Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

ΡΙΑΝΝΑ καλη επιτυχια αυριο

ROSE ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥ ΜΠΟΥ.................................ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ Ι ΛΕΥΤΕΡΕΣ (ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΕΝΝΟΩ)

εγω λογικα σημερα αυριο θα αδιαθετησω..σημερα ειναι 16 μερες μετα την ενεση και παντα στις 16 μου ερχοταν..ουφφφφφφφφφ αντε να δουμε τι θα κανω τον αλλο μηνα και οπως υπολογιζω θα πεσει στο τριημερο καθαρας Δευτερας η σπερματεγχυση ..αντε παλι τρεξιμο...με το στριδι μυδι στο χερι με βλεπω να την κανω και τη λαγανα..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rianna όλα καλά θα σου πάνε αύριο,είμαι σίγουρη!Τα αποτελέσματα θα τα ξέρεις αμέσως δηλ αν αφαίρεσε κάτι ή όχι.Και σκέψου το θετικά,ότι θα κοιμηθείς λίγο παραπάνω και κυρίως δε θα νιώσεις πόνο ή και ντροπή (γιατί εγώ ντρεπόμουν τρελά αλλά αφού κοιμήθηκα η μισή ντροπή δική μου και η μισή δική τους).Στείλε μας όποτε μπορέσεις πώς πήγε.Φιλί μεγάλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα γελαω γιατι πραγματικα καποτε ξεκινησα με γυναικα γυναικολογο γιατι ντρεπομουν τρελα...σημερα ανοιγω τα ποδια οπου βρεθω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ξερω τραγικο αλλα τετοια εξοικιωση....αφου εχω πει στον αντρα μου να παρουμε τετοιο κραβατι να κοιμαμαι σαν του γιατρου...τα εχω μαθει πια χαχαχαχαχαχαχαχαχα η ντροπη μας μαρανε...εχουμε παει με περιοδο για εξεταση εχουμε κανει σλπιγγραφιες και ολες τις...γραφιες...εχουμε χαπακωθει πανω κατω ...χαχα 

 

λοιπον σας αφηνω να απλωσω πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

riana καλη επιτυχια για αυριο

σανταλοξυλο - γιατι το εχεις σιγουρο οτι θα αδιαθετησεις?? δεν ξερεις..μπορει να εχεις αλλα θετικα νεα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρω πως θα σας ακουστεί τρελό αλλα ρε κοσριτσια ειχα πάντα ενα πολύ ισχυρό ενστικτο το οποιο το εμπιστευομαι απόλυτα..και μου λεει πως δεν ειναι αυτή η φορά μου ...επιπλεον εχω κάνει τοοσες κρεπαλες αυτο το μηνα σε φαγητο ποτο κτλ που το αποκλειω...ειναι παντως ο πρωτος μηνας μετα απο τοσους μηνες γαμου που λειτουργησα ελευθερα..ηθελα να βγω  βγηκα ως το πρωι,ηθελα να πιω ηπια,,το ειχα τοση αναγκη..μια τα χαπια μια η κατα φαντασιαν εγκυμοσυνη...νουραστηκα..δεν θελω καν να το σκεφτομαι ουτε ως σεναριο επιστημονικης για να μην απογοητευτω..αυριο το πολυ θα ρθει και με το καλο θα περιμενω τον αλλο μηα μπας και δω φως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν το εχω με το ενστικτο αλλα ειμαι σιγουρη πως οπως και να εχει,με τον τροπο σκεψης σου και περασες καλα αυτες τις μερες και εκανες το καλυτερο οσον αφορα την ψυχολογια σου για να ερθεις κοντα στο ονειρο - οποτε μονο καλο μπορει να σου βγει ετσι οπως το σκεφτεσαι.

 

αλλα περιμενε μεχρι αυριο μπας και το ενστικτο σου δεν βγει αληθινο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κορίτσια που με σκεφτεστε!!

Madrio ναι σαν υπνακο το σκέφτομαι και εγω πλεον!!

