Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Thagia mou se euxaritsw gia ta kala sou logia!!! K esu tah eisai mia thea ekeinh thn hmera!!!!! Mariela einai kalo to programma diatrofhs alla polles fores trww parapanw k to parakanw ligo...alla peinaw ti na kanoume!!!! Mimi mou mhn agxwnesai!!! oso agxwnesai esu einai kako gia to mwraki!! thn prohgoumenh ebdomada eixa ena lipothimiko epeisodio k mexri na dw to mwraki ston yperhxo k na to akousw kontepsa na trelathw apo to agxos!!! molis phga sto giatro mou eipe na mhn agxwnomai epeidi to ephreazw arketa k dem tou kanei kalo!!! skepsou stis 24 tou mhna exw na kanw thn auxenikh k agxwnomoun...alla eipa oxi agxos!!! ola tha pane kala!!! Pantws egw eimai 2 mhnwn k 3 hmerwn k den exw kanei pote emeto..mono kana 2 fores anakateuthka!! Se parakalw mhn agxwnesai!!! ola tha pane kala!!! proseyxhsou sto theoulh k tha deis!!!! Sou stelnw olh th thetikh mou energeia!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stalitsa μου σ ευχαριστω παρα πολυ για τα ανθαρρυντικα σου λογια...

Πραγματικα με αγγιξαν...

Εχω ηρεμησει κ ειμαι πολυ θετικη!

Προσευχομαι κ πιστευω να ειναι ολα καλα κ εχω θετικη αντιμετωπιση.

Ειναι αληθεια οτι περασα μεγαλο αγχος τις τελευταιες μερες, σε ενα οικογενειακο ζητημα, αλλα πρεπει να προστατευσω το μωρο μου κ τον εαυτο μου πανω απ ολα...!

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!τι κάνετε??Thagia μου δεν νομίζω οτι θα ησυχάσω μέχρι την αυχενική διαφάνεια!!!mimi περιμένουμε τα νεα μη μας ξεχάσεις!!!!!ελπίζουμε να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου!

Πριν απο λιγο ηρθα στο σπιτι, τα νεα μου ειναι μαλλον ασχημα.

Ειδαμε τον σακο να ειναι 7 βδομαδων αλλα το εμβρυο να ειναι μια τελιτσα ακομα.

Ειπαμε μεχρι την Πεμπτη να περιμενουμε να δουμε τη εξελιξη θα εχει, κ θα κανω χοριακη κ θα παω κατευθειαν να με δει.

Το πιο πιθανον ειναι να μην προχωρησει πολυ.

Εντωμεταξυ εχω πολλες αναγουλες κ αδιαθεσιες, κ τωρα εχω κ νευρα...

Επειδη δεν μου παει καλα...

Μου ειπε οτι θα προσπαθησουμε να το αφησουμε να το αποβαλει μονος του ο οργανισμος αλλιως θα μου κανει απορροφηση κ μικρη αποξεση,

κατι που θα ευνοησει νεα εγκυμοσυνη τον αμεσως επομενο μηνα.

Κοριτσακια μου οπως κ να χει απλα το παρακολουθω κ ελπιζω να το δεχτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα κοριτσάκι μου,σε περιμέναμε!το εμβρυάκι δεν μεγάλωσε απο την τελευταία φορά??Ακόμη υπάρχουν ελπίδες,μη το βάζεις κάτω να ξεκουράζεσαι και να τρως καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mimi μου μπηκα να δω τα νεα σου.

Αφησε το χρονο να δειξει τι θελει να κανει αυτη η εγκυμοσυνη.

Φυσικα τιποτα δεν εχει τελειωσει.

Το οτι εχει τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι σιγουρα πολυ ενθαρρυντικο,

προσπαθησε να διωξεις τα νευρα και την αρνητικοτητα απο πανω σου.

Ολα ειναι θελημα θεου να σκεφτεσαι και ποτε μην αναρωτηθεις το γιατι.

Ο θεος μας δινει οσα μπορουμε να αντεξουμε!

Σου στελνω οση θετικη ενεργεια εχω και ευχομαι να χαμογελασεις συντομα πολυ δυνατα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alessia μου οχι, δεν σημειωσε τετοια προοδο το εμβρυο.

Christi μου σ ευχαριστω παρα πολυ, ειμαι αρκετα αναστατωμενη, πιστευω αυριο να μαι καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιμι μου ξέρω οτι είναι δυσκολο αλλά προσπάθησε να ηρεμήσεις και να πάρεις τα πάνω σου για το μωρο, για σενα αλλα και για τον αντρα σου,δεν μπορεις να κάνεις κάτι άλλο!!!υπομονή γλυκιά μου και να σαι δυνατή!!!!!!!!!!ευχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alessia μου δεν εχω πονους, αναγουλες κ ζαλαδες εχω. Νιωθω τετοια ναυτια σα να μαι κρυωμενη.

Η γιατρος μου δεν ειναι αισιοδοξη.Πιο πολυ μιλαει για την περιπτωση της αποβολης, παρα για την καλη εξελιξη.

