Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενε " Βροχη με ζεστη σοκολατα και κουβεντουλα"


Recommended Posts

ααα ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ θυμηθηκα μια ερωτηση που εκανες...εμενα ο Αντωνης επινε απο καλαμακι απο 12 μηνων!!! ετσι απλα ηξερε χωρις καν να του δειξω....!!!ειχα κουφαθει!!!εκανε κακα!!!προσπαθω να του μαθω γιο-γιο!!!λεμε τωραααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποσα γραψατε απο χθες, τετοια ωρα που να τα προλαβω να τα διαβασω ολα....

Ανθη περαστικα στον Πανο κριμα που παλι ταλαιπωρειται και ευχομαι να μην κολλησει τιποτα η Αλεξανδρα. Και μενα ο νικολας κολλημα μαζι μου και καθε φορα που τον εχω αγκαλια σφιγκει τα χερακια του στο λαιμο μου, μου δινει και φιλακια. Απορω πως αντεχεις με αυτα που σου κανει στον υπνο η μικρη δεν το αντεχω με τιποτα να μην ξανακοιμουνται αμεσως τη νυχτα, υπομονη τι αλλο να πω και ελπιζω να αλλαξει. Στον γιατρο θα παω την πεμπτη και αναλογα τι θα μου πει, προκληση με τεχνητους πονους δεν θελω, ας ερθει οποτε ειναι ετοιμο, αν τωρα δει οτι ειμαι κοντα στον τοκετο ισωςμε " βοηθησει" λιγακι.

Βασω ισως ειναι λιγο μικρουλα ακομα αλλα μπορεις να δοκιμασεις. Εγω πρωτη φορα την ειχα παει στην Ντορα ηταν δυο χρονων τοτε αλλα ηταν κατι οικειο, αφου το ηξερε απο την τηλεοραση και αρκετα διαδραστικο και της αρεσε. Τοτε συμμετειχε απο την θεση που καθομασταν γιατι λεγανε σε ολα τα παιδακια να κανουν κατι ολα μαζι και της αρεσε πιστευω. Την εχω παει καραγκιοζη δεν εκατσε, την εχω παει σινεμα στην tinkerbell παλι ηθελε να φυγουμε στη μεση γιατι φοβηθηκε. Σε τετοια παρασταση δεν ειχαμε ξαναπαει αλλα της αρεσε ειναι βεβαια και πιο μεγαλη πια. Τελειο το δωρο που σου εκαναν αχ χρειαζομαι και εγω κατι τετοιο χαλαρωτικο, διαμαντοθεραπεια???? τι ειναι αυτο????

Αλεξανδρα μου καλες δουλειες με τις δημιουργιες σου. Τελικα τα ιδια λενε ολα τα μικρουλια μας.

Αννα Μαρια πολλα πολλα μπραβο για την επιθεωρηση και την μονιμοποιηση! παντα τετοια και ευτυχως που ηταν σε καλη μετα οι μαθητες σου!!!

Μαγδα σε σεμιναριο με ψυχολογο που ειχε διοργανωσει η παιδιατρος μου μας ειχε πει οτι οταν αρχισουν τα ιδια να κρυβουν το σωμα τους τοτε μπορουμε και μεις να κανουμε το ιδιο απο την πλευρα μας αν θυμαμαι καλα αυτο γινεται καπου στα 4-5. Δεν θελει απο την πλευρα μας πανικο αν μας δουν γυμνους.

Μαρινα στις ταρζανιες μια απο τα ιδια και ο Νικολας ειναι τωρα σε αυτη την φαση που σκαρφαλωνουν και δεν στεκονται λεπτο, εγω πια δεν μπορω να κανω τιποτα γιατι εβγαινε απο το παρκοκρεβατο, το μαζεψα ηδη, με λιγη προσπαθεια βγαινει και απο την κουνια , δεν υπαρχει περιπτωση να μεινει δηλαδη εκει και οταν τον δενω στο καρεκλακι του φαγητου επειδη η ζωνη ειναι μονο γυρω απο τη μεση μου σηκωνεται ορθιος και εκει.

Αυτα κουκλες περασε η ωρα καλοβραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Χτες έγινα κομμάτια στο σχολείο. Ακούστε πρόγραμμα: πρώτη ώρα μάθημα, δεύτερη ώρα σύσκεψη με τους υπεύθυνους του Μουσικού Σχολείου για τη μεγάλη εκδήλωση που θα κάνουμε στις 29 του μήνα, διάλειμμα συνεδρίαση για την εκδήλωση και συντονισμός για βαθμολογίες, τρίτη, τέταρτη και πέμπτη ώρα μάθημα. Κάπου γύρω στην τέταρτη ώρα νόμιζα ότι θα καταρρεύσω, ευτυχώς μετά συνήλθα. Έρχομαι σπίτι, και βρίσκω τον Αντρέα στον καναπέ με το φορμάκι του ύπνου, να παίζει με κάποιο παιχνίδι, ενώ ήδη είχε πιεί το γάλα του. Συνήθως πίνει το γάλα και αμέσως τον βάζουμε στο κρεβάτι. Αλλά χτες μεσολάβησε κάποιο διάστημα, είχε υπερένταση, με το που μπήκα έβαλα πυτζάμες και ξαπλώσαμε μαζί, αλλά μιλούσε συνέχεια. Συνέχεια όμως. Τι τραγουδάκια έλεγε, τι ποιηματάκια, τι διάφορα, τι έβαζε τα χέρια στα μάτια του κι έλεγε "κοτάζι" (σκοτάδι) και μετά τα έπαιρνε κι έλεγε "φως", τι στριφογύριζε. Τελικά, μετά από κανένα μισάωρο-σαράντα λεπτά κοιμήθηκε. 

