Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Τίποτα ΝΑΤΑΛΙΑ μου μην το συζητάς! Έτσι και αλλιώς όταν θα πας να δεις για καρότσι θα δεις ότι δεν συμφέρει οικονομικά το σκέτο αλλά το 3 σε 1. Έτσι τα έχουν κάνει! Ρίξε μια ματιά στο toys shop.gr. Έχει κατά καιρούς πολύ καλές ευκαιρίες. Εμείς πήραμε το καρότσι μας 200-250 ευρώ λιγότερα απότι έχει στα καταστήματα. ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου το πήρα από το Motherbaby το στρωματάκι του πορτ μπεμπέ. 15-20 ευρώ δεν θυμάμαι γιατί είχα πάρει και άλλα πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσια.Και εγω θεωρώ ότι το πορτ μπεμπε αξιζει και για κρεβατακι και για τις βολτουλες.Το στρωματακι και εμείς απο τα motherbaby το πήραμε γύρω στα 20€,λογικά την αλλη Δευτερα θα μας έρθουν :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες.Στρωματακι πηρα απτο Ηρα.Εχουν πολλα μεγαλα καταστηματα με βρεφικα.Το Ηρα εχει και eshop.

Το port bebe χρησιμοποιειται για μεταφορα εκτος σπιτιου τον πρωτο καιρο και για υπνο αντι για καλαθουνα η λικνο.Κι εγω για οικονομια κατεληξα σε 3 σε 1 πολυκαροτσι.

Φουξια το βρηκα μονο σε 3 μαγαζια.Κερκυρα μου λενε δεν ξερουμε,περιμενουμε.Αθηνα το ενα τους τελειωσε και το δευτερο θα μου πει Δευτερα,θα δει στα κεντρικα.Τραλαλαααααα Εμεινα χωρις καροτσιιιιιιιιι

Εχει το mothercare ενα παρομοιο αλλα δεν ξερω αν κι αυτοι θαχουν στοκ.Ε ρε γλεντια!Μετα το Πασχα δε μπορω να περιμενω,θα γενναω μετα απο λιγες μερες.

Μισο να βρω και φωτο να σας δειξω.

 

Α μην ξεχασω!40 μερες τα μωρακια πρεπει ναναι με ισια πλατη και μονο!Μονο αν χρειαστει ναναι σε κλιση επιτρεπεται για μιση ωρα το πολυ!Γιαυτο καροτσι και ριλαξ για κανα διμηνο τα εχουμε μονο ξαπλωτα,οχι σε κλιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως οπως τα λες aurora τα νεογεννητα θελουν τελειως ξαπλα αλλα επειδη πορτμπεμπε εχω γιαυτο σε ρωτησα αν παει μεχρι κατω το καροτσι αλλιως μαλλον θα παω στο kiddo smart που ξαπλωνει τελειως.στο motherbaby πουδα στρωματακι εχει κ με 15ε κ με 20ε λατεξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειμαι ανθρωπος του καφε ρε γαμωτο,αλλιως υπαρχουν πολλα ωραια,οπως κι αυτο που πηρες!

Δεν ξαπλωνουν ολα τα ριλαξ,αλλα ξαπλωνουν τα περισσοτερα καροτσια ευτυχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω μπερδευτεί γτ το ίδιο καρότσι βγαίνει και με διπλες ρόδες,εμείς έχουμε αυτόν με τις μονές.Το smart ποιο απο τα δυο είναι?Ρηλαξ που ξαπλώνει μάλλον θα παρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το smart ειναι με τις μονες.Αν δε βρω αυτο που παρηγγειλα Δευτερα,θα παω mothercare να παρω αυτο εδω που ειναι παρομοιο.Απλα ειναι ενα τελευταιο βιτρινας,εχουν και απαυτο ελλειψη,και πρεπει να το δω ναναι καθαρο και ακεραιο...

post-18733-0-40997400-1396705992_thumb.j

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oneiraki το smart βγαινει κ με διπλες ροδες κ με μονες.απλα με μονες λεγεται smart special edition κ απο οτι ειδα στη σελιδα του kiddo μονη διαφορα βρηκα στις ροδες κ στο οτι σαυτο με τις μονες ροδες εχει ρυθμιζομενο χερουλι οποτε λεω να παρω το δευτερο.το χρωμα του καροτσιου δεν με απασχολει εμενα αρκει να με βολευει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ειναι το xpedior.Εψαχνα ναχει αναρτησεις και ναναι φουξ η μωβ.

 

(Ξεκινησα δουλεια και ειμαι στο μαγαζι,γιαυτο απανταω οταν ειμαι free).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοεις ρυθμιζόμενο χερούλι? Αυτός δεν μας είπε τπτ τέτοιο και γνκ μας έλεγε διάφορα κ καλά οτι δεν είναι καλό για να πάρουμε αυτό της εταιρίας τους.Εσυ πιο λες να πάρεις?δεν καταλαβα.Πολυ ωραίο χρωμα ειναι Aurora.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω τωρα δεν καταλαβα τι ειπες :) κ αυτο με τις μονες ροδες κ αυτο με τις διπλες ροδες λεγονται smart.κ αν καταλαβα καλα με τις μονες ειναι πιο καινουριο μοντελο.ρυθμιζομενο οτι ανεβοκατεβαινει.

http://www.kiddo-online.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=307&Itemid=367&lang=en

αυτος ποιας εταιριας προωθουσε?απο κοντα βεβ δεν τα ειδα αλλα μαρεσε πιο πολυ με τις μονες ροδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα.Στα motherbaby πήγαμε και μας πλασαρε τα motherbaby τα καροτσια,αλλα ηταν έρωτας μόλις το ειδαμε,ασε που τα καροτσια τους δεν μου άρεσαν τα χρωματα που είχαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.εγω κουραστηκα.πηγαμε με τον αντρουλη μου μεχρι τον Πορο οδικως κ ζαλιστηκα στις στροφες.αλλα περασαμε ωραια.ηπιαμε καφε κ φαγαμε σουβλακι στην παραλια.

Στο motherbaby παραγγειλαμε την κουνια-κρεβατακι που μας αρεσε πολυ κ το καροτσι αλλα δεν πηραμε παντα γιατι ειπαμε να κοιταξουμε κ αλλου.δεν μας αρεσαν κ πολυ.τα περισσοτερα δεν μ'αρεσε η ποιοτητα αλλα ειχε πολυ λιγα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν ειχαμε παει στο motherbaby είχαμε κλείσει ηδη κούνια και προίκα οποτε δεν τα κοίταξα καθολου.Εγώ έφτιαξα ενα παγωτό και Κουράστηκα πολυ ουτε δρόμους να εσκαβα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ καταλαβα, ε ναι αμα δεν τα δεις κ απο κοντα δεν γινεται.μαλλον πρεπει να παω βολτα θεσνικη μια μερα.κ γω περπατω κ κουραζομαι πολυ τελευταια!κ ολο τσιμπολογαω κ ολο τσιμπολογαω!! :) αα μαλλον πρεπει να μαθω κ γω να κανω παγωτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω οταν ειχα φτιαξει ενα ολοκληρο μπολ το τσακισα μεσα σε 2 μερες με την αδερφη μου.

Εβαλα φυτικη σαντιγυ,ζαχαρουχο,γαλα,λιγη αχνη κ μια βανιλια κ το εκανα με σιροπι καραμελα μεσα.

Πωπωπω τι το θελα βραδιατικα αναστατωθηκα με το παγωτο.

Ονειρακι που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...