Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσιαααααα τι καλά τώρα έχουμε εικόνα η μια για την άλλη!!

Christi είστε πολύ όμορφο ζευγάρι κι έγινες πολύ ωραία νυφούλα!!!!!!!!!!!! Mariela κι εσύ είσαι μια κούκλα!!!!!!!!!!

Πραγματικα πετάει η ομάδα!!! τα ανοιξιάτικα μωράκια μας θα είναι σκέτες γλύκες!!!!!!!!

Christi ευχαριστώ για την πληροφορία με αυτό τον δείκτη, πήγε η καρδιά μου στη θέση της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα φωτο βαζεις απο το προφιλ σου, καπου αριστερα λεει δημιουργια αλμπουμ ή καπως ετσι!! κ μεις θα σου κανουμε αιτημα φιλιας για να τη δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου stalitsa μπορεις να πας στο προφιλ σου < Αριστερα στο μενου πας < Αλμπουμ < Περισσοτερα κ δημιουργεις το αλμπουμ κ ανεβαζεις φωτογραφια. Ανυπομονουμεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κ γω ανυπομονω!!!!

Εμενα βρε κοριτσια με παρακολουθουν στενα οι γιατροι που πηγα, κ η γιατρος που τελικα διαλεξα με θελει καθε βδομαδα!

Καλο απ τη μια, αγχωτικο απ την αλλη.

Αντε Alessia μου να μετραμε μαζι σου αντιστροφα μεχρι τον πρωτο σου υπεροχο υπερηχο!

Μίμι, σε ιδιώτη γυναικολογο μαιευτήρα πηγαίνεις; Σου είπε γιατί θέλει να σε βλέπει κάθε εβδομάδα;

Αχ μετράω τις μέρες μία μία...

Christi μου,καλή μου γιατί φοβάσαι να πας για τον υπέρηχο σου; Εγώ αν μπορούσα θα πήγαινα τώρα μπουσουλώντας με την αγωνία που έχω.

Επεξεργάστηκε από Alessia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε Alessia μου φοβάμαι μη μου πει οτι κάτι δεν παει καλά!!!!!!!!!!

αν δεν πάει κατι καλά (χτύπα ξύλο, μακρυά από όλες μας) μπορεί να υπάρχει κάτι που να μπορείς να κάνεις, ξεκούραση κτλ, καλύτερα να το μάθεις και να ξέρεις τι γίνεται παρά να μην γνωρίζεις! Άσε που όλα θα είναι καλά και θα ηρεμήσεις και θα απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου.

Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι εγώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alessia μου ναι σε ιδιωτη γυναικολόγο μαιευτηρα πάω, κ με βλεπει συχνα γιατι δεν ενθουσιαζεται με τα νουμερα της χοριακης μου μεχρι τωρα.

Με προετοιμαζει για καθε ενδεχομενο, αν κ μου λεει οτι παει καλα η εγκυμοσύνη μου.

Μου εξηγει οτι οι γιατροι ειναι επιφυλακτικοι κ οτι ετσι πρεπει.

Σκεψου να μου πει ολα τελεια κ ξαφνικα κατι να παει στραβα. Δε θα κατηγορησω τον γιατρο μετα;

Όλοι μου λενε να μην αγχωνομαι...

Η γιατρος μου μου λεει να το παρω λογικα.

Το χειροτερο που θα μου συμβει ειναι να μην ειναι καλο το εμβρυο, οποτε καλο θα ηταν να αποβληθει απ τον οργανισμο μου.

Το καλυτερο ειναι να συνεχιζει ετσι να μεγαλωνει δειλα-δειλα!

Αχ το μικρο μου...

Εχει την περιπέτειά του...πρέπει να το στηρίζω έχοντας πίστη κ αισιοδοξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stalitsa εντάξει μπήκε!!!!!Άλλη μια κούκλα μαμά Μαιού....καλά τα παιδιά θα βγουν μοντέλα!!!!!!!!!!!!Mimi αυριο πρωι πρωι για χωριακή!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stalitsa εισαι μια κουκλα!!!!!!!!!!!

Alessia βαλε μας κ συ μια φωτο σου!!!

Κοριτσαροι μου!!!!!!!!!!! Βαλτε τα δυνατα σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από mimi277
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν πάει κατι καλά (χτύπα ξύλο, μακρυά από όλες μας) μπορεί να υπάρχει κάτι που να μπορείς να κάνεις, ξεκούραση κτλ, καλύτερα να το μάθεις και να ξέρεις τι γίνεται παρά να μην γνωρίζεις! Άσε που όλα θα είναι καλά και θα ηρεμήσεις και θα απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου.

Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι εγώ....

το θέμα μου είναι μήπως η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη(κακό προηγούμενο βλέπεις) αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι και να ελπίζω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ όλα καλά θα πάνε!!!!!!!να αλλάξω θέμα,με διατροφή τι κάνετε?εγω έχω βάλει καθημερινά στο προγραμμα φρούτα,λαχανικά και έχω κοψει γλυκά και τα εξω με πόνο ψυχής απλά δεν μπορώ να φαω πολύ και μια φίλη μου διατροφολόγος μου βαλε χερι σήμερα και μου φερε τι ποσότητες πρέπει να τρωω απο κάθε ομάδα!!!!!!!!πρεπει να τρωω όλη μερα για να τα καλύψω αυτά χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...