Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς σας βρήκα


Mary S.

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα όλους και όλες.Είμαι καινούργιο μέλος στο foroum,μόλις χτες έκανα εγγραφή,αν και το παρακολουθώ αρκετό καιρό τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι στις προσπάθειες,νομίζαμε πως τα είχαμε καταφέρει αλλά δυστυχώς απέβαλα πριν μια εβδομάδα.Εσύ αν κατάλαβα καλά,είσαι έγκυος και έχεις και ένα παιδάκι??Μην με παρεξηγείς,αλλά ακόμη είμαι καινούργια και δυσκολεύομαι λίγο,δεν ξέρω πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς σας βρήκα.δυστυχώς όχι,δεν είμαι έγκυος...προσπαθώ εδώ κ 9 χρόνια ..το μόνο που έχω κάνει είναι μια σπερματενχηση κ αυτό επεδί εγώ πήγα και επέμενα στο γιατρό ..τελικά φτέο εγώ που πέρασαν τόσα χρόνια:oops: ...όπως διάβασα και εση στη προσπαθια είσαι ..λυπαμε για το κακό που σου συνέβη και σου ευχομε την επόμενη φορά να είναι τυχερή σου :thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σου εύχομαι ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου στην αγκαλιά σου.Προσπάθησε να διώξεις το άγχος και να έχεις θετική σκέψη,ξέρω ότι είναι δύσκολο,μα είναι κ τόσο σημαντικός ο παράγοντας άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι ..να σου πω την αληθεια προσπαθώ να μη ανχονομε ..πιο πολλή νιώθω κουραζμένη παρά αγχωμένη ..αλλά που θα παι θα πετιχομε το στόχο μας ..ξέρω πως μια μέρα όλες μας θα έχουμε στην αγκαλιά μας από ένα μωράκι:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χρειαστηκα απόξεση κι έτσι με το τέλος της περιόδου θα πάω για καποιες εξετάσεις.Η όλη διαδικασια των εξετάσεων με αγχώνει ιδιαίτερα.Εσύ,έχεις κάνει εξετάσεις αυτό το διάστημα που προσπαθείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας το εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου. Κι εγω απο ότι βλέπετε απο τα τικερακια μου ξεκίνησα αυτο τον αγώνα για απόκτηση παιδιου με μια αποτυχία η οποία μου στοίχισε. Ομως δεν τα έβαλα κάτω και με πίστη στο Θεό κατάφερα και αποκτησα ενα αγοράκι. Τωρα, πρώτα ο Θεός, περιμένω και τα μπεμπα μου. Ηρεμηστε και ο θεός θα σας στείλει το θαυματακι σας.

Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ χτες έπρεπε να κάνω εξέτασης,δεν τα κατάφερα γιατί είτανε σάββατο ..και έτσι είμουνα μέσα στα νευρα ...τώρα θα περιμένω τον άλλο μήνα ..εση πάλι μη μου ανχονεσε ,εξέτασης είναι έτσι και αλιος πρέπη να γίνουν ..μακάρι να έχεις καλό γιατρό για να μη σε ταλιπορούν πολλή ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας το εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου. Κι εγω απο ότι βλέπετε απο τα τικερακια μου ξεκίνησα αυτο τον αγώνα για απόκτηση παιδιου με μια αποτυχία η οποία μου στοίχισε. Ομως δεν τα έβαλα κάτω και με πίστη στο Θεό κατάφερα και αποκτησα ενα αγοράκι. Τωρα, πρώτα ο Θεός, περιμένω και τα μπεμπα μου. Ηρεμηστε και ο θεός θα σας στείλει το θαυματακι σας.

Φιλια.

ευχαριστούμε πολύ ...να σου ζήση το αγοράκι, και με το καλό να έρθη το μωράκι ..πόσο μηνών είσαι ? η αληθια είναι πως εγώ προσποπικά δεν μιράζω τα προβλήματα μου με συνγενής φίλους κ.τ ..διβαζοντας τετια μνμ περνο κουράγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη,όλα να σου πάνε υπεροχα.Κι εγώ το περνάω μόνη μου όλο αυτό,προσπαθώντας να μην στεναχωρώ τους γύρω μου.Εδώ μέσα βρήκα κοπέλες που πέρασαν κάτι τέτοιο κ πήρα πολύ δύναμη για να συνεχίσω.

evinicolas 1980 λυπάμαι πολύ για αυτό που βίωσες.Ηταν ένα τυχαίο γεγονός η είχες προβεί κι εσύ σε εξετάσεις κ βρήκες κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα , αυτή τη φορά είπα να πάω σε ενδοκρινολογο όχι σε γινεκολόγο ...πρέπη να κάνω τα εξής .TSH/TPO/FSH/LH/E2/PAL/DHEA'S .όπως κατάλαβα τα περισότερα έχουν σχέση με το θεροίδη ...να δούμε τη θα βγει ...μετά σε γινεκολόγο πάλι τρέξιμο πόλη με πρεημένη ..[smilie=laughing5.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, καλως σας βρηκα κ γω!

