Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια! Κρυστ σουπερ η μικρή!!! Ωραια που καθισες και ευχαστιστηθηκες την μικρη σου στις γιορτες! Και του χρονου με υγεία! Τι σας προσθεσε ο γιατρος γιαουρτι; Αυτο εννοείς; Γιαουρτι και εμας μας εβαλε οταν εκλεισε τον 7ο μηνα. Φεγγαράκι εμας επεσε μεσα 2700 μου ειπε και τελικα τοσο ηταν. Τι εννοει δεν χωράει, μήπως ειναι η θεση του παιδιου ετσι που δεν μπορει να κανει μέτρηση; Τι να πω αυτο δεν το εχω ακουσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?φεγγαρακι κ εγω δεν το εχω ξανακουσει.αυτοματα μετραγε το βαρος του εμβρυου ο υπερηχος.κρυστ μια χαρουλα.εμεις δοντακια οχι ακομα,μονο εμεις μειναμε?οσο για το γιαουρτι κ εμεις απο οταν κλεισαμε τον 7ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και μωράκια!!Τί κάνετε;Εμείς μια χαρούλα!Η μπέμπα κάθεται πλέον μόνη της και σήμερα με λίγη βοήθεια σηκώθηκε....Αυτήν την εβδομάδα έχουμε και παιδίατρο για εμβόλιο.Κρυστ σούπερ το βάρος της μπεμπούλας!Μαρία ούτε η μπέμπα μας έβγαλε δοντάκια ακόμα....Feggaraki ο γιατρός μας είχε πει ότι θα γεννηθεί 3.400-3.500 και γεννήθηκε 3.410.Σου εύχομαι με το καλό ένα γερό μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμένα!! Χρόνια Πολλά κ Καλή Χρονιά με υγεία στα παιδάκια σας!!!!! Εμέις Χριστούγεννα κάναμε Αθήνα, ήρθαν οι γονείς μου από το χωριό κ μετά Πρωτοχρονιά πήγαμε στο χωριό κ στα Τρίκαλα. Δυστυχώς ο καιρός ήταν χάλια κ κλειστήκαμε μέσα στο σπίτι...πέθανε κ ο παππούς του άντρα μου ξαφνικά κ είμαστε λίγο κάπως.. χθες επιστρέψαμε κ ο μικρός το βράδυ γέμισε όλο το κορμάκι του κοκκινίλες κ μίλησα με τον παιδίατρο κ μάλλον τον πείραξε η ξυλόσομπα στο χωριό...είμαι να σκάσω..θα κάνουμε θεραπεία για να φύγουν τα εκζέματα... Αυτά τα "ωραία" από εμένα!! Με το καλό να γεννήσεις Φεγγαράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.καλη χρονια με υγεια,αγαπη κ ομονοια στις οικογενειες σας.σταλιτσα περαστικα.κ τα δικα μας νεα δεν ειναι τα καλυτερα.απο χθες ο μικρος εχει πυρετο εως 39.ιωση λεει ο γιατρος δινουμε ντεπον ευτυχως κατεβαινει αλλα ξανα ανεβαινει.ειμαι πολυ στεναχωρημενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Εμείς καλά αλλά εδώ και δύο βδομάδες έχουμε θέμα με τον ύπνο. Ξυπνάει μία τη νύχτα και ξανακοιμάται 6-7! Όλες αυτές τις ώρες θέλει στήθος! Με έχει εξαντλήσει. Είπαμε με τον άντρα μου από σήμερα να της κόψουμε τους πολλούς ενδιάμεσους ύπνους και τον θηλασμό μέσα στη νύχτα γιατί δεν παλεύεται η κατάσταση. Τι να πω ελπίζω να καταφέρουμε κάτι. Κρυστ με το καλό η βάφτιση! Σχετικά με τα γαλακτοκομικά και μένα η παιδίατρος μου είπε να αρχίσω γιαουρτάκι βρεφικό. Για το ύψος και το βάρος θα σας πω την δευτέρα που θα πάμε για εμβόλιο. Τα μισώ τα εμβόλια! Μαράκι της αρέσει το γιαουρτάκι της μπεμπούλας; Εμείς αν καταφέρω να πάω σήμερα σούπερ μάρκετ θα ξεκινήσει γιαουρτάκι το απόγευμα αλλιώς αύριο. Πεταλουδάκι τώρα που άρχισε να σηκώνεται να προσέχετε πολύ! Η δικιά μου όλη μέρα είναι όρθια και πιάνει τα πάντα! Να μαζέψεις