Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Επ! Δεν θέλω ηττοπάθεια! τι θα πει αν μπορώ να κάνω και γω? μπορεί η εξωσωματική να είναι η μόνη λύση, μπορεί και όχι, αλλά παιδάκι θα κάνεις! αν διαβάσεις μερικές ιστορίες εδώ θα δεις πως τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο! δύσκολο μεν, πολύ δύσκολο μερικές φορές αλλά πρέπει να επιμένεις... άσε λοιπόν να περάσει λίγος καιρός, γιατί όλες μας έχουμε φάει "σφαλιάρες" και ξέρουμε πόσο δύσκολο είναι... αλλά θα σηκώσεις κεφάλι και θα προχωρήσεις! αφού θέλεις μωράκι θα τα καταφέρεις και θα προχωρήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν θα σε παρηγορησω με λογια αλλα με γεγονοτα..η αδερφη μου ειχε δικερη μητρα στο χειροτερο βαθμο που υπαρχει με το ενα κερας να ειναι τοσο μικρο που απλα προσευχοσουν αν ποτε εμενες εγκυος(συμφωνα με τους γιατρους πραγμα δυσκολο)να μην κατσει εκει το σπορακι γιατι θα κατεληγε σε αποβολη...συνεχιζω...σαν να μην εφτανε αυτο ειχε μονο μια σαλπιγγα και μαλιστα απο τη μερια με το μικρο κερας..και συνεχιζω ..επισης εχει ενα σοβαρο θεμα με το αιμα της καθως δεν εχει σπληνα και γενικα μια εγκυμοσυνη θα ηταν για αυτην απαγορευτικη..Μενει εγκυος κατα τυχη μονη της..τη μια και μοναδικη φορα που ηρθε σε επαφη χωρις προφυλαξεις οντας παντρεμενη 3 μερες μετα που τελειωσε η περιοδος...πανικοβληθηκε οσο δεν φανταζεστε..πηγε σε 2 γιατρους αρχικα οπου διαγνωστηκε πως το μωρο εκατσε στο κερας που δεν επρεπε να κατσει...μετα σε ποσους αλλους ουτε εγω θυμαμαι και να τις λενε πως τζαμπα χαιρεται γιατι στην περιπτωση της ειναι συνηθισμενες οι αποβολες μεχρι να ακοιξει και καλα η μητρα..κλαματα κακο..ωσπου βρηκε ενα γιατρο απο το Αραιτεειο καλη του ωρα που μαζι με αιματολογους την ανελαβε λεγοντας της πως ολα θα πανε καλα και η φυση θα μεριμνησει αναλογα..πραγματικα ..ενω στατιστικα γενανε ολες με καισαρικη στον 7 μηνα οπου κι εμεις τα ειχαμε ολα ετοιμα η αδερφη μου εκλεισε και τον 9..το μωρο πηρε θεση εχοντας το κεφαλακι μονο στο μερος εκεινο της μητρας και διγα σιγα περασε στο αλλο κερας που ηταν πιο ευρηχωρα..οταν γεννησε(με καισαρικη γιατι δεν μπορουσε να παρει θεση το μωρο)ηταν μεσα φοιτητες γιατι ηταν η εξεταστικη τους και κοπηκαν ολοι οταν τους εδωσε το ιστορικο της ο γιατρος μαζι με ενα αλλο και τους ρωτησε ποιο απο τα δυο ιστορικα μπορει να ειναι της ασθενους...φυσικα ειπαν ολοι το αλλο και κοπηκαν...οταν ηρθε στο θαλαμο η μαια της ειπε πως αν δεν ζουσε στον 21 αιωνα θα ειχε πεθανει κι αυτη και το μωρο..επισης της ειπε να κλεινει τα αφτια της σε στατιστικες...σε καθε στατιστικη υπαρχει και η εξειρεση...οκ ειναι δυσκολο να το πιστεψεις αλλα θα τα καταφερεις εγω το ζω μεσα στο σπιτι μου αυτο που σου λεω..κι αν η διεξοδος εινα η εξωσωματικη καλως να ορισει..κι εγω που δεν εχω τιποτα απο αυτα δεν μενω 2,5 χρονια εγκυος...βγαλε ολη τη μαυριλα απο μεσα σου και πες πως θα τα καταφερεις ..και δεν θελω ηττοπαθεια του τυπου αν ποτε γινω μανα...γιατι να μη γινεις;;;;ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΔΟΜΕΝΟ..ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ..ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω σας ευχαριστω πολύ για τη συμπαρασταση,σας ευχαριστω πολύ.....ψυχολογικα είμαι παρα πολύ χαλια....δεν ειχα ιδεα για όλα αυτά!Απλα ξεκινήσαμε με τον αντρα μου για παιδακι,περασε ο χρονος,δεν εμεινα εγκυος και ειπαμε να κανουμε τα σχετικα.εκεινος σπερμοδιαγραμμα,όλα καλα,εγω ορμονικες,που βγηκαν αψογες και σαλπιγγογραφια.......δεν ξερω τι να κανω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες ξεκινησαμε κάπως ετσι..δεν μας βγηκε εστι θα μας βγει αλλιως...ουτε η πρωτη εισαι κοριτσακι και δυστυχως ουτε η τελευταια..ολα θα λυθουν βημα το βημα θα λυθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rianna καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!!!!!! Κανε ότι χρειαζεται από εξετασεις κανε και την υστεροσκοπηση και ότι σου προτεινει ο γιατρος θα κανεις. Παντως μην απελπίζεσαι ολες εχουμε περασει από δυσκολα και άλλες μπρος άλλες πισω θα γινουμε μανουλες. Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου. Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη εσενα ξεχασα τελικα...περαστικα στο δαχτυλακι σου. Και καλη αρχη στη νεα σου προσπαθεια?Γινεται να μην ερθει η περιοδος και να αρχισεις να φτιαχνεις ενδομητριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολύ για τη συμπαρασταση.Ναι θα κανω ότι μου πει,τωρα το επομενο βημα είναι να δουμε τη διαβατοτητα της μιας σάλπιγγας και αν η μητρα μου εχει διάφραγμα....σημερα το απόγευμα θα εχω τα αποτελέσματα.