Σήμερα πάλι προβλέπεται δύσκολη μέρα στο σχολείο, γιατί έχουμε κάθε μέρα συντονισμό, έχουμε γιορτή την Παρασκευή και πρέπει να τρέξω για τις πρόβες, έχουμε την εκδήλωση της 29ης, αφήστε, κομμάτια θα γίνω πάλι... 

Τώρα φτιάχνω φακές κόκκινες σούπα, και οι άντρες έχουν πάει πάνω στο γείτονα. Ωχ, τους ακούω, επιστρέφουν... Χαιρετιούνται τώρα.

Σας αφήνω, θα τα πούμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα να μαι κ εγω ρεπαρωωωωωω

Αλλα πηρα τους δρομους περασα υπεροχα ξεσκασα κ απολαυσα στο επακρο το παπακι σχολειο κ ο συζηξ δουλεια γυρησα εκανα ολες τις δουλειες μονο σιδερο εχω κ καμαρωνω το σπιτακι μου καθαρο ως να ξυπνησει ο ταλιμπαν κ να το αναδιαμορφωσει σε χαμο!!!χαχα καλα να ναι να λυσαει χτες παιζαμε αποστολη σωστη ο μπαμπας ηταν ο εχθρος κ μεις με καμουφλαζ κουβερτες καναμε επιθεσεις ο βασιλης ξελιγωνοταν στα γελια!!!

Μωρουδενια μας ελειψες κ μενα ο μικρος λεπτο δε με αφηνει ρουπι!!

Μπραβω που ξεκινησατε γιογιο εγω κατευθειαν τουαλετα τον εβαλα γιατι σιχαινομουν να πλενω το γιογιο χιχι απλα καθοταν σε καρεκλακι πανω στη τουαλετα γιατι το κωλακι ειναι μικρο μη πεσει μεσα..

Δε σας ειπα το σαββατο βγηκα σε ρεμπεταδικο ναι μετα απο 200 χρονια βγηκαμε χωρις το βασιλη κ ομολογο ηταν φανταστικα..

Κυριακη ολη μερα θαλασσα κουνιες κ βολτιτσες αυτα τα νεακια μου εν συντομια

Καγκουρακι μου κ μενα θυμαμαι ειχε βοηθησει στη τελευταια επισκεψη αλλα παλι δε εγινε τιοοτα κ πηγα με προκληση χιχι τσαμπα το φαγα το χερακι..

Αννα μαρια μου να νιωθεις χαλια να χεις κ τοσες ευθυνες αχ κοριτσακι μου σε σκεφτομαι αξιζει ομως κ με το παραπανω κουραγιο

Εγω στον υπνο δεν αντεχω ετσι κ ξυπνησει κ δε κοιμηθει στανταρ θα μαλωσουμε οποτε εμενα σπανια ξυπνα η κ αν ξυπνησει με βλεπει κ κοιμαται παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω καγκουρακι για την απαντηση ο β δε νιωθει ντροπη αρα συνεχιζω να μην αγχωνομαι στις εφοδους του στο μπανιο χαχαχα

Αλλωστε κ εγω θεωρω οτι αν δωσεις σημασια τοτε θα πονηρεψει χειροτερα

Χτες μου πε οτι η γεωργια στο σχολειο του ζητησε να παντρευυτουν απο τωρα αρχισαμε!!

Ενω τη προηγουμενη μου λεγε οτι αγαπα τη φωτεινη..πολυ δον ζουαν μου βγηκε αυτο το παιδι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hallo

Πολυ αισθημα φωλιας εχει πεσει, σημερα εκανα γενικη ολο το σπιτι, εκτος κουζινας γιατι δεν προλαβα, ειχε παρει η μαμα μου και η αδερφη μου τον Νικολα, γιατι με τον ταλιμπαν στα ποδια μου ουτε σκουπα δεν μπορω να βαλω. Τι ωραιο το σπιτι μαζεμενο και τακτοποιημενο βεβαια μετα ετρωγε ο νικολας φρυγανιες σε ολο το σπιτι ευτυχως το μεγαλο σκορπισμα το εκανε στην κουζινα που θα την μαζεψω αυριο. Ελεγα τωρα το βραδυ να φτιαξω και την βαλιτσα μου αλλα βαρεθηκα. Παντως εχει μεγαλη κινητικοτητα το μπεμπακι πιεζει πολυ και αν και δεν το πολυκαταλαβαινω νομιζω εχει κατεβει καπως η κοιλια.

Πανε και οι ομαδες να σας εβαζα καμια φώτο.

Αννα Μαρια ολο γιορτες ειστε και φανταζομαι ολα απο σενα περνανε....απο αναγουλες ναυτιες πως εισαι τωρα που περασε το πρωτο τριμηνο.

Μαγδα τι ωραιο παιχνιδι που παιξατε, χαρα φανταζομαι ο μικρος. Ετσι ειναι τη μια στιγμη καθαριζεις αλλα με τα πιτσιρικια μας στο δευτερολεπτο βλεπεις παιδικα χερακια παντου και παιχνιδια παλι σκορπισμενα.

Μαρινα δεν το καταλαβα οτι εχεις αρχισει εκμαθηση τουαλετας, και μενα η Αγγελικη οπως και της μαγδας κατευθειαν στην μεγαλη λεκανη δεν το ηθελε το γιογιο και πολυ γρηγορα δεν ηθελε και το στεφανι, ισως επειδη ειχε μαθει ετσι απο το σχολειο αλλα εκει οι τουαλετες ειναι παιδικες.

Αυτα παω για υπνο γιατι χθες δεν κοιμηθηκα καλα για καμια ωρα μεταξυ 2-3 ειχα πονους μαζι με συσπασεις και φοβηθηκα λιγο αλλα μετα κοιμηθηκα μεχρι τις 6 που ξυπνησε παλι ο νικολας. Παρατηρησα παντως πως δυο μερες τωρα ενω οταν θηλαζε ειχα μονο συσπασεις τωρα οταν θηλαζει εχω και πονακια μαζι με τις συσπασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αννα Μαρια στο σχολειο ολες τις γιορτες εσυ τις αναλαμβανεις?χαχα!πως εισαι απο συμπτωματα?οι ναυτιες υποχωρησαν?

