Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μόλις πριν μία ώρα κάναμε την εμβρυομεταφορά! Μεταφέραμε 1 εξαιρετική βλαστοκύστη και 2 πολύ καλές βλαστοκύστες! Το ενδομήτριο μας πολύ καλό! Ελπίζω αυτή τη φορά να μου μείνουν! Και θα βάλουμε και ακόμη 3 βλαστοκύστες στην κατάψυξη! 

 

Φιφουλίνα έπαιρνα 3 glucophage (ή 2) την ημέρα των 850 και ο κύκλος μου από 40-45 ημερών μόλις στον πρώτο μήνα πηγε στις 30 μέρες! Είναι πολύ καλά. Ενοχλούν λίγο το στομάχι και έντερα στην αρχή αλλά μετά είναι μια χαρά. Και οι πολυλυστικές εξαφανίστηκαν. 

 

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας. 

 

Καλή υπομονή τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι γρήγορο:

Μίλησα με την γιατρό και δε σκοπεύει να μου κάνει πρόκληση με ορμόνες για να κάνω περισσότερα ωάρια και να αυξήσω τις πιθανότητες.

Δεν είμαι απόλυτα σίγουρη αλλά με τον άλλο γιατρό στις προηγούμενες προσπάθειές μου αυτό είχα κάνει.

Εχω λίγο απογοητευτεί ... και δε προλαβαίνω να αλλάξω κάτι γιατί θα πάω στη γιατρό την άλλη Πέμπτη και νομίζω τις ορμόνες πρέπει να τις πάρω με την αρχή του κύκλου...

Εσείς ποια γνώμη έχετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου

capy μου μην αγχωνεσαι πριν μιλησεις στο γιατρο σου και ΜΗΝ ψάχνεις τετοια πραγματα στο ιντερνετ! Το ειχα κανει κι εγω παλιοτερα που νομιζα ότι ειχα πρόβλημα και κατεληξα κατά φαντασιαν ασθενης και να περασω 2 χρονια απ τη ζωη μου σκεφτομενη ότι δε μου μενει πολυς χρονος.Φυσικα όλα ηταν βλακείες και τα ειχα γιγαντωσει όλα στο μυαλο μου.

morouli κανονικα την αδεια ποτε την περνουμε; μολις κλεισουμε τον 7ο;

Όλα τα αλλα κορίτσια τι κανουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπερματέγχυση θα κάνω - την προηγούμενη φορά δεν έκανα θεραπεία απλά πήρα κάποια ορμόνη στην αρχή του κύκλου για να κάνω περισσότερα ωάρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια πως περάσατε? εμεις πολύ ήσυχα και φαγαμε και μπακαλιάρο οχι σκορδαλιααααα δεν την τρωωω.

 

Αγαπάκι σου ευχομαι να έχεις μια ομορφη και ήρεμη αναμονή και σύντομα μια τέλεια χορειακή!!!

 

Κοριτσάκι  γιατί πρέπει  να πάει και στην Αθήνα? Την άδεια εσένα ποιος σου την έγραψε?

 

Capy η άμνιο γίνετε στην ηλικία των άνω 35 και  γίνετε για να αντιμετωπιστούν κάποιοι κίνδυνοι προγεννετικών, περαιτέρω μπες στο internet να δεις περισσότερα, εγω δεν μπαίνω γιατί ήδη έχω αγχωθεί και προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Τόσο ήρεμη που δύο νύχτες τώρα είμαι άυπνη. 

όσον αφορά τις εξετάσεις σου μην ανησυχείς κοπέλα μου, πιστευω ότι δεν είναι τίποτα σοβαρό. Ευχομαι να έχεις σύντομα καλά νεα απο τον γιατρό σου!!!

 

σας φιλώ όλες και σας σκέφτομαι όλες, γράφω απο το γραφείο οπότε είμαι λίγο περιορισμένη να αναφερθώ σε όλες.

 

Φιλια πολλά πολλά σε όλεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα που τρέχω και δεν φτάνω με εξετάσεις όλη μέρα σήμερα!