όλα τα επικίνδυνα αντικείμενα! Εύχομαι να κην σου ανεβάσει πυρετό με το εμβόλιο! Σταλίτσα μου συλλυπητήρια για τον παππού σας! Να ζήσετε να τον θυμάστε! Ελπίζω να πέρασαν τα εκζέματα του μικρού! Θανάσης μου περαστικά στο μπεμπάκι σου! Φεγγαράκι με ένα πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια και καλη χρονια να εχουμε με γερα και χαρουμενα μωρακια! Δεν προλαβα να τα διαβασω ολα σας τα νεα.. κατερινακι μου τι εγινε ? Σας κολλησαμε? Σταλιτσα ειναι καλυτερα ο μικρος τωρα?θανασης περαστικα.φεγγαρακι με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Μαράκι και petaloydaki και εμείς μπαίνουμε στο κλαμπ των φαφούτιδων καθως δεν εχουμε ουτε ένα δοντάκι! :-)Φεγγαράκι με το καλό και με κανέναν πόνο! Περιμένουμε τα νεα σου... Σταλιτσα και Θανάσης μου περαστικα στα μπεμπάκια σας! Ελπίζω να έίναι καλύτερα τωρα. Κατερινάκι τι το έπιασε το κοριτσάκι σας, μήπως την ενοχλουν τα ούλα και βρίσκει παρηγορια στο στήθος? Ελπίζω να λειτουργήσουν οι προσπάθειες να ξεκουραστείτε και εσείς! Λές να είναι κολλητικο που λεει και η Φανή!!! χαχαχα Φανούλα χρονια πολλα και για την γιορτούλα σου! Εμείς εμβολιο έχουμε την Πέμπτη και εχουμε ξεκινησει γιαουρτακι ξεκινήσαμε το τρωει αλλα δεν χορταινει με το ένα κεσεδακι ο φαταούλας μου! Κατερινάκι μια από τα ίδια όλο όρθιος και παιρνει τα πάντα, όντως θέλει πολύ προσοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω ο πυρετουλης συνεχιζετε αλλα ειναι καλυτερα.κατερινα η συμβουλη μου ειναι υπομονη.θα το στρωσει μονη της παλι.εμενα ξυπναει το βραδυ κ σηκωνεται ορθιος το μυαλο μου συνεχεια εκει το εχω.κ εμεις φαγαμε γιαουρτι σημερα.ξυνισαμε λιγο μουτρακια αλλα το φαγαμε.εμβολιο κανονικα ειναι να κανουμεε τη δευτερα αλλα με την ιωση δεν ξερω.θα παω πιο αργα στο γιατρο να μου τα γραψει κ θα τον ρωτησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!! Καλη χρονια με υγεια για τα παιδακια ολου του κοσμου!

Περαστικα στους/στις αρρωστουληδες! Κι εμεις μια απο τα ιδια, χωρις πυρετο ευτυχως!

Ξεκινησαμε γιαουρτακι προβειο! Δεν του πολυαρεσει κ του βαζω λιγα φρουτακια μεσα! Κοριτσια τα βρεφικα ειναι επιδορπια γιαουρτιου, καλυτερα να επιλεγουμε προβειο, κατσικισιο η αγελαδινο! Χθες γιορταζε ο μπαμπας μας κ ο μικρος του εκανε δυο δωρακια. Ξυπνησα κ τον βρηκα να καθεται στο κρεβατι ενω μεχρι τωρα απο ξαπλωμενος δεν μπορουσε να κατσει, κ βγαλαμε 4ο δοντακι! Γεννησε η κοπελα που περιμενε;;;;; Περιμενουμε ευχαριστα νεα να μας γραψει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Ευτυχώς κάπως υποχωρήσαν τα εκζέματα του μικρού!!! Θάγια ωραίο δωράκι έκανε ο μικρός στον μπαμπά!! Να τον χαίρεστε!!! Κ εμείς ήταν να κάνουμε εμβόλιο αλλά θα πάει πιο πίσω λόγω των εκζεμάτων που έβγαλε..επειδή αν το κάνουμε μπορεί να φουντώσουν περισσότερο επειδή πέφτει το ανοσοποιητικό με το εμβόλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Thagia μπραβο στο μικρουλη σου!

Η δικια μου εχει λυσσαξει να σηκωθει καθιστη αλλα δεν τα καταφερνει,πεφτει και τσαντιζεται!