Μαγδα πως να μην βγει δον ζουαν ο γιοκας σου αφου ειναι κουκλος?και με το δικιο του το μωρο!χαχα!πως τα πανε οι προσπαθειες για δευτερο?εμεις προσπαθουμε, αν δω περιοδο κ αυτο τον μηνα θα παω για σαλπιγγογραφια απ οτι μου πε ο γιατρος!ειδωμεν . . . !

Καγκουρακι μπας και θα ρθει απο μονο του το μπεμπε μιας και εχεις και πονακια?σημερα πας γιατρο?Αντε να μπεις να μας πεις νεα!και γω οταν ειναι καθαρο το σπιτι και συγυρισμενο το καμαρωνω, οχι για πολυ ομως γιατι 5 λεπτα χρειαζεται η μικρη να το μετατρεψει σε μικρο χαμο!χαχα

Ρωτατε για τη διαμαντοθεραπεια, σαμπως και γω καταλαβα τι ακριβως ειναι?χαχα!απ οτι μου πε η κοπελα χρησιμοποιουν ενα εργαλειο διαμαντι λεγομενο και σου αφαιρουν τους νεκρους πορους και οντως μετα απ τη θεραπεια νιωθεις το προσωπο σου πολυ απαλο!οτι και να ναι μου αρεσε!

Μαρινα μου εισαι καλα?αρχισες ηδη προσπαθειες για να κοψει την πανα?εγω ειπα γυρω στο καλοκαιρι!δεν θελω να την πιεσω να κανει κατι που δεν ειναι ετοιμη!τα κακα τα λεει αλλα παλι νιωθω οτι ειναι νωρις!να καλοκαιριασει λιγο να μην φοραει και τοσα ρουχα να ναι και πιο ανετη να προσπαθησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι κάνετε;

Εγώ χάλια, αρρώστησα πάλι, έχω βήχα και πονάω σ' όλο μου το σώμα. Χτες στο σχολείο νόμιζα ότι θα σωριαστώ κάτω, μέχρι που σκέφτηκα να πω στο διευθυντή ότι δεν μπορώ να κάνω μάθημα. Σήμερα δεν πάω, και δεν ξέρω τι θα γίνει με τις γιορτές. Αλλά σόρι κιόλας, δεν είμαι η μόνη που έχει μείωση ωρών για εκδηλώσεις, έχει και ο άλλος φιλόλογος, αλλά αυτός τη βγάζει καθαρή με δυο βιντεάκια και τρεις εικόνες που προβάλλει, ενώ εγώ πρέπει να γράψω τη γιορτή, να βρω μαθητές, να κάνω τις πρόβες και να δώσω στη γραμματέα το πρόγραμμα για να το τυπώσει.

Δε σχολιάζω τίποτα, ίσως ξαναμπώ μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες, λοιπον πηγαμε στο γιατρο ολα καλα το μωρακι εχει κατεβει αρκετα και εχει εμπεδωθει στην λεκανη, εχω διαστολη 2-3 και μου ειπε οτι ειμαι πολυ κοντα στον τοκετο μπορει αυριο, μεσα στο σαββατοκυριακο οποτε θελει αλλα οπως το βλεπει μεχρι την αλλη παρασκευη σιγουρα.

Παω να φτιαξω την βαλιτσα γιατι τα εχω ολα ετοιμα πλημενα σιδερωμενα ε να τα βαλω μεσα μην τρεχω τελευταια στιγμη.

Οτι ειναι θα σας ενημερωσω, φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες!

Αννα Μαρια πως εισαι σημερα?καλυτερα?καλα εκανες και δεν πηγες χθες στο σχολειο!εισαι και χαλια, ξερουν οτι εισαι και εγκυος και παλι στα φορτωνουν!ειναι που τους εμαθες και δεν λες οχι!για αυτο!αστους να αναλαβουν κι αυτοι κατι!

Καγκουρακιιιι αντε κοντεψες πολυ ε?τελικα θα το αφησεις και οποτε ερθει ετσι?ειναι καλυτερα γιατι ειναι πιο ετοιμο το μωρο!εγω γεννησα 17 μερες πριν την ΠΗΤ και η μικρη δεν ειχε πιασει θεση καν για να γεννηθει!βεβαια ειχα και θεματα, ανεβασα πιεση τελευταιες μερες,το μωρο ζοριζοταν και το καταλαβαινα κι εγω γιατι το ενιωθα τοσο ψηλα που μου κοβε την αναπνοη και τελικα οταν γεννησα μου ειπε ο γιατρος ηταν το κεφαλι της πανω ψηλα στο στομαχι και παραλιγο να την βγαλουν με βεντουζα αλλα τελικα τα καταφεραν και δεν χρειαστηκε βεντουζα!αλλα εχω και το τεραστιο θεμα με τα ματια μου οπως σας ξαναειπα (κερατοκωνο) και δεν μπορω να πιεστω καθολου γιατι μπορει να προκαλεσω κι αλλο προβλημα!