Να ρωτησω κατι για να εχω πρωτη εικονα;Η εξωσωματικη ποσο κοστιζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rianna καλησπέρα..ευχομαι να είναι καλα τα αποτελέσματα σου και να μας πεις αργοτερα.Τωρα η εξωσοματικη πρεπει να κοστιζει πολύ λιγοτερο σε σχεση με το 2009 που εκανα την κορη μου. Συνολο τοτε ξοδεψαμε 5000 μαζι και με καταψυξη εμβρύων.Εκτως μια εβδομαδα διαμονη σε ξενοδοχειο -φαγητο-εισητηρια.Τωρα όμως όλα τα κεντρα εχω ακουσει εχουν ρηξει τι τιμες τους. Τον Οκτωβριο η εμβρυομεταφορα μονο μου κοστισε 450 ευρω. καμια σχεση με την ολη διαδικασια.

Σημερα μετα το φαγητο ενιωθα υπνηλία ειχε και μια ζεστη πηγα και ξαπλωσα. Αλλα βρε κορίτσια δυσκολεύομαι από τωρα να αλλαζω μερια στο κρεβατι..τωρα εφτιαξα ένα καφε μπας και συνελθω..βαρεμάρες εχω....σας φιλω .Μολις ηρθα εγω εξαφανιστηκατε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!

Όταν το 2007 είχε βγει αυτό το βιβλίο -> b117244.jpg

δεν είχα δώσει σημασία γιατί θεώρησα ότι δεν με αφορούσε.. (χαχα..) 7 χρόνια μετά από σποντα έπεσα πάνω στο μπλοκ της

http://xpsilikatzoy.wordpress.com/2007/03/06/0106032007/

και κόλλησα.. θα πάω να το αγοράσω.. το έχει διαβάσει καμιά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριανα - καλως ηρθες. και γερα με τσαμπουκα.

 

daphne  - ειδα το βιβλιο που μας εβαλες - και δε θα το πιστεψεις - το βιβλιο δεν το ειχα δει αλλα εχω γνωρισει την κοπελα που το εγραψε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  δεν ειχα ιδεα οτι ειχε προβλημα! - και ξερω οτι εχει μια κορουλα 4-5 ετων και φετος εκανε και ενα γιο!!!!!!!!!!!!!!!!!! οταν βρω ευκαιρια - θα την ρωτησω στο facebook που την εχω φιλη!!!!!!!!! μου εκανε τρελη εντυπωσηηηηηηηηη οτι ειναι αυτη η κοπελα.