Πηγαμε γιατρο,ειμαστε 72.5 εκ και 8260.Πεσαμε μια καμπυλη βαρους και η μαμα μας χαιρεται αντι να λυπαται γιατι ειχαμε ανεβει ψηλα με το σκονογαλα ενω τωρα δε φορτωνει θερμιδες τσαμπα.Και η γιατρος καθολου δεν ανησυχει τη βρισκει πολυ καλη.

Εχω δυο σημαντικες ερωτησεις!

1.Καθονται μονα τους τα σκατουλια σας;Παρκο,πατωμα,ριλαξ,κουνια,καπου;;;;Μαγειρευετε,καθαριζετε;Ταχω παιξει,οχτω μηνων κι εγω καμια ελευθερια!Η θελει γαλα η αγκαλια η να την αποκοιμισω η παρεα.Δεκα λεπτα αντεχει μονη.Και οταν κοιμαται εχουμε αφυγραντηρα και ησυχια γιατι αλλιως ξυπναει με το παραμικρο.Εχω κουραστει :-( Ναναι καλα η αγαπουλα μου αλλα ειμαι με δεμενα χερια οχτω μηνες...δεν αντεχω αλλο.

2.Για να μπουσουλησουν,σηκωθουν κτλ θελουν ελευθερια χρονου και χωρου...τα αφηνετε εκει να "χτυπιουνται" μονα τους μεχρι να τα καταφερουν;Οταν γκρινιαζουν τα σηκωνετε;Η δικια μου αμα προσπαθησει 3-4 φορες κατι και δεν πετυχει τα παραταει και γκρινιαζει μεχρι να παω να παιξουμε η να την παρω αγκαλια.Μηπως ετσι καθυστερω την αναπτυξη της που ολο ειμαστε μαζι;Αλλα δεν καθεται αλλιως!Κανει χαμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Κολλητικό είναι το πρόβλημα του ύπνου αυτές τις μέρες;;;Και η μπέμπα μου τις τελευταίες μέρες είναι ανήσυχη το βράδυ, ξυπνάει και κλαίει και σηκώνεται....Δεν ξέρουμε τί να κάνουμε.Σταλίτσα και Θανάσης μου περαστικά στα ζουζούνια σας!!!aurora και εμείς τα ίδια έχουμε.Παίζει λίγο μόνη της και μετά βαριέται και Γκρινιάζει.Παιζω μαζί της για λίγο , την αφήνω και πάλι από την αρχή.Την βάζουμε στο χαλί να παίξει και να μπουσουλήσει ελεύθερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora και εμεις μια απο τα ιδια ! Ειναι πολυ ζωηρη και πρεπει συνεχεια να ασχολειται καποιος μαζι της.. πλυσιμο μςγειρεμα εχω ξεχασει τι θα πουνε... εμενα πλεον θελει μονο ορθια και περπατημα οποτε εκ των πραγματων δεν μπορει μονη..α! Και νομιζω οτι βγαλαμε δοντι! Εκει κατω δεξια κατι γρατζουναει οταν βαζω το δαχτυλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εμεις καναμε εμβολιο κ εχουμε χασει 250 γραμμαρια απο τελος νοεμβριου.εχω στεναχωρεθει κ αγχωθει.βαλαμε κ μπροκολο,μοσχαρακι,ντοματα,πατζαρια,σπανακι,κριθαρακι κ ρυζακι κ κροκο αυγου.μου ειπε επισης να της δινω χθεσινο ψωμι να το κραταει κ μπισκοτακια αλλα να μην την αφηνω μονη της.κοριτσια δεν μου πινει πολυ γαλα.δεν ξερω τι να κανω.aurora τα ιδια κ εμεις.δεν εχουμε μπουσουλησει ακομα,καθεται μονη της για λιγο κ αν πεσει στο πλαι η μπρουμυτα η μπροστα γκρινιαζει.δεν θελει μονη της η αγκαλιτσα η παιχνιδι μαζι.κ εμεις κανουμε ησυχια τους πρωινους υπνους γιατι ξυπναει πανευκολα.θελει συνεχεια ορθια κ περπατημα.την βαζω κ μπροστα μου στο πατωμα ορθια να ακουμπαει τα χερακια της στον καναπε κ καθεται ορθια μονη της για λιγο.κ εγω αυτη την απορια εχω aurora.μπορουμε να κανουμε εμεις κατι για να καθονται μονα τους κ να μπουσουλησουν?η θα το κανουν οποτε θελησουν τα μωρακια μας?δοντακια ακομα οχι.αυτα τα νεα μας.εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες! Σας έχω νέα! Μετακομίζουμε πάλι!!! Σπάσαμε κάθε ρεκόρ! Έχουμε στο σπίτι ειδικά στο δωμάτιο της μπέμπας φοβερό πρόβλημα μούχλας!!! Μέσα σε λίγες μέρες με βροχή μούχλιασαν τοίχοι και έπιπλα! Φρίκαρα! Ο ιδιοκτήτης μας είπε δεν κάνει τίποτα. Οπότε... Μέσα σε όλη τη κούραση ήρθε και αυτό. Τι να κάνουμε θα περάσει ας είμαστε όλοι καλά και τα άλλα γίνονται! Ναταλία μου σούπερ ο κούκλος!!! Μάλλον που λες ζήλεψε απτην Αγγελίνα της Φανης! Μέσα σε όλα δεν κοιμάται κιόλας. Θανάσης μου ελπίζω να είναι καλύτερα ο μπέμπης! Και μένα σηκώνεται γιαυτό προσπάθησε να τον κοιμίζεις με υπνόσακο κλειστό από κάτω σαν σακούλα! Δεν θα μπορεί να σηκωθεί. Να τον πας την άλλη βδομάδα για εμβόλιο δεν κάνει όταν είναι άρρωστα! Thagia μου συγχαρητήρια για τα δοντάκια! Γερά ναναι! Και η δική μου τέσσερα έχει! Δύο πάνω δύο κάτω! Να χαίρεσε και τον άντρα σου! Για το γιαούρτι μου είπε βρεφικό γιατί είναι ειδικά επεξεργασμένο για μωρά όπως και το σκονόγαλα. Ακόμα δεν μας επιτρέπει απλό γιαούρτι. Σταλίτσα ευτυχώς που πάει καλύτερα το παιδί κ να καθυστερήσετε το εμβόλιο μέχρι να του φύγουν εντελώς τα εκζέματα!Aurora η μπέμπα μου κάθεται, σηκώνεται και μπουσουλάει. Δεν το κάνουν όλα τα μωρά στην ίδια ηλικία. Θα το κάνει στην ώρα της οπως συμβαίνει και με τα δόντια. Την αφήνουμε συνέχεια κάτω και όλο όρθια είναι και γω από πίσω! Κάνω δουλείες με δυσκολία!Δεν καθυστερείς καμια ανάπτυξη θα τα κάνει όλα όποτε θέλει! Πεταλουδάκι τι να πω κάνε υπομονή και συ και λογικά θα ξαναστρώσει ο ύπνος τους!Fun και γω τα ίδια! Πίσω της όλη μέρα! Μαράκι να την αφήνεται κάτω να παίζει μόνο αυτό και όταν είναι η ώρα της θα σηκωθεί! Εμείς την βάζουμε για λίγο και στη στράτα της και γυρνοβολάει! Για το βάρος τι είπε η γιατρός; Τρώει το φαγητό της; Εγώ δεν θα έδινα από τώρα αυγό και ψωμί λίγο νωρίς μου φαίνεται αλλά κάθε γιατρός λέει τα δικά του! Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Έλα ρε Κατερινάκι καλά κανετε, δεν είναι υγιεινο και για το παιδι να εχει το δωματιο μουχλα. Και εμεις ψάχνουμε αυτό τον καιρο σπιτι υπολογίζουμε μεχρι την ανοιξη να εχουμε κάνει μετακόμιση. Πότε με το καλό μετακομίζετε? Θα κουραστείτε αλλα θα είναι πολύ καλύτερα, οπότε κουραγιο! Κατερίνα εβγαλε και 4 δοντακια η μικρή? Τα εβγαλε μαζεμένα!!!Εμεις ακομα φαφουτακια... Να σας ρωτησω πως ηταν πριν βγαλουν δοντακια? Έκαναν πυρετο, διάρροια, γκρινια κλπ. Aurora θα συμφωνήσω με την Κατερινα και εμενα τριγυρνάει στο σπιτι μπουσουλώντας και συνεχεια από καπου πιανετε και βρίσκετε ορθιος όμως δεν του εκανα κατι ιδιαίτερο μόνος του τα καταφερε΄και φυσικά είμαι συνεχεια από πίσω του. Πάλι καλα κάθεται καποια ωρα στο ρηλαξ και στην κουνια (όρθιος φυσικα) για να κανω δουλειες και να μαγειρέψω. Τωρα πηγαινει σαν καβουρας με πλαινα βηματακια γυρω γυρω από την κούνια του και πηδαει οποτε του αρεσει και καθεται καποια ωρα. Όμως είναι καθαρα θέμα παιδιου όσο πιο ζωηρο και κινητικο είναι ένα παιδι τοσο πιο γρηγορα μπουσουλάει, περπαταει κλπ. Από την άλλη ένα ζωηρο