου ηπιαμε και καφεδακι βρηκαν συμμαθητρια τα κοριτσια και με ξεχασαν!!!

Πολυ στεναχωρεθηκα με fifoulina...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mardio ειχες και εσυ πεσιμο ε και εγω νομιζα οτι ημουν η μονη....θες και τριτο μωρακι?χαρας το κουραγιο σου χιχιιχιχ ευχομαι τοτε να αλλαξει γνωμη ο αντρας σου και με το καλο να ερθει....

σανταλοξυλο αστα να πανε δεν μπηκε καλα αλλα ευχομαι να μην συνεχισει ετσι...εγω ποναω ακομα αλλα ενταξει θα περασει που θα παει!

κοριτσακι μου ολα μαζι πεφτουνε συνηθως δεν το ξερεις...να ειναι περαστικα μονο και να μην παθαινει κατι το μωρο αυτο εχει σημασια για μενα!

ΜΙΚΑ περαστικα σου!ειναι και αυτος ο καιρος μια ζεστη μια παγωνια...ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι πως να μην κολλησουμε και εμεις!η χορευταρου μου Δοξα το Θεο κοπαναει γερες και χαιρομαι...πω πω καλε τι καταστροφη ηταν αυτη αφου δεν χτυπησε κανενας παλι καλα!

fifoulina πραγματικα παγωσα και εγω οταν διαβασα το μηνυμα σου...ειναι σιγουρο αυτο?μηπως απλα δεν φανηκε?τωρα τι θα κανεις τι λεει ο γιατρος?

μορουλι ευχαριστουμε αν και ακομα χαλια ειναι αμα τον πιασει δεν του περναει ευκολα δυστηχως...ελπιζω να μην ειναι κολλητικο γιατι καηκα!ευτυχως περασε το αιμα και δεν ειναι τυχαιο που σου περασε την ημερα των Χριστουγεννων ;)

Νατασα ευχαριστω πολυ!τι κανουν τα μικρακια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, δεν εχω πολυ ωρα που ξυπνησα και το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ειναι να μπω και να δω την fifoulina δεν το χωραει το μυαλο μου. Κοριτσακι μου δεν ξερω τι να σου πω! Ευχομαι να εχεις δυναμη και να το ξεπερασεις γρηγορα και να συκωσεις το κεφαλι με πεισμα και αισιοδοξια να προχωρησεις!!! Σε σκεφτομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio χαχαχα ειχα ξεχασει οτι εχεις αυτην την ΠΗΤ αυτη ηταν δικια μου προβλεψη μολις εμαθα την εγγυμοσυνη χιχιχι.

Λοιπον επισημα ειμαι 5/8/14

Rosaki ο αντρας μου ειναι απο τα Χριστουγεννα και μεχρι σημερα του κραταει λιγο. Να πλακωθει στο vix στα αποσυμφορητικα και ντεπον, παναντολ. Ο γιατρος σας εδω χαχαχα, εγω ευτυχως το ειχα περασει ποιο ελαφρια

Μικα περαστικα και σε σενα κουκλιτσα μου. Ψωνια μωρουδιακα τι ωραιο που ακουγετε.

Εγω κοριτσια εχω μια κοιλια σαν να ειμαι 4-5 μηνων τι να πω ζωη να εχω. Τα χαπια φταινε η ξαπλα φταιει δεν ξερω. Οποτε πηρα και το πρωτο ρουχο για μενα γιατι δεν μου κανει τιποτα με πιεζουν λιγο και φοβαμαι.

Santaloxilo capy με το καλο !

Φιλια σε ολες και σιγουρα παντα ξεχναω καποια ας με συχγωρεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω morouli κι εσυ με το καλό!!!!να δεχτεις το μωρο σου!!!!!Κι εγω ξυπνησα σκεφτομενη τη fifoulina και πηρα το γιατρο μου να τον ρωτησω τι και πως...ξερω βλακεια αλλα ηθελα να μου πει κι αυτος κατι..τα εγραψα στο θεμα της Φιφουλινας ...πΟΎ ΕΊΣΤΕ ΌΛΕς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.ειμαι νεα στην ομαδα σας και ελπιζω να με καλοδεχειτε.σημερα ειναι δυσκολη μερα για μενα αφου αδιαθετησα και μεθαυριο περιμενα να κανω την πρωτη μου χοριακη ! και ειχα κανει θεραπεια για να εχω ωαρια και προχωρησαμε σε επαφη (αφου ειχα ωορρηξια χριστουγεννα) και η σπερματογχυση δεν ηταν εφικτη λογω της ημερας. πραγματικα απογοητευτηκα (εχω κανει ηδη αλλη μια σπερματεγχυση) και περιμενα κατι αυτη τη φορα.αλλα δυστυχως....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα πράσινη και καλώς ήρθες...

