Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ έγινα μέλος στο liberoclub.gr και μετά μέσα από εκεί τους έστειλα που έχει μια φόρμα επικοινωνίας! Ναι τόσες πανούλες είχε αλλά είχε ολόκληρα κουτιά από σερβιέτες, σερβιετάκια, μωρομάντηλα, χαρτομάντηλα και κάποια δείγματα από tenalady! ααα και εκπτωτικά κουπόνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στο babylino να γραφτειτε γιατί στέλνει αρκετά πραγματακια,τα στέλνει κοντά στην ΠΗΤ αλλά μπορείτε να γραφτειται και να τα ζητήσετε απο τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια μου! Τι κάνετε? Σήμερα επισκέφτηκα τον ενδοκρινολόγο γιατί ήταν κάπως αυξημένο το ζαχαρό μου αλλά μου είπε ότι δεν δείχνει διαβήτη και μου έδωσε μία διατροφή. ΟΝΕΙΡΑΚΙ με το καλό το doppler!! Ναι μεγάλωσε το κοριτσάκι μας! Δεν βρήκα το babyplanet στο φβ! Πως το γράφεις? ΜΑΡΙΕΛΑ τέλεια τα νέα απτον μπεμπάκο σου!! Άρα ξεμπέρδεψες και με το doppler!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου με το καλό και σύντομα οι άδειες!!! Κορίτσια δεν πρόλαβα αλλά και το ξέχασα το σεμινάριο!!! Αν θέλετε να μου θυμίσετε το επόμενο μια μέρα πριν για να το παρακολουθήσω! THAGIA ωραίος ο μπεμπούλης!! Μαζί σου είμαι στην ΠΗΤ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλες καλησπερα και απο μενα!!!!ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!!!ε ναι λοιπον απο σημερα ειμαι μια κυρια κοκοβικου!!!!ξεκινατε να στελνετε σιδερα για δωρο!!!!χαχχαχααααααχαχαχαααα!!!!!!!

τα μπεμπακια μας καλα μεγαλωνουν αργα αλλα σταθερα ευτυχως χωρις αλλα προβληματα δοξα τω θεο!!!!

τωρα ξεκιναει αλλος γολγοθας εκτος απο το ικα που ακομα με παιδευει.ο εφιαλτης λεγεται αναγνωριση!!!!ενα εκατομμυριο χαρτια και υπογραφες θελουμε παλι!!!!

ελληνικο δημοσιο!!!!!

χαιρομαι που τα νεα σας ειναι καλα και εχετε αρχισει  τα ψωνια!!!!!αντε με το καλο τα μωρακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα Κύρια Κοκοβικου χαχαχαχαχα Να ζησετε Νικουλα και παντα ευτυχισμένοι με τα νινακια σας!!Η γραφειοκρατία στην Ελλάδα δεν παίζεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!

 

Καπου λεγατε για ρουχλακια..

Εγω το νουμερο 00 ή 0 δε θα το παρω καθολου, γτ δε θα του κανει ουτε 20 μερες...αρα τσαμπα λεφτα..

Θα παρω 0-3 καποια ολοσωμα μακρυμανικα μιας και θα χρειαστει για τον πρωτο μηνα που θα εχει ακομα ψυχρουλα καποιες ωρες..

Και θα παρω και εσωρουχακια κοντομανικα παλι 0-3 σκεφτομαι για 2 επταδες απο mothercare!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησετε νικουλα κ να χαιρεστε τα παιδακια σας!!καλα ασε με το δημοσιο ακρη δεν βρισκεις σημ που πηγε ο αντρας μου να δωσει μια πιο παλια αναρρωτικη απο παθολογο τουπαν οτι τους ηρθε καινουρια εγκυκλιος κ πρεπει να παρουν πρωτοκολο κ δεν εχει συστημα κ αστα να παν!δηλ εχει τρεξιμο κ μετα ε?thagia τι καλα βγαινεις σε αδεια!!τι σου ζητησαν για τις 56μερες?mariela ποσα ομως φορμακια?εγω πηρα 6 φορμακια μακρυμανικα προς το παρον κ 6 απο εσωρουχακια με κοντομανικα.δηλ ποσα πρεπει ναχουμε στη κλινικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kryst αν εισαι σε ιδιωτικη κλινικη τοτε δε χρειαζεσαι τιποτα, μονο τα ρουχαλακια εξοδου του..

Εκτος κ αν σου ειπε η κλινικη κατι αλλο, παντως εδω στην Αθηνα τα παρεχουν ολα αυτοι!

 

Νομιζω για αρχη καλα πηρες, μπορει να χρειαστεις και αλλο ενα πακετο κοντομανικα!!

Καλτσακια επισης θα πρεπει να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια, Mariela ποσο έχουν στα mothercare οι 7αδες που λες?πακετακι με 7 είναι ε? Κουβερτουλα βελουτε δεν θα χρειαστούμε ε?Καλτσακια μέχρι ποτε θα τους βάζουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oneiraki εγω πηρα κ μια βελουτε μια φλις μια πικε αρχικα κ αναλογως θα παρω αργοτερα.καλα η βελουτε τελεια!!τα καλτσακια ομως μαλλον μεγαλα θαναι.. πρεπει να δω για μικροτερα.εστειλα χτεσ στο φεισ στο my baby planet αλλα μουπαν τους τελειωσαν τα δειγματα :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!

