Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

καλησπερα!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ CAPY!!Τον πήρα και εχω ραντεβου τωρα το βραδυ στις 10...μου ειπε ο ανθρωπος και παραμονη πρωτοχρονιας να ταν θα ανοιγε ιατρειο..δηλαδη λεει αν γεννας θα περιμενεις να με παρεις σε καταλληλη ωρα;;και πεθανε στα γελια...οποτε θα παω το βραδυ..τρομερα αβολα αδιαθετη να κανω υπερηχο..αλλα ..τι να κανουμε..αχ ευχηθείτε ρε κοριτσια να εφυγε η χαζοκυστη να ξεκινησω..εχω τετοια χαρα που κανω μια σοβαρη προσπαθεια επιτελους κι ας ξερω πως οι πιθανοτητες ειναι μικρες(αλλα ειπαμε..στον ΑΣΕΠ ηταν μικροτερες!!!)φιλια πολλα και σας ευχαριστω για τις απαντησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα καλη χρονια και ευχομαι πολλα πολλα μωρακια και εγκυμοσυνες!!!κι εμεις θελουμε ενα αδερφακι ελπιζω να ερθει..παμε χαλαρα χωρις να το επιδιωκουμε επιμονα..χαχαχα..

σανταλοξυλο να ξερεις οτι καμια φορα οταν ολα ειναι καλα αλλα δεν ερχεται χρειαζεται λιιιιιιγο σπρωξιμο..αυτο ειναι η σπερματεγχυση και μετα ολα παιρνουν το δρομο τους! σου ευχομαι μια καλη και επιτυχημενη προσπαθεια!να εισαι χαλαρη και να χεις πιστη χωρις να το πολυσκεφτεσαι θα γινει ο,τι ειναι καλυτερο να γινει..αν ειναι να γινει τωρα θα γινει τωρα..αλλα μανουλα θα γινεις ..καλη επιτυχια και καλη αρχη σε οσες ξεκινανε νεες προσπαθειες και με το καλο τα μωρακια που μεγαλωνουν στις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη και ευτυχισμενη γεματη γερα μωρα χρονια θα ευχηθω για ολες!!! Τα βιωματα του 13 και οι ευχες σας για το 14 ηταν οτι καλυτερο εχω διαβασει και πιο συγκινητικι βεβαιως βεβαιως στο mammy.Τοσες κοινες σκεψεις τοσα κοινα συναισθηματα απι γυναικες που δεν εχουν συναντηθει ποτε δεν εχουν κοινα βιωματα...απιστευτο ποσο ενωνει η μητροτητα και η προσπαθεια αποκτησης παιδιων...Καλο κουραγιο σε ολες με πολλες επιτυχιες και αισιες εκβασεις....

Υ.Γ και γω santaloxilo αδιαθετησα το βραδι της αλλαγης του χρονου...λες να θελει και μενα να μου φερει κατι το 14;;;( πολυ μου αρεσε ο συλλογισμος σου.τον κλεβω...)