Λύπάμαι πολύ που αδιαθέτησες μετα την προσπάθεια σου αλλα να ξερεις πως εισαι καθε μερα ενα βημα πιο κοντα στο ονειρο..Εδώ θα δεις κοπέλες που αγωνίστηκαν και αγωνιζονται πολύ για το θαυματακι τους και θα παίρνεις κουράγιο...αν μετρησουμε τα δακρυα πάνω σε αρνητικα τεστ χοριακες υπερηχους και σερβιέτες γεμιζουμε εναν ωκεανο!!Αλλά εμεις δω αποφασίσαμε να κολυμπήσουμε και οχι να πνιγούμε..Την άλλη εβδομαδα κανω κι εγω την πρωτη μου σπερματεγχυση..περιμενω με ανυπομονησια και κρυφη χαρα...εσυ που την εκανες;;;εκανες την απλή;;γιατι εχω ακουσει και μια πιο συγχρονη αλλα δεν ξερω κατι παραπανω..καλως ηρθες λοιπον καλη δυναμη και ψηλα το κεφαλι!!θα τα καταφερουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αυτο εχεις δικιο.θελει αισιοδοξια.αλλα που την πουλανε να παω να αγορασω λιγη???? :-) με τα καλο η δικη σου σπερματεγχυση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εισαι αισιοδοξη οποτε εχεις το αβανταζ και θα πανε ολα καλα. εγω ειμαι απο αθηνα αλλα τελευταια μενω σε νησι οποτε την εκανα εδω στο νησι. τι ειναι η απλη και η συγχρονη????? πρωτη φορα την ακουω...για πεςςς...... εγω επαιρνα ενεσεις για ωαρια και μολις ειδαμε οτι εσπασαν,πηγαμε το σπερμα για "καθαρισμο" και κατευθειαν στο γιατρο για την εγχυση.ολη η υποθεση κανα μισαωρο... και μετα αναμονη 14 μερες και αν εισαι τυχερη και δε δεις περιοδο....ολα καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανες αλλού τον καθαρισμο αλλου την σπερματεγχυση;;Εγω χαπακωνομαι κανονικα με σερπαφαρ θα κανω την pregnyl οταν θα ναι ετοιμα τα υγα για σπασιμο και 2 μερες μετα νομιζω ειπε τη σπερματεγχυση...αυτο δεν το θυμαμαι πμπορει να ειναι και μια..λοιπον υπάρχει μια σπερμτεγχυση που ειναι η απλή..αυτη θα κάνω κι εγω και μια λιγο πιο προχωρημενη οπου το σπερμα δεν αφηνεται στη μητρα αλλα στις σαλπιγγες...δεν ξερω κοστος κτλ

