Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsaki mou,τωρα ειδα πως εισαι ετοιμη για ωοληψια!Καλη επιτυχια ευχομαι να πανε όλα καλα!Οσο για το βιβλιο,ετοιμασου για πολυ κλαμμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προκληση ωορυξιας κανεις μεσω φαρκαμκων κι οχι απαραιτητα για εξωσωματικη..εγω εκανα 4 φορες συνολικα οι 3 ηταν με φυσικες επαφες προγραμματισμενες και η μια με σπερματεγχυση...θα στα πει κι εκεινος αλλα οτι θελεις ρωτα μας...ελπιζω να ναι η πρωτη κι η τελευταια σου φορα...ΦΙΛΟΥΡΕς

ΚΑΛΕ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ROSE????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Να μας ζησει το νεο μωρακι..και στα δικα μας οι ελευθερεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou,τωρα ειδα πως εισαι ετοιμη για ωοληψια!Καλη επιτυχια ευχομαι να πανε όλα καλα!Οσο για το βιβλιο,ετοιμασου για πολυ κλαμμα.....

 

να κανεις υστεροσκοπηση γιατι θα δειξει ακριβως τι γινεται στη μητρα σου!να εισαι καλα κοριτσακι μου και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα!οσο για το βιβλιο το τελειωνω και εχω ριξει καμποσο κλαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολύ Σανταλοξυλακι!!Μακαρι,για ολες μας!!!!!!

Να ζησει το μπεμπακιιι [smilie=binkybaby.g: [smilie=binkybaby.g: [smilie=binkybaby.g: [smilie=binkybaby.g: [smilie=binkybaby.g:Να είναι παντα γερο και καλοτυχο [smilie=binkybaby.g: [smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ympray:Ναι,ναι θα κανω!Μου ειπε 17η μερα για να δει και το ενδομητριο μου :ympray: :ympray:(όπως βλέπετε ανακαλυψα αυτά τα φατσακια και μ'αρεσουν πολύ \:D/)

Καλο θα ηταν να την εκανα τωρα να τελειωνα αλλα δεν μπορούμε τωρα 17η μερα.....πεφτει Καθαρα Δευτερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μήπως να κάναμε και μεις μια λίστα -όπως είδα και σε άλλο forum - με τη φάση που είναι η καθεμία (για να ενημερώνονται και πιο εύκολα τα νέα μέλη??)

τι λέτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo μπηκα μονο για να σου απαντησω, οταν πηγα για την χοριακη μου η μαια μου επιασε το στηθος και μετα και ο γιατρος μου για να δουν αν εχει πρηστει. Δεν ειχε πρηστει και τους το ειπα και εγω, το στηθος μου αρχισε να πρηζετε εναμισι μηνα μετα και τα συμπτωματα ξεκινησαν στον δευτερο μηνα . Τι θελω να πω;;;; ΜΗΝ ΑΝΑΖΗΤΑΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ

Χαλαρωσε και εχε πιστη και αισιοδοξια!!!

Riana ενα ενα τα βηματακια. Δεν γινονται τετοιες κουβεντες απο το τηλεφωνο. Κανε με το καλο την υστεροσκοπηση. Ολα καλα θα πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι πολύ συντομα να αποκτήσεις!!!

Morouli καλα λες,απλα εγω από την ανυπομονεσια μου,αλλα και από το ότι είμαι ανιδεη από όλα αυτά,ηθελα να μαθω οσο περισσοτερα μπορουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, προσπάθησα να κάνω μια λίστα, αν έχω ξεχάσει καμία μου λέτε και συμπληρώνω!

Επίσης και σε τι.. status είστε! α, πείτε και τις ΠΗΤ σας οι εγκυούλες γιατί έβαλα για όλες στα κουτουρού τον Ιούλιο (κάπου εκεί πρέπει να είστε..)