 

το βιβλιο καλο φαινεται - γιατι ειναι ενα θεμα που μας αγγιζει ολεςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.....το εχω ακουσει και εγω αυτό το βιβλιο,δεν το εχω διαβασει.....Μακαρι που λετε να εχουν ρηξει τις τιμες....

Εμενα το κεντρο που εκανα τη σαλπιγγογραφια μου εστειλε το αποτέλεσμα,μιλησα με τον γιατρο αλλα δεν την εχει δει ακομα...θα μιλησουμε το πρωι....

Λεει:"

Εικονα μονοκερους μητρας με φυσιολογικη βατοτης του μονηρους ωαγωγου.Χωρις ελλειματα πληρωσης η ενδομητρια κοιλοτης.Στην καθυστερημενη ληψη δεν παρατηρείτε κατακρατηση του σκιαγραφικου"

Απ'οσα καταλαβαινω είναι καλη ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rianna μακαρι να εχουν ριξει τις τιμες - αυτο ευχομαι και εγω -

απο οσα καταλαβαινω και εγω ,απο αυτα που λεει ,καλη ακουγεται αλλα οπως και να χει ο γιατρος θα στα πει καλυτερα.μην αγχωνεσαι.

αυριο που θα μιλησεις με το γιατρο , ρωτα τον ο,τι αποριες εχεις για να ξαλαφρωσεις λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Riana καλως ωρισες, μην στεναχωρισαι ολα καλα θα πανε εχε υπομονη και οπως σου ειπε η santaloxilo η αδερφη της τα καταφερε με ολες τις δυσκολιες! Σου ευχομαι μια γρηγορη ανακουφηση και πλυ συντομα εγγυουλα!

Daphne δεν το εχω διαβασει αλλα θα ηθελα πολυ να μου πεις οταν το διαβασεις αν ειναι καλο!

Εγω τωρα διαβαζω ενα βιβλιο που θα επρεπε να το διβασω οταν προσπαθουσα και οχι τωρα με την κοιλουμπα, 50 αποχρωσεις του γκρι.

Μικα μου και εγω μια απο τα ιδια, σημερα κοιταζα την κοιλια μου και για καποιο λογο ειναι ποιο μεγαλη απο οτι πριν τρεις μερες. Και στο κρεβατι τα ιδια, ομως ρε συ εγω ειμαι μια εβδομαδα ποιο μικρη απο εσενα και εχω ενα μπεμπακι.

Και εχουμε μπροστα μας πολυ ακομη, χαχαχα δεν θα μπορουμε να κουνηθουμε σαν πιγκουινοι θα ειμαστε. Σημερα αι εγω μια νυστα και μια βαρεμαρα στο γραφειο, αλλα νομιζω φταιει ο καιρος.

Santalxilo τι γινετε με σενα, αναστεναξαν οι σουμιεδες;;;;;

Κοριτσακι μου πως παει το ξεκινημα σου; Ολ βαινουν καλως ε;

Fifoulina αδιαθετησες τελικα;;

Prasini στο ευχομαι να γινεις μανουλα, αλλα εσυ να εισαι πολυ σιγουρη οτι θα γινεις!!!!

Capy που εισαι εσυ;;; Ολα καλα κοπελα μου;;

Ααααα το Rosaki σιγουρα κανει αγκαλιτσες με την κορουλα της.

Εγω ταλαιπωριεμαι καθε τρεις και λιγο με το εντερο μου. Εφαγα σπανακορυζο εχτες κα μου εχει σπασει τα νευρα παλι. Απο τις πρωτες μερες τις εγκυμοσυνης αυτη η ταλαιπωρια. Θα το προσπερασω και αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα μωρουλι ...σε ευχαριστω για τη συμπαρασταση

και εσυ κουραγιο - μαλλον ο καιρος θα φταιει για ολα  - και το εντερακι .. κοιτα να το χαλιναγωγησεις  - δε θα κανει αυτο ο,τι θελει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου,μου αρεσει πολύ η παρεα σας!!Αυριο το πρωι θα προσπαθήσω να διαβασω ολες τις προηγούμενες σελιδες για να σας γνωρισω καλυτερα και να συμμετεχω και εγω στις συζητήσεις σας!!!Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prasini πως θα το κανω αυτο, οτι θελει με κανει, τι να πω αυτο το πραγμα σημερα ειναι πολυ ενοχλητικο και ποναει .

Rianna εχεις να ριξεις πολυ διαβασμα, παντως θα δεις οτι σε μια εβδομαδα θα εχεις εκλιματιστει. Καλη μελετη!