Ηρθε και στο σπιτικο μας ο Santa με τα δωρα του και οι κραυγες χαρας και ευτυχιας δωσαν και πηραν..μετα ακολουθησαν αποριες τυπου" πως ανοιξε τη πορτα μαμα;;;" χα χα καλο βραδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜARDIO μου ,εγω έτσι θέλω να πιστευω για να σκευτομαι αισιοδοξα!!!!!!!!Μισογεματο το ποτηρι...Cuando μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!Η αληθεια ειναι πως ειμαι αισοδοξη..στην τελικη κανω οτι περνα απο το χερι μου..μετα ειναι θεμα θεου...δεν μπορω να κανω κατι αλλο!!!Λοιπον πηγα χτες στο γιατρο όλα τελεια η κυστουλα εξαφανιστηκε οποτε ξεκιναμε κανονικα...2 σερπαφαρ τη μερα απο την 3η μερα ως την 7η μου ειπε..2 μαζι!Ηδη ενα αυγουλακι ειχε σκασει μυτη και φαινοταν στον υπερηχο...μου λεει αυτο ειναι το υποψηφιο μωρο σουή ενα απο αυτα υποψηφια..και πολυ χαρηκα...ειναι κι ο γιατρος αισιοδοξος....πηγα σημερα κι εκανα και τις εξετασεις που θελει το Ρεα τις αιματολογικες και τη Δευτερα παει κι ο αντρας μου..Πηρα και το πιστοποιητικο γάμου..οποτε ετοιμαζομαστε..ελπιζω να κανω 2 ωαριακια...το ενα το χουμε καθε μηνα..για να δουμε...μου ειπε να μην παρω ciclacour μεχρι την 9 μερα που θα με δει γιατι σε μενα συνηθως δεν λεπταινει αλλα και να λεπτυνει το ενδομητριο θα τα παρω απο την 9η μου ειπε.Να σας πω επισης πως του ανεφερα για μια φιλη μου που εκανε διπλη σπερματεγχυση..το ακουσα στις διακοπες κι αυτο (εκανε μια πριν σπασει το αυγο και μια αμεσως μετα)και εμεινε εγκυος με την πρωτη.Το κοστος μου ειπε ο γιατρος ειναι 500-700 ευρω και σου αυξανει το ποσοστο περιπου 7 τοις 100 .Ο ιδιος δεν το συνειστα γιατι ειναι πεταμενα λεφτα οπως μου ειπε..αν κανεις λεει τη σωστη ωρα την σπερματεγχυση δεν εχεις τετοια θεματα..επισης μου ειπε αν ηταν να δωσεις 700 ευρω θα σε πηγαινα για εξωσωματικη με τα διπλασια που θα εμενες και σιγουρα..Δεν ξερω τι τον κανει τοσο σιγουρο αλλα τον εμπιστευομαι...ηταν πολυ αισιοδοξος για μενα..λεει οτι ισως τοσος καιρος πηγε χαμενος λογο του τραχηλου..η στενωση ισως τελικα εκανε τη ζημια..τωρα που θα την παρεγκωνησουμε θα δουμε...οποτε αυτο το μηνα ξεκιναω κοριτσακια..με αισιοδοξια,κρυφη προσδοκια και ανυπομονισια.Ο αντρας μου λεει θα μαι απ εξω και θα λεω μεσα μου καλως ορισες μωρακι μας!!και πολυ με συγκινησε..Τελικα βρε κοριτσια αυτη η δοκιμασια εχει και καποιο καλο..Με εχει δεσει τοσο πολυ με τον αντρα μου ,εχω παρει τοση δυναμη απο τη δυναμη του ..τοση αγαπη και συμπαρασταση που πραγματικα νιωθω το ποσο πολυ μ αγαπα.Εμενα για αυτο που ειμαι οπως ειμαι..οχι γιατι θα του κανω παιδια .Ξερω ακουγεται καπως αλλα ετσι νιωθω..καμια φορα μου λεει "μακαρι να μπορουσα να κανω τα μισα απο οσα κανεις εσυ με τα χαπια κτλ στο σωμα σου για να κανουμε παιδι"ή οταν μου λεει ευχαριστω που ταλαιπωρεις ετσι το σωμα σου για να κανουμε μωρο νιωθω πολυ τυχερη που τον εχω..ετσι χερι με χερι θα μπουμε στο ιατρειο αυτο το μηνα κι οτι γινει..μακαρι να εχουμε κι ενα μικρο χερακι να μας ενωνει...σας φιλω...back to work now!!! αα και κατι αλλο μετα τη σπερματεγχυση πηγατε στη δουλεια;;την ιδια μερα εννοω;;ή μεινατε σπίτι;;τις επόμενες;;ρωταω για να δω πως θα το χειριστω με τη δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, λοιπον πηγαμε εχτες στον γιατρο μας, και ειδαμε ενα μικρο μικρο μωρακι να κουναει ποδαρακια και να χτυπαει η καρδουλα του τις ποιο ομορφες νοτες που εχω ακουσει ποτε! Ολα βαινουν καλως και ευχομαι να πανε ακομη καλυτερα! Εχουμε ενα μωρακι και ευχομαι να ειναι γερο και γεματο υγεια!