http://www.youtube.com/watch?v=KbtFM4Bak1c εδω ειναι ενα στειο βιντεακι για τη δευτερη...με αυτο το σαν πιστόλη...αχ θεε μου...Με εχουν ανεβάσει πολύ τα κοριτσια ειναι εγγονος εδω μεσα..μη φανταστεις οτι ειμαι πάντα εστι...απλά από τη στιγμή που κάνω ότι μπορώ δεν θα σκάσω...αν ειναι θελημα θεου θα γινει..οτι περνα απο το χερι μου το κανω..τι αλλο πια...2,5 χρονια προσπαθω!!!ααααα αν πατησεις  IUTPI. θα δεις τι εννοω!!!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι.σε ενα μικροβιολογικο τον καθαρισμο και μετα στην κλινικη του γιατρου την σπερματεγχυση(αποσταση 15 λεπτων με το αμαξι.)και εμενα στη σπερματεγχυση μου μου ειχε δωσει για να σπασουν. χαπακωμα πεφτει γενικως και πολυυυυυυ.1 μερα κανει να ενεργησουν μου ειχε πει εμενα.απλα μπορει να χρειαστεις και δευτερη ενεση για να σπασουν.θα εξαρτηθει οταν θα πας να σε δει,σε τι μεγεθος θα ειναι τα ωαρια και ποσα θα εχεις κανει.το ειδα το βιντεακι.το βιντεακι ομως τα αφηνει στη μητρα,σωστα?ειναι η απλη. για το αλλο με τις σαλπιγγες πρωτη φορα το ακουω απο σενα.  ειναι πολυ ωραια η λογικη σου  και ετσι να συνεχισεις.τα ιδια μου λεει ακριβως και ο αντρας μου αλλα πραγματικα περιμενεις.....κατι καλο ....και οταν δεν ερχεται ειναι πραγματικα απογοητευτικο.  εμεις κανουμε ελευθερα ερωτα πολλα χρονια αλλα λογω ασταθους κυκλου και επειδη δεν ηταν στα σχεδια μας,δεν το κυνηγαγαμε.εδω και 1.5 χρονο προσπαθουμε με θεραπειες και τετοια και φτιαχνω τον κυκλο μου,αλλα κανενα φωςςςςς. ποσο σου ειπε οτι θα κοστισει η εγχυση?    το κοστος μιας εξωσωματικης ποσο ειναι? ξερεις καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειδα το δευτερο βιντεακι.να σου πω την αληθεια,σαν διαδικασια ειναι αυτη που εκανα. δεν ειδα κατι διαφορετικο. οποτε μηπως ειναι αυτη και δεν υπαρχει ,απλη και συγχρονη???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσενα δηλαδη ευτή σου κάνανε με τα 10 ml?????Λες τελικα να υπηρχε πριν απο αυτην η προηγουμενη;;και να μου κανει κι εμενα αυτή;δεν ξερω θα μαθω την Πέμπτη και θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σα διαδικασια ιδια ειναι.τωρα αν ηταν 10ml η' οχι,δεν ξερω . ναι ναι ρωτα να δουμε  και πες μου και μενα. εσυ ποτε θα την κανεις με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ρωτησω σιγουρα αν και ψάχνοντας στα επιστημονικα περιοδικα πριν λιγο ,ειδα οτι υπάρχει απο το 2006..αν ηταν τοσο καλη δεν θα ηταν γνωστη τι να πω...Εγω ξεκινησα τον κυκλο μου 1/1 που σημαινει πως παω κανονικα με τις μερες...στις 9/1 την Πεμπτη παω για υπερηχο ελπιζοντας 2 αυγα(αν και κοριτσια θυμάστε οτι την αλλη φορα ηταν 1 και το δευτερο φανηκε την 14η μέρα;;;)και καλο ενδομητριο..το οποιο θα βελτιωσουμε..αρα λογικα (αν κρινω απο προηγουμενους κυκλους την 14 μερα θα μου κανει ενεση και την 16 σπερματεγχυση...εχω ακομα μέλλον λοιπον...αν περασει αυτη η εβδομαδα το ξανασυζητάμε..καλο βράδυ απο μένακορίτσια!!!!

 

fIfoulina μου είσαι συνέχεια από το πρωί στο μυαλό μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα santaloxilo σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να μας στειλεις να μας πεις νεα.

ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες τις κοπελες και ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και χρονια πολλα!