 

morouli        : ΠΗΤ : 7/2014 -  αγόρι (διορθώστε!)
ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins!)
candycrash : ΠΗΤ:  7/2014


capy : περιμένουμε το θετικό στις 26/2!
santaloxilo : περιμένουμε τα ευχάριστα στις....??

koritsaki mou : σε αναμονή για ωοληψία

daphne_b: σε αναμονή για εμβρυομεταφορά
fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο
rianna : πριν την υστεροσκόπηση
prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!


rose (προσφάτως μανούλα!)
jannolino (προσφάτως μανούλα!)
natasa K.  (διδυμομανούλα)
labrinip (2 παιδάκια)
Mardio (διδυμομανούλα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ daphne τι τελειο που το φτιαξες μπραβο!!! Καλε ειμαστε τοσο πολλες στο postaki;;; απιστευτο!!

Να καλωσορισω και γω τη rianna δε γνωριζω τιποτα για την ιδιαιτεροτητα στη μητρα γνωριζω ομως για την προκληση αφου εχω κανει 4 κυκλους με ενεσοφαρμακομανι και προγραμματισμενες επαφες.Δυστυχως για μενα δε δουλεψε και προχωρησαμε σε εξωσωματικη και εχω τωρα 2 τριχρονες διδυμουλες!!!ολα θα πανε καλα και για σενα.αφου ξεκινησατε να ψαχνετε μη φοβασαι τιποτα θα ξεμπερδευτει το κουβαρι.οταν ειμαστε ςτην αγνοια και ελπιζουμε ειναι χειροτερο.εχετε και καλο σπερμα μια χαρα θα τα πατε!

Κοριτσακι μου με το καλο η ωοληψια γερα και δυνατα εμβρυακια!!!

Μορουλι εγκυος γυναικα με ορμες τις 50 αποχρωσεις του γκρι επελεξες να διαβασεις;;; κανονισε να προκαλεις συσπασεις στη μητρα να χουμε αλλα....

Δε το χω διαβασει αστειευομαι φυσικα απο οσα εχω ακουσει.

Το σπιτι διπλα στο ποταμι καλο! Εχω διαβασει παρα πολλ μυθιςτορηματα οσο ημουν ακινησια με την εγκυμοςυνη

Τωρα ουτε λογος για βιβλιο και το οκ μονο τους τιτλους στα πεταχτα!! Χα χα

Daphne ωραιο φαινεται και το δικο σου...καλη αρχη και σε σενα...

Fifoulina γραψου καλε με το μηνα σε ενα γυμναστηριο αφου σε ευχαριστει να ξεκολλησει ο εγκεφαλος..και αν κατσει τωρα για εμβρυομεταφορα σταματας.

Santaloxilo επαθα πλακα με την ιςτορια της αδερφης σου.ποση αγωνια πρεπει να χετε περασει γι αυτο το παιδι....αξια

..

Capy κλωσσας;;;

Candycrash μην ανησυχεις για το κλωτσιδι ειπαμε...ειναι κιουρια η κοπελια μας οχι Καραγκουνης!! Και γω 22 εβδομαδων τις πρωτοενιωσα...

Μικακι τα λεμε εμεις....

Λαμπρινη να τη χαιρεσαι τη κανακαρα! Να θυμηθω να σου συγχρονισω το tickeraki της.

Νατασσα where are you; δινε καλε σημεια ζωης....

Η Rose οντως γεννησε; το ανακοινωσε καπου; μιλησε με καμια σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, προσπάθησα να κάνω μια λίστα, αν έχω ξεχάσει καμία μου λέτε και συμπληρώνω!

Επίσης και σε τι.. status είστε! α, πείτε και τις ΠΗΤ σας οι εγκυούλες γιατί έβαλα για όλες στα κουτουρού τον Ιούλιο (κάπου εκεί πρέπει να είστε..)

 

morouli        : ΠΗΤ : 7/2014 -  αγόρι (διορθώστε!)

ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins!)

candycrash : ΠΗΤ:  7/2014

capy : περιμένουμε το θετικό στις 26/2!

santaloxilo : περιμένουμε τα ευχάριστα στις....??

koritsaki mou : σε αναμονή για ωοληψία

daphne_b: σε αναμονή για εμβρυομεταφορά

fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο

rianna : πριν την υστεροσκόπηση

prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!

rose (προσφάτως μανούλα!)

jannolino (προσφάτως μανούλα!)

natasa K.  (διδυμομανούλα)

labrinip (2 παιδάκια)

Mardio (διδυμομανούλα)

 

morouli        : ΠΗΤ : 7/2014 -  αγόρι (διορθώστε!)

ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins!)

candycrash : ΠΗΤ:  7/2014

natasa K.  (διδυμομανούλα)

capy : περιμένουμε το θετικό στις 26/2!

santaloxilo : περιμένουμε τα ευχάριστα στις....??

koritsaki mou : σε αναμονή για ωοληψία

daphne_b: σε αναμονή για εμβρυομεταφορά

fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο

rianna : πριν την υστεροσκόπηση

prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!

rose (προσφάτως μανούλα!)κοριτσακι

jannolino (προσφάτως μανούλα!)αγορακι

labrinip (2 παιδάκια)κοριτσακι-αγορακι

Mardio (διδυμομανούλα)κοριτσακια

 

καλημερα κοριτσια!ωραια η ιδεα για το πινακακι !και εγω το ειχα σκεφτει οπως το εχουμε κανει και σε αλλο φορουμ αλλα παντα το αμελουσα!εκανα μια μικρη αλλαγη,αν δε σας πειραζει!λεω να βαλουμε ολες τις εγκυουλες μαζι!

να κανει καθε κοπελα τη διορθωση που θελει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli        : ΠΗΤ : 5/8/2014 -  αγόρι (διορθώστε!)

ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins!)

candycrash : ΠΗΤ:  7/2014

natasa K.  (διδυμομανούλα)

capy : περιμένουμε το θετικό στις 26/2!

santaloxilo : περιμένουμε τα ευχάριστα στις....??

koritsaki mou : σε αναμονή για ωοληψία

daphne_b: σε αναμονή για εμβρυομεταφορά

fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο

rianna : πριν την υστεροσκόπηση

prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!

rose (προσφάτως μανούλα!)κοριτσακι

jannolino (προσφάτως μανούλα!)αγορακι

labrinip (2 παιδάκια)κοριτσακι-αγορακι

Mardio (διδυμομανούλα)κοριτσακια

 

καλημέρα, έκανα διόρθωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσιαααα!!!!

Daphne μου μπράβο!τι ωραίο που το έφτιαξες!

εγώ κορίτσια τριγυρνω μέσα στο σπίτι όλη μέρα! σημερα ξυπνησα με άσχημη διάθεση μετά από πολλούς εφιάλτες...

πηγαινω για πιπι Κ συνειδητοποιώ ότι ξεχασα το βράδυ να βαλω το utrogestan!σημερα θα ρθεί νοσοκόμος στο σπίτι να μου κάνει την ενεσουλα!α ναι...ξεχασα να σας πω...δεν έχω άτομο να μου κάνει τις ενέσεις κ προσελαβα νοσοκόμο κάθε 3 μέρες να έρχεται σπίτι...ζηλεια ο άντρας μου...!!!πολύ πλάκα λέμε!

Το σ/κ λετε να κανω τεστακι ούρων?με έχει φάει η αγωνία....δεν ξέρω αν θα αντέξω...

σας ζαλισα σημερα!φιλακιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενεσούλες στο πωπω είναι;Για τη θρομβοφιλία λες;Μια φίλη μου έγκυος τώρα τις κάνει με ενεσούλες ινσουλίνης στη κοιλιά.Δε γίνεται έτσι να τις κάνεις και συ μόνη;Δύσκολο να πληρώνεις άνθρωπο τόσο συχνά;Και θα τις κάνεις σε όλη την εγκυμοσύνη  δεν είναι ακριβά;

Εγω θυμάμαι όταν έπρεπε να κάνω την pregnyl που δεν είχα άνθρωπο πλήρωνα νοσοκόμα 10€ τη φορά!!

Ασε τα τεστάκια και περίμενε ως τις 26....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κορίτσια!

Daphne τι ωραιο!Με κατατοπισες πλήρως!Ευχαριστω πολύ!!

Madrio να τα χαιρεσαι τα κουκλια σου!! Ποσο κουραγιο και χαρα περνω όταν διαβαζω ευχαριστα νεα!!Τετοια να διαβαζω κορίτσια μου!!

Fifoulina δηλαδή υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος;Στο ευχομαι!!!