Santaloxilo ωραια καλη αρχη!!! Ολα καλα θα πανε

Capy περαστικα

Fifoulina εχεις υπερηχο ε; Τελεια!!!

Koritsaki πως εισαι ολα καλα;

Rosaki χορευει η μικρη;;

Cuando ευχομαι να καταφερετε να αποκτησετε το αδερφακι της μικρης που επιθυμειτε.

Mardio τι διαβαζω; Λες να εχεις φουσκωμενα νεα στο 14;;;

Μικα που χαθηκες;;

Νατασσα; Σιγουρα καποια ξεχασα και ζηταω συγνωμη αλλα δεν ειμαστε και λιγες!

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo μπραβο ρε συ μπραβοοοοοοο. Οχι δεν θα πας στην δουλεια τουλαχιστον 4-5 μερες, ηρρμια οσο μπορεις ξαπλα και οχι δουλειες. Και μετα παλι ολα σε slow motion. Αυστηρα!!! Οχι σαν τον δικο μου τον πρωτο γιατρο που οταν εκανα σπερματεχυνση δεν μου ειπε τιποτα και εγω πηγα αμεσως στο εξοχικο και εβαφα καγκελα και καθαριζα το σπιτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτρέψε μου να διαφωνησω.. Εντάξει δεν είπαμε να πας να σκαβεις αλλα να συνεχίσεις κανονικα τη ζωή σου σαν να μη συμβαίνει τιποτα και οσο γινεται να μην το σκέφτεσαι.. Σαν να είχες μια όμορφη επαφή με το σύντροφο σου και συνεχίζεις τη μέρα σου.. Δεν αλλάζεις κατι.. Το κανεις και το ξεχνάς δεν σου φέρεσαι σαν να εισαι άρρωστη οτι ειναι να γίνει θα γίνει πίστεψε με.. Εγω ταξίδεψα έκανα δυο ταξίδια σήκωσα βαλιτσες.. Αν ειναι να γίνει θα γίνει.. Μην κάτσει ξάπλα να το σκεφτεσαι δεν βοηθάει.. Το πιστεύω αυτο που λέω το εχω δει σε πολλές περιπτωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με την ξάπλα μετα τη σπερματεγχυση ακούγεται οπως θα ακουγόταν αν σου έλεγα οτι οπότε έχεις επαφή μετα την ωορηξια να μην πηγαίνεις δουλεια και να ξαπλωμένη για να δέσει το παιδι.. Θα το έκανες;Δεν ισχύει γιατι αλλιώς δεν θα έμενε καμία εγκυος αφού καμία δεν το κάνει.. Μην αγχωνεστε και να ειστε χαλαρές με το μυαλό αλλού κι αλλού.. Όχι εκει μέσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με την ξάπλα μετα τη σπερματεγχυση ακούγεται οπως θα ακουγόταν αν σου έλεγα οτι οπότε έχεις επαφή μετα την ωορηξια να μην πηγαίνεις δουλεια και να ξαπλωμένη για να δέσει το παιδι.. Θα το έκανες;Δεν ισχύει γιατι αλλιώς δεν θα έμενε καμία εγκυος αφού καμία δεν το κάνει.. Μην αγχωνεστε και να ειστε χαλαρές με το μυαλό αλλού κι αλλού.. Όχι εκει μέσα..

Ξερω γω ρε συ μετα απο ολα αυτα που εχουμε περασει μομιζω οτι χρειαζετε λιγο προσοχη παρανω!!! Παει λιγο με την ιδια λογικη του μεχρι να κλεισεις το πρωτο τριμηνο δεν θελει υοερβολες λογω του οτι ειναι χαμηλα το παιδι!!! Σιγουρα δεν θελει υπερβολη σε καμια απο τις δυο περιπτωσεις. Εγω γενικα στην ζωη μου ημουν σιγα μωρε τι θα παθω αλλα μετα απο τοση ταλαιπωρια εχω αναθεωρησει λιγο.

Οτι πει ο γιατρος.