Αδιαθέτησα οπότε σήμερα με το καλό θα ξεκινήσω κι εγώ. Δεν σας κρύβω ότι έχω πολύ άγχος και αγωνία όπως την πρώτη φορά αν και πίστευα ότι λόγο του μωρού θα είμαι καλύτερα. Αλλά η λαχτάρα για δεύτερο παιδάκι είναι το ίδιο μεγάλη και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει το αδερφάκι. Ξέρω ότι μερικές κοπέλες που προσπαθούν για το πρώτο θα σκεφοτύν "έχεις ήδη το παιδάκι σου και μιλάς;" αλλά το άγχος ρε κορίτσια δεν ελέγχεται κι εύκολα. 

Σήμερα μάλιστα ο γιατρός μου είπε ότι θα κάνω και αντιπηκτικές και όχι σαλοσπίρ τελικά γιατί λέει ειναι καλύτερα και για το ενδομήτριο. Τι να πω κάτι θα ξέρει περισσότερο οπότε θα ακολουθήσω οδηγίες. Κι άλλες βελόνες στο πρόγραμμα. Έχουν παρενέργειες; Τι ρωτάω κι εγώ τώρα ε;;

Κοριτσάκι μου πως είσαι; Δεν είδες πάλι ροζ; Προσπάθησε να μην κουράζεσαι όσο μπορείς! Ανυπομονώ μαζί σου για τη στιγμή που θα ακούσεις τις καρδούλες!!! Με το καλό!

Δάφνη μου κι εσύ την καρδούλα περιμένεις ε; Όλα καλά να πάνε! Η υπνηλία της εγκυμοσύνης είναι η καλύτερη! Εκμεταλλεύσου την και ξεκουράσου! Αυτό με τις εβδομάδες που ρωτάς και σε μένα στην αρχή μπερδεμένα ήταν τα πράγματα αλλά μετά μετράγαμε κανονικά από την ημέρα περιόδου. Φαντάζομαι ότι από τον υπέρηχο το ορίζουν.

Morouli πράγματι είναι μπλέξιμο όλο αυτό με το ΊΚΑ αλλά αν εσύ χρειάζεσαι αναρρωτική θα πρέπει να περιμένεις πότε θα ανοίξουν; Ας σε περάσουν από επιτροπή μετά. Τι να πω δεν ξέρω. Δεν μπορούν να σταματούν οι αναρρωτικές λόγω απεργίας. Η λύση με το νοσοκομείο τουλάχιστον είχε αποτέλεσμα, απλά έχει ταλαιπωρία. Κλείσε πρωινό ραντεβού την επόμενη φορά. Αφού είδες τον μπεμπούλη σου μετά πάει πέρασε η ταλαιπωρία! Εμάς όταν γεννήθηκε έμοιαζε πολύ με τις "φωτο" από τον υπέρηχο!

Στελλίνα μου μάλλον δεν θα κλωσσήσουμε παρεούλα αλλά δεν πειράζει, θα συμπαραστέκεται η μία στην άλλη όπως όλα τα κορίτσια!

Capy μου ελπίζω να βρείτε τι φταίει για να το αντιμετωπίσετε και η επόμενη να είναι και η τυχερή σας προσπάθεια! Τώρα για όλα αυτά που γράφεις για το αίμα... δεν έχω ιδέα για να σε βοηθήσω. Το μόνο που θα σου πω είναι να μην τα ψάχνεις στο ίντερνετ γιατι θα διαβάσεις 1002 περίεργα και θα τρελαθείς!!!! Υπομονή μέχρι να έρθει ο γιατρός σου και να τα δεις μαζί του. Μην αχγώνεσαι για τίποτα προκαταβολικά! 

Ροζάκι μου όσο μεγαλώνει θα κοιμάται και λιγότερο και σε λίγο μπορεί να αρχίσουν και κολικοί οπότε έχουν ενοχλήσεις τα καημενούλια! Καλά κάνεις και τη φιλάς! Γιατί όχι;;; Ίσα ίσα που παίρνει αγάπη το κοριτσάκι σου!

Φραουλίτσα μου δυστυχώς το glucofage  δεν το ξέρω! Σου το έδωσε ο γιατρός;

Άρτεμις απο σπερματέγχυση δεν έχω ιδέα. Ελπίζω να σε διαφωτίσει κάποια άλλη κοπέλα.

Αγαπάκι καλώς τα δέχτηκες τα εμβρυάκια σου! Μια τεράααααααααααααστια χοριακή θα σου ευχηθώ!!! 