Christi μου δεν ξερω αν θα ηρεμησω ευκολα, γιατι ο αντρας μ ειναι ρεαλιστης κ μου δειχνει οτι δεν θα παει καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mimi, ο άντρας σου μάλλον προσπαθεί να σε προετοιμάσει για όλα τα ενδεχόμενα. Μην τον αδικείς, κι αυτός θα φοβάται πολύ αυτή τη πιθανότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Alessia, ναι ετσι ειναι, αλλα στεναχωρεθηκα παρα πολυ χτες, τοσο που ειχα εναν πονο στο στερνο κ δεν μπορουσα να κοιμηθω...

Εχω δεχτει το γεγονος οτι μαλλον δεν προχωραει σωστα, κ ειμαι ετοιμη οσο μπορω για οτι χρειαστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! ΜΙΝΙ μου μόλις διάβασα τα νέα σου και στεναχωρήθηκα πάρα πολύ!!!! Εύχομαι το σποράκι σου να πάει ενάντια σε όλες τις προβλέψεις και να προχωρήσει δυνατά! Ελπίζω την επόμενη φορά να μας πεις ευχάριστα νέα κορίτσι μου! THAGIA μου κάνε υπομονή και ξεκουράσου άλλωστε όταν γεννηθεί το μωρό δεν θα έχεις αυτήν την πολυτέλεια της τεμπελιάς στο κρεβατάκι οπότε απόλαυσε το και δες πολλές ταινιούλες για να περνάει η ώρα σου!!! CHRISTI περιμένουμε νέα σου απτην αυχενική και σου εύχομαι όλα να είναι θετικά!!!!!! ΑΛΕΣΙΑ μου εσύ πώς είσαι? Εγώ κορίτσια είμαι καλά με λίγες αναγούλες αλλά την παλεύω! Την δευτέρα θα πάμε στο γιατρό και ελπίζω να σας έχω ευχάριστα νέα!!! Να σας κάνω και μία ερώτηση! Υπάρχει θέμα να βάφω τα νύχια μου γιατί ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό? Και μέχρι στιγμής δεν έχω πιει καθόλου αλλά επιτρέπεται δύο δάκτυλα κρασί αν βγούμε με παρέα ή καλύτερα να το αποφύγω? Περιμένω νέα σας και σας στέλνω θετική ενέργεια και φιλάκια!!!![smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina μου έχω αναστατωθεί με τα νέα της Μιμι, το σκέφτομαι συνέχεια και ελπίζω να βγει λάθος η γιατρός...

Εγώ είμαι περέργως πολύ καλά. Ελαφριές εως καθόλου αναγούλες που κρατάνε λεπτά και τίποτα άλλο. Αφού έχω πεπειστεί πως κάτι δεν πάει καλά! Δεν νιώθω τίποτα περίεργο.

Εμείς πάμε για τον πρώτο υπέρηχο τη Παρασκευή και δεν περνάνε οι μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου δεν ξερω τι θα γινει, απλα εχω προετοιμαστει κ για το χειροτερο.

Οσο για το κρασι, η γνωμη μου ειναι καθολου αλκοολ. καντην θυσια για το μωρακι σου.

Αν κατι παει στραβα θα κατηγορεις τον εαυτο σου, οποτε κανε ο,τι θυσια χρειαζεται.

Ιεραρχησε μεσα σου τι ειναι πιο σημαντικο για σενα.

Ετσι θα κανεις πισω σε οτι χρειαζεται να θυσιασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν καπνίζω καθόλου ούτε έχω πιεί και από καφέ πίνω έναν ελαφρύ ελληνικό με γάλα το πρωί μόνο. Για τα νύχια τη γνώμη έχετε? Επιτρέπεται ή όχι το βάψιμο? Αλέσια μια χαρά θα πάνε όλα δεν έχουν όλες οι γυναίκες έντονα συμπτώματα!!! Ούτε και γω έχω ιδιαίτερα θέματα λίγο αναγούλα μόνο και όχι συνέχεια. Καλά κάνεις ΜΙΝΙ μου και προετοιμάζεσαι ψυχολογικά αλλά ας σκεφτόμαστε όσο πιο θετικά μπορούμε!!! Ότι και να γίνει εδώ είμαστε για σένα! Αν θέλεις σου δίνω και τον αριθμό μου να με παίρνεις όποτε θέλεις να μιλάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου σ ευχαριστω παρα πολυ, με τα νυχια δε γνωριζω κατι..

Κοριτσια αν δεν κατσει τωρα, μου πε οτι με την αποξεση θα πιασουμε πιο ευκολα παιδακι.

Εδω θα μαστε να τα λεμε!

Θα περιμενουμε την Πεμπτη οπου θα κανω την χοριακη κ μετα θα παω να με δει η γιατρος μου κ πιστευω οτι δεν θα δουμε κατι το φοβερο.

Τωρα ετοιμαζομαστε για βολτιτσα, οποτε παμε ν αλλαξουμε διαθεση!

Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina τι εννοείς όταν λες νύχια; Αν τα κάνεις σε επαγγελματία και βάζεις τζελ κτλ δεν κάνει γιατί αναπνέεις ουσίες όταν σου τα κάνουν. Αν εννοείς στο σπίτι δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera se oles sas!!! Mimi eida ta nea souk pali tha sou pw na mhn apelpizesai!!!! Proseuxomai na pane ola kala!!!!! Katerina epitrepetai to vapsimo nuxiwn sto spiti.... sumfwna me th gunaikologo mou!! K oso afora to poto an to zhlepseis pies mia goulitsa..den vlaptei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...