Στελλινα ευτυχως δεν ντρεπομαι!!Ισως γιατι τον γιατρο αυτό τον γνωριζω 14χρονια οποτε υπαρχει και μια σχετικη ανεση....

Σανταλοξυλακι μου ελπιζω το ενστικτο σου να βγει ΛΑΘΟΣ!!!Μακαρι να εισαι εγκυος και όλα να πανε καλα!!!!!Και πολύ καλα εκανες που το "εριξες εξω"....Τι δηλαδή επειδή εχουμε "θεματακια" ή "θεματαρες" πρεπει να καθόμαστε σπιτι μας να κλαιμε;;;;;;;;ΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙ!!!!!!!

Κοριτσια μου παω να κανω μπανιο και να ξαπλωσω νωρις με τον αντρα μου να δουμε ταινιουλα!!

Θα σας ενημερωσω το συντομοτερο!Και παλι σας ευχαριστω πολύ για τη συμπαρασταση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!ειναι τοσα πολλα τα μηνυματα σας που αποκλειεται να μιλησω ξχωριστα σε καθε μια!

 

rosaki μου να σας ζησει η μπουμπου σας και να ειναι γερη και τυχερη!ειμαι πολυ συγκινημενη και σου στελνω την αγαπη μου και πολλα φιλια!!

 

riana με το καλο αυριο η υστεροσκοπηση και περιμενουμε τα νεα σου!

 

st3llina μου καλως ηρθες στο παρεακι μας και οτι θες εμεις ειμαστε εδω!ειναι πολυ συγκηνιτικο που θελεις να γινεις παρενθετη μητερα για την αδελφη σου!και εγω νομιζω οτι θα το εκανα!τωρα αυτο με το δικαστηριο δε θα το σχολιασω γιατι θα συγχηστω!

 

ΜΙΚΑ μου τι κανει η Μαρια σου?περαστικα

 

κοριτσια μου τα δικα μου νεα ειναι οτι εκτος απο τα 5 ωοθηλακια που σας ειχα πει ξεπροβαλαν και αλλα δυο και η ωοληψια θα γινει την τριτη μηπως και προλαβουν και μεγαλωσουν!ψοληψια λοιπον την τριτη και εμβρυομεταφορα την παρασκευη!

 

κοριτσια μου σημερα πηγα στην Αγια Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου και αναψα κερακι για ολες μας! και για εμας που προσπαθουμε στο τελος να τα καταφερουμε και για τις εγκυουλες μας να φερουν στον κοσμο γερα μωρακια!!

capy,santaloxilo,prasni,mardio,natasaki συγνωμη που δε σας ανεφερα αλλα τωρα εκανα την pregnyl και νιωθω κατι ενοχλησεις και παω να ξαπλωσω!θα τα πουμε αυριο!!καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας για τις υπεροχες ευχες σας!!!

πραγματικα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε οσες ακομα περιμενουν αυτο το θαυμα συντομα να ερθει,ειναι κατι το μοναδικο!!!!μην τα παρατατε και θα δειτε ολα θα πανε καλα....

στις υπολοιπες να χαιρεστε τα παιδακια σας γερα και ευτυχισμενα να ειναι ολα!!!

δυστηχως δεν προλαβαινω να διαβασω οσα γραφετε αν θελετε ενημερωστε με που βρισκομαστε με τα κοριτσια που ακομα προσπαθουν...αν και ψιλοειδα την λιστα που εχετε φτιαξει....

κοριτσακι μου αν θελεις ακομα τις ενεσουλες να μου πεις να στις στειλω οκ?

mardio περασαν αρκετα χρονια αναμονης και εμενα αυτο το τικερ με την ωορρηξια μου ειχε σπασει τα νευρα να το βλεπω χαχαχα να ομως που ηρθε η ωρα μου και εχω πλεον στην αγκαλια μου το θαυματακι μου...

μορουλι μου τι κανεις?ο μπεμπης πως ειναι?το εχουμε σιγουρεψει οτι ειναι μπεμπης ε?