MARY S σε ευχαριστω που μ εβαλες στην παρεα, η αληθεια ειναι οτι περναω κ γω την ιδια ακριβως φαση με σενα, κ περιμενω την αποβολη μερα με την μερα.

Απ την προηγουμενη Δευτερα με ειδε ενας γυναικολογος ο οποιος με βοηθησε να καταλαβω τι συμβαινει στις περιπτωσεις με αποβολη.

Ειμαι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη κ ειμαι 2 μηνων. Μου ειπε τι δε θα χρειαστει αποξεση, οποτε περιμενω να ξεμπερδεψω για να μου φυγει ολο αυτο το βαρος. ΜΑΙΡΗ πως σου ηρθε αυτη η περιοδος;

Απ το Σαββατο εχω λιγα καφε κ μεχρι σημερα τιποτα... Ποναω, εχω ενοχλησεις κ νιωθω εξαντλημενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, καλως σας βρηκα κ γω!

MARY S σε ευχαριστω που μ εβαλες στην παρεα, η αληθεια ειναι οτι περναω κ γω την ιδια ακριβως φαση με σενα, κ περιμενω την αποβολη μερα με την μερα.

Απ την προηγουμενη Δευτερα με ειδε ενας γυναικολογος ο οποιος με βοηθησε να καταλαβω τι συμβαινει στις περιπτωσεις με αποβολη.

Ειμαι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη κ ειμαι 2 μηνων. Μου ειπε τι δε θα χρειαστει αποξεση, οποτε περιμενω να ξεμπερδεψω για να μου φυγει ολο αυτο το βαρος. ΜΑΙΡΗ πως σου ηρθε αυτη η περιοδος;

Απ το Σαββατο εχω λιγα καφε κ μεχρι σημερα τιποτα... Ποναω, εχω ενοχλησεις κ νιωθω εξαντλημενη.

Καλός ήρθες Mimi. λυπαμαι για ότι σου συμβενη, το μόνο που μπορώ να πο, είναι κουράγιο κ ψηλά το κεφάλι. θα τα καταφερουμεε υποστηρίζοντας μια με την άλλη[smilie=lurk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ήρθες Mimi.Διαβασα την εμπειρία σου σε άλλο θέμα και δυστυχώς είμαστε στην ίδια θέση.Εμένα ξεκίνησε σαν καφέ και 2-3 μέρες,και μετα ήρθε το αίμα,σε εμένα προσωπικά ήταν σαν περίοδος αλλά αυτό κράτησε άλλες 2 μέρες,μέχρι κ σημερα έχω ελάχιστο.Είχα ακούσει μέχρι και πως θα πλυμμυρήσω,αλλά τίποτα τέτοιο δεν μου συνέβη.Δεν ξέρω βέβαια πως είναι σε κάθε γυναίκα.Εσένα σου δώσανε κάτι Mimi,η θα ξεκινήσει εντελώς μόνο του>?

Επεξεργάστηκε από Mary S.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες...Καλώς ορίσατε κορίτσια...κ γω νέα είμαι εδώ, προσπαθώ να μάθω..

Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και σύντομα με ένα μωράκι στην αγκαλία.... Χρέιάζεται δύναμη και υπομονή..και πολλή αγάπη από τους συντρόφους μας κορίτσια... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας..Όχι δυστυχώς δεν έχω μωράκι ακόμα..Αν και το θέλουμε πολύ, είναι δύσκολα λόγω οικονομικών συνθηκών και δεν εχουμε τακστοποιηθεί πλήρως με τον άντρα μου.... Επλίζω στο σύντομο μέλλον να έρθει αυτή η όμορφη στιγμή...Παρόλα αυτά, έχουμε τη μικρή μπουμπού μας, που είναι από προηγούμενο γάμο του συντρόφου μου.. Είναι δυόμιση και όποτε την έχουμε σπίτι μας , έχουμε χαρές, χορούς και πανηγύρια...Περνάμε απίστευτα ομορφα..Παρά τις δύσκολες καταστάσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...