Οι ροδίτισές μας ΜΙΚΑ και Μαρδιό τι κάνετε;; 

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?εγω πριν λιγο ειδα παλι ροζ και ειμαι ξαπλα!!παει το κουρεμα παλι σημερα!!!μακαρι να σταματησει εδω!!

 

mardio,prasini προσεχω και ολο ξαπλα ειμαι!!αντε να δουμε..

 

capy δεν ξερω κοριτσακι απο αυτες τις εξετασεις αλλα μη ψαχνεις απο το internet και στεναχωριεσαι χωρις λογο!περιμενε να ερθει η γιατρος σου να σου τα εξηγησει!!

 

agapaki σου ευχομαι τα καλυτερα και με μια τριψηφια χοριακη!ξαπλα τωρα ε?

 

Αρτεμις εγω εχω κανει σπερματεγχυσεις και με χαπια και με ενεσεις αλλα μπορεις να την κανεις και με φυσικο κυκλο δλδ να μην παρεις καθολου φαρμακα!εσυ δε ρωτησες το γιατρο σου γιατι δε θα σου δωσει καποια αγωγη?

 

morouli Μου λογο της καταστασης με τον εοπυυ,ολες οι αδειες πηγαινουν στον Πειραια!τωρα ποτε θα εγκριθουν ενας θεος ξερει!!η πρωτη μου αδεια κλεινει μηνα στις 28 και ακομα τιποτα!!

 

diazaki καλη αρχη και φυσικα και θετικα αποτελεσματα!!φυσικα και σε καταλαβαινουμε και δεν εχει να κανει αν ειναι το πρωτο παιδακι!σιγουρα ειναι οτι καλυτερο που εχεις ενα παιδακι αλλα και η προσπαθεια και η ταλαιπωρια που θα υποστεις αξιζει ενα θετικο αποτελεσμα και ενα αδελφακι και το παιδακι σου!!εγω ειδα παλι ροζ σημερα και δε σου κρυβω πως ψιλοαγχωθηκα!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν κατάλαβα όμως γιατί έπρεπε να πάει και στην Αθηνα για την άδειά σου. Θα το κανω και εγω?

 

αχ Diaz τι καλα ετοιμαζεστε για το δευτερο, ρε συ αν θυμαμαι καλα είχες βάλε φωτο τοτε που ησουν έγγυος με την κοιλίτσα η σε μπερδευω? Παντως την κοιταζα τοτε οποια και να ήτα και έλεγα αντε μωρε και γω ποτε θα ειμαι έτσι??? 

Πως περναει ο καιρός πως περναει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν κατάλαβα όμως γιατί έπρεπε να πάει και στην Αθηνα για την άδειά σου. Θα το κανω και εγω?

 

αχ Diaz τι καλα ετοιμαζεστε για το δευτερο, ρε συ αν θυμαμαι καλα είχες βάλε φωτο τοτε που ησουν έγγυος με την κοιλίτσα η σε μπερδευω? Παντως την κοιταζα τοτε οποια και να ήτα και έλεγα αντε μωρε και γω ποτε θα ειμαι έτσι??? 

Πως περναει ο καιρός πως περναει!!

κοριτσακι μου ο αντρας μου πηγε την αδεια που του εδωσε ο γιατρος στο ικα ηρακλειου και του εδωσαν ενα αριθμο πρωτοκολου και μας ειπαν οτι η αδεια θα παει στην αθηνα γιατι εδω δε γινονται επιτροπες!το ιδιο εγινε και με την πρωτη αδεια που ειχα κανει την εξωσωματικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

morouli μου ας αφήσουμε καλύτερα κ οι 2 το ιντερνετ για να μην τρομάζουμε!όλα καλά θα πάνε με την αμνιο.!απ'όσο ξέρω όταν γίνεται λόγω ηλικίας είναι για τυπικούς λόγους!

koritsaki mou πως είσαι?ξεκουράσου...ξάπλα γλυκιά μου κ όλα θα πάνε καλά!πέρνεις προγεστερόνη?αν θυμάμαι καλά ο γιατρός μου είχε πει πως βοηθάει.

diaz μου καλή αρχή να έχεις κ όλα να πάνε κατ'ευχήν!!!!

agapaki μου καλή επιτυχία κ σε σένα!με το καλό να έχεις μια τεράααααστια χοριακή!