Καληνυχτα φιλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι εχω λιωσει στο γελιο..ναι ανεστεναξαν καθαρα για να το χαρουμε δεν ελπιζω σε τιποτα..φιλουρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες τί κάνετε; Εγώ ακόμα είμαι εν αναμονή της περιόδου. Τη Δευτέρα είχα πονάκια χαμηλά, αλλά τίποτα. Τουλάχιστον κάτι δείχνει να κινείται. Λέω να περιμένω λίγο ακόμα πριν να ρωτήσω το γιατρό. Ξέρετε αν θα μπορούσα να ξεκινήσω κάποια μορφή γυμναστικής, ήπια βέβαια όχι να χτυπιέμαι όλη τη μέρα στο γυμναστήριο; Κοντεύουν 2 μήνες από τη λαπαροσκόπηση. Απλά σκεφτόμουν οτι θα με βοηθήσει να διώχνω το άγχος και θα μου κάνει και καλό οργανικά

 

Koritsaki mou τα φάρμακα τα είχα πληρώσει, γιατί μετά από τόσα χρόνια δεν είχα διάθεση να περάσω και τη διαδικασία της επιτροπής. Βέβαια είχα κάνει ήπια διέγερση οπότε τα φάρμακα δεν ήταν πολλά.

 

Capy πως είσαι; Να είσαι χαλάρά, μην κουράζεσαι. Σίγουρα έχει (έχουν!) πιάσει!! Κι εγώ δουλεύω, αλλά βρε κορίτσια ώρες ώρες νιώθω πως θα ήθελα να μην δουλεύω γιατί η δουλειά μου έχει πολύ στρες και δεν ξέρω κατά πόσο αυτό με βοηθάει στο θέμα απόκτησης παιδιού...

 

Εκτός από τη Rose που σίγουρα έχει γεννήσει, τώρα εξφανίστηκε και η natasa! Τριπλά τα ευχάριστα μου φαίνεται!

 

Santaloxilo φαντάζομαι θα έδωσες πολλή χαρά στην κοπέλα από το χωριό. Μπράβο σου που το σκέφτηκες όλο αυτό! Σε λίγο καιρό κάνε κι εδώ μια ανκοίνωση να μαζέψεις κι άλλη φουρνιά για το μωράκι. Διάβασα την ιστορία για την αδερφή σου και πραγματικά πήρα κουράγιο. Τελικά πρέπει να επιμένουμε και να μην τα παρατάμε.

 

Daphne ο γιατρός μου είχε πει σε 5 βδομάδες! Θα μου πεις ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Συν του οτι πέρασα και κάποιες άλλες δύσκολες καταστάσεις μετά το χειρουργείο. Διάβασα το απόσπασμα από το βιβλίο και πραγματικά με άγγιξε! Ξεκίνησες,ε; Πόσα κατεψυγμένα έχετε; Ο άντρας σου πως είναι μετά την επέμβαση;

 

Rianna με το καλό να γίνεις μανούλα! Μίλησες με το γιατρό για τα αποτελέσματα των εξετάσεων; Κανόνισες τελικά την υστεροσκόπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rianna καλως ηρθες στην παρεα μας. Όλα θα πανε καλα, αρκει να το πιστεψεις και να εχεις ανεβασμενη ψυχολογια.!!!!!!

 

capy τι κανεις; Γυρισες στη δουλεια ή εισαι στο κρεβατι και περιμένεις; Πως τα πας με το φαρμακομανι;

 

Rose λογικα θα εχεις γεννησει και θα εισαι με το μωρακι σου 24/7. Ελπιζω να ειχες ευκολη γεννα και να μπεις να μας πεις τα νεα σου όταν μπορέσεις!

 

morouli εγω που είμαι 2 βδομάδες πανω δεν εχω κανει πολύ μεγαλη κοιλια και στο κρεβατι μπορω και κοιμάμαι ακομα μπρουμητα. Μηπως να ανησυχήσω; Εχθες νομιζω το ενιωσα για πρωτη φορα αλλα μπορει να κανω και λαθος γιατι ο γιατρος μου ειπε ότι το πρωτο αργουμε να το ακούσουμε γιατι η κοιλια είναι σκληρη και πως πρεπει να περιμενω γυρω στην 20 - 21 εβδομαδα! Ανυπομονω γιατι δεν εχω άλλο τροπο να ξερω ότι είναι καλα! Αν γινοταν θα ηθελα να πηγαινω για υπερηχο κάθε εβδομαδα!

