Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Απογοητευση νιωθω οχι στεναχωρια...εδειξε κι ενα ρεπορταζ που λογω κρισης οι γονεις αφηνουν τα μωρα και με πηρε απο κατω...δεν νομιζω να ναι λαθος το τεστ κοριτσια γιατι δειχνει 5 μερες μετα τη συλληψη..ακομα κι αν η σπερματεγχυση εγινε Δευτερα και 3 μερες αργοτερα η συλληψη(σας βαζω το ανωτερο οριο)θα εδειχνε...δεν νομιζω οτι ειναι λαθος και χαιρομαι που το εκανα ετσι που στην επετειο μας να μην παρουμε τετοια ψυχρολουσια...Ξερει καμια αν μπορω να κανω τον επομενο μηνα τη δευτερη σπερματεγχυση ή δεν γινεται στο καπακι;;;τουλαχιστον να χω κατι να περιμενω...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

santaloxylo οποτε παμε για αλλα !!!! δεν πειραζει !κοιταμε μπροστα. ναι δεν υπαρχει θεμα,ξανακανεις σπερματεγχυση καπακι!!!!!! βουρ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli παντου τα ιδια ειναι εχουν γινει χαλια τα πραγματα με τις δουλειες απλα οσο μπορεις να μην κουραζεσαι να μην πιεζεσαι και να μην αγχωνεσαι για τιποτα πρεπει να εισαι καλα εσυ για να ειναι και το μωρο....δεν ξερω πως μου καρφωθηκε αλλα πιστευω οτι θα ειναι αγορακι λες να παισω μεσα?στην αυχενικη ισως το δουν και σου πουν αλλα παλι δεν το λενε με σιγουρια..εμενα μου ειχαν πει κοριτσι απο την αυχενικη οχι με σιγουρια αλλα οντως ετσι ηταν!εισαι 12 εβομαδων?δεν σου εχει πει ο γιατρος ποτε θα την κανεις?γινεται μεχρι 13 εβδομαδων απο οτι θυμαμαι πρεπει να τον ρωτησεις τωρα που θα πας γιατι αν περασουν οι εβδομαδες δεν γινεται μετα...

την εκανα και εγω την κυστικη ινωση μου την ειχαν ζητησει στο κεντρο ομως πριν μεινω εγκυος και ειχε βγει αρνητικη...δεν ηξερα καν τι ειναι αφου δεν ηθελα να την κανω γιατι λεω πεταμενα λεφτα ειναι και ειναι και πολλα,165 ευρω κοστισε...οταν ομως εμαθα ψαχνοντας στο ιντερνετ τι ειναι ειπα εννοειται θα την κανω!δυστηχως απο οτι διαπιστωσα δεν υπαρχει ενημερωση απο ολους τους γιατρους και ειναι σοβαρη ασθενεια...μην τρομοκρατεισαι ομως να σκεφτεσαι θετικα το μωρουλι σου ηρθε να μεινει ο Θεος στο εστειλε και θα στο προσεχει....οταν εχεις πιστη ολα πανε καλα μην το ξεχνας!!!

κοριτσακι μου ευχαριστω προσεχω οσο μπορω αλλα εχει ιωση μας ειπε ο γιατρος..μακαρι να μην κολλησω αν και ειχα προχθες λιγο βηχα αλλα ευτυχως μου περασε...μακαρι να μην ειναι πολυποδας και να πανε ολα καλα!οτι ειναι παντος θα το αντιμετωπισεις και θα προχωρησεις δυναμικα τιποτα δεν μας πτοει ;)

σανταλοξυλο χρονια σου πολλα και με μωρακι στην κοιλια χιχιχι εκανα και ομοιοκαταληξια φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

δεν μου λεει κατι το τεστ περιμενε μεχρι την χοριακη!μην βιαζεσαι να πας στο επομενο βημα επιβεβαιωσε πρωτα οτι δεν εισαι και μετα σκεφτεσαι τι θα κανεις...αν και νομιζω οτι μπορεις αμεσα να ξανακανεις θα μιλησεις με τον γιατρο σου ομως και θα σε καθοδηγησει....

candycrash ουτε εμεις κανουμε τρελιτσες γιατι δεν αισθανομαστε καλα και οι δυο...ετσι εβλεπα ονειρα και εγω στην αρχη και ειχα πολλες ορεξεις αλλα αυτο μου εφυγε αργοτερα ειναι λογω των αυξημενων ορμονων που νιωθουμε ετσι!