παω να κοιμηθω τωρα που κοιμαται η μπουμπου γιατι σε κανα διωρο εχει ξυπνημα παλι....

φιλια πολλαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μια χαρα το ενστικτο..αδιαθετησα χτες βραδυ..ηρθε νταν ρολοι..σημερα θα παρω το γιατρο να δουμε τι μελλει γενεσθαι..πολλα φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε πειράζει santaloxilo Καθαροδευτεριάτικο το μωρό είπαμε...

 

Koritsaki mou καλή επιτυχία και συ αύριο και την Παρασκευή...η Αγία Ειρήνη να ναι δίπλα σου...

 

Καλή εβδομάδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας για τις υπεροχες ευχες σας!!!

πραγματικα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε οσες ακομα περιμενουν αυτο το θαυμα συντομα να ερθει,ειναι κατι το μοναδικο!!!!μην τα παρατατε και θα δειτε ολα θα πανε καλα....

στις υπολοιπες να χαιρεστε τα παιδακια σας γερα και ευτυχισμενα να ειναι ολα!!!

δυστηχως δεν προλαβαινω να διαβασω οσα γραφετε αν θελετε ενημερωστε με που βρισκομαστε με τα κοριτσια που ακομα προσπαθουν...αν και ψιλοειδα την λιστα που εχετε φτιαξει....

κοριτσακι μου αν θελεις ακομα τις ενεσουλες να μου πεις να στις στειλω οκ?

mardio περασαν αρκετα χρονια αναμονης και εμενα αυτο το τικερ με την ωορρηξια μου ειχε σπασει τα νευρα να το βλεπω χαχαχα να ομως που ηρθε η ωρα μου και εχω πλεον στην αγκαλια μου το θαυματακι μου...

μορουλι μου τι κανεις?ο μπεμπης πως ειναι?το εχουμε σιγουρεψει οτι ειναι μπεμπης ε?

παω να κοιμηθω τωρα που κοιμαται η μπουμπου γιατι σε κανα διωρο εχει ξυπνημα παλι....

φιλια πολλαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

 

αχ roaski μου τι υπεροχες εικονες και συναισθηματα μας μεταφερεις!!προς το παρον μου εφτασαν τα φαρμακα αλλα δεν ξερω τι θα γινει αν δε μεινω εγκυος με τις απεργιες και τα καθυστερημενα ραντεβου!ελπιζω να ειναι η τελευταια φορα και τυχερη!φιλακια και να ξεκουραζεσαι και να κοιμασαι οταν κοιμαται και η μπουμπου σου!

 

 

καλημερα μια χαρα το ενστικτο..αδιαθετησα χτες βραδυ..ηρθε νταν ρολοι..σημερα θα παρω το γιατρο να δουμε τι μελλει γενεσθαι..πολλα φιλια σε ολες..

 

δεν πειραζει κοριτσακι μου!!μιλα με το γιατρο σου και ετοιμαστε το επομενο σας βημα!!ολα θα γινουν!!

 

 

Δε πειράζει santaloxilo Καθαροδευτεριάτικο το μωρό είπαμε...

 

Koritsaki mou καλή επιτυχία και συ αύριο και την Παρασκευή...η Αγία Ειρήνη να ναι δίπλα σου...

 

Καλή εβδομάδα....

 

ευχαριστω κοριτσακι μου!απο το στομα σου και στης Αγιας Ειρηνης το αφτι!!

 

 

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα Rosakiiiiiiiiiiii μανούλα γλυκιάαααααααα , τρέχα τωρα, τρέχα ευχάριστα κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει και πάλι η μπέμπα σας, τυχερό και υγιέστατο αν είναι το κοριτσάκι σας!!!!!! [smilie=love9.gif]  :ymapplause:  @};-  :x

 

Ναι κουκλίτσα μου μπέμπης είναι!!!! 

 

[smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

riana τώρα θα εχεις τελειώσει...καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!μπες να μας πεις τα νεα σου μολις μπορέσεις!