Σε εαυχαριστω πολυ cuando!!! Ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο για το μπεμπε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι γλυκα νέα και τι ωραια που τα γραφεις ρε Μορουλι συγκινήθηκα!!!!!!!!!!!!!!!Εγω λεω μόνο εκείνη τη μερα να μην πάω...έτσι κι αλλίως θα χω άδεια..από την επόμενη κανονικά..οχι πολλα πολλά στην καρκλιτσα μου στη γωνιτσα μου...αχ χαιρομαι τοσο πολυ που ειμαι ενα βημα πιο κοντα στο όνειρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα να μην το παρακανεις με μετακομισεις κλπ..παντως ξερω κοπελες που εκαναν μετακομιση ορειβασια και καπου 3 μηνων πηραν χαμπαρι οτι ηταν εγκυες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να σας πω ενα περιστατικο που μας ειχε συγκινησει πολυ πριν 2 χρονια..Ενα φιλικο μας ζευγάρι απο Θεσ/κη ηρθε Αθηνα να κανει εξωσωματικη.Την 5 και τελευταια τους γιατι δεν υπηρχαν αλλα λεφτα...ηρθαν με το αυτοκινητο πρωτη φορα γιατι τα οικονομικα χαλια μαυρα..Μειναν σε μας 3 μερες μετα την εξωσωματικη και λυσαξαν να φυγουν..Στην επιστροφη τρακαραν και μονο ηη κοπελα ειχε αιμοραγια κατευθειαν και φυσικα ειπαν πανε τα μωρα..παρειγόριες κακο εμεις για κανα 2 μηνες..χαλια αυτη...καποια στιγμη παει στη δουλεια της και λιποθυμα..την πανε στο νοσοκομειο ..παιρνουν αιμα κακο..αυτη να κλαιει οτι κακο της συμβαινει και πως της κοβει της νοσοκομας κανει και μια χωριακη που οπως της ειπε η τιμη δεν χωρουσε..οχι μονο κρατηθηκε το μωρο αλλα ηταν και 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω, είναι από αυτές τις ιστορίες που αν δεν συμβούν σε σένα ή σε κάποιον άμεσα δικό σου νομίζεις ότι δεν γίνονται...

Και όπως λέμε, αν σε θέλει... thanks santaloxilo για την ιστορία.. για να δίνει δύναμη σε μένα και στις υπόλοιπες ότι όλα γίνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Δαφνουλα μου να παιρνουμε και να μη το βάουμε κάτω...η κουμπάρα μου λεει να εκλαιγες αν ζουσες πριν το 50 που δεν θα μπορουσες να κανεις παιδια και θα ησουν δακτυλοδεικτουμενη στην επαρχεια..αλλα το 2014???ε οχι..πλεον η επιστημη εχει προοδευσει παρα πολυ και θα κανουμε μια χρα μωρακια οπως τοσες και τοσες γυναικες...φιλια πολλα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το ξαναπω ποσο χαιρομαι οταν βλεπω τοσο αισιοδοξα μηνυματα!!!μπραβο σας

σανταλοξυλο οταν το πιστευεις πολυ ερχεται αυτο να θυμασαι!!!καλη αρχη και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ολα θα πανε τελεια και να δεις που το 2014 θα ειναι η χρονια σου ;) αυτο το πιστευω πολυ για ολες οσες προσπαθειτε γιατι το πιστευετε πολυ και δινετε αγωνα για να ερθει,μονο οταν παραταμε τα οπλα μονο τοτε δεν γινεται τιποτα.....

μορουλι μου ειδατε το ενα μωρακι σας?τι καλα μωρε συγκινηθηκα τωρα...αιμα εχεις ακομα?

koritsaki mou εισαι καλα εσυ?αστα η μπεμπα ολο το βραδυ εριχνε γερες με τοση μουσικη που ειχε τι να κανει...

cuando πατε για το δευτερο?ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα να εχεις το σπορακι σου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κοριτσια εμενα το 2014 μπηκε καπως ασχημα θα ελεγα ο αντρας μου κρυωμενος και εγω επεσα και χτυπησα στο γονατο μου...ποναω παντου αλλα ευτυχως η μικρη μου δειχνει καθε μερα την παρουσια της και δεν ανησυχω οτι εχει παθει κατι...σημερα με επιασε παλι διαρροια και την εχω βγλαλει στην τουαλετα ολη μερα...ας ποναω εγω αρκει το παιδακι μου να ειναι καλα αυτο με ενδιαφερει!η μαια μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα το μωρο ειναι καλα προστατευμενο μεσα στον σακο και αφου την ακους μου λεει ολα καλα.αυτα απο εμας!