πρασινη ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

εμεις δεν ειχαμε πει οτι δεν μπορουμε και μας ρωτουσαν καθε φορα γιατι δεν κανετε και τι περιμενετε τοσα χρονια...στην αρχη λεγαμε δεν θελουμε,αν και προσπαθουσαμε,μετα λεγαμε καποια στιγμη θα ερθει και στο τελος σε καποιους συγκεκριμενους που επεμεναν λεγαμε θα ερθει στην ωρα του δεν ειναι κατα παραγγελεια ενα μωρο...τα εχουμε ακουσει τοσα χρονια ολα αυτα απειρες φορες...στο τελος ειχα παθει ανοσια και δεν με στεναχωρουσε τι ελεγαν!οτι και να πιστευαν πριν η πιστευουν πως ηρθε τωρα το μωρο δεν με νοιαζει δεν προκειτε να τους πω ποτε πως εγινε και αν ειχαμε προβλημα η οχι..να το πω απλα δεν γουσταρω να ξερει ο καθενας το τι κανω μονο οι γονεις μας το ξερουν και αναγκαστικα καποιοι λιγοι συγγενεις!ο κοσμος ειναι στενομυαλος μονο να κουτσομπολευει θελει και αν το ελεγα θα το επαιρναν αρνητικα και δεν το ηθελα με τιποτα....ασε που ειχε το προβλημα ο αντρας μου που εκει ειναι ακομα πιο λεπτο το ζητημα!

ΜΙΚΑ ιωση ειχες τελεικα και εσυ γι αυτο υπεφερες τοσο καιρο ετσι εχει και ο αντρας μου...προσπαθω οσο ειναι εφικτο να μην κολλησω και εγω!τοσο χαλια ειναι η μαννουλα σου που φοβασαι μην γινει το μοιραιο?ηρεμησε και ευχομαι ολα να ειναι περαστικα συντομα....

capy καλα αποτελεσματα και με το καλο να ξεκινησεις!σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου συντομα να ερθεις στην θεση μου γιατι οπως λενε εκει που ησουν ημουνα και εκει που ειμαι θα ερθεις ;)

 

νιωθω πιεση χαμηλα,εχω πονακια περιοδου,εχω συσπασεις ολα προετοιμαζονται για την μεγαλη μερα...κοριτσια μου την Τριτη θα παμε να δουμε την μπεμπα μας θα εχω μπει ηδη στον μηνα μου οποτε αναμενουμε νεοτερα....να δουμε πως προχοραω γιατι η μικρη εχει παρει ηδη θεση!

ειναι αρκετα δυσκολα πλεον αλλα αγχωνομαι λιγακι για να πανε ολα καλα....

φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σανταλοξυλο βρε σανταλοξυλο ξυλο θα φας τελικα...παλι τα ιδια; ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ δεν κανουμε τεστ πριν τις 14 μερες!οκ;αντε τωρα....ωωωωωωωωωωωωωωωωωω

τζαμπα χαλιεσαι τζαμπα...υπαρχουν κοπελες που το εκαναν με καθυστερηση και ισα που εδειξε..ειναι ψεμα μεγαλο οτι δειχνει 5 μερες απο τη συλληψη δεν υπαρχει τοσο ευαισθητο τεστ!!!!