Koritsaki mou με το καλό όλα να πανε τέλεια !7 αυγουλακια!μπράβο!!!η Αγία Ειρήνη μαζί σου κούκλα μου,ευχαριστώ που μας σκέφτηκες κ εμάς!

Santaloxilo Εύχομαι αυτος ο κύκλος να είναι ο τυχερός!!!πάρε τον γιατρό κ πες μας τι θα κάνετε!

ΜΙΚΑ μου όλα καλα με την μικρή?

Morouli,Candycrash,natasa,Daphne,fifoulina,prasini τι κανετε?

Σημερα δεν άντεξα κ έκανα 2 τέστ...οπως πάντα αρνητικά...θα δώσω κ την Τετάρτη για χοριακη να το σιγουρεψω αλλά νιώθω ότι δεν είμαι εγκυουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Από που να πρωτοξεκινήσω; Κατ αρχην να ευχηθω στη rose να σας ζησει το μωρακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!Φανταζομαι την ευτυχια που νιώθεις και ανυπομονω να τη νιώσω κι εγω! Αληθεια, σε ποιον μοιαζει το μωρο;;;;

capy θα σε μαλωσω, γιατι κανεις αυτά τα παλιοτεστ; Χιλιες φορες καλυτερα να κανεις νωρίτερα τη χοριακη παρα αυτά τα ατιμα. Δεν είναι σιγουρα τα αποτελέσματα. Περιμενε άλλες δυο μερες για να σιγουρευτείς και μετα βλέπεις πως να συνεχισεις.

koritsaki μια χαρα τα αυγουλακια σου.Με το καλο η ωοληψια και ότι επεται αυτης!

stellina μπραβο για την αποφαση σου. Πολύ δυσκολο αυτό που θες να κανεις για την αδερφη σου κι εγω για να είμαι ειλικρινης δε νομιζω να εβρισκα την ψυχικη δυμανη να το κανω κι ας λατρευω την αδερφη μου!

 

εγω κορίτσια παλι ξενυχτησα από εντονο πονο στο εντερο. Πηρα 2    buscopan για να μου περασει και ανησυχω πολύ για το αν το μωρακι μου είναι καλα. Φοβάμαι μην του εχουν δημιουργησει ο πονος ή τα χαπια κατι κακο. Η Πεμπτη που θα παω στο γιατρο είναι τοσο μακρια....και οι κλοτσιες δεν ξερω τελικα αν ηταν οντως κλοτσιες ή τα ατιμα τα εντερα. Ουφ, απορω με τις γυναικες που λενε ότι η εγκυμοσυνη είναι η καλυτερη περιοδος της ζωης τους. Τετοιο αγχος δεν το χω ξαναπερασει ποτε στη ζωη μου! Πως περνανε άλλες 20 βδομάδες;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλώς σας βρήκα!!!Με το καλό να γίνει η ωοληψία σου -αν έχω καταλάβει σωστά σε αυτό το στάδιο είσαι,έτσι δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Candycrash και ςσυ ταλαιπωριεσαι με το εντερο , εχεις εντωπισειτι σε πειραζει; Εγω δεν ξερω τι να πω και σημερα παλι εχω ενοχληση ευτυχως οχι αυτην την οδυνηρη και δεν εχω φαει τιποτα χορταρικο. Δεν μπορει ομως να μην υπαρχει καποια λυση ομως! Τελος παντων περαστικα σου και σενα!

Riana σιγουρα ολα πηγαν καλα, περιμενουμε τα νεα σου.