να προσεχετε τα μικρακια σας και οχι υπερβολες κοριτσια!!!

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω!

Morouli πολύ λυπήθηκα που ήταν ένα το μωράκι αλλά και πολύ χάρηκα που το άλλο συνεχίζει γερό δυνατό!!

 

Santaloxilo μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι στο χω ξαναπεί...Καλή επιτυχία!!!!!!!

 

Και γω εχω ακούσει ιστορία που μια μαμά έβαλε 3 έμβρυα από εξωσωματική.Της είπαν ότι έπιασαν τα 2....και στη β επιπέδου(άκουσον άκουσον 22 εβδομάδων) τις είπαν ότι βλέπουν και το τρίτο!!!Και έχει τρίδυμα υγιέστατα 7 χρονών σήμερα....αμα σε θέλει να ρθεις στο κόσμο...δε πα να σε αγνοούν και οι υπέρηχοι και οι χοριακές!!!

 

Και γω συμφωνω με cuando για τις μέρες αποχής από δουλειά και εργασίες.Εγώ στη βδομάδα πήγα δουλειά μου χε πει απλά να μη πάω να χτυπιέμαι στα γυμναστήρια να μη τινάζω χαλιά και να μη σηκώνω λεκάνες με ρούχα...τέτοιου τύπου δουλειές...τα άλλα όλα κανονικά και οδηγούσα και σκάλες ανεβοκατέβαινα και μαγείρευα και σούπερ μάρκετ τις τσαντούλες μου...αμα είναι να γαντζωθούν και ανάποδα να σε γυρήσουν δε πέφτουν αυτά...

 

Καλό βράδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose τι μου θυμησες τώρα και γω σαβουριάστηκα 7 μηνών μπέρδεψε η σαγιονάρα καθώς ανέβαινα τις σκάλες του σπιτιού και κρατούσα και τη τσάντα του μπάνιου και έπεσε από πάνω μου....μελανιές παντού...και κλάμμα ότι  έκανα κακό στα μωρά....

 

Περαστικά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose περαστικα κοριτσακι μου!!(Μα ποιος σου έκανε ποδαρικο;;;)ελπιζω να ναι το τελευταιο περιστατικο του νεου ετους..δοξα το θεο το μωρο καλα!!!ελπίζω κι εσύ σιγά σιγα...ΜARDIO για εναν ανεξηγητο λογο ειμαι πολυ καλα ψυχολογικα...δεν ξερω πως το εχω καταφερει πραγματικα αλλα απο τον Νοεμβρη που μου πε οτι ξεκιναμε σε 2 μηνες σπερματεγχυσεις καπως ηρεμησα...Θα παω κι οτι γινει..Θα τον ρωτησω για αποχη αν και μου ειπε πως απλα δεν θελει υπερβολες...τι να πω..θα δειξει...αχ προσευχηθείτε κοριτσια αν μπορειτε και για μενα...Μου ειπε να παω την 9η μερα να με δει(εντομεταξυ παω κανονικα με τις μερες του μηνα μιας και αδιαθετησα 1/1)και λογικα γυρω στις 14 θα μου κανει σπερματεγχυση(ή την ενεση και στις 15 τη σπερματεγχυση.)και αρα λογικα τελος του μηνα θα ξερω ε;;;αχ ειναι και των τριων ιεραρχών μεγαλη η χαρη τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσια γεια σας!

rosaki περαστικα σου κοριτσακι μου.ευτυχως που ειναι καλα η μπεμπα!!και πεσιμο και διαρροια?υπομονη και θα περασει!!

cuando σου ευχομαι γρηγορα εγκυουλα,αφου το αποφασισατε και βαλατε μπροστα!

morouli χαιρομαι που ειδατε το μωρακι σας και ακουσατε καρδουλα!σημασια εχει να ειναι καλα και δεν πειραζει που ειναι ενα!!

santaloxilo τι καλα που εισαι τοσο αισιοδοξη!!ξερεις ορισμενα πραγματα ειναι και θεμα τυχης και καλης ψυχολογιας!θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!