παιδακι επειδή είναι κινητικο πολύ και προσηλώνεται στην κινηση μπορει να αργησει να μιλησει, οποτε δεν παιζει κανενα ρολο για εμενα όλα τα παιδια καποια στιγμη θα περπατησουν και θα μιλησουν στην ωρα τους. Επίσης κατι τελευταιο σίγουρα είναι μια φαση δυσκολη τωρα γιατι δεν τα καταφερνει και κλαιει και θελει την βοηθεια σου αλλά μετα παλι θα εισαι από πανω της για να μην βαλει κατι στο στομα της για να μην πεσει κλπ. Όποτε από εδώ και περα όλες οι φασεις είναι κουράστηκες. Μαρακι μου μην στεναχωριεσαι στο λεω εγω που ο μικρος εκτος από φρουτοκρεμα, γαλα, γιαουρτι και κρεμα δεν τρωει τιποτα αλλό. Το μεσημεριανο δεν το τρωει, μου ειπε να βαλω ρυζι και τραχανα και δεν το συζητάμε δεν ανοιγει για κανεναν λογω το στομα, προσπαθησα ξαν προσπαθησα αλλα τίποτα. Οποτε αποφασισα ότι θα τρωει ότι θελει το παιδι χωρις πίεση. Όπως εχουμε και εμεις προτιμήσεις ετσι εχουν και αυτά. Εφόσον δεν πίνει γαλα τι τρώει? Τρωει τις στερεες τροφες? Ζυγαριά στο σπίτι έχεις? Γιατι ειδικα τωρα που εχασε βαρος θα πρεπει να την ζυγίζεις και εσυ να μην περιμενεις τιν παιδιατρο και φορα τον μηνα. Πόσο βαρος έχει η μικρή? (ελπίζω να μην σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?ναταλια μου σε ευχαριστω για την απαντηση.τελος νοεμβριου ειμαστε 7800 κ τωρα 7550.ζυγαρια οχι τωρα την εδωσα πισω.κ με τα φαγητα δεν τρελαινομαστε.με παιχνιδι μονο τρωει κ παντα οχι ολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.κατερινα ευχομαι να βρειτε γρηγορα το σπιτι που θελετε.μαρια μην αγχωνεσαι το καθε παιδι εχει τους δικους του ρυθμους.κ εμενα δεν καθεται ακομα γιατι πολυ απλα δεν θελει μολις τον ακουμπαω καθιστο πεταγεται σαν ελατηριο το μονο που θελει να ειναι ορθιος κ να περπαταει.εγω κανω ενα κολπο αν δεν τρωει τωρα ειδικα με την ιωση.τον ξεγελαω με την πιπιλα παω να του βαλω την πιπιλα του δινω την μπουκιτσα κ μετα την πιπιλα,κ καταπινει.χωρις να διαμαρτυρεται βεβαια δεν του κανω βασανηστηρια.εμας τελικα ηρθε σημερα ο παοφιατρος καναμε τριτη δοση πνευμονιοκοκκου.ειμαστε 9100 κ 75 ποντους.ο γιατρος ειπε οτι ριναι πολυ κινητικος κ α περπατησει θα μας ταλαιπωρησει παρα πολυ,δεν ειναι απο τα παιδδακια που καθονται κ παιζουν με τα παιχνιδια τους αλλα θα θελει ολα να τα εξερευνησει κ το κανει ηδη.ειναι κουραστικο αλλα μαρεσει που ειναι ετσι.του ειπα για το βραδυ που σηκωνεται ορθιος κανει ανησυχο υπνο κ κλαιει.μου ειπε οτι ειναι στο παιδι κ οτι βλεπουν ονειρα.δεν πρεπει να τον σηκωνω οθτε να του δινω καποιο ερεθισμα αυτη την ωρα.κ να τον αφηνω λιγο να κλαει.απο αυριο θα τρωει οτι κ εμεις χωρις αλατι πιπερι κ καρυκευματα.αυγο στον 10 μηνα κ ψαρι στον12 μηνα.ελπιζω να μην μου κανει το βραδυ πυρετο με το εμβολιο γιατι συνηθως κατα τις 4 κανειωπυρετο.συγγνωμη αν σας κουρασα.φιλακια κ καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι εχω δυο υπνοσακους κ δεν εχω χρησιμοποιησει κανενα.αν προσπαθησω να βαλω στον υπνοσακο τον θαναση το πιο πιθανο ειναι να με βαλει αυτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...