Σημερα τη μικρη θα την παμε για ελεγχο σε νευρολογο!μεχρι πριν λιγο καιρο μας εξεταζε νευροχειρουργος αλλα ειπαμε να την παμε και σε νευρολογο γιατι ειναι 2 διαφορετικες ειδικοτητες!ο νευροχειρουργος εχει να κανει καθαρα με τη χειρουργικη αλλα εχει γνωσεις κι απο νευρολογια!ενω ο νευρολογος ειναι εξειδικευμενος στο συγκεκριμενο τομεα!οκ η μικρη δεν δειχνει καποιο σημαδι που να μας ανησυχει, την παρακολουθει και ο παιδιατρος!αλλα επειδη μετα το ατυχημα μας εδωσαν και φαρμακευτικη αγωγη για περιπου ενα μηνα προληπτικα για επιληψια, θελαμε να μιλησουμε και με νευρολογο να δει και τις εξετασεις της, τους αξονικους, τα αποτελεσματα να μας πει τη γνωμη της!ευχομαι Ο ΘΕΟΣ να βοηθησει ολα να ναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!!Σημερα εχω και το Κωνσταντινακι στο σπιτι..Χθες ειχα να παω στον γυναικολογο να του δειξω τα αποτελεσματα  και ετσι ο μπαμπας πγε την Κωνσταντινα βολτουλα,αργησα να γυρισω σπιτι,αργησαν και εκεινοι και σημερα δεν σηκωνοταν,αλλα δεν πειραζει . Εμενα καλες οι εξετασεις μου,μια ορμονη είναι λιγο πιο χαμηλη ,μου εγραψε κατι βιταμινες και βλεπουμε….Της Κωνσταντινας επισης καλες οι εξετασεις,οι αλλεργιες συνεχιζουν να κατεβαινουν,το αυγο εμεινε σταθερο αλλα αφου μπορει να τρωει 1 αυγο την μερα ψημενο και δεν εχει προβλημα δεν με προβληματιζει.Και μετα είναι οι ξηροι καρποι που πρεπει να προσεχουμε..Στις γιορτες που εφαγε μελομακαρονο που ειχε πανω καρυδακι ειδα ότι κοκκινησε γυρω από το στομα. Χαιρομαι που σας αρεσαν αυτά που φτιαχνω!!!

 

Κατερινααααα!!!Εφτασε ο καιρος!!!τι καλα!!!Με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!Να μας ενημερωσεις το συντομοτερο!!!

 

Αννα Μαρια θα συμφωνησω με την Βασω,τους εχεις καλομαθει και το εκμεταλλευονται…Μια φορα θα επρεπε αν αναλαβει και άλλος περισσοτερες αρμοδιοτητες για την γιορτη,εφοσον δεν νιωθεις και πολύ καλα…Συγχαρητηρια για την μονιμοποιηση!!!Ανοιξε η ορεξουλα του ΑΝτρεα ε;μια χαρα ,αφου τρωει και σωστα!!Εσυ εισαι καλυτερα σημερα;

 

Μαγδουλα δεν μπορω να πω,η Κωνσταντινα μας αφηνει τον χρονο μας,αλλα κατά τις 2-3 λεει ας ερθω τωρα να κοιμηθουμε ολοι μαζι…χαχα Ο Βασιλης είναι ψηλος και δεν του φαινεται ότι είναι 17+ κιλα!! Καπου τωρα δεν θα ξεκινουσε πολεμικες τεχνες;Του εδωσες και καταλαβε στο ρεπο ε;μια χαρα φιλεναδα!!! Οσο για το σπιτι,κάθε πρωι το εχω στην τριχα,και από το μεσημερι που γυρναει αρχισει παλι η εξαπλωση των παιχνιδιων…βρισκω και στα πιο απιθανα μερη!!Παντρολογηματα διαβαζω…να ραφτουμε;;;χαχαχα

 

Μαρινα να χαιρεσαι τον Αντωνη σου!!!Ζωηρουλης ε;αλλα όλα ετσι είναι σε αυτην την ηλικια!!!Για το γιογιο μην αγχωνεσαι,ουτε 2 δεν είναι ακομα και είναι και χειμωνας.Το καλοκαιρι είναι πιο ευκολο.

 

Βασω καλα κανετε και πατε και στον νευρολογο που είναι πιο ειδικος.Ολα καλα θα είναι!!!

 

Φιλια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι γεννΑμε γενναμε εφτασε ο καιρος βλεπω ειμαστε σε εγρηγορση ολες να ξερεις με το καλοοοοοοο!!!

Βασουλα μου εχει παρει αναβολη για λιγο το μωρο για μενα δε τα βγαζω περα με ωραρια δρομολογια με το βασιλακο μονο νομιζω οτι αν ειχα κ εγκυμοσυνη τωρα μαλλον ο οργανισμος θα κατερεε εφυγαν ατομα απο δουλεια εχω 3 σαββατα παλι ζορι γενικα η μαμακα μου μακρια ισως μετα το καλοκαιρι εκτος κ αν τυχει.. Τοτε καλοδεχουμενο δε το προσπαθουμε παντως..

Θα ξαναμπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ναι μεταμεσονυχτια μπαινω η ερμη!!

βασουλα μου τι ειπε ο γιατρος ολα καλα;;

Καλα κανετε κ το παρακολουθειτε να αου φυγει το αγχος..

Αννα μαρια καλυτερα;;τα χεις ολα να αρωστησεις σου λειπε..για το σχολειο κανε καμια κοπανα προεχει η υγεια κ το νινακι σου ας τρεξει κ κανενας αλλος γιατι βλεπω απο φιλοτιμο σκιζουν να σε βοηθησουν.

Μωρουδενια μου ξεπεταχτηκε κ το ζουζουνι σου..μεγαλωνουν τοσο γρηγορα τα ατιμα!!!