άρτεμις εγώ είχα κάνει την πρώτη κ μοναδική μου σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο.δυστυχώς δεν πέτυχε γτ μάλλον μας προλάβανε τα ωάρια...παραωριμάσανε!

santaloxilo μου σε σκέφτομαι κ σε φιλώ

Φιλάκια σε όοοοοοοοολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου! Πως πάτε; 

Ξεκίνησα επιτέλους χθες και μακάρι να πάνε όλα καλά κι αυτή τη φορά!!!  :ympray:  :ympray: :ympray:

Κοριτσάκι μου σε έχω συνέχεια στο μυαλό μου! Ξεκουράσου όσο μπορείς κι άσε τον αντρούλη σου να τρέχει με τις άδειες. Εδώ ήρθαν τα μωράκια στα χαρτιά θα κολήσετε; Αύριο πάτε γιατρό ε; Σευχαριστώ για τις ευχές σου! Φύσα να κολλήσουμε!!!  ;) 

Morouli ξεκινήσαμε ναι! Ενθουσιασμός και αγωνία μαζί! Δεν ήμουν εκείνη η κοπέλα που θυμάσαι, αλλά λίγη σημασία έχει. Είδες πως περνάει ο καιρός; Όταν με το καλό γεννηθεί το μωράκι σας θα το δείτε κι εσείς....ο χρόνος τρέχει και δεν τον παίρνουμε είδηση! 

Capy σευχαριστώ! Μακάρι να έρθει και σε σας σύντομα ένα μωράκι!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!

 

Diaz … καλό ξεκίνημα!!!! Όλα να πάνε τέλεια!!!!!! Είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση! Και εγώ για το αδελφάκι ξεκίνησα προσπάθεια! Μπορώ να πω είμαι πολύυυυυυυυυυυ πιο χαλαρή από την πρώτη φορά! Λογικά θα κάνω και εγώ αντιπηκτικές όπως και στην πρώτη κύηση. Παρενέργειες δεν έχουν, μην ανησυχείς!

koritsaki mou … ξάπλα και ξεκούραση! Υπάρχει μια μαγική φράση που πρέπει κάποια στιγμή να μάθουμε να την χρησιμοποιούμε: «δε μπορώ» … τόσο απλά! Αλήθεια δε ξέρω γιατί προχωράνε οι γιατροί σε σπερματέγχυση χωρίς να κάνουν καν ένα έλεγχο σπέρματος. Δηλαδή εμείς που είχαμε ουρεόπλασμα, δεν έπρεπε να το ξεσκονίσουμε το θέμα;;; τι να πω;

capy … για να παρα-ωρίμασαν τα ωάρια προφανώς δεν έγινε σωστή παρακολούθηση, σωστά;

 

Να ρωτήσω κάτι: ποια από εσάς έχει κάνει αντιπατρικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!1

Diaz φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη επιτυχια !!!!!!!!!!!!!!!!!!Να γεμισει η κοιλια σου μωράκια σου ευχομαι! Αληθεια, ποσα βαλατε γιατι δε θυμαμαι;

Αρτεμις καλη καλη επιτυχια και σε σενα!!! Όλα με το καλο!

 

Αντε να γεμιζουμε μωράκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!απο χθες το βραδυ δεν ξαναειδα κατι αλλα ειμαι ξαπλα!!

capy Μου παιρνω μεγαλη δοση προγεστερονης και δεν μου ειπε να παρω και αλλη!παντως η προγεστερονη βοηθαει!!

 

candycrash σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!ελπιζω να μην ειναι τιποτα!αυριο το απογευμα θα παω για υπερηχο!!! 

diazaki καλη αρχη κοπελα μου και ευχομαι να πανε ολα καλα!το πιστευεις οτι ξεχναω οτι τωρα ειμαι εγκυος και μπορω και εγω να σας φυσαω?λοιπον φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ,φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

σε ολα τα κοριτσια που ειναι στη διαδικασια!!

 

Αρτεμις με το καλο και στη δικη σου τη προσπαθεια και συμφωνω οτι πριν απο μια σπερ/ση η εξωσωματικη πρεπει να γινονται καλλιεργειες και στη γυναικα και στον αντρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, μπήκα βιαστικά γιατί είμαι στο γραφείο, Αρτεμις εγώ έκανα αντιπατρικο!