Κοριτσακι καλη επιτυχια γλυκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υστεροσκοπηση;;;Σιγα τ'αυγα τη ξανακανω!!!!!Στελλινα οπως ακριβως μου τα ειχες πει.Με αργησαν γιατι ειχαν πριν ωοληψιες και εγω μπηκα 10,30.Στη 1 ειχαμε κιολας γυρισει και συνεχισα το ροχαλητο μου!!!ουτε ποναω ουτε αιμα εχω.Το αποτελεσμα το καλυτερο δυνατο για τη περιπτωση μου!!μονοκερη μητρα χωρις

διαφραγμα δεν βρεθηκε τιποτα εντος της

κοιλοτητας και με ικανοποιητικο μεγεθος!!!Μπορει να κυοφορησει!!!!Αρα σηκωνουμε μανικια και ξεκιναμε!!!!Γερα με τσαμπουκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΡΆΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!ειδες ...αυτο μας ενδιαφερει το μεγεθος...αφου τα καταφερε η αδερφη μου θα τα καταφερεις κι εσυ μια χαρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα πολυ χαρηκα...

candycrass περαστικουλιαααααααααααα

rosaki μου ολα καλα;;τι κανει το μπουμπουκι μας;;;

ΚΟριτσακι σε τι φαση εισαι????

 

Εγω πηρα το γιατρο μου κι αφου τον καταγχωσα με το οτι φευγει ο καλος μου και θα χασω αρκετους κυκλους μου ειπε να προσπαθησουμε με σπερματεγχυση..οποτε τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα...ξεικιναω αυριο τα αγαπημενα σερπαφαρ 3-7 μερα και 8η παω να με δει και βλεπουμε...φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Rianna ειδες δεν ηταν τιποτα και τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα δεδομενου του προβληματος.

Capy αρνητικα τα ατιμα ε; εγω περιμενα 13 μερες απο εμβρυομεταφορα και εκανα χοριακη τα τεστ δε ξερω αν ειναι αξιοπιστα με τοσο φαρμακομανι.Κανε αυριο τη χοριακη μη παρατεινεις την αγωνια σου εξαλλου τι αυριο τι μεθαυριο...ευχομαι να ταν λαθος τα τεστ.

Morouli και candycrash απο δυσκοιλιοτητα σας ποναει το εντερο; αν ναι εμενα με βοηθουσε μολις ξυπνησω πριν φαω οτιδηποτε να φαω 2 ακτινιδια.για δοκιμαστε το.

Candycrash χωρις να θελω να σε αγχωσω οταν βγουν απο τη κοιλια το αγχος ειναι πολλαπλασιο για το καθετι αν εφαγαν ποσο εφαγαν αν αρρωστησαν απο τι αρρωστησαν μη πεσουν μη χτυπησουν ποτε θα μιλησουν μηπως κατι συμβαινει και δε περπατανε οπως τα αλλα;;; και αλλα χιλια μυρια...γι αυτο " απολαυσε" κοιλιακη ησυχια και ηρεμησε!!!

Φιλουρες...κοριτσακι μου εις αυριο τα σπουδαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roze25 NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ, ΥΓΙΗΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ. ΚΑΛΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ!

 

 

ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ. ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!! Η Μαρια μου είναι καλα στη διαθεση της αλλα παιρνει την αντιβιωση της μεχρι την Κυριακη. Την Πεμπτη επιτελους παω γιατρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα μικρούλια μου ξεκινησαν και κλωτσανε και είναι ότι καλυτερο μου εχει συμβει τον τελευταιο μηνα. Κοριτσακι μου ευχομαι καλη επιτυχια και ένα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Στελλινα υποκλινομαι στο μεγαλειο ψυχης που εχεις. Θα παω να διαβασω και το δικο σου ποστ. Rianna τιποτα δεν είναι η υστεροσκοπηση, πιο πολύ φοβιζει στο ακουσμα ολικη ναρκωση, αλλα οκ . Αντε βουρ !!!!!!!!!!!!!Rose γλυκια κοριτσομανουλα να σου ζησει η μπεμπα,  να την καμαρωνεις παντα με υγεια! Καλη λοχεια και καλους θηλασμούς!!!!!!!!!!!candycrash και morouli εγω εχω ρεψιμο. τρωω λεμονι και περναει μετα από λιγο....santaloxilo καλη αρχη και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!fifoulina που εισαι? αδιαθέτησες τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...