Καγκουρακι στειλε με μειλ φωτο να καμαρωσουμε κοιλιτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω για νανι πρωι παλι δουλεια γκρρρρρ

Κ δεν εχει κ τσατ μπας κ μου κανατε παρειτσα

Αλεξ τα παμε στο τηλ ελπιζω συντομα κ απο κοντα

Χριστινιω πως πας κοριτσακι μου γλυκο;;

Ανθουλι καλυτερα ο ασθενης;;

Φιλια

..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είστε καλά;;; Έχω ευχάριστα! Σήμερα, στις 15.30, η Κατερίνα μας γέννησε το τρίτο της μωράκι. Το βάρος του 3370. Το φύλο του.............................................Α Γ Ο Ρ Α Ρ Ο Σ !!!!! Να σου ζήσει φιλεναδάκι το μωράκι σου!!!! Υπερίσχυσαν οι άντρες τελικά στην οικογένεια!!! Επίσης, γέννησε και τα 3 της παιδάκια στις 17 του μήνα!!! Φοβερό ε;;

Τα δικά μου νέα τώρα. Ο Πάνος βήχει ακόμα πολύ. Δεν λέει να του φύγει με τίποτα. Η Αλεξάνδρα κόλλησε αλλά δεν το περνάει βαριά. Εγώ κόλλησα γαστρεντερίτιδα. Τρίτη βράδυ εκδηλώθηκε. Τετάρτη κόλλησε και η Αλεξάνδρα γαστρεντερίτιδα. Σήμερα και ο άντρας μου...Ήθελα τόσο πολύ να πάω στο μαιευτήριο να δω την Κατερίνα, αλλά δυστυχώς οι συνθήκες αυτές μου το απαγορεύουν....Την Δευτέρα αν όλα είναι καλά θα τον στείλω σχολείο. Την Τετάρτη θα φέρει νέα ίωση, να με θυμηθείτε! Βαρέθηκα...Τέλος πάντων..Ας μην γκρινιάξω άλλο..

 

Άννα Μαρία, μια χαρά με τον επιθεωρητή! Μπράβο που έγινες μόνιμη! Μια χαρά τρώει ο Αντρέας! Ο Πανούλης στην ηλικία του Αντρέα έτρωγε όλα τα φαγητά. Όλοι έλεγαν πόσο τυχερή είμαι που το παιδί τρώει τόσο υγιεινά φαγητά. Πλέον τρώει ελάχιστα φαγητά και τα λαχανικά τα έχει κόψει. Ευτυχώς που τρώει ακόμα φρούτα..

 

Αλεξάνδρα, φτιάχνεις πολύ ωραία πράγματα! Είσαι πολύ δημιουργική! Η Κωνσταντίνα σίγουρα θα σταματήσει κάποια στιγμή να έρχεται στο κρεβάτι σας. Μέχρι τότε, κοίτα να το απολαύσεις! Εγώ κάποιες φορές ξυπνάω και με τα δύο ανάμεσά μας.

 

Βασούλα, ανανεώθηκες με το beaute!!! Εγώ πάντως δεν υπήρχε περίπτωση να δώσω σε άλλον το μασάζ...Ούτε μία στο εκατομμύριο. Καλύτερα να ξεκινήσεις προσπάθειες για γιογιό το καλοκαίρι. Είναι πάντα πιο εύκολο τότε.

 

Μαρίνα, χρόνια πολλά στον Αντωνάκη σου! Να τον χαίρεσαι! Μεγαλώσατε και ζωηρέψατε! Ναι, η Αλεξάνδρα λέει αρκετές λεξούλες και πλέον τις συνδυάζει κιόλας (πχ έλα μαμά, κι άλλο, κακό παιδί κλπ). Γλωσσού μου βγήκε.

 

Κατερινάκι (ΚΑ1) πού χάθηκες;; Είστε όλοι καλά;

 

Μαγδούλα, πολύ καλά κάνατε που βγήκατε σε ρεμπετάδικο με τον αντρούλη σου! Χρειάζεται και αυτό γιατί στο τέλος μένουμε μόνο γονείς και χανόμαστε ως ζευγάρι...Βόλταρες αρκετά στο ρεπουδάκι σου! Το αξιοποίησες στο έπακρο! Το κουκλί τι κάνει;

 

Αυτά φιλενάδες! Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου να σου ζησει το αγορακι σου!!!!!!!γερο και καλοτυχο να ειναι!!!!και αυτο στις 17!ποσο απιστευτο!!Θα περιμενω με αγωια τις λεπτομεριες!!!

 

Ανθη περαστικα σας!!Οτι χειροτερο αυτη η γαστρεντεριτιδα!!Κριμα που δεν μπορεις να πας και στην Κατερινα.....Ευχαριστω και για τα καλα σου λογια,Η κλεισουρα σπιτι με εκανε δημιουργικη!!Η Κωνσταντινα μεχρι που μου ειπε να δωσουμε αλλου το δωματιο της..δεν το θελει...!!!

 

Μαγδουλι αυριο το πρωι παμε για καφεδακι,θα εχουμε χρονο .Ερχεστε κανενα mall;

 

 

Σας αφηνω να συμμαζεψω παλι,θα ερθουν κατι φιλοι να ψησουμε το βραδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ! ΓΕΡΟΣ, ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!κριμα που χαθηκαν οι ομαδες να σε παιρναμε κανενα τηλεφωνο!

Αννα Μαρια, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σε σενα για τη μονιμοποιηση! Ομως, πες και κανενα οχι, δε γινεται να βγαζεις εσυ ολη τη δουλεια! Απο μονοι τους στην κατασταση σου θα επρεπε να σε αγχωνουν οσο το δυνατο λιγοτερο!

Μαγδουλα καλα περνας κι εσυ στο ρεπο σου! Ο Βασιλης κανονικος καρδιοκαταχτητης! Ε με τετοιες ματαρες!!!!Φτου φτου!

Ανθη μου περαστικα σας! Χαλια η γαστρεντεριτιδα! Ειδες στο φτιαξανε τελικα!!!

Μαρινα μου να χαιρεσαι τον Αντωνη σου, μεγαλωσε ο ζουζουνος!

Βασουλα μου τι κανετε; Η Ιωαννουλα καλα; Μια χαρα θα πατε με το νευρολογο περιμενουμε νεα!

Αλεξανδρα μπραβο που η Κωνσταντινα καλυτερευει με τις αλλεργιες! Σιγα σιγα ολα θα φτιαξουν!Να μην ταλαιπωρειται το μωρο μου!

ΚΑ μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Παντα μαζι και αγαπημενοι ευχομαι! Ελπιζω να ειστε ολοι καλα!