κοριτσια κι εγω δεν αγορασα κανενα 00 ρουχαλακι μονο 1-2 φανελακια!! ολα τα πηρα 1-3 βεβαια μου ειπαν οτι κι αυτα θα τα βαλει μεχρι να σαραντησει!! μετα θελουν τα 3-6 .. παλι καλα σκεφτομαι που θα ειναι καλοκαιρι και θα την βγαζει στο σπιτι με τα φανελακια μονο!! για κουβερτουλες κι εγω δεν ειμαι σιγουρη γιατι η γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να του φοραω οτι φοραω εγω! μην το σκασω το παιδι!! οποτε τελη μαιου - ιουνιο στη θεσσαλονικη το φλις λιγο δυσκολα .. μαλλον θα παρω μια πικε και θα περιμενω τα δωρακια!!!!

ανυπομονω να παω το βραδυ στη γιατρο μου να δω την μπεμπουλα μου!!!!τωρα αραγε θα αρχισουμε να πηγαινουμε καθε 2 βδομαδες?? μου φαινοταν πολυς καιρος ο μηνας!!! μου ελειπε η μπεμπουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και εγω!! μια χαρα ηταν το μπουμπουκι μου!!! μεγαλωσε!!! εγινε 1.400!!!! και αυτο που νομιζα για ποδι να με κλωτσαει τελικα ειναι αγκωνας!!! δυνατη η μικρουλα μου...

oneiraki καλα ψωνια αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες κ μπεμπακια!!εχει κ ωραια μερα σημ οτι πρεπει για βολτα!!fun μια χαρα η μπεμπα σου!!δυνατη ε?!oneiraki καλα ψωνια κ μεις σημ λεμε να παμε  τζαμπο να δουμε πραγματακια.επειδη δεν εχω ξαναπαει εχετε παρει εσεις απο τζαμπο  μωρουδιακα?ειναι τα υφασματα ασφαλη?κ γω δεν πιστευω οτι χρειαζεται η κουβερτουλα η βελουτε μαιο μηνα.καλη σας μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!! Fun μεγάλωσε η μπεμπούλα σου!! Εμένα μου φάνηκαν λίγα τα 1500 γρ του δικού μου και ρώτησα τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ γιατί κάθε μέρα παίρνει περίπου 25γρ πράγμα που σημαίνει ότι μέχρι την ΠΗΤ θα πάρει 2,5 κιλά ακόμη και με καθησύχασε!! 

Κι εγώ όλα μου τα πήρα 0-3 και λίγα 3-6 να βρίσκονται! Από τα τζάμπο δεν πήρα ρουχαλάκια, μόνο παιχνιδάκια και τέτοια πράγματα! Παίρνει όμως πολύς κόσμος!

Α και κουβερτούλες πήρα και πικε, και φλις για το καρότσι και βελουτέ για το κρεβατάκι! Και χθες μου φέρανε άλλη μια βελουτέ δώρο, γέμισα κουβέρτες! Ευτυχώς δεν έχουν νούμερα οπότε χρησιμοποιούνται και τον χειμώνα!! :) 

 

Εύχομαι καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ηλιόλουστη καλημέρα κι από εμένα! ΝΙΚΗ να ζήσετε, να είστε ευτυχισμένοι και να χαίρεστε τα μωράκια σας! Από γραφειοκρατία άλλο τίποτα...Το βλέπω ακόμη και με τον πολιτικό γάμο οπότε φαντάζομαι με την αναγνώριση τι γίνεται...Εμείς παντρευόμαστε στις 20/3 και σήμερα θα πάμε να παραγγείλουμε τις βέρες! Μάλλον είμαι η τελευταία ανύπαντρη της παρέας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσακια!!

thagia κι εμενα η γιατρος μου ειπε οτι ειναι ακριβως οπως πρεπει το μωρακι μου!!! βεβαια μου ειπε κατι που με στεναχωρησε λιγακι... οτι αν περασει η ΠΗΤ σε βαζει κατευθειαν για προκληση... Δεν περιμενει καμια 10αρια μερες οπως κανουν αλλοι..Ας ελπισουμε να βγει η μπεμπουλα απο μονη της πριν την ΠΗΤ...

 

Kryst απο τα τζαμπο πολυς κοσμος ψωνιζει και ρουχαλακια... εγω να σου πω την αληθεια αν και μου φερανε πολλα δωρο δεν ξερω αν θα της τα φορεσω... ειδικα τα φανελακια... σκεφτομαι οτι οπως εγω δεν φοραω βρακακια απο το τζαμπο δεν θα βαλω και στο νεογεννητο.. αργοτερα βλεπουμε... βεβαια αγορασα απο εκει πολλα σελτεδακια πανες και ολα αυτα τα πανακια που λερωνουν τα μωρα με το κιλο!!!

 

Περιμενουμε να ανοιξει και λιγο ο καιρος να βαψουμε το δωματιο να αρχισω να τακτοποιω για να καταλαβω τι εχω και τι ακομα πρεπει να αγορασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...