 

fifoulina ρωτα το γιατρο σου για γυμναστικη. Κι εγω νομιζω ότι θα σου κανω πολύ καλο γιατι είναι αγχολητικη πανω απ όλα!

 

Τα αλλα κορίτσια πως ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!πω πω πολλα μηνυματακια!!θα προσπαθησω να μιλησω με ολες!

daphne μου δρομολογηθηκαν τα πραγματα ε?αντε να φτιαξεις το ενδομητριο να γινει και η εμβρυομεταφορα!απο οτι καταλαβαινω θα εχουμε λιγες μερες διαφορα!το βιβλιο δεν το εχω διαβασει!

riana καλως ορισες στο παρεακι μας και οπως ακουσες  παντα υπαρχουν περιπτωσεις που σου δινουν δυναμη να συνεχισεις!μανουλα θα γινεις ειτε με εξωσωματικη ειτε οχι!

morouli τι κανεις κοριτσακι μου?μεγαλωνη η κοιλτσα σου και σου φαινεται παραξενο?εγω εχω μπει στην τελικη ευθεια!εχω διαβασει τις 50 αποχρωσεις μονο το πρωτο βιβλιο!τωρα διαβαζω το σπιτι διπλα στο ποταμι!ειναι πολυ ωραιο

santaloxilo το καλο ειναι οτι το ευχαριστηθηκατε και αν ειναι να ερθει θα ερθει!η ιστορια της αδελφουλας σου με συγκινησε πολυ!

capy Που εισαι καλε?δεν πιστευω να μην εισαι ξαπλα!

natasaki τι κανεις?ακομα να φτιαξετε το internet?

rosaki μου φιλησε μου τη μπουμπου σου!!

prasini εσυ κοριτσακι μου ολα καλα?ανεβηκε καθολου η ψυχολογια σου?

MIKA μου χαιρομαι που διαβαζω τα νεα σου και καταλαβαινω πως εισαι καπως καλυτερα!

 

κοριτσια μου οπως ειπα και παραπανω ειμαι στην τελικη ευθεια!εχω 5 ωοθυλακια,ηθελα παραπανω αλλα τι να κανω,ελπιζω τουλαχιστον να ειναι καλα!θα ξαναπαω για υπερηχο την παρασκευη και μαλλον η ωοληψια θα γινει δευτερα η τριτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki  το έχω διαβάσει το σπίτι........ πριν χρόνια, είναι απο τα ωραιότερα βιβλία που έχω διαβάσει, μπράβο πολύ καλή επιλογή!!!!

 

Canycrash τι μπρούμυτα καλέ εδώ και το ανάσκελα έχει αρχίσει να γίνετε δύσκολο, πες μου κοπέλα μου πόσα κιλά είσαι? γιατί αν είσαι σαν την κουμπάρα μου 45 κιλά στον 7ο θα αρχίσει κάτι να φαίνεται. χαχαχα. Τώρα που λέω για κιλά έχω βάλει 3,5 κιλά και ελπίζω να καταφέρω να βαζω 1 με 1,5 κιλό τον μήνα που δεν το βλέπω.

 

Fifoulina και εγώ το ίδιο έλεγα και ήθελα, και 15 μέρες πριν κάνω εμβρυομεταφορά, που δεν το περίμενα ζητζγα απο τον άντρα μου να πάει να με γράψει σε pilates..σε καταλαβαίνω.

 

Santaloxilo μην είσαι αρνητική ρε συ, όλα καλά θα πάνε τι τώρα τι μετά...Πάρε το βιβλίο που είπα 5-6 pregnyl  και όρμα

 

Μardio  που είσαι εσύ? Αναρρώσατε και πάτε βόλτες έτσι? καλα κανετε!!

 

Mika αν είμασταν κοντά θα κάναμε ολονυχτία μαζί χαχαχα

 

φιλιά σε όλεςςςςςς σε εκείνες που ξέχασα περισσότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιαααα!

Τι κάνετε?σας διαβάζω συνεχώς αλλά δεν είχα ίντερνετ κ από το κινητό που γράφω τώρα μου βγήκανε τα ματια να στείλω!