ΜΙΚΑ που εισαι καλε?

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!τα υπολοιπα απο το σπιτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!! Σαν να ψυλοκρυωσα....με ενοχλει λιγο η μυτη μου. Πινω ένα τσαι με λεμονι και μελι. Δεν ειχα μαυρο και πινω grey ξινιζει λιγο, εχει κ περγαμοντο ,μεσα. Η Μαρια πηγε να ξαπλωσει με τον μπαμπα της και σε λιγο θα παω να αραξω και γω. Κατι πιατα εχω να πλυνω μονο....Santaloxilo με συγκινησες με την ιστορια των φιλων σας! Μακαρι ολες οι κοπελες να αποκτουν τα παιδακια τους. Το σκέφτομαι και γω πως αν ημασταν το 50' προσωπικα για εμας δεν θα εκανα νινάκια. Η επιστημη εχει προχωρησει όμως και όλα γινοντε. Με το καλο να ξεκινήσεις λοιπον. Να σου πω φιλικη συμβουλη εκεινες τις μερες προσπαθησε να εισαι ηρεμη και μην σηκωνεις καθολου βαρη....και μη σκυβεις. Ξερω κοπελες που προσπαθουν φυσιολογικα και εκεινες τις μερες προσεχουν...Εγω τοτε εκανα δουλειες και δεν επιασα...εάν υπηρχε κ μια πιθανοτητα....εκανα δουλειες και λοιπα. Δε σας ειπα με τις βροχες τις  Πεμπτης επεσε το βουνο εξω απ το γκαραζ μας εσπασε την πορτα και εκλεισε ο δρομος. Ηρθαν μηχανήματα του Δημου βραδιάτικα είχαμε αποκλειστεί 2 σπιτια. Και το ωραιο μολις τα καθαρισαν κ εφυγαν επεσαν περισοοτερα τεραστια ποσοτητα....θαμνοι και λασποχωμα.Χθες πρωι ηρθαν και τα καθαρισαν....επισης δεν είχαμε νερο από Πεμπτη μεχρι χθες το απόγευμα.....απεριγραπτη κατασταση.....Κοριτσακι μου με το καλο να ξεκινήσεις και συ!!!!!!!!!!!!!! Ειδες ειχα τρεχάματα γι αυτό απουσιαζα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλι με το καλο το μωρακι σου γερο κ καλοτυχο!!!!!!!!!!!!!!!! Cuando να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο να της χαρισεις αδερφακι!!!!!!!!!!!!!!!!! Νατασα ξεκινησες τις αγορες? Μετα τη β επιπεδου δεν υπαρχει θεμα προχωρας για αγορες! Rose βολταρεις? τι κανει η χορευταρού σου?Mardio πως τα περασατε στη βολτα σας σημερα?Φιλια σε ολες !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα σήμερα για τον πρώτο υπέρηχο και τι να σας πω; Πουθενά ο σάκος... Εξωμήτριο μου λέει. Έχω χάσει τα πάντα... Μου λέει πως με τόσο μεγάλη χοριακή θα έπρεπε να δούμε σάκο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω παγώσει και πραγματικά δεν ξέρω τι να πω...αυτό ομως που έρχεται στο μυαλο αμέσως είναι να προσέξεις τον εαυτό σου..Αν μεγαλωνει κανονικα εκτος μητρας πρεπει να αφαιρεθει αμεσα κοριτσακι μου!Fifoulina μου ειλικρινά λυπάμαι πολύ..μακάρι να ήμουν δίπλα σου τωρα να σου κάνω μια μεγάλη αγκαλια και σφιχτή για να πάρω από τη θλίψη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...