Εμεις οπως τα ξερετε, ο μικρος -τι πρωτοτυπια- παλι αρρωστος, στο τσακ γλιτωσαμε νοσοκομειο, αν δεν βγαλουμε τα κρεατακια και τις αμυγδαλες ετσι θα παει! Βεβαια κι εγω που ειχα γβαλει κρεατακια μια ζωη αρρωστη ημουν μικρη! Τεσπα...αντε να δουμε...

Με τον αντρα μου καλομαθαμε στις γιορτες που ολο κα βρισκομασταν και νιωσαμε παλι ανθρωποι και τωρα πολυ μας κακοφαινεται! Ευτυχως εχει κατσει 2 Κυριακες ρεπο και ειναι καλα!Κατα τα αλλα, απλα ΠΝΙΓΟΜΑΙ στις δουλειες και δεν εχω και η/υ σπιτι, το κινητο μου σπαει τα νευρα γιατι κανει μια ωρα και μετα ολο με πεταει εξω για αυτο δεν γραφω πιο συχνα! Φιλια πολλα, καλο ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Γέννησε το Καγκουράκι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Αγόραρος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πεθαίνωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πωπω, απίστευτο, και τα τρία στις 17. 

Να σας ζήσει, καλότυχο, καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς εύχομαι!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ χτες ήμουν χάλια, πιο χάλια απ' όσο μπορείτε να φανταστείτε. Το βράδι της Πέμπτης προς Παρασκευής δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά, σχεδόν δεν κοιμήθηκα καθόλου, γιατί πονούσα στ' αφτιά πάρα πολύ και στον αυχένα, και παράλληλα, ροχάλιζε συνέχεια ο άντρας μου. Το πρωί δεν μπορούσα να κουνηθώ, πονούσα παντού, στ' αφτιά, στον αυχένα, στο κεφάλι, στα κόκκαλα, στα έντερα, έβηχα, είχα συνάχι... Πήρα το γιατρό και μου είπε να πάω σε παθολόγο. Πήρα τηλέφωνο κι έκλεισα ραντεβού για τη μία το μεσημέρι. Άντε τώρα να καταφέρω να σηκωθώ. Μου έφερε ο άντρας μου λίγο ψωμοτύρι, το έφαγα και με αναγούλιασε αφάνταστα, εν τω μεταξύ, είχα και δέκατα και έτρεμα απ' το κρύο, με δυσκολία τα κατάφερα και ντύθηκα και πήγαμε στο γιατρό. Μου έκανε υπερήχους παντού, στο λαιμό, στο θηρεοειδή, στα ιγμόρεια, στο στήθος, στα έντερα, και είδαμε και το μωρό. Ευτυχώς δεν επηρεάστηκε καθόλου, όλα μια χαρά! Εμένα μου βρήκε λίγο υγρό στο ένα ιγμόρειο. Είναι κάποια ίωση, μου πήρε υγρό από το λαιμό για καλλιέργεια για να ξέρουμε τι μικρόβιο είναι, και μου έδωσε ένα σπρέι για τη μύτη, ένα φυτικό σιρόπι για το βήχα και προβιωτικά για τα έντερα που είναι φουσκωμένα και ερεθισμένα. Ήμουν τόοοσο χάλια, που όταν φύγαμε, έκανα εμετό στο πάρκινγκ... 

Όλη την υπόλοιπη μέρα, ήμουν ξαπλωμένη και καλά καλά ούτε να καθίσω στο κρεβάτι δεν μπορούσα. Τις πιο πολλές ώρες ήμουν ξαπλωμένη και μισο-κοιμόμουν.

Εν τω μεταξύ, έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένη, σε κάποια φάση μες στο παραλλήρημά μου, σκέφτηκα το Καγκουράκι και λέω "πωπω, είναι 17 σήμερα, κρίμα, δε θα γεννήσει και το τρίτο στις 17"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και τελικά ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σκεφτόμουν και τη Μαρίνα και τον Αντωνάκη της, που δεν μπορούσα να ευχηθώ! Μαρίνα να σας ζήσει, να τον χαίρεστε και πάντα καλότυχος!

Για το σχολείο που λέτε ρε κορίτσια, δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει διαφορετικά. Από τη στιγμή που άλλαξε το ωράριο, δουλεύουμε περισσότερες ώρες, έτσι χρειάζονται λιγότεροι καθηγητές στο σχολείο. Έτσι, οι φιλόλογοι είμαστε μόνο δύο, και μοιραζόμαστε τις δουλειές μας. Επειδή εγώ όσο να 'ναι, έχω ένα ταλέντο περισσότερο στο γράψιμο, ετοιμάζω τις γιορτές. Ο άλλος φιλόλογος πηγαίνει και μια μέρα στο πρωινό σχολείο, οπότε οι ώρες που κάνει στο εσπερινό συμπτύσσονται σε τέσσερις μέρες, έτσι το πρόγραμμά του είναι πιο φορτωμένο, οπότε τρέχω εγώ να βρω μαθητές και να κάνω πρόβες, που έχω κάπως καλύτερο πρόγραμμα. Όπως είπε και ο υπουργός Παιδείας όταν έστειλαν όλα τα εσπερινά σχολεία επιστολή παρουσιάζοντας τις δυσκολίες που θα προκύψουν με το νέο ωράριο και τη μείωση των καθηγητών "όλα λύνονται με λίγη καλή διάθεση"... Μας κοροϊδεύουν κιόλας...

Ανθή περαστικά σας... 

Ο Αντρέας πολλά ωμά λαχανικά δεν τρώει, αλλά βάζω πολλά λαχανικά μέσα στο φαγητό, ή του βάζω και σαλάτα μαζί με το φαγητό και την τρώει.

Βάσω καλά κάνετε και θα την πάτε σε νευρολόγο, να τα εξετάσετε όλα.