MIKA αυτές οι ανοιξιάτικες μέρες με ξεσηκώνουν κ θέλω να βγω!πάλι καλα σημερα είχε συννεφιά εδω στη Θεσσαλονίκη!ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!όλο ακουω για υστεροσκόπηση κ είναι το μόνο που δεν έχω κάνει!τι είναι?την κάνει οποιοσδήποτε γυναικολόγος?κόστος?αχρείαστη για μένα να είναι αλλά ρωτάω για μια φίλη που μου ανέφερε ότι το σκέφτεται...

Η κοιλίτσα σου μεγαλώνει πολύ?

Santaloxilo πονάει η κοιλιά μου κ το στήθος από ορμόνες κ έχω τρελές αϋπνίες ....παραξεκουραστηκα.μονο μαγειρεύω.εσυ πως είσαι?

Daphne με το καλό!καλή αρχή!χοριακη θα κανω σε 7μερες ακριβως αλλα δεν περνάνε οι ατιμες!

Rianna μου καλωσόρισες στην παρέα μας!σύντομα με μωράκι σου εύχομαι!ο γιατρός τι σου είπε για τα αποτελεσματα?εμένα πάντως καλα μου ακουγονται!

Morouli ποσο γλυκουλα θα είσαι με την κοιλίτσα σου?το ιδιο κ η MIKA!αν εχεις πρόβλημα με το έντερο να αποφεύγεις σπανάκι κ βραστα χόρτα!

Fifoulina μου μακάρι να έχουνε πιάσει τα μωρακια μου!εγώ δεν δουλεύω αλλα μου λείπει η δουλεια μου!οι εργασιακές συνθήκες κ συμπεριφορες στην Ελλάδα δυστυχώς είναι ότι χειρότερο έχω βιώσει κ όντως σε στρεσσαρει παραπάνω από το κανονικό!αλλα γεμιζουνε οι μέρες σου!

Candycrash χαλαρώνω όσο μπορώ αν κ σαββατο θα θελα να βγω για φαγητό σε μια ταβερνουλα στη γειτονιά!το φαρμακομανι συνεχιζεται!εσύ κάνε υπομονή κ θα το νιώσεις σύντομα το πρώτο χτύπημα στην κοιλίτσα σου!

Koritsaki mou τέλειο το βιβλίο που διαβάζεις!από τα καλύτερα!5 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑΑΑΑ!!!!τέλεια!δεν χρειάζεσαι ποσοτητα αλλα ποιότητα όπως μου λέγανε κ τα κορίτσια κ εμένα!σου εύχομαι όλα να πανε καλα κ σύντομα να φουσκωσουνε οι κοιλιτσες όλων εδω μέσα!

Σας φιλωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια..μπαινω απο το πανεπιστημίο χιχιχιχ.λοιπον Capy κανενα συμπτωμα ουτε στηθος ουτε τιποτα ως συνήθως....αχ παει κι αυτος ο μηνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου!Σας διαβαζω σημερα,εχω φτασει στην 11η σελλιδα!Αλλα διαπιστωσα πως εχετε και αλλα ποστ!!Απ'οτι εχω καταλαβει μεχρι το σημειο που εφτασα μονο το σανταλοξυλακι και η Dafnoula δεν εχουν μωράκια?

Η Rose γεννησε????????Να ζησει το μπεμπακι!!!!!!

Λοιπον εγω επικοινωνησα με τον γιατρο ο οποιος με επιβεβαιωσε πως οντως εχω μονοκερη μητρα,με μια διαβατη σαλπιγγα.Θελει να κανουμε υστεροσκοπηση,μου ειπε την 17ημερα του επομενου κυκλου μου.Τον ρωτησα τι θα γινει τελικα γιατρε;Μου λεει καλυτερα να τα πουμε μετα την υστεροσκοπηση.Μου ειπε ότι θα γινει με αναισθησια γιατι είμαι και μυγιαγγιχτο εγω,και θα ποναω μετα,εκεινη την ωρα δεν θα καταλαβω τιποτα.Και τον ρωτησα και μετα;Μου λεει,μετα μαλλον προκληση ωορηξιας;Του λεω δηλαδή(όπως καταλαβαίνετε είμαι πολύ σχετικη) και μου λεει,τελος δεν λεμε αλλα,μετα!!!!!!!

Προκληση ωορηξιας και εξωσωματικη παει μαζι;Παντως ειδε πως το σπερμοδιαγραμμα μας είναι αριστο και μου λεει ωραια,θα το κανουμε με προκληση.Τι θελει να πει ο ποιητης βρε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...