fifoulina στεναχωρηθηκα πολύ με αυτό που δημοσίευσες. Είναι σιγουρος ο γιατρος ότι πηγες με σωστες μοναδες χοριακης; Εμενα εφτασε πανω από 2000 και μετα πηγα για τον υπερηχο. Εσυ με ποσες μοναδες πηγες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ που με σκέφτεστε και ζητώ συγνώμη αν χάλασα το γιορτινό κλίμα... Χοριακή είχα σχεδόν 16.000 τη μέρα του υπέρηχου, οπότε έπρεπε σίγουρα να φανεί κάτι. Την επέμβαση την έκανα και εκτός από το μωράκι μου στέρησε και τη μια σάλπιγγα γιατί είχε καταστραφεί. Εύχομαι καμιά κοπέλα να μην το περάσει αυτό γιατί κινδυνεύει και η ζωή σου άμεσα. Το παρήγορο είναι πως η άλλη σάλπιγγα είναι σε καλή κατάσταση. Εχει κάνει ποτέ καμιά σας λαπαροσκόπηση; Έμεινα και στο νοσοκομείο ένα βράδυ. Τώρα επικρατεί ο σωματικός (και ψυχικός) πόνος οπότε θα ξαναμπώ κάποια άλλη στιγμη να διαβάσω τα νέα σας. Απλά μπήκα για να σας ενημερώσω για την κατασταση μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιφουλινακι μου περαστικα να ναι στο σωμα σου κοριτσακι μου τα τελευταια γεγονοτα ευχομαι..Ευτυχως που δεν ειχες και χειρότερα..Διαβασα καπου οτι εγραψες πως νιωθεις σαν αναπηρη με μια σαλπιγγα...εγω πάλι πιστευω πως εισαι μια εξαιρετικη γυναικα με πολλα αποθεματα θαρρους και με πολλές μάχες..σε καποιες μαχες εχουμε και απώλιες ναι..και πονανε πολυ..ομως ο πολεμος δεν χαθηκε..Ξεκουράσω και ηρεμισε ψυχικα και σωματικά...Ξερω πως θα σου ακουστει κάπως τωρα ολο αυτο αλλα α δεις που θα ανακτησεις τη δυναμη σου και θα προσπαθησεις παλι και αυτη τη φορα με επιτυχη αποτελεσμα..γιατι το αξιζεις και το χεις προσπαθησει πολυ..σου στελνω μια τεραστια αγκαλια και ολη μου τη θετική ενεργεια...εχεις δικαιο για οσα λες...ομως πρεπει να κοιτάμε μπροστά!!!!Σε φιλώ γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fifoulina μου λυπαμαι πολυ κοπελα μου. Εχεις ολα τα δικια να σκεφτεσαι αρνητικα αλλα αναπηρη με μια σαλπιγκα κουκλιτσα μου δεν εισαι! Δεν ξερω αν ειναι παρηγορο αυτο αλλα εγω που εχω και τις δυο θα σου πω οτι δεν παραγουν ωαρια! Να ξερεις οτι και με την μια μπορεις και μπορεις να κανεις πολλα!!! Πιστεψε στον εαυτο σου, παρε τον χρονο σου και συντομα θα εισαι παλι κοντα μας να συζηταμε την νεα σου προσπαθεια κουκλιτσα μου. Εισαι στην σκεψη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μορουλι και εσενα ταλαιπωρειτε πολλες μερες...ασε και μενα ακομα χαλια παιρνει ενα σωρο και ακομα τιποτα αλλα εχει και θεμα εκεινος με την μυτη του εχει στραβο διαφραγμα που οποτε τον πιασει κρυωμα δυσκολα του περναει!περαστικα τους γρηγορα...παντος και εγω απο χθες ειμαι καπως με τα λαιμα μου ισως με κολλησε ισως κρυωσα και απο μονη μου γιατι πριν λιγες μερες ειχα βγει για δουλειες και εκανε πολυ κρυο..καραμελες παιρνω,τριβομαι κιολας και ειμαι καλυτερα ελπιζω να μην με ριξει κατω θα το παλεψω!

prasini καλως ηρθες και λυπαμαι πολυ για την αποτυχημενη σπερματεγχυση!μηπως η επομενη προσπαθεια να ειναι εξωσωματικη?ετσι και εγω περσι το καλοκαιρι ειχα μια αποτυχυμενη προσπαθεια με σπερματεγχυση και φετος πηγαμε κατευθειαν για εξωσωματικη εφοσον το σπερμα δεν ηταν καλο δεν θα πετυχαινε αν καναμε και δευτερη...ετσι πετυχαμε με την πρωτη και εχω στην κοιλια μου το κοριτσακι μου!ο αντρας σου εχει κανει σπερμοδιαγραμμα?ο γιατρος τι σας λεει?αν κανετε τις σωστες κινησεις τοτε θα ερθει και πιο γρηγορα το θαυματακι σας...ευχομαι συντομα εγκυουλα!!!!

φιφουλινα σου εγραψα και στο ποστ σου ειναι πολυ λυπηρο οτι σου συμβαινει στεναχωηθηκα παρα πολυ.παρε οσο χρονο χρειαζεσαι να συνερθεις ψυχολογικα και σωματικα και εμεις ειμαστε εδω σε οτι χρειαστεις!!!!!α και να ξερεις το μωρακι αυτο που εφυγε υπαρχει και εγινε ενα αγγελακι στον ουρανο που θα δεις συντομα θα σου στειλει το η τα αδερφακια του :) μην μου απογοητευεσαι ολα καλα θα πανε!!!!Πιστη και δυναμη φιλακια πολλααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...