Μαρίνα, κι εγώ όπως η Βάσω, αφήνω το μωρό να με καθοδηγήσει σε όλα. Δεν του "έμαθα" ποτέ τίποτα, μόνος του με οδηγεί σε όλα, και έτσι δε δυσκολευτήκαμε ποτέ σε τίποτα.

Βάσω τα κακά τα λέει όταν τα κάνει ή πριν τα κάνει; Γιατί έχει μεγάλη διαφορά το ένα απ' το άλλο! Εμάς συνήθως τα λέει μετά.

Αλεξάνδρα μια χαρά αφού τελικά δεν ήταν τίποτα αυτό που σου βρήκαν! 

Αφού τρώει αβγό, μια χαρά! Ο Αντρέας στην αρχή το έκανε εμετό, έτσι δεν του δίνω βραστό αβγό ποτέ. Το τρώει μέσα σε φαγητά και σε ομελέτα.

Χριστίνα πού χάθηκες καλέ; Πάλι καλά που είχες και ρεπό!

Κι εγώ είχα βγάλει τις αμυγδαλές και όλο άρρωστη ήμουν. Απ' όσο ξέρω, η σύγχρονη ιατρική διαφωνεί με την αφαίρεση των αμυγδαλών. Παλιά τις βγάζανε για πλάκα! 

Σας αφήνω κορίτσια!

Θα τα ξαναπούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες μου, ειμαι πια μια τρις ευτυχισμενη μανουλα μια και εχω και τα τρια παιδακια μου στην αγκαλια μου.

Γεννησα χθες εναν κουκλο 3370 και 50 εκατοστα. Αγορακι τελικα!!!!!

Οπως σας ειχα πει την πεμπτη το βραδυ ειχα παει στο γιατρο οπου ειχε δει οτι ειχα διστολη 2-3 και για να με βοηθησει να μπω σε τοκετο εκανε αποκολληση των μεμβρανων, κατι που κατα 50% οδηγει σε τοκετο πολυ συντομα, μπορει ομως και να μην σημαινει τιποτα. Τελος παντων γυρναμε σπιτι κοιμιζω τα παιδια και καθομαι και φτιαχνω την βαλιτσα. Κατα τις μια πεφτω για υπνο πονους δεν ειχα καθολου. Στις 6:30 ξυπναει ο νικολας και τον περνω στο κρεβατι να τον θηλασω και να ξανακοιμηθει, κοιμομαστε ετσι αγκαλια μεχρι τις 7:30 οπου τελικα ξυπναει. Εκεινη την ωρα νιωθω την πρωτη συσπαση με πονο, μετα παλι στις 8:00, μετα στις 8:30 οποτε καταλαβαινω οτι μπαινω σε τοκετο και περιμενω να δω αν γινονται πιο τακτικες οι συσπασεις μεχρι τις 10 που κατεβαζω την Αγγελικη στο σχολικο πονουσα καθε τεταρτο, μεχρι τις 11 οι πονοι ερχοντουσαν καθε 10 λεπτο. τηλεφωνω στον γιατρο και μου λεει οτι πολυ πιθανο λογω τριτης εγκυμοσυνης ολα να εξελιχθουν πολυ γρηγορα οποτε να ξεκινησω για το μαιευτηριο. μεχρι να ερθει η μαμα μου να μεινει με τον Νικολα και να γυρισει και ο αντρας μου η ωρα ειναι 12 παρα και οι πονοι καθε 10 λεπτο ισως και λιγοτερο. Μια παρα φτανω στο ιασω, μια με βλεπει ο γιατρος ειχα διαστολη 6-7 και ο τραχηλος πολυ μαλακος αλλα ο μικρος οχι τελειως χαμηλα. Με ετοιμαζουν ιστορικο, εξετασεις, καρδιογραφημα, αυτη τη φορα δεν μου εκαναν ουτε ξυρισμα ( οτι ειχα κανει μονη μου στα τυφλα) και παρακολουθουμε το μωρο στον καρδιοτοκογραφο. Ερχεται και ο αντρας μου μαζι ειναι και ο γιατρος και ετσι περναει μια ωρα οι πονοι δυναμωνουν διαστολη εχω 7 αλλα λεει ο γιατρος οτι αφου εχω φτασει 7 και αντεχω δεν εχει νοημα να κανω επισκληριδιο, οποτε το αφηνουμε για οσο αντεξω. Στις δυο και κατι μου σπαει και τα νερα και απο κεινη τη στιγμη οι πονοι δυναμωνουν και οι συσπασεις γινονται πολυ πιο τακτικες. Σε λιγη ωρα νιωθω να θελω να σπρωξω οποτε με βλεπει παλι ο γιατρος και η διαστολη ηταν τελεια 10 δηλαδη. Αρχιζουμε τις εξωθησεις ο πονος πραγματικα πολυ εντονος και μονο οταν εσπρωχνα ενιωθα να το ελεγχω, εκανα αρκετες εξωθησεις μεχρι να κατεβει το μωρακι οταν πια εβλεπαν και το κεφαλακι μου ειπαν οτι εχει πολλα και μαυρα μαλλια. Ηταν τρεις και τεταρτο περιπου οταν πηγαμε πια απο την αιθουσα ωδινων στο χειρουργιο για τις τελικες εξωθησεις, εκει μετα απο μερικες παλι εξωθηςεις σε μια βγηκα το κεφαλι και στην επομενη ξεγλυστισε και το σωμα. Αμεσως μου τον εδωσαν αγκαλια ετσι οπως ηταν γεματος σμιγμα και αιματα και με τον ομφαλιο λωρο. Αλλη μια εξωθηση για να βγει και ο πλακουντας και μετα ουτε πονος ουτε τιποτα. Ειχα το κερασακι μου αγκαλια και τον εβαλα στο στηθος να νιωθει την μυρωδια της μανουλας και τους χτυπους της καρδιας μου.