Τις υπόλοιπες τις φιλώ και φυσω και γω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για πολλά μωράκια να έρθουν. 

Κοριτσακι ξάπλα ξαπλά ξάπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou … και πολύ καλά το κάνεις … σου χρειάζεται η ξεκούραση.  [smilie=thumbsup.gi:  Δίκιο έχεις για τον προγεννετικό έλεγχο, αλλά προφανώς το θεματάκι έχει πολλά λεφτά και έχει γίνει κοινώς επιχείρηση! #-o

morouli … το αντιπατρικό εμβόλιο που το έκανες; Θεωρείς πως σε βοήθησε; Θα το έκανες ξανά σε μια επόμενη κύηση;   :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλή αρχή στη Diaz και Αρτεμις! Ευχαριστω για το φυσηγμα, μακάρι να πάνε καλά! ρε κορίτσια οι βλαστοκύστες εμφυτεύονται την 1η-2η μέρα έτσι? Επειδή νιώθω πονάκια και τραβήγματα κάτω χαμηλά και τρελλαίνομαι! Λέτε να είναι αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτεμις ναι θα το ξανακάνω, δεν ξέρω αν βοήθησε 100% αλλα θα το ξανακάνω, για παράδειγμα όταν το έκανα και τον Ιούνιο στην προηγούμενη δεν κατάφερα να μεινω έγγυος αλλα το ξανα έκανα, και έκανα και δεύτερο μόλις έιχα μείνει για να μπορέσω να κρατήσω το έμβρυο αλλα δεν πρόλαβα να το κάνω νωρίτερα πριν χάσω το ένα έμβρυο.

Αγαπάκι ευχομαι το καλύτερο, άσε τα πονάκια να κάνουν την δουλειά τους και μην σκέφτεσαι διάφορα. Ηρέμησε και απολαυσε το κλόσσημα!!!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

 

Μίκα μαζί θα κάνουμε την Β, και εγώ 3/4/14, αχ αυτη η αμνιο εχω χασει τον υπνο μου και προσευχομαι συνέχεια!!!

 

Κοριτσακι προσεχε και ολα θα πανε καλα!!!

 

Diaz καλή αρχή!!! 

 

φιλια σε όλεςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Επισήμως ξεκίνησα και εγώ σήμερα τα Cyclacur 3 φορές την ημέρα και ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο 03 Απριλίου!!! Άντε κορίτσια κάντε μια προσευχή και για μένα γιατί το άγχος με έχει ξεκάνει!!!  Αυτές οι αντιπηκτικές και τα αντιπατρικά τι είναι? Εμένα στην πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής μου έδωσε Salospir αυτήν την φορά ο καινούργιος γιατρός δεν μου είπε τίποτα, θα τα συζητήσω βέβαια στο ραντεβού αλλά για πείτε μου περί τίνος πρόκειται? 

 

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω ξαπλα και δε με φτανει αυτο αλλα ο αντρουλης μου με κολλησε!προστοπαρον εχω καταροη αλλα το κεφαλι μου εχω μια μονιμη θολουρα!!

 

κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον!μην ανησυχητε και ειμαι συνεχεια ξαπλα!!

 

milina78 οι περισσοτεροι γιατροι δινουν salospir και αντιπυκτικες προληπτικα εαν δεν εχουν γινει εξετασεις θρομβοφιλιας! για τα αντιπατρικα δεν ξερω!ολη η θετικη μας σκεψη μαζι σου!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσια μου συγνωμη που δεν αναφερομαι σε ολες αλλα ειμαι πολυ ζαλισμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou ξεκούραση! και γω κάθομαι 10ωρο τουλάχιστο στη δουλειά τελευταία και κατά τις 6 μου'ρχεται να πέσω για ύπνο στο γραφείο... σήμερα είδα και γω κάτι καφετιά και τα χρειάστηκα και τώρα έχω οριζοντιωθεί στον καναπέ και περιμένω τον σύζυγο να του δώσω οδηγίες για μαγείρεμα (και ο Θεός βοηθός! στο μαγείρεμα αναφέρομαι ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...