Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Mariela μεγάλωσε και σένα το αντρακι σου :-D :-D Kryst εκεί έγραψα οτι περιμένω το πρωτο μου παιδακι και θα ήθελα αν μπορούν να μου στείλουν διάφορα δείγματα απο διάφορες εταιρίες μιας και δεν έχω εμπειρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερίνα κ Μαριελα μεγαλωσαν τα μπεμπακια σας!!! Αντε φτανει ο καιρός!!! Τωρα ευχομαι καλή επιτυχία με την καμπύλη Μαριελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Πως είστε;; Εμενα πηγε πριν λίγο ο αντρας μου για τις αναρρωτικες κ συμπληρωσε μια αιτηση, πηρε αριθμό πρωτοκολλου κ τωρα περιμένω ποτε θα με καλεσουν για να καταθεσουμε τις αναρρωτικες! Αντε να δω ποτε θα με καλεσουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε; παρακολουθησατε το σεμινάριο της nutricia? ηταν πολυ ενδιαφέρον.Σήμερα παρέλαβα δειγματακια απο babyplanet 200ml απορρυπαντικό και 160gr σκόνη πλυντηρίου όπως και κάποια κουπονακια,τους ζήτησα δειγματακια μέσω fb.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! ONEIRAKI όντως πολύ ενδιαφέρον το σεμινάριο με πολύ χρήσιμες συμβουλές! Θα παρακολουθήσω σίγουρα και τα επόμενα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ Natalia μου έχω ηδη γραφτεί και στα επομενα,ελπίζω μονο μην το ξεχάσω μέχρι τοτε :-p Αχ θέλω να βγω στα μαγαζιά να ψωνισω για τον μπέμπη μουυυυ να γεμισω όλο το σπίτι με τα πραγματακια του :-D :-D :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι βουρ στα μαγαζια για ψωνια!Εγω ξεμπερδεψα και με κουνουπιερα και βαση και μουσικο περιστρεφομενο.Επομενη αγορα μαξιλαρι θηλασμου και κουβερτες πικε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλίτσες!!! Σας έρχομαι με νέα! Πήγα και γω στον γιατρό σήμερα για να μου κάνει τα χαρτιά για την άδεια και είδαμε και τον μπεμπούλη! Έγινε ενάμιση κιλό, ακόμη με το κεφαλάκι του κάτω και γενικά ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος!! :) :)  Μου στείλαν από τα λίμπερο ένα σωρό πράγματα και μάλιστα ολόκληρες συσκευασίες! Μου στείλαν και μένα μνμ για το διαδικτυακό σεμινάριο σήμερα αλλά ήμουν στη δουλειά.... :( Ελπίζω να ξαναγίνει!!! 

Για πείτε πιθανές ημερομηνίες τοκέτου που σας έχουν δώσει οι γιατροί σας!  Εμένα 10 Μαΐου  μου έδωσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια νεα thagia mou!!! κι εγω εχω ραντεβου με τη γιατρο αυριο και ανυπομονω να δω την μπουμπουκα μου!! εγω εχω ΠΗΤ 22/5! τα δειγματακια απο το λιμπερο πως σας τα εστειλαν? στειλατε μειλ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι με ένα mail! Αξίζει τον κόπο γιατί στέλνουν πολλά! :) Καλά αποτελέσματα στον γιατρό! Να πάνε όλα καλά!! Α εσείς είστε πολύ κοντά μεταξύ σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia μεγαλωσε το μωρουλι σας!!!! Εγω εχω πητ 7-5.. Fun εύχομαι να πανε ολα καλα με το γιατρο!!!! Ονειρακι εγω δεν το παρακολουθησα!!! Πως έγινε;;; Στο baby planet μήνυμα για δείγματα εστειλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πήρα τηλέφωνο στο mynewbaby και μου τα εστειλαν,εσυ Thagia που έστειλες mail?Πάνες είχε μεσα νομιζω 15 κομματια σύνολο απο 1 και 2 νουμερo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως fun εμείς ειμαστε πολύ κοντά, αν γεννουσαμε στο ίδιο μαιευτήριο θα ειμασταν μαζί :-D stalitsa έγινε φαντασου σαν κάπως μεσω skype απλα εμείς γραφαμε αν είχαμε καποιες απορίες.Ναι μήνυμα τους έστειλα στο fb.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τρικλινο ειναι ακομα μεγαλυτερο ζορι!! στην κλινικη που θα παω δεν εχει τρικλινα ή τελος παντων δεν τα εχει στον τιμοκαταλογο!!! οποτε.. μια χαρα μου καθεται το δικλινο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thagia μεγαλωσε κ πολυ κ το δικο σου μπεμπακι!!τελεια!κοριτσια εμενα απο πουθενα τπτ δεν ηρθε!!εγω εχω πητ 29/5/2014 θαχετε ολες ηδη τα μωρακια σας αγκαλια!!δυστυχως κ γω ημουν δουλεια το πρωι δεν το παρακολουθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...