Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς σας βρήκα


Mary S.

Recommended Posts

MARY μου σ ευχαριστω πολυ που μου ειπες πως σου ηρθε, οποτε εγω ειμαι στη φαση με τα καφε, να περιμενω αυριο την περιοδο;

Θα μπορω λες να παω τη δουλεια μου; Θελω να το περασω ανωδυνα ψυχολογικα, κ αν δουλευω θα ξεχνιεμαι...

Εσυ τι εκανες οσο ειχες την περιοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MONI μου σ ευχαριστω πολυ!! Καλως σας βρηκα, πραγματικα κοριτσια, εδω μπορουμε να μιλαμε ανετα γι αυτα που περναμε!!

LITTLEMISS καλως ορισες στην παρεουλα μας, με το καλο κ συ να μεινεις εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εμένα ήταν έτσι,γενικά δεν ξέρω.Πάντως ο γυναικολόγος μου είχε πει να περιμένω κατι σαν περίοδο.Εγώ είχα και πόνους περιόδους έντονους,αλλά μονο την πρώτη μερα με το αίμα.Ημουνα στο σπίτι,αλλά έχω δικιά μου δουλειά και μπορούσα.Στο ψυχολογικό πάντως,δεν ήμουνα καθόλου καλά,κι ακόμη δεν είμαι και υποθέτω είναι επειδή το πέρασα στο σπίτι,δεν μπορουσα να ξεχαστώ,το σκεφτόμουν συνέχεια.Θέλω να περάσει όλο αυτό και να ξεκινήσω πάλι προσπάθειες.Κάνε υπομονή και όλα θα περάσουν,εύχομαι να συζητάμε σε λίγο τις εγκυμοσύνες μας,να έχουμε η μία παρέα την άλλη.Θα κάνεις κάποιες εξετάσεις?

Επεξεργάστηκε από Mary S.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπε να μην τρελαθω να τρεχω σε εξετασεις, επειδη ειναι μια χρωμοσωμικη ανωμαλια, κ απλα τυχαινει.

Να συνεχισουμε τις προσπαθειες μου ειπε κ ανυπομονω!

Απλα σκεφτομαι να δω για μεσογιακη αναιμια, επειδη ο αντρας μου εχει το στιγμα.

Ψυχολογικα ειμαι καλα, αλλα προσεχω πολυ με ποιους το μοιραζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά κάνεις,νομίζω όταν το ξέρουν οι γύρω σου η αντίδραση τους δεν είναι πάντα αυτό που θα ήθελες.Εγώ θα κοιτάξω για χλαμύδια,ουρεόπλασμα,μυκόπλασμα,πιθανόν μόνο αυτά.Για αναιμία έχω κάνει ήδη τις εξετάσεις,όσο ήμουν ακόμη έγκυος.Κι εγώ σαν κι εσένα ανυπομωνώ να αρχίσουμε πάλι προσπάθειες.Πόσο σου είπε να περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mimi Καλώς όρισες... Σ' ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου..Κ γω ανυπομονώ να έρθει εκείνη η στιγμή..Αγχώνομαι αρκετά με όλα αυτά που διαβάζω κορίτσια...αλλά ξερώ ότι είμαστε δυνατές εμείς οι γυναίκες και το παλεύουμε μέχρι τέλους..Κουράγιο και υπομονή σε όλες τις προσπάθειες σας κορίτσια μου..Πάντα με αγάπη και χαμόγελο όλα..και όλα θα πάνε καλά..Εύχομαι συντομα να μπω κ γω στη διαδικασία..αλλά πρέπει να πρώτα να έχω μία βάση για το μπεμπάκι...Προς το παρόν κάνω "πρόβα" με τη μικρή μας μπουμπού... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Littlemiss να είσαι καλά!Εμείς οι γυναίκες είμαστε πολύ δυνατές όντως,πόσο μάλλον όταν προσπαθούμε για κάτι τόσο σημαντικό.Mimi προσπάθησε να μην αγχώνεσαι,Σκέψου ότι προχωράμε μαζί,ελπίζω το foroum να μας φέρει γούρι!!! [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mary nαι θα προσπαθω να μην το σκεφτομαι...

Κοριτσια εδω ειμαστε να βοηθαμε η μια την αλλη!!!

Littlemiss εχεις τον τροπο να χαιρεσαι, κ να παιρνεις δυναμη! Μπραβο!!

Επεξεργάστηκε από mimi277
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντα υπάρχει ένας λόγος να χαμογελάμε..Απλά πρέπει να τον βρούμε..[smilie=toothy4.gif]

post-18659-13873940637797_thumb.jpg

Επεξεργάστηκε από littlemiss
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρία...Καλώς όρισες στην παρέα..Όντως το site είναι πολύ ενδιαφέρον...Και το καλό είναι ότι μπορείς να συζητήσεις και να ακούσεις πολλές γνώμες και συμβουλές.. Έχεις παιδάκια? Είσαι εγγυούλα? Σε τι στάδιο βρίσκεσαι??

Mimi & Mary...εύχομαι κορίτσια να είστε καλά και να συνεχίζετε τις προσπάθειές σας... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Εβδομάδα κορίτσια!!! Πάντα ΔΥΣΚΟΛΗ αυτή η Δευτέρα..

Να έχετε όλες μία υπέροχη εβδομάδα!! Φιλιά και καλά κουράγια!

Ν Α Χ Α Μ Ο Γ Ε Λ Α Τ Ε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι εγω ειμαι στη φαση αφου ειχα μια εγκυμοσυνη που δεν προχωρησε, κ ανυπομονω να εχω να ξαναμεινω εγκυος να το χαρω!

Βασικα δεν ειχαμε προλαβει ουτε να δουμε εμβρυο, οποτε δεν μας πειραξε κ τοσο.

Ισα ισα που το πηραμε θετικα οτι πια δεν ανησυχουμε αν μπορουμε να ξαναμεινουμε, οποτε θα το απολαυσουμε πλεον χωρις το ιδιο αγχος!

18 βδομαδων...αρα μωρακι Μαρτιου θα ναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα mimi277

Ναι γεναω 24 Μαρτιου σου ευχομαι να μεινεις πολυ συντομα εγκυος και να εχεις μια πολυ ωραια εγκυμοσυνη! Εμενα με παιδεψε λιγακι με εμετους, ζαλαδες, καουρες αλλα ειναι ωραια να ξερεις οτι μεγαλωνει μεσα σου το παιδακι σου, ειδικα τωρα που το νιωθω κιολας ειναι ακομα πιο ωραια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...