Αυτη η τριτη φορα ηταν τοσο διαφορετικη, τις αλλες δυο φορες με την επισκληριδιο ημουν πολυ πιο ανετη δεν νιωθεις τον πονο μονο τις συσπασεις αλλα δεν νιωθεις και το πλασματακι να βγαινει απο μεσα σου, αυτη τη φορα επειδη ηταν συντομος ο τοκετος καταφερα και εζησα αυτη την μοναδικη στιγμη.

Ο μικρουλης ειναι ησυχος κοιμαται διπλα μου τωρα, θηλαζει, δεν του ειναι και δυσκολο γιατι εχει βρει ετοιμο γαλα και ειναι ενας γλυκας.

Ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα, Αννα Μαρια με το καλο να ερθει και το δικο σας μπεμπακι, Βασω και Μαγδα που ξερω οτι ειστε στην προσπαθεια γρηγορα να γεμισουν οι κοιλιτσες σας και σε ολες τις υπολιπες να χαιροσαστε τα ζουζουνακια σας

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας ζησει ο αγοραρος!!!!!

εχω χτες παλι ημουν σιγουρη οτι θα ρθει κ θα ναι αγορι αφου ηθελα να την παρω να της το πω αλλα λεω ασε μη τη ξεσηκωνω μπας κ ειχα λαθος διαισθηση..

Γερο καλοτυχο κ ευτυχισμενο κ αυτο κ ολα τα παιδακια του κοσμου να ναι

Εχω καταχαρει μιλαμε αχ καγκουρακι μου μπορει να μαστε ιντερνετικες φιλες αλλα σε νιωθω δικο μου ανθρωπο κ σενα κ ολα τα κοριτσακια εδω...

Αννα μαρια μου τι περασες κουκλιτσα μου μονο η ιωση σου λειπε!!

Περαστικα κ γρηγορα...

Αλεξ μου οκ για αυριο μιλαμε στο τηλ θα ρθω αγ.δημητριο που ναι κ κοντα σου.

Μωρουδενια να χαιρεσαι το κουκλι σου απο χτες θελω να στο πω κ ξεχαστηκα η χαζη!!!

Χριστινιω μου ποσο χαρηκα που ρθατε κοντα η αποσταση κΑνει πολυ κΑκο η ρημαδα κ με τα κωλοωραρια που μας εχουν κανει..εδω χανομαστε με τον εαυτο μας οχι με το ετερον ημισυ μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε καγκουρακι δακρυσα παναθεμα σε...

Τι ομορφη περιγραφη τι μαγικες στιγμες μελαχρινο το κερασακι λοιπον..

Ποικιλια μιας κ το νικολακι κ η αγγελικουλα ειναι ξανθοψειρουλης τελεια!!!

Καλη λοχεια ματακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

Κατερινακι μου να σου ζησει και απο εδω...στο ειπα και απο το facebook και σε ευχαριστω που θυμηθηκες και τον Αντωνακη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! τελεια 2 αντρακια!!!θα κανουν πολυ παρεα με τον μικρουλη σου!!!ειναι πολυ πολυ κοντα!!!ευχησου και σε εμενα !κι εγω θελω δευτερο!!!χιχιιχιχιιχιχι ολα στην ωρα τους!!!

Μαγδα,Αλεξανδρα,Αννα Μαρια ευχαριστω για τις ευχες σας!!!να στε καλα!!!εχθες περασαμε τελεια!!!ηρθε πολυς κοσμος και ο μικρος τρελαθηκε!επαιζε,ετρεχε!!!πηρε πολλα δωρακια αλλα κυριως πολλες ευχες!!!<3 να ειναι γερος ο μικρος μου!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ουτε εγω τον πιεσα ποτε σε κατι!αλλα το γιο-γιο πως θα το μαθει μονος του?εαν εννοουσες αυτο...δε καταλαβα σε τι αναφεροσουν!!!

Ανθη μπραβοοο στη φραουλιτσα!τα κοριτσακια μιλανε πιο γρηγορα!!!

κοριτσια φερανε ενα αυτοκινητο τηλεκατευθυνομενο στο μικρο και με πρηζει ο αντρας μου...αυτος το παιζει οχι ο μικρος!!!του λεω ελεος πια με επρηξες!!!εγω εχω 2 μωρα σπιτι...δεν ξερω για σας!!!αχαχαχαχα τι να κανω??ΥΠΟΜΟΝΗ!

φιλια καλο Σ/Κ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι! 

Καγκουράκι τέλεια η ιστορία τοκετού σου! Μια χαρά και χωρίς την επισκληρίδιο! 

Μάγδα άσε... Η ίωση μου έλειπε, και με αποτελείωσε... 

Μαρίνα δεν εννοώ μια μέρα ο Αντωνάκης να έρθει και να σου πει "φέρε βρε μαμά εκείνο το γιογιό να κάνω κακά μου γιατί βαρέθηκα την πάνα", αλλά να σου το δείξει με τον τρόπο του. Παρακολουθείς το μωρό και σου το δείχνει, με διάφορους τρόπους. Βέβαια, δεν έχουν όλα τα παιδιά ίδιους ρυθμούς. Η κόρη των από πάνω μας, είναι ένα μήνα μεγαλύτερη απ' τον Αντρέα και έχει κόψει τις πάνες από το καλοκαίρι. Εγώ πάντως, είπα το Μάιο θα αρχίσουμε προσπάθειες, και πιστεύω ότι δε θα δυσκολευτούμε, γιατί ήδη δείχνει κάποια σημάδια ότι είναι έτοιμος να κόψει την πάνα. 

Εγώ μερικές φορές σκέφτομαι ότι δεν έχω δύο μωρά, αλλά ένα: ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!! 

Α, σας είπα ότι χτες που πήγε στο φαρμακείο για να μου πάρει τα φάρμακά μου, του είπα και πήρε και ταινίες για το ροχαλητό. Κόλλησε μία στη μύτη και ήταν άκρα ησυχία όλο το βράδι! Θαυματουργές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...