ροουζ με το καλο δεν το πιστευω!!ααα θα γινεις μανουλα!!!με το καλο!ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να κρατησεις το θαυματακι σου αγκαλιτσα!τσακ μπαμ περασε!μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι πως συνεχιζω την προγεστερονη μιας και αυτη ηταν η απαντηση του γιατρου μου"συνεχισε την προγεστερονη"κι οταν ειπα μα μου μου ειπε με χοριακη το Σαββατο θα συζητησουμε τα αποτελεσματα....αρα ισως να υπαρχει μια μικρη ελπιδα...τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια...σας ευχαριστω πολύ για τις ευχες σας για τη μανουλα μου. Μακαρι να πιασουν. Είναι πολύ δυσκολα τα πραγματα...πολύ....προσπαθω να μην το σκέφτομαι και να τα βλεπω θετικα. Θελω να προστατευσω τα μωράκια μου. Χθες ενώ μαγιρευα χτυπάει τηλ από το γιατρο μου. Ηταν η γραμματεας να μου πει αν θελω να καναμε την αυχενικη 2 μερες νωρίτερα απ το ραντεβού μας. Φυσικα και ηθελα και πηγαμε!!!!!!!!!!! Τα ειδαμε είναι μια χαρα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!!!!!!!!! Το ένα είναι κοριτσακι και το άλλο ειχε κατι μεσα στα ποδαράκια και ξεπροβαλε. χαχχαχαχχαχα! Θα δειξει......! Χαιρομαι που είναι καλα τα μωρουλινια μου! Μου μετρησε και τον τραχηλο όλα οκ. Μωρουλι ποτε θα κανεις αυχενικη εσυ? Για ρωτησε το γιατρο σου..Μια χαρα θα είναι και η εξεταση σου...μην αγχωνεσαι.Κοριτσακι και capy με το καλο να ξεκινήσετε! santaloxylo  περιμενε να κανεις χοριακη ...εγω δεν πολυεμπιστευομαι τα τεστ και ειδικα τα πολυ νωρις.candycrash και γω εχω ορεξη για αταξιες και γω. Ο αντρας μου φοβαται. Αλλα χθες ρωτησα το γιατρο και μου ειπε χαλαρα μπορω. Ε θα το δοκιμασω καποια στιγμη και θα αποπλανήσω τον αντρα μου. χαχχαχαχαχα!Rose  τι ομορφα κοντευεις να παρεις αγκαλιτσα τη μπεμπα σου!!!!!!!!!!!!ΔΑΦΝΗ εκανες και συ για κυστικη ε?παντως εχει παρα πολλες εξετασεις προγενητικου οι οποιες δεν συμπεριλμβανοντε στις απαραιτητες. Εμεις κανουμε τις βασικες.

Σας αφηνω με παιδευει η Μαριω μου. Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose  εισαι στην τελικη ευθεια!!!!!!!!!!!!!! αντε με το καλο και με ενα πονο!

 

και εγω της ιδιας αποψης ειμαι με σενα - δε θελω ο καθε ενας να ξερι τι κανω και πως το κανω. θα προσπαθω να διωξω τις κακες σκεψεις που μου φερνουν αυτες οι ερωτησεις

 

μολις γυρισα απο τη σπερματεγχυση.αν και οι συνθηκες δεν ειναι ευοιωνες,δεν εχω παρα να περιμενω και να ελπιζω σε κανα θαυμα.

θα δουμε σε δυο βδομαδες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω τετοιααααααααααααααααααααααααααα μια χαρα θα παει η δικη σου κοριτσακι μου και μετα θα ναι η δικη μου σειρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο φφφφφφφφοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πρασινακι μου ολα καλα θα πανε..ξερω πως νιωθεις !!!αναμονη πολλα φιλια..ποσες μερες μετα σου ειπε για χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo είναι πολύ νωρίς για τεστ! Εδώ εξωσωματικη κάνεις και σου λένε σε 14 μέρες χοριακή! και παίζει να ειναι και χαμηλή στην αρχή.. άρα, μην τσιμπας, το Σάββατο ή τη Δευτέρα βουρ για χοριακή!

 

morouli, η εξέταση για κυστική ίνωση είναι για γεννετικό νόσημα, δεν είναι όπως η χοριακή.. μήπως δεν χρειαζόταν να την κάνεις αλλά μόνο ο σύζυγος? sorry που πήρα το θάρρος..

 

Εμείς αύριο πάμε για χειρουργείο κιρσοκύλης, και ο Θεός βοηθός.. αδιαθέτησα και σήμερα και από αύριο μετράω αντίστροφα για την μεταφορά των κατεψυγμένων... για να δούμε τι θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικα ουαου!!! Λες να ειναι ενα και ενα θα τρελλαθω!! Μια ομορφια θα ναι! Οτι θελει ο Θεος αφου ειναι υγιεστατα....Ασε καλε τις αποπειρες για σεξ κατα μερους μη τρεχουμε...εμεις σχεδον 1 χρονο αποχη απο το σπορ ειχαμε...1 μηνα που εκανα τις ενεσεις δεν ηθελα μετα 8 μηνες εγκυος ουτε λογος φοβομουν μετα το 40 ημερο που γεννησα η πρωτη αποπειρα.Υπομονη αξιζει

Prasini daphne και santaloxilo καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ευχαριστω πολυ!ειδες πως περασε ο καιρος ουτε εγω το πιστευω οτι πλησιαζει η μερα που θα κρατησω την μπεμπα μου αγκαλια...εχω αρχισει και σκεφτομαι τα παντα τωρα πως θα γεννησω αν ολα πανε καλα,μετα πως θα τα βγαλω περα με το μωρο και ολα αυτα ξερεις που σκεφτομαστε ολες οι πρωτομαννουλες...

ΜΙΚΑ τι να πω για την μαννουλα σου ευχομαι πραγματικα οσο δυσκολα και να ειναι να περασουν συντομα...ολα καλα με τα μωρακια τι ωραια!λες να ειναι και τα δυο κοριτσακια?πω πω ο αντρας σου μετα θα φυγει απο το σπιτι χαχαχαχαχ αληθεια mardio ο δικος σου πως επιβιωνει? :P

οσο αναφορα το σεξ και εγω προτεινω να προσεχεις πολυ ;)

Πρασινη ευχαριστω πολυ μακαρι να αληθευει ο ενας πονος που λενε ολοι χαχαχαχα θετικη ενεργεια και πιστη οτι θελει ο Θεος θα γινει γι αυτο λεγεται θαυμα...φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλη επιτυχια!!!!!

Δαφνη τοτε την κυστικη επελεξα να την κανω εγω μια που ειχα κανει τις πιο πολλες εξετασεις και ηταν αρνητικη οποτε δεν χρειαστηκε ο αντρας μου να την κανει....η ο ενας η ο αλλος την κανει και μονο οταν βγει θετικη γινεται και στον αλλο!!!!πολυ καλη επιτυχια με την επεμβαση φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne_b καλημερα καλη επιτυχια στο χειρουργειο ολα θα πανε καλα...ενα βημα πιο κοντα εισαι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε φιλιααααααααααααααααααα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose με ενα πονο πραγματικααααααααααααααααααα αχ να ρεθι η μπεμπουλα να φυσαει κι αυτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Μικα μου λυπάμαι πολύ για τη μανουλα σου ευχομαι να ναι περαστικά!!!!για τα μωρα απο την αρχη εγω πιστευα οτι θα ναι ενα κι ενα....θα γινει ο γιος ..απλα ως γνησιο αρσενικο δεν ανοιγε στον υπερηχο τα ποδια χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikaki τι καλα ειδες τα ζουζουνια, ωραια θα ειναι ενα και ενα αλλα και κοριτσακια ουαουυυυυυυυυυυυυ!!!!!! Γερα δυνατα και υγειαααααααααααα να εχουν κουκλα μου. Εγω σημερα θα δω το μπεμπακι και θα μαθω και για την αυχενικη μου.

Η κυστικη ινωση πλεον ειναι απαραιτητη μου επαν οταν μου την εδωσαν γιατι τον Μαιο που εκανα παλι προγενετικο πριν την εξωσω. δεν την ζητησαν καν. Καλα κανουν απλα μου ετυχε τωρα να μου πει ο αλλος την ατυχια τους και εγω να εχω ασπρησει. Ολα καλα θα πανε!!!!! Περαστικα στην μανουλα σου ευχομαι να προσπερασει.

Prasini οι συνθηκες ειναι μια χαρα, δεν καταλαβαινω γιατι τετοια αρνηση ρε κοριτσια, τι ειναι αυτο το πραγμα. Αφου το θελετε θα ρθει! Οχι σημερα; Αυριο!!!! Θετικες ομως!!!!!!!!!!! Αααααααααααα

Δαφνη καλη επιτυχια και μετα βουρρρρρρρρ για δυδυμα σε βλεπω!!!!

Mardio και εγω καπως ετσι το σκεφτομαι αλλα αν εχεις πολλες ορεξεις οπως τα κοριτσια τι κανεις χαχαχα. Εγω ακομη δεν το σκεφτομαι; Δεν μου εχει ερθει; Δεν θελω γιατι φοβαμαι; Δεν ξερω

Rose ε ε ερχεται!!!!!!!!! Μωρε με εναν πονο και τσουπ η τσαπερδωνα σου!

Santaloxilo μην βιαζεσαι! Και μην ξανακανεις τεστ ποτε!

Θα σας ενημερωσω αυριο τα νεα απο το μπεμπακι μου. Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να ειναι και τα δυο κοριτσακια?πω πω ο αντρας σου μετα θα φυγει απο το σπιτι χαχαχαχαχ αληθεια mardio ο δικος σου πως επιβιωνει? :P

 

Εγω Rose φαλακρό τον γνωρισα φαλακρό τον παντρεύτηκα....οπότε δεν ευθυνόμαστε το χαρέμι του για το αποτέλεσμα....χα χα...Ονειρεύεται ο κακομοίρης ότι μια μέρα θα λέει νερό,παντόφλες,φαί και θα τρέχουμε όλες μαζί!!!Αν και γω το σκηνικό το βλέπω με τις κόρες μας να ναι με ανοιχτό το χέρι και να του λένε: μπαμπά λεφτά για το hondos!!!!χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σανταλοξυλο και τωρα φυσαει η μπεμπα μεσα απο την κοιλια τι νομιζες ;) φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

μορουλι ολα καλα να πανε σημερα στην αυχενικη περιμενουμε νεα σου...αντε θα δεις το μπεμπακι και θα τρελαθεις το ποσο εχει μεγαλωσει!ισως σου πει και το φυλλο αν φαινεται...

Mardio με το ονειρο μου φαινεται θα μεινει χαχαχαχα πεστου δεν θα ξερεις ποια θα στα εχει πρωτο παρει βρε καημενε αδεις θα ειναι οι τσεπες χαχαχαχα τι να κανουμε ετσι ειναι τα κοριτσια σουρλουλουδες :P γερα να ειναι αυτο εχει σημασια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo να σαι καλα!!!!!!!!!!ηρθε το αερακι που μου εστειλες. μακαρι να πανε ολα καλα.

και εσυ μην αποθαρρυνεσαι.εχεις ακομα μερες!

μου ειπε στη 13-14η μερα αν δεν εχω αδιαθετησει να παμε να την κανουμε..μακαρι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα.

daphne - ευχομαι ολα καλα για το χειρουργειο αυριο και γρηγορη αναρρωση. πως ειδατε οτι ειχε κιρσοκηλη? τι εξετασεις κανατε?

και μετα θα δοκιμασεις εξωσωματικη? εχεις ηδη δωσει ωαρια? - πες μου λιγα πραγματα για τη διαδικασια καθως ειμαι ασχετη στο θεμα και θα ηθελα να δω ποια ειναι η διαδικασια για εξωσωματικη,

rose mou ευχαριστω για τη θετικη ενεργεια -  και εσυ και η μπεμπουλα σου  - φυσηξτε φυσηξτε

mardio ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!

morouli εχεις δικιο αλλα η θεωρια απο την πραξη στο να σκεφτεσαι αισιοδοξα ειναι πολυ δυσκολη.

αλλα εχεις πολυ δικιο -- το ιδιο μου λεει και ο αντρουλης - αλλα εγω..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prasini πιστεψε με οτι ξερω πολυ καλα πως ειναι, απλα καταλαβα πως δεν κανει καλο και στην τελευταια μου και τυχερη προσπαθεια ημουν και ενιωθα ετσι οπως σε συμβουλευω. Ζησε την καθημερινοτητα σου σαν να μην εχει αλλαξει τιποτα. Περασε το μεσα σου! Οτι ειναι να γινει θα γινει! Σου ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli θα προσπαθησω να ακολουθησω τη συμβουλη σου!!!!!!!απο το στομα σου και στου θεου το αυτι! θα προσπαθησω και εγω να βοηθησω με την ψυχολογια μου την κατασταση.  :-)

σε ευχαριστω για τη συμπαρασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να λες μεσα ελα θαυματακι μου!!εγω ετσι ελεγα και χαμογελουσα(εκεινη την ωρα γιατι πριν σας ειχα πρηξει με γκρινια)επισης να κανεις μια προσευχουλα...σα διαδικασια δεν ειναι τιποτα..κι οταν εφυγε ο γιατρος κι εμεινα ξαπλωμενη κανα τετταρτο θυμαμαι που ειπα και τωρα εγω κι εσεις στα σπρματοζωαριο..λοιπον μαγκες κολυμπατε ....αντε να τελειωνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα, prasini ετσι κοπελα μου αισιοδοξια! Θα ερθει η σωστη στιγμη απλα δεν ξερουμε ποτε ειναι. Ευχομαι να ειρθε η δικη σου!!!!

Santaloxilo επισης καφαλι ψηλα και θετικη σκεψη!

Εγω κοριτσια πηγα εχτες και ειδαμε το μωρακι μας. Εχω ενα ομορφο παιδακι, ειδαμε χερακια, ποδαρακια, δαχτυλακια κοιλουμπιτσα, ματακια, χειλακια ολα τα καλουδια ειχε το μικρο μου!!!!!! Ειχαμε μια πολυ καλη εξεταση εχτες γιατι το μικρο ηταν σε τετοια σταση που μπορεσαμε και ειδαμε το αυχενικο υγρο και ηταν κατω απο το οριο!!! Τελεια, ειδαμε και το ρινικο κοκκαλο που και αυτο ηταν καλο. Μου ειπε την αλλη εβδομαδα να κανω την αυχενικη και να μην εχω ανχος γιατι φαινονται ολα καλα. Το τυπικο θα κανω!!!!!! Εκανε και αλλη μια μετρηση που δεν θυμαμαι και ειχε σχεση με την καρδια και το νευρικο αν δεν κανω λαθος τελος παντων και αυτη πολυ καλη!!!

Ηταν υπεροχο αυτο που εζησα εχτες, κουνιοτανε. Τι να πω ρε κοριτσια δεν περιγραφετε.

Η κυστικη φυσικα ΑΡΝΗΤΙΚΗΗΗΗΗΗΗ!

Αυτα απο μενα. Ολα καλα!

Εσεις; Που ειστε;

Ολες που ειστε λεω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες και απο μενα!πως ειστε σημερα?

μορουλι διαβαζω οσα γραφεις συγκινουμε και χαμογελαω γιατι μου θυμισες εμενα που ενιωσα ακριβως οπως εσυ τωρα την ημερα της αυχενικης...δεν ειναι μαγικο συναισθημα να βλεπεις πλεον εναν ολοκληρωμενο μικρο ανθρωπακι να κουνιετε μεσα σου?ειναι απιστευτο ευχομαι συντομα ολες σας να το ζησετε....ειδες και η κυστικη μια χαρα ολα πανε πολυ χαιρομαι,να προσεχεις πολυ!!!αληθεια ποιος σε παρακολουθει τωρα?ο γιατρος απο το κεντρο?

σανταλοξυλο και πρασινη φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο την μπεμπα που κλωτσαει τωρα και μενα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Rose o ιδιος γιατρος με παρακολουθει. Δεν σκοπευα να αλλαξω. Ξερει το ιστορικομου καλυτερα απο τον καθενα, την ψυχολογια μου τα συναισθηματα μου. Ξερει ναμε αντιμετοπισει για να αντιμετοπισω. Εσυ τον ιδιο εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Rose o ιδιος γιατρος με παρακολουθει. Δεν σκοπευα να αλλαξω. Ξερει το ιστορικομου καλυτερα απο τον καθενα, την ψυχολογια μου τα συναισθηματα μου. Ξερει ναμε αντιμετοπισει για να αντιμετοπισω. Εσυ τον ιδιο εχεις;

 

ναι και εγω τον ιδιο εχω..συνεχισα με αυτον γιατι ειχα παθει την υπερδιεγερση και με παρακολουθουσε συχνα επειδη ημουν χαλια και ετσι εμεινα...πως να φυγω μετα εφοσον εχω περασει τα παντα μαζι του!!!αυτος μου ειχε κανει την μια απο τις τρεις παρακεντησεις...οπως λες και εσυ ξερει τι μπορεις να αντιμετωπισεις και ποσα αντεχεις...ειναι πολυ καλοι γιατροι παντος ολοι εκει μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Χαθηκα λιγακι γιατι δεν προλαβαινω να γραψω ο μικρος ειναι αγκαλιτσα και κολλημενος στο στηθος ενω η μικρη τρεχει συνεχως γυρω μου διεκδικώντας πιο πολυ αγαπη αχ και πως να της δωσω να καταλαβει οτι την αγαπω το ιδιο! τεσπα θα το δειτε το εργο ολες σας σύντομα. Οπως καταλαβατε ειμαστε καλα και ζουμε το ονειρο που ολες εδω μεσα ζειτε ή ειστε στην αρχη του ταξιδιου της εγκυμοσύνης ή ακομα το παλευεται παντως ενα ειναι το σιγουρο οτι αξίζει καθε προσπαθεια καθε λεπτο αγωνα γιατι η δικαιωση ερχεται τελικα.

Rose κοντευεις γλυκεια μου να γεννήσεις κι εσυ πως περασε ο καιρος η μικρουλα θα ειναι μια πανεξυπνη και πενταμορφη κοπελια σαν την μαμα της σιγουρα με το καλο. Αν θες διαβασε την ιστορια του τοκετου μου την ανεβασα στο site επιτελους μαμα εχει αρκετες πληροφοριες και σίγουρα δεν θα σε αγχωσει γιατι ξερω πως νιωθεις.

Morouli συγχαρητηρια για την καταπληκτικη εξεταση ολα ειναι μια χαρα και συντομα θα εχετε και το φυλο αν σας ενδιαφερει φυσικα πήρες το πρωτο μαξιλαρακι.

Santaloxilo σκεφτεσαι πολυ σωστα η προσευχη ειναι οτι πιο παρηγορο στον Γολγοθα που ανεβαινουμε.

Καποια νεα κοπελα νομίζω ρωτησε ποσο κοστίζει η εξωσωματικη εγω με 7 προσπαθειες μια επεμβατικη λαπαροσκόπηση και δυο γεννες ειμαι στα 26.000 αλλα το κοστος ειναι μηδαμινο και το ξεχνας αν τελικα τα καταφερεις. Παντως σημερα οι τιμες επεσαν ivf περιπου 2200 μεσω ορο. εως 2500.

Πολλα φιλια σε ολες και εννοειται οποια θελει μπορει να μπει να διαβασει την ιστορια στο επιτελους μαμα επίσης μπορει να θετει ερωτηματα στο forum εκει και εγω θα φροντίζω να απανταει και γιατρος αλλα και να βρίσκω αρθρα σχετικα με τις ερωτήσεις σας.

Τo site αυτο το εφτιαξα μονο για να βοηθαω βεβαια τωρα δεν εχω χρονο αλλα θα ηθελα μερικα like να παρει μπροστα οσες το επιθυμειτε. Στο μελλον θα ζηταει η καθεμια οτι θελει και οποια το εχει θα της το προσφερει ετσι το εχω φανταστει ακομα και ρουχα και καροτσια κτλ εχουμε ήδη ξεπαραδιαστει και ειναι ωραιο να μοιραζόμαστε τα πραγματα μας απο τα πολυτιμα μωρακια μας.

 

Μακαρι να ειχα περισσοτερο χρονο να αναφερθω και στα αλλα κοριτσια εχετε την αγαπη και την συμπαρασταση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...