Εγω σημερα θα ξαναμιλησω με τον γιατρο να κανονίσουμε.Τελικα το σκεφτηκα να κανω οσο το δυνατον συντομοτερα την εξεταση. Εχω μπει και σε άλλο φορουμ και βλεπω ότι οντως πολλες κοπελες εχουν το ιδιο πρόβλημα με μενα και κανουν την ιδια διαδικασια.......

Μορουλι οντως τις 50 αποχρωσεις του γκρι βρηκες να διαβασεις;;;;;;;Μετα σε βλεπω να ορμααας [smilie=laughing7.g: Εγω εχω διαβασει και τις 50 πιο σκοτεινες αποχρωσεις του γκρι [smilie=love10.gif] [smilie=love10.gif] [smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑRDIO μου οι ενέσεις που κάνω κάθε 3 μέρες είναι οι proluton κ είναι για το ενδομήτριο.μου τις δώσανε απο το κέντρο εξωσωματικής κ στις ενδιάμεσες 2 μέρες βάζω utrogestan!

ο νοσοκόμος αυτος πέρνει μόνο 3 ευρω!Για την φρομβοφιλία(ομόζυγη μετάλλαξη στο 677)που είναι ελαφριάς μορφής προς το παρόν πέρνω salospir,avamis k filicine.Εάν είμαι έγκυος η αιματολόγος μου θα μου δώσει νέες εξετάσεις αίματος την 8η εβδομάδα κ απο τα αποτελέσματα θα εξαρτηθεί αν θα κάνω ενέσεις ηπαρίνης στην κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rianna δυστυχώς η καθυστέρηση περιόδου δεν είναι από εγκυμοσύνη, αλλά μετά από αποβολή. Υπάρχουν και αυτά... (μακριά από σενα). Απλά κοντεύουν 2 μήνες και δεν μου έχει έρθει ακόμα. Λες όμως να βγεις προφητική;; Μακάρι σύντομα να έχω διάθεση για νέα προσπάθεια γιατί για την ώρα δεν θέλω καθόλου. Οπότε ας αλλάξει η daphne το δικό μου status "σε αναμονή για περίοδο μετά από εξωμήτριο".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rianna δυστυχώς η καθυστέρηση περιόδου δεν είναι από εγκυμοσύνη, αλλά μετά από αποβολή. Υπάρχουν και αυτά... (μακριά από σενα). Απλά κοντεύουν 2 μήνες και δεν μου έχει έρθει ακόμα. Λες όμως να βγεις προφητική;; Μακάρι σύντομα να έχω διάθεση για νέα προσπάθεια γιατί για την ώρα δεν θέλω καθόλου. Οπότε ας αλλάξει η daphne το δικό μου status "σε αναμονή για περίοδο μετά από εξωμήτριο".

 

<script pagespeed_no_defer="">//=a.offsetWidth&&0>=a.offsetHeight)return!1;a=this.j(a);var c=a.top.toString()+y+a.left.toString();if(this.b.hasOwnProperty©)return!1;this.b[c]=!0;return a.top<=this.c[p]&&a.left<=this.c[m]};O[r].l=function(){for(var a=[F,G],c=[],d={},b=0;b{d=y+e(c);if(131072=a[q]+d[q]&&(a+=d),b=!0);N.criticalImagesBeaconData=a;if( :cool:{var c=this.d,b=this.f,l;if(f.XMLHttpRequest)l=new XMLHttpRequest;else if(f.ActiveXObject)try{l=new ActiveXObject©}catch(P){try{l=new ActiveXObject( :cool:}catch(Q){}}l&&(l.open(D,c+(-1==c.indexOf(z)?z:t)+L+e( :cool:),l.setRequestHeader(A,E),l.send(a))}};O[r].h=function(){for(var a={},c=h.getElementsByTagName(F),d=0;d=a[b.src].n&&b[p]>=a[b.src].m)a[g]={renderedWidth:b[m],renderedHeight:b[p],originalWidth:b.naturalWidth,originalHeight:b.naturalHeight}}return a};N.k=function(a,c,d,b,g){var k=new O(a,c,d,b,g);M(f,H,function(){f.setTimeout(function(){k.l()},0)})};N.criticalImagesBeaconInit=N.k;})();pagespeed.criticalImagesBeaconInit('/mod_pagespeed_beacon','http://mammyland.com/index.php?s=97f57cc1c9f0e4fad6f5f3df1b0d0733&app=forums&module=ajax§ion=topics&do=quote&t=22378&p=930252&md5check=9a86bbb454eec11b6148242b4a449267&isRte=1,WyQ3C4mRrQ,false,IGVkzLPdtNE'); //]]></script>[q];++d){var>[q]+d[q])break;a+=d}b=!0}this.e&&(d=x+e(json.stringify(this.h())),131072>[q];++b)for(var>

 

 

φυσικα και θα βγει προφητική...αμ πως;;;νομιζεις κυρια μου οτι δεν θα ρθει η μερα και για σενα(και για μενα)που δεν θα μπορουμε να κοιμηθουμε απο τσιριδες και κλάματα;;;που θα πατας και θα παταω σε χρωματιστα λουτρινα που θα κανουν βικ βικ?????φυσικα και θα ρθει...προς το παρον ευχομαι να σου ρθει η τρισκαταρατη να αρχισει να στωνει ο κυκλος....φιφουλινα ξερεις τι μου θυμιζει η περιπτωση μας;;;οταν στη θαλασσα περνεις ανασα και βουτας και κανεις διαγωνισμο ποιος θα αντεξει πιο πολυ...ετσι κι εμεις οσο να πεις θα σκασουμε οσον ουπο και θα βγουμε ευτυχισμενες στην επιφανεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina αυτο που ειπες οντως μας ταιριαζει!!!παμε για βουτιες ολες λοιπον

η λιστα τελεια!!!!!!!!!μπραβο που το σκεφτηκατε! εναι ωραιο να ξερουμε η καθεμια την κατασταση της αλλης! να παιρνουμε κουραγιο η μια απο τα ευχαριστα της αλλης!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία!

Άρα το τελευταίο update είναι:

 

morouli        : ΠΗΤ : 5/8/2014 -  αγόρι
ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins!)
candycrash : ΠΗΤ:  7/2014

natasa K.  (διδυμομανούλα)

 

capy : περιμένουμε το θετικό στις 26/2!
santaloxilo : περιμένουμε τα ευχάριστα στις....??

koritsaki mou : σε αναμονή για ωοληψία

daphne_b: σε αναμονή για εμβρυομεταφορά
fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο (αυτή τη φορά την θέλουμε για να πάμε γι'αλλα!)
rianna : πριν την υστεροσκόπηση
prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!


rose (προσφάτως μανούλα!)κοριτσακι
jannolino (προσφάτως μανούλα!)αγορακι
labrinip (2 παιδάκια)κοριτσακι-αγορακι
Mardio (διδυμομανούλα)κοριτσακια

 

Διόρθωσα και της fifoulina αλλά δεν έγραψα μετά από αποβολή κλπ κλπ... αυτή η λίστα θα έχει μόνο τα θετικά! αλλιώς θα έπρεπε να γράψω για μένα τουλάχιστο ένα κατεβατό από ατυχείς προσπάθειες! αυτές είναι πίσω, δεν χρειάζεται να τις βλέπουμε και να πέφτουμε!

(μόνο σε όσους έχουν πλέον μωράκι επιτρέπεται αν θέλουν φυσικά...)

 

Λοιπόν κούκλες, σήμερα τσικονοΠέμπτη! Εμείς καλέσαμε τον κουμπάρο μας  με την κοπελιά του και ετοίμασα σουβλάκια για να ψήσω (στην ηλεκτρική ψησταριά στη βεράντα, τι να κάνουμε, δεν παίζει κάρβουνο αλλά από το τίποτα...)

Σήμερα τσίκνισμα και χαλάρωση! Καλά να περάσετε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα Δαφνη μου για την πρωτοβουλια με τη λιστα - ναι ναι  - μονο θετικα θελουμε....:-)

καλη τσικονοπεμπτη να εχουμε ολες

 

εγω περιμενω τον αντρα μου σε κανα 2ωρο να ερθει και θα φτιαξω και εγω σπιτικα σουβλακια ! χωρις καρβουνο αλλα με πολλη